PCR a ja vcera v noci


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

PCR a ja vcera v noci

Příspěvek od M a r c e l » čtv 23.3.2006, 13:47

Včera v noci (23.30) jsem se vracel z práce Qacencinou feldou.
Na kruhaci před nama jsem pustil sanitku co jela na majaky ale nehoukala, malem me při tom zezadu najebal nakej jouda co na ten kruhac vlitnul jak blazen (ackoliv ten kruhac je pod mostem a je tam kulovy videt, no ja sem vul, mel jsem radsi jet dal, ale sem proste slusnak B-))), no a sanitka pak jela 40 celou dobu az k naší odbocce (asi zapomnel vypnout ten majak).
Tak jsem odbocil, zajel na parkoviste, pokusil se zaparkovat na jedny strane, vsude auta, i jedno v prostredku, tak jsem si couvnul na druhou stranu, tam taky sice bylo jedno v prostredku, ale bylo tam místo na projeti kolem, tak jsem to pomalinku o nej oprel, není tam uplne rovinka a tak tam auto bez rucky nedrzi, abyh nemusel zakvaltovavat, nebo davat rucku, kdyby se někdo potreboval dostat pryc, aby me mohl odtlacit.
Sbiram si věci po aute, je 23.48 a najednou před auto prijizdi jiny auto, tak si rikam, kua aby nebyl nakej problem, no co bouchacku mam tak v pohode B-))) a najednou koukam, oni to policajti B-)))

Vystoupili a jdou ke me, otevru okynko, jezdim zamcenej, tak jsem se ani neodemykal a jen jsem otevrel okynko, a povidam: "dobry vecer panove, co pro vas muzu udelat?"
PCR: "Dobry den, ukazte nam prosim Vase doklady a doklady od vozidla"
Ja: "a muzu vedet duvod ?"
PCR: "ze zákona na to mame pravo"
Ja: "ale proc me chcete kontrolovat?"
PCR: "bezna kontrola při patrani po odcizenych vecech..., otevrete nam i kufr vozidla."
Ja: " ... hm, no a ještě bych vas chtel upozornit, ze mam u sebe legalne drzenou strelnou zbran ..."
Vyndavam doklady a otviram packou u sedacky kufr.
PCR: "v poradku, tak prosim ještě zbrojni prukaz, to auto mate pujcene?"
Ja: "jo, od pritelkyne, bydlime tady v tom vchodu, ostatne v tom technicaku je asi adresa, myslim ..."
Vystupuju z auta a jdu dozadu abych jim ho otevrel, kouka dovnitr, sviti baterkou na ten heges co tam mam B-)))
PCR: "co to mate v te bedne ?"
Ja: "motorovou pilu ..."
PCR: "co mate za zbran ?"
Ja: "GLOCKA 19ku..."
PCR: "no tak to jste na tom lip nez my ..."
Ja: "nojo, ale ja jsem si ho musel zaplatit B-)))"
Nastava uvolneni, jeden odchazi s dokladama a lustruje me.
Ja: "Neslo by to nejak urychlit ? ja v 5 rano vstavam do práce ..."
PCR: vydrzte hned to bude, vite ono není moc bezny aby tady o pulnoci dlouho stalo nejaky auto a v nem ridic, to je bezny postup zlodeju, jeden ceka v aute a druhej rabuje auta na parkovisti okolo ..."
V tu chvili me opustilo nasrani, ze me tam zbytecne buzerujou a odpustil jsem jim, zase na druhou stranu je dobře, ze se snazejk koukat kolem sebe a něco delaj ...
Ja: "ja jsem tu ale dlouho nestal, jen jsem parkoval, prijel jsem hned za tou sanitkou, poustel jsem ji na kruhaci"
PCR: "fakt ? no nam to prislo nak podezrele dlouhy, jak tu stojite ..."
Pak mi vratili doklady a poprali mi hezkou noc, ja jim popral peknou sluzbu a podekoval jsem jim, ze delaji dobře svoji praci ...

A v tyhle souvislosti me napadla jedna věc, ještě nikdy když me kontrolovali policajti a ja jim oznamil ze mam zbran, nechteli videt ani tu zbran, ani prukaz zbrane, jen zbrojak ...

Jake mate vy zkusenosti ?
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 23.3.2006, 13:55

Zbran jsem nikdy neoznamoval a to i presto, ze kdyz vytahuju obcanku, technicak a ridicak, tak je videt jak prukaz zbrane, tak i zbrojni prukaz. A nikdy zadny problem nebyl, zbran se nosi skryte, tak proc by o ni meli vedet - taky to clovek muze brat jako jistou pojistku, kdyby tem policajtum fakt hrablo a chteli te treba zmlatit *40*.

PS. jinak jim davam urcite bod za jejich zajem. Kolikrat spis clovek vidi hlidku na blizke benzince ARAL, jak flirtuji s obsluhou a popijeji kaficko.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » čtv 23.3.2006, 14:26

no ono jde taky o to, ze tim ze jim to reknu predchazim pripadnym problemum, kdyby me treba jako podezreleho z cehokoliv chteli prohledat nebo tak, to jim radsi, ze mam qer reknu hned nez potom s hlavou na kapote

i kdyz musim rict, ze ze 3 pripadu kdy me policajti nekde podobnym zpusobem kontrolovali, tak bych je vzdycky postrilel uplne bez problemu, prijde mi ten jejich pristup z hlediska zachovani nejakejch postupu (uz i treba pro jejich vlastni bezpecnost) ponekud amaterskej, treba ze jeden sedi v aute a ani na tebe nekouka, navic na miste spolujezdce atd, proste sami sebe davaji vsanc kdejakymu hajzlovi, nerikej mi ze ty lidi nemaj pochybnosti kdyz jdou nekoho kontrolovat ? To by snad mit meli, kazdej neni neozbrojena nepohybliva 80leta babicka ...

A treba v Belgii nas staveli policajti tak, ze jeli za nama a pustili majaky, zadny ze te predjedou. Pekne pockaj az zastavis, vyleze spolujezdec a ridic stale sedi pripravenej v aute, kdyz totiz stojis se svym autem pred nim, tak muze reagovat lip, kdyz budes chtit ujet tak on muze hned vyrazit za tebou, toho policajta co vystoupil nemuzes prejet tak snadno jako kdyz k tobe jde zepredu, jednak neni oslnenej tvejma svetlama, a pak by videl ze tam davas zpatecku. Atd atd, ti kluci sice byli dobry, ze neco delaji, ale at se na me nezlobi, delaji to neopatrne, nechci psat ze spatne,ale...
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » čtv 23.3.2006, 14:32

jo a jeste jsem si vzpomnel jak muj kamarad policajt dopravak takhle jednou stavel auto z pujcovny, auto zastavilo a stalo, zadny otevirani okynka a ridic co se vyklani ven a pta co ze jako chteji atd, vsichni 4 lidi v aute nehnute sedeli, cumeli dopredu a meli ruce na volantu, palubce a operadleh prednich sedadel, nikdo se ani nehnul, asi turisti z USA ...

no a kamos nejak nevedel jak dal, na auto sahnout nesmi (aspon myslim ze to tak stale je, nebo ne ? realcope ?), tak tam chvili tak stali, on koukal na ne, oni po ocku na nej, on na kolegu, kolega na ne, pak kolega pokrcil rameny a tak jim mavli at jako jedou dal ...

Auto se pomalilinku rozjelo, aniz by lidi vevnitr jakkoliv zmenili polohu a zmizelo v dali ... B-)))
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » čtv 23.3.2006, 15:16

Mňa zastavili cestou do práce-ráno 5.15- že kam idem :) ,hovorím do práce.Pýtali si doklady,skontrolovali POPRIALI ŠŤASTNÚ CESTU-to sa tu nestáva často.Až keď som sa pripútaval ,všimol som si ,že mi z vaku opretého o sedalo spolujazdca trčí hlaveň zo sa.v.58.
Kua,keby si to všimli,tak im to vysvetľujem do polnoci v zadržiavačke.Naši policajti to je riadna KASTA.....česť výnimkám....

Inak z 5 zastavení sa 4x s policajtami hádam....zatiaľ bez následkov
Moja priateľka by vedela rozprávať...... :)
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » čtv 23.3.2006, 15:22

ešte dodám ,zbraň policajtom nehlásim.V zákone to nie je ošetrené.Ak by sa na to opýtal ,vtedy mu odpoviem.
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 23.3.2006, 15:36

M a r c e l píše:prijde mi ten jejich pristup z hlediska zachovani nejakejch postupu (uz i treba pro jejich vlastni bezpecnost) ponekud amaterskej, treba ze jeden sedi v aute a ani na tebe nekouka, navic na miste spolujezdce atd, proste sami sebe davaji vsanc kdejakymu hajzlovi, nerikej mi ze ty lidi nemaj pochybnosti kdyz jdou nekoho kontrolovat?
Nastesti u nas nejsme na divokym zapade, takze proto asi chodej jak chodej... Nicmene - az se stane par pruseru (a doufam, ze se nestane) a par policajtu to schyta, hold se budou muset predelat postupy a auta se budou stavet zezadu a ve vetsi opatrnosti.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 23.3.2006, 16:06

cmk: mozna by ses divil, jak byl "divoky zapad" naopak klidny *40*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 43

Registrován: stř 01.3.2006, 10:01

Zbraň: GLOCK

Bydliště: ČR, východní čechy, i Praha

Příspěvek od panacea » pát 24.3.2006, 13:35

problém je v tom, že podle předpisů policie, má policista zastavovat vozidlo zepředu předjetím, protože na majáků svítí STOP jen dozadu !!! Každej polda ví že zastavovat zezadu jako jinde ve světě je daleko bezpečnější a vhodnější i takticky, ale co jinak má teda dělat, když někdo u policie rozhodl takhle nebo to prostě schválil? Protože když někomu zahouká za zadkem a pustí maják, je možný že dotyčnej zastaví ale třeba taky ne.
To, že jsou policajti potom jak na střelnici před autem je každýmu jasný, ale co naplat. policajt jen plní rozkazy, on zákony nevytváří.
to jen tak mimochodem na osvětu veřejnosti jak se maj věci u policie. :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » pát 24.3.2006, 20:12

ak by mal niekto záujem,môžem poskytnúť manuál pre policajtov a špeciálne služby/ text vo worde/.Taktika,zastavovanie vozidiel a pod.Myslím,že to už bolo zverejnené *88*
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61

Příspěvky: 135

Registrován: sob 28.1.2006, 8:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Košice, Slovensko

manual

Příspěvek od pbezo » sob 25.3.2006, 7:52

mal by som zaujem, pbezo@hotmail.com
diky.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: pon 22.8.2005, 23:53

Příspěvek od Ondřej » sob 25.3.2006, 11:06

cybernetic: Jestli to není tajný, hoď to prímo do fóra, nebo pošli odkaz

:wink:

Příspěvky: 59

Registrován: čtv 16.2.2006, 23:23

Zbraň: 3dlhe,4kratke

Bydliště: Bratislava - Senica

Příspěvek od skemro » sob 25.3.2006, 20:32

tiez by ma to zaujimalo,tak ak mozes posly mi to semtex@ste.sk
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » ned 26.3.2006, 10:52

Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » ned 26.3.2006, 13:58

panacea píše:problém je v tom, že podle předpisů policie, má policista zastavovat vozidlo zepředu předjetím, protože na majáků svítí STOP jen dozadu !!! Každej polda ví že zastavovat zezadu jako jinde ve světě je daleko bezpečnější a vhodnější i takticky, ale co jinak má teda dělat, když někdo u policie rozhodl takhle nebo to prostě schválil? Protože když někomu zahouká za zadkem a pustí maják, je možný že dotyčnej zastaví ale třeba taky ne.
To, že jsou policajti potom jak na střelnici před autem je každýmu jasný, ale co naplat. policajt jen plní rozkazy, on zákony nevytváří.
to jen tak mimochodem na osvětu veřejnosti jak se maj věci u policie. :-)

jj, tahle vec je bohuzel pravda, majak ma svitici napis STOP vzadu.

ale ty ostatni veci jako to jak se navzajem "kryji" je vec druha ...
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » ned 26.3.2006, 16:20

cybernetic: ten clanek je okopirovany ze specnaz.cz, zde prikladam jeho cele puvodni vydani:

:arrow: http://b.mujglock.com/Rizikove_situace.htm
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » ned 26.3.2006, 17:57

S474N
môže byť.Bola preberaná taktika a toto nám šupli,je to ale niekoľkov rokov dozadu
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 43

Registrován: stř 01.3.2006, 10:01

Zbraň: GLOCK

Bydliště: ČR, východní čechy, i Praha

Příspěvek od panacea » ned 26.3.2006, 23:07

4 Marcel

..jo to máš pravdu, jak se kryjou a přistupují k vozidlu i osobě je už na nich...teďka jde o to, zda je v tomhle vůbec někdo pravidelně školí, myslím řadový poldy...když jeden sedí v autě a druhej je u osoby, asi to neni nejvhodnější, je taky možný, že ten co je v autě jen lustruje osádku po vysílačce a tudíž sedí v autě a druhej dává pozor co osádka dělá...ale to tady nebudu rozebírat, musí dávat na parťáka prostě pozor a jistit ho.:-))
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pon 27.3.2006, 9:39

Tak nevím, ale možná to s tou naší policií nebude až zas tak zlé. V pátek, cestou na AVIM a Ikar je toho svědkem, jsme viděli policejní Fabii, která stála ZA zastaveným autem, které kontroloval příslušník a nápis STOP blikal na přední straně majáku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: pát 17.2.2006, 7:10

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha/Kladno

Příspěvek od M a r c e l » pon 27.3.2006, 10:35

no vida B-)
M a r c e l

nejdůležitější je stát na správné straně hlavně B-)))

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz