Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 25.11.2017, 6:34

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Pán mě tady zbil, dal mně po hlavě nějakú palicú, volal strá 
Autor Zpráva

Příspěvek Pán mě tady zbil, dal mně po hlavě nějakú palicú, volal strá
Pán mě tady zbil, dal mně po hlavě nějakú palicú, volal strážníkům sám zloděj
Zajímavý telefonát přijali zlínští strážníci ve čtvrtek večer. Volal pachatel, který vykrádal chatu, a majitel ho překvapil a zbil tyčí. Přinutil ho přitom, aby na sebe přivolal strážníky.

„Pane policisto, já jsem sám pachatel a vykrádám chaty. Pán mě tady zbil, dal mně po hlavě nějakú palicú,“ zaznělo na tísňové lince krátce před desátou hodinou večerní. Volání vycházelo z chaty v lokalitě do Pastviska ve Zlíně.

„V telefonu bylo slyšet rozzlobeného muže, jak říká, že mu měl dát víc. Načež zadržený pachatel poctivě zopakoval - pane policisto, pán říká, že mi měl dát víc,“ dodala mluvčí zlínských strážníků Šárka Škubalová.

Hovor se v této podobě odehrával asi 1,5 minuty, než se strážníkovi podařilo zjistit, co se vlastně stalo a kde muži jsou. Majitel v chatce přespával, když se do ní vloupal 27letý muž. Zloděj dostal několik ran tyčí a následně ho majitel přinutil vytočit linku 156.

Pachatele si k dalšímu vyšetřování převzala Policie ČR.

http://www.novinky.cz/krimi/304922-pan- ... lodej.html

PS:Kdo krade holt občas dostane do kebule :D

ned 16.6.2013, 15:10

Příspěvek Re: Pán mě tady zbil, dal mně po hlavě nějakú palicú, volal
Jeden z příspěvků v diskusi,který ač myšlen ironicky,plně vystihuje ten mor "korektnosti",který se šíří všude a dává darebákům a jim podobným více práv a hlavně ohledů než slušným občanům.

Citace:
"A opět je to tady. Majetek je vyzdvihován výše, než-li cenné lidské zdraví. Lidé, uvědomte si, že nežijeme v kovbojce, ale v demokratickém státě, kde se tohle prostě NESMÍ dělat. Doufám, že majitel chaty dostane alespoň podmínku a zloděj odškodnění za zdravotní újmu. A vlastně i psychickou. Proboha, když jdu krást, tak v dnešní době přece neočekávám, že mne za to někdo ublíží na zdraví...."

ned 16.6.2013, 15:49

Ach jo, chudák majitel chaty.
Několik ran tyčí? Teď se na něj sesype celá státní mašinérie a bude zkoumat, která z těch ran už byla navíc. A to nějaká určitě bude.
Počítám, že trest majitele chaty nemine. A bude jistě větší, než pro toho pachatele vloupání.

ned 16.6.2013, 15:51
VIP člen

Pařez: podle toho konce bych rekl, ze je to ironie, ale u toho zacatku si nejsem vubec jist a obavam se, ze dotycny to myslel bohuzel vazne.

Obrázek

ned 16.6.2013, 15:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

S474N: pokud to myslel vážně,tak se již pravděpodobně naučil "správně" (dříve politicky - nyní korektně) myslet..

ned 16.6.2013, 16:03
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ]