PGSP - GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kv


Různé existence vyskytující se (nejenom) na našem fóru

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od nico » sob 23.3.2013, 14:56

Mne osobne se na tom celem nelibi, ze nekdo, kdo sam pouziva nickname anonymnejsi nez anonymni, schovava se za nazvem fora, sve oponenty oslovuje krestnim jmenem. Tim spise, ze to osobni osloveni pouziva jako jistou formu natlaku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od Sailor » sob 23.3.2013, 15:17

pgsp:nechci se do tebe moc pouštět,páč sem zaměřen na jiného mistra,ale tvůj problém vznikl takto:koupil jsi si zbran,dostatečně si popsal jak si ji zastřílel(na tomto foru) a pak si ji nabízel k prodeji jako nestřílenou.žvásty ohledně záměny fotek v tvé SZ mě nezajímaj.Lhal jsi kolegům ve zbrani.Tvuj Taurus prostě není nestřílený-prostě ne a ne a ne!!!Jinak střídání zbraní je každého věc,v tom problém nevidím.No a za multinick samozřějmě facku :wink:
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

PB

Příspěvky: 355

Registrován: stř 09.5.2007, 23:06

Bydliště: Ostrava

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od PB » sob 23.3.2013, 16:27

tak jest, multinick je přesvědčivý, člověk by mu i věřil ale jak říkáš ne a není to tak. v běžném životě bych ho viděl jako schopného manipulátora, možná proto má dost peněz točit zbraně a nevím co ještě ale to už jsou jen moje spekulace jak na mě ten člověk působí (mám jisté psychologické vzdělání).
Kolik Glocků máš, tolikrát jsi člověkem.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 53

Registrován: pon 28.1.2013, 15:11

Zbraň: G19

Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od MichalF » sob 23.3.2013, 16:31

Nechcete zmenit tema, pripadne tu diskuzi presunout jinam ?> Sem furt lezu, ze je tu neco noveho a ono same zvaneni o nicem.

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 355

Registrován: sob 30.7.2011, 16:25

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od pgsp » sob 23.3.2013, 17:36

Sailor

Lžete pane jak když tiskne, nikdy jsem tady nevložil a ani nepsal, že jsem z této zbraně střílel..Ukažte nebo pošlete link a pak se můžeme bavit..Facku Vám za lhaní :!:

PB

Se svým psychologickým vzděláním se běž někam vyfotit :mrgreen:


Ukažte mi někdo na fotkách Tauruse kde jeví přesné znaky opotřebení, fotky jsou zde:
http://www.strelectvi.cz/forum/p-taurus ... 25730.html
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od wizard-ov » sob 23.3.2013, 21:17

Co dodat...
50.BMG je kamarád, kterému jsem dal tip na forum.mujglock. S prodejem nové G17 určitě nepočítá..Navíc nechápu důvod proč mne s ním vůbec spojujte? A s multinickem na jeho adresu se hrubě pletete
vs
MujGlock.com
Mně zakázal vkládat nabídky v burze z důvodu, že jsem ho požádal o smazání nevhodného příspěvku, který měl navíc za následek bezdůvodné posouvání inzerátu.. Podotýkám, že jsem předtím nikdy nedostal ,,napomenutí,, ani ,,BAN,, Na protest tomuto jsem si založil nový účet a tím automaticky získal ,,multinick,,
To je asi jako s tím nestříleným Taurusem. Osobně bych od pána nekoupil ani co by se za nehet vešlo....
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od S474N » sob 23.3.2013, 21:39

pgsp: nejak nechapu jednu vec, ses spokojen na 8mi serverech, ale i presto te evidentne neco nuti lezt i sem a plevelit to inzeraty a ruznymi vymluvami. Evidentne si chces "sahnout" na ban a porad ho ne a ne dostat - mimochodem, nebudes zde na foru bohuzel ani prvni a jsem si jist, ze ani ne posledni.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 355

Registrován: sob 30.7.2011, 16:25

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od pgsp » sob 23.3.2013, 22:34

wizard-ov

Taurus T709 je nestřílený a basta, špatně vidíte, zajděte si na oční :!:

Když jste takový mistr, tak mi ukažte na fotkách přesné znaky opotřebení, tady máte foto:
http://www.strelectvi.cz/forum/p-taurus ... 25730.html

S474N

Každý si dělá co chce a kdy chce a tobě je potom h*vno..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od kuba » sob 23.3.2013, 22:59

pgsp píše:Dr.Halíř

Měl si zřejmě smůlu na špatný kusy, osobně mám revolver Taurus 85UL, který je bez vad a chodí mi na flek, to samé teď u mého nového Tauruse 709 Slim :D

Zpracování 709 je velice přesné a obráběné plochy jsou hladké bez viditelných stop, taky není divu, když je to vše vyráběné na CNC strojích. Povrchová úprava tedy na 1*, bere všechno co jsem mu dal, mám vyzkoušený jak komolý kužel, tak ogivál. Žere i to, co třeba GLock nesnese ,,(vyzkoušeno v G26),, a kouše se, např. Vlašim SP 100gr 6.5g, co k tomu dodat prostě paráda :D


Pb
Tady je to tvoje ,,SYNONYMUM SPOLEHLIVOSTI,, :evil: I Guston má svoje dny :tongue:

co dodat, asi jinej kver :)

ps: na fotkach je krasne videt opotrebeni na hlavni a na zaveru, sice vylesteny krasne za vycisteni pistole za 1.. ale blbce tu delat s lidi co tomu aspon trosku rozumej asi neni uplne nejstastnejsi :)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 355

Registrován: sob 30.7.2011, 16:25

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od pgsp » sob 23.3.2013, 23:13

kuba

Když jsem psal, že je Taurus na tom obdobně jako revolver 85UL, tak jsem měl na mysli, že je bez vad!!!

T709 jsem pouze nabil a vybil různými druhy nábojů jako ogivál, komolý kužel včetně Vlašimi SP 100gr 6.5g, se kterým měla např. moje G26 problém.. Nic méně jsem tím neměl namysli, že jsem toto střelivo z této zbraně střílel, bohužel..

Rozumíš tomu prd, a navíc si blbec sám a ještě k tomu špatně vidíš..Kdyby jsi tomu, tak dobře rozuměl, tak by jsi věděl, že veškeré leštěné plochy jsou již takto z ,,VÝROBY,,
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od kuba » sob 23.3.2013, 23:19

a proc mi to posilas jeste do sz? :) mam ti odpovidat jeste tady nebo ti to staci tam? :) ja jestli to taky nepotrebujes dvakrat..
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od S474N » sob 23.3.2013, 23:20

pgsp: pokud si lejno, tak mas pravdu, ze je mi po tom lejno *3* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od AREYOU » sob 23.3.2013, 23:21

To už se tu melou úplný blbosti, pokud pgsp tvrdí, že to je nestřílené a někdo mu argumentuje, že z fotky pouzná, že lže a že to je střílené tak to je teda k pousmání :lol: .

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 355

Registrován: sob 30.7.2011, 16:25

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od pgsp » sob 23.3.2013, 23:33

Tady je k pousmání více věcí..Hlavně kolik je tady odborníků přes zbraně, co poznaj vše z fotek..Zbraň je leštěná z fabriky, a už je to dle nich střelný a doleštěný doma, a další jiné p*čoviny..Nejúžasnější je na tom, že se k tomu vyjadřují lidi pod 30 let co maj horkej zbroják ještě v kapse, rádoby ,,odborníci,,
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od S474N » sob 23.3.2013, 23:38

pgsp: holt kazdej nemuze bejt takovy eso jak ty, aby si kupoval zbrane, rozebral je, prohlidnul a zase prodaval. Vetsina lidi si z toho alespon zkusi parkrat vystrelit.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od reddog » ned 24.3.2013, 8:45

Mr. PGSP: Omlouvam se za slovo "obchodnik". Vlastne to cilene pro zisk nedelate. U nas na Severu by se reklo: "Taky kseftman, jak svina". Ale dodrzim omluvu a jeste jednou: Omlouvam se za vyrok " "ten" obchodnik " .

Ostatnim damam a panum se taktez omlouvam, nechal jsem se unest.

Tomik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od wizard-ov » ned 24.3.2013, 11:25

Pana pgsp bych rovněž poprosil nechť mi nespamuje do SZ. Rovněž by mne zajímalo proč vytváří multiúčty, ke kterým se nehlásí (navíc se ještě snaží zamaskovat IP) - tedy účelové lže. A poslední věc ode mne k tomuto tématu - tvrzení pana pgsp, že funkčnost zkoušel pouze cvičným nabíjením je směšná, nicméně chápu že ze své trapné situace se musel nějak vylhat.

Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvky: 355

Registrován: sob 30.7.2011, 16:25

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od pgsp » ned 24.3.2013, 11:31

wizard-ov

Oh, pane Vy se mnou musíte zřejmě bydlet, když tak dobře víte co jsem se zbraní dělal, Vy víte víc než já :lol:

Příspěvky: 26

Registrován: sob 16.3.2013, 9:24

Zbraň: glock 20

Re: GLOCK novy majitel - pochlubte se ostatním s novým kvére

Příspěvek od jurokrak » ned 24.3.2013, 11:59

strelci kaslite na to ci tuniekto osuskava a sustredte sa na temu- glock novy majitel-. kapřik gratulujem k novemu prirastku,nak sluzi.

Zpět na „Exoti na fóru“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz