Pán mě tady zbil, dal mně po hlavě nějakú palicú, volal strá


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Pán mě tady zbil, dal mně po hlavě nějakú palicú, volal strá

Příspěvek od Sailor » ned 16.6.2013, 16:10

Pán mě tady zbil, dal mně po hlavě nějakú palicú, volal strážníkům sám zloděj
Zajímavý telefonát přijali zlínští strážníci ve čtvrtek večer. Volal pachatel, který vykrádal chatu, a majitel ho překvapil a zbil tyčí. Přinutil ho přitom, aby na sebe přivolal strážníky.

„Pane policisto, já jsem sám pachatel a vykrádám chaty. Pán mě tady zbil, dal mně po hlavě nějakú palicú,“ zaznělo na tísňové lince krátce před desátou hodinou večerní. Volání vycházelo z chaty v lokalitě do Pastviska ve Zlíně.

„V telefonu bylo slyšet rozzlobeného muže, jak říká, že mu měl dát víc. Načež zadržený pachatel poctivě zopakoval - pane policisto, pán říká, že mi měl dát víc,“ dodala mluvčí zlínských strážníků Šárka Škubalová.

Hovor se v této podobě odehrával asi 1,5 minuty, než se strážníkovi podařilo zjistit, co se vlastně stalo a kde muži jsou. Majitel v chatce přespával, když se do ní vloupal 27letý muž. Zloděj dostal několik ran tyčí a následně ho majitel přinutil vytočit linku 156.

Pachatele si k dalšímu vyšetřování převzala Policie ČR.

http://www.novinky.cz/krimi/304922-pan- ... lodej.html

PS:Kdo krade holt občas dostane do kebule :D
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Pán mě tady zbil, dal mně po hlavě nějakú palicú, volal

Příspěvek od Pařez » ned 16.6.2013, 16:49

Jeden z příspěvků v diskusi,který ač myšlen ironicky,plně vystihuje ten mor "korektnosti",který se šíří všude a dává darebákům a jim podobným více práv a hlavně ohledů než slušným občanům.
"A opět je to tady. Majetek je vyzdvihován výše, než-li cenné lidské zdraví. Lidé, uvědomte si, že nežijeme v kovbojce, ale v demokratickém státě, kde se tohle prostě NESMÍ dělat. Doufám, že majitel chaty dostane alespoň podmínku a zloděj odškodnění za zdravotní újmu. A vlastně i psychickou. Proboha, když jdu krást, tak v dnešní době přece neočekávám, že mne za to někdo ublíží na zdraví...."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Pán mě tady zbil, dal mně po hlavě nějakú palicú, volal

Příspěvek od Fox4077 » ned 16.6.2013, 16:51

Ach jo, chudák majitel chaty.
Několik ran tyčí? Teď se na něj sesype celá státní mašinérie a bude zkoumat, která z těch ran už byla navíc. A to nějaká určitě bude.
Počítám, že trest majitele chaty nemine. A bude jistě větší, než pro toho pachatele vloupání.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Pán mě tady zbil, dal mně po hlavě nějakú palicú, volal

Příspěvek od S474N » ned 16.6.2013, 16:57

Pařez: podle toho konce bych rekl, ze je to ironie, ale u toho zacatku si nejsem vubec jist a obavam se, ze dotycny to myslel bohuzel vazne.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Pán mě tady zbil, dal mně po hlavě nějakú palicú, volal

Příspěvek od Pařez » ned 16.6.2013, 17:03

S474N: pokud to myslel vážně,tak se již pravděpodobně naučil "správně" (dříve politicky - nyní korektně) myslet..

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz