Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 23.11.2017, 14:05

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 PGSP - P:Glock 26 gen.4 
Autor Zpráva
Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvek PGSP - P:Glock 26 gen.4
Prodám Glock 26 gen.4

První majitel, nenošená, bez úprav, zakoupena 20.2.2012, vyrobena leden 2012, registrována v MPI, záruka 5let, vystřeleno 300ks továrních S&B, doklad o koupi včetně registrační karty samozřejmostí, stav nové zbraně.

Důvod výměny:
- Chci větší kalibr v ráži 40S&W
- Nedaří se mi z 2.ruky koupě G27čky, a ani výměna G26 za G27, tak jsem se rozhodl pro
prodej a koupi nového Glocka 27.

Cenu zatím neuvádím, nechci prodat zbytečně pod cenu, proto nechám G26 nejvyšší cenové nabídce, případného zájemce s nejvyšší nabídkou budu kontaktovat.

S prodejem nespěchám, peníze nepotřebuji, chci jen stejnou zbraň s větší ráží. Proto Vaši případnou nabídku zvažte, cena nové G 26 viz. v odkaze níže, cena G27 je stejná.

http://www.glockshop.cz/product_info.ph ... cts_id=345

Kontakt:
petr.greg@seznam.cz
SZ

Brno

pát 29.6.2012, 18:47
Aspirant na exota
Aspirant na exota

Příspěvek Re: P:Glock 26 gen.4
Nová G26 gen. 4 stojí v Brně v Glockshopu 17.100Kč viz zde:
http://www.glockshop.cz/product_info.ph ... cts_id=345

Stáří mé G26 jsou 4.měsíce, slevuji proti výše uvedené ceně 500Kč za každý započtený měsíc :D

Cena k dnešnímu dni:
15.100Kč

pon 02.7.2012, 14:04

Je v ceně také nějaké příslušenství jako na odkazovaném obchodě?

úte 03.7.2012, 6:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Aspirant na exota
Aspirant na exota

Samozřejmě, prodávám celý komplet stejně jako když jsem ho koupil, jen s tím rozdílem, že jsem o 2000Kč levnější proti obchodu.

Pokud někde najdete G26 gen.4 za cenu stejnou co zde nabízím nebo i nižší, tak slevím o další 2000Kč.

úte 03.7.2012, 13:25

Abys na tom nakonec neprodělal..:)
Já kupoval svou G26 koncem listopadu za 15900 - a není až tak nepravděpodobné, že cena nemohla za půl roku o pár stokorun ještě spadnout..:)

úte 03.7.2012, 15:42
Aspirant na exota
Aspirant na exota

Dnes jsem byl v Alfa Proji na Šumavské v Brně, a ceny jsou následující:

G26 gen.3 - 16.290,-

G26 gen.4 - 17.290,-

Takže to s cenou dolu bohužel nešlo..

Aktuální cena mé G26 gen.4 je 15.000Kč, kdo umí počítat, tak vidí že jsem pořád levnější než obchod :D

úte 03.7.2012, 17:36

Mno, mi je to jako jedno ale když se podívám na tebou udaný odkaz Glockshopu, tak vidím že k tomu nabízejí příslušenství za 1000,- dle tvého výběru. Takže reálně jsme na 16 100,- Kč za novou zbraň proti 15 000,- za řekněme zánovní zbraň.
Ale když s prodejem nespěcháš....

úte 03.7.2012, 19:26
Aspirant na exota
Aspirant na exota

wizard-ov

Oni ti sice dají na výběr příslušenství v hodnotě 1.000Kč, ale stejně musíš pořád zaplatit 17.100Kč. Tzn., že zaplatíš 16.100Kč zbraň + 1.000Kč příslušenství.

Když jim, řekneš že příslušenství nechceš, tak stejně pořád zaplatíš 17.100Kč.

A teď mi řekni co za těch 1000Kč si tak můžeš vybrat, na mířidla to nestačí, náboje neprodávají, tak akorát si můžeš vzít nějaký fobus nebo ledvinku :mrgreen:

Myslím, že 4.měsíce starou nenošenou zbraň s 5letou zárukou jsou ušetřené 2.000Kč solidní, a navíc za ty 2.000Kč si už fakt něco dle svého výběru koupíš :wink:

Kdybych potřeboval prachy a spěchal, tak bych dal cenu 10.000Kč, a za tu cenu by už G26 byla pryč. Nic méně to není můj případ :D A když neprodám, mnó. tak G26 zůstane ležet doma v trezoru :thumbsup:

úte 03.7.2012, 20:43
VIP člen

pgsp: koukam, ze se opakujes :lol:

Nicmene drzim pesti v prodeji. Az bude za 10, tak si ho vezmu sam *88*

Obrázek

úte 03.7.2012, 20:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Aspirant na exota
Aspirant na exota

S474N

To určitě nebude :wink:

Mně je to stejně jedno, když si to nikdo za mou uvedenou cenu nevezme, tak si ji nechám a G27 si koupím novou. :D

Budu mít tak G26 na střelnici za levné střílení a G27 nechám na nošení a basta fidli :mrgreen:

úte 03.7.2012, 21:10

Nechci kecat do ceny, ale když už je tu taková debata tak je to asi jedno :-D Ale drobná poznámka, taky mám G26 z glockshopu (který btw velice doporučuju) a když mi ho prodávali tak se ptali, jestli chci příslušenství nebo rovnou tisícovku dolů. Takže pokud příslušenství nechceš, slevu stejně dostaneš. Minimálně taková je moje zkušenost :-)

úte 03.7.2012, 21:13
Aspirant na exota
Aspirant na exota

Slim

Díky moc, to jsem nevěděl :evil:

Jak si tam půjdu pro G27, tak jim to tam hned předhodím, že příslušenství nechci, ale rovnou ať mi ztrhnou 1.000Kč z ceny dolů.

Tím upravuji cenu G26 na:
14.000Kč

úte 03.7.2012, 21:23

mohu dat max 13000 keza.tom@seznam.cz

ned 08.7.2012, 18:19
Aspirant na exota
Aspirant na exota

Takže to není úplně tak jak píše Slim, tudíš se vracím k původní ceně tj:

15.000Kč

Pište jen ti co máte opravdu vážný zájem a chcete novou zbraň za příznivější cenu proti obchodu :wink:

Spekulanti a rypalové prosím neobtěžujte se zbytečnými komentáři, je to zbytečné!!!

pát 13.7.2012, 12:40

Já teda nevim, ale myslim, že "zdražovat" tady cenu, kterou v předchozím příspěvku napíšu, že je nižší, to tady neni zvykem.
Když Slim napsal výše uvedené, nevim, na jakym základě, když ty teď tvrdíš, že to tak neni, tak sis to měl nejdřív ověřit, zda je informace pravdivá(net, zavolat do obchodu,...)
Ale ne bezmyšlenkovitě napsat, že zbraň teda zlevňuju a pak si někde zase najít, že to tak neni a zbraň ZDRAŽIT, to si myslim, že se nedělá nikde.
Já samozřejmě vim, že tu někteří rejpou a zkoušej to přes PM s cenou takovou, že až zůstává rozum stát, taky jsem tu prodávala věci a nějakej rambo...něco prostě rambo rambič chtěl po mě ten muj smiťákovej nůž asi za dvě stovky, tak to jsem mu napsala, že si s nim radši ráno budu mazat chleba...
Jestliže je v tom obchodě ještě za ten litr příslušenství, tak fakt reálná cena tý zbraně je šestnáct a prodávat jí za patnáct je ale fakt nadsazený.
Nemůžeš psát, že prodáváš novou zbraň za cenu nižší než je v obchodě.
Už to neni nová zbraň, budu druhej majitel a kdybych jí pak chtěla prodat...no já bych už nešla do zbraně, kde budu třetí majitel...
To máš jako s novym autem, koupíš si ho, vyjedeš s nim z autosalonu a na první křižovatce už je cena uplně někde jinde a těžko si pak někdo bude dávat inzerát, že si koupil Superba, ale nevyhovuje mu, že by radši Yetiho a že teda toho Superba prodává o deset tisíc levnějc a jak si jistě umíte spočítat, je to cena za nový auto nižší, než v obchodě...blablabla, ale to si každej radši půjde do toho autosalonu a koupí si nový, protože to, co by dotyčnej prodával, by prostě nebylo NOVÝ auto a neprodal bys ho o deset tisíc levnějc, ale musel bys slevit o hodně desítek tisíc víc. Prostě za blbost se platí. Já chci taky vyměnit větší zbraň za menší, ale to po pěti a půl letech a napsala jsem reálnej důvod. Ale koupit si bouchačku a po čtyřech měsících zjistit, že chci jinou, to je trošku divný.
Nechci tu rozjíždět nějaký diskuze k výše uvedenému a osočovat se nebo abychom tu snad začali zkoumat o kolik desítek tisíc klesne cena auta na první křižovatce, ale tohle jsem fakt musela napsat, protože to mě naštvalo a ještě jsem se s tim nesetkala, aby tady někdo v inzerátech ZDRAŽOVAL :(

ned 15.7.2012, 12:41
Profil ICQ

pgsp píše:
wizard-ov

Oni ti sice dají na výběr příslušenství v hodnotě 1.000Kč, ale stejně musíš pořád zaplatit 17.100Kč. Tzn., že zaplatíš 16.100Kč zbraň + 1.000Kč příslušenství.

Když jim, řekneš že příslušenství nechceš, tak stejně pořád zaplatíš 17.100Kč.

A teď mi řekni co za těch 1000Kč si tak můžeš vybrat, na mířidla to nestačí, náboje neprodávají, tak akorát si můžeš vzít nějaký fobus nebo ledvinku :mrgreen:

Myslím, že 4.měsíce starou nenošenou zbraň s 5letou zárukou jsou ušetřené 2.000Kč solidní, a navíc za ty 2.000Kč si už fakt něco dle svého výběru koupíš :wink:

Kdybych potřeboval prachy a spěchal, tak bych dal cenu 10.000Kč, a za tu cenu by už G26 byla pryč. Nic méně to není můj případ :D A když neprodám, mnó. tak G26 zůstane ležet doma v trezoru :thumbsup:

Nevim, kdo by říkal, že příslušenství nechce. Leda ten, kdo opravdu neví co s penězma a je pod jeho úroveň chtít slevu, takže asi lidi, kterým je proti srsti, jít nakoupit třeba do Lidlu nebo do Kauflandu.
Na celý mířidla to nestačí, ale můžou mi tu tisícovku s ceny tří tisíc za mířidla slevit a to je v dnešní době docela dost peněz(teď nevim, kolik stojej nový mířidla, už jsem z toho vypadla, teď už mě akorát zajímá, kolik stojej plenky a kapičky na prdíky, takže tu trojku třeba za truglo mířidla jsem tak plácla).
No a jestli je pod tvojí úroveň kupovat si fobusácký pouzdro nebo ledvinku...někteří by si to rádi koupili a téhle slevy využili, protože by si to za ty peníze stejně někde jinde nebo tam museli koupit z vlastní kapsy.
A znova opakuju, že to není ušetřených dva tisíce, ale jen tisíc korun

ned 15.7.2012, 13:12
Profil ICQ
Aspirant na exota
Aspirant na exota

Co jsem tady viděl v bazaru, tak ,,TUAREG,, tady prodal G17 gen.4 za 15.000Kč, viz zde:
p-glock-17-4-generace-t9131.html

Tak nevím co pořád máte proti mé ceně bez ohledu jestli z ní bylo vystřeleno nebo ne.

Jinak osobně jsem se třeba s dražováním setkal, jeden týden v AlfaProji měli Defendera za 10.000Kč a druhý týden když jsem si pro něj šel, tak už byl za 12.000Kč :mrgreen:
To samé platí i tady, do týdne může být cena taková a po týdnu už zase maková..

Moje povinnost utrácet za telefon, abych si něco ověřoval k vůli prodeji jestli to tak je jak tady někdo napsal není..

Jinak plácnout takovou hloupost, že když mi dají v hodnotě 1.000Kč příslušenství, tak jsem na 16.000Kč je neuvěřitelné 8-O Pokud se nemýlím tak, z peněženky budeš muset pořád vytáhnout a položit na stůl 17.100Kč, nebo je tomu snad jinak?

Moje cena je taková jaká je, a měl jsem za to že jste tady pochopili, že je mi to šumák jestli G26 prodám nebo ne. Seno to nežere takže to může být ustájené :wink:

Opice
Více do SZ!

ned 15.7.2012, 13:16

@Opice:
Však on píše, že peníze nepotřebuje a s prodejem nespěchá... :wink:

ned 15.7.2012, 13:22

Ano, budu muset položit na stůl 17100,- ale reálně si odnesu domů věci za 18100,-
Takže tu tisícikorunu ušetřím. Protože když si jdu koupit novou zbraň, tak se předpokládá, že jí budu chtít nosit(ne každej teda, noo) a tudíž budu potřebovat pouzdro, ledvinku nebo prostě něco, v čem budu zbraň nosit. No a to mi pak odečtou, takže to vlastně ušetřím.
Tak nevim, jestli plácám hlouposti, klidně mě někdo opravte.
Ale nemyslim si.
Když si od tebe někdo koupí tu zbraň za těch 15000,- tak si k tomu pak bude muset koupit to pouzdro a blablabla doplňky, takže stejně těch šestnáct z peněženky vyndá, akorát tobě dá patnáct a ten litr někomu jinýmu(nebo necelej litr)

Jinak samozřejmě, není tvou povinností utrácet za telefon, aby sis ověřil něčí informaci, ale já jsem to pouze uváděla jako příklad to zvednutí telefonu. Psala jsem tam ještě o netu. Nebo nevim, jak jsi teda teď došel k tý informaci, že to, co napsal Slim, pravda nebyla. Měl jsi k ní ale dojít dřív, než jsi zbraň na základě nepodložených informací zlevnil.

Mě jde prostě jen o to, že když někdo sleduje tohle téma a má o zbraň zájem a vidí, že tys tam přidal další příspěvek, tak většinou lidi, kteří dávají do svých inzerátů další příspěvek, tak se týká buď upřesnění informace o zbrani nebo zlevnění, tak asi většina čeká, že jsi šel třeba ještě s cenou dolu a jestli už jsou teda ochotni tuto cenu akceptovat a zaplatit...a ne, že cena vzrůstá

ned 15.7.2012, 14:40
Profil ICQ
Aspirant na exota
Aspirant na exota

Opice

Ode mě koupí G26 za 15.000Kč, a do těch 17.100Kč což jsou ušetřeny 2.100Kč si už koupí např. světlovodná mířidla Truglo Fiber Optic a ještě mu zůstane na pouzdro :D .-)

http://www.glockshop.cz/product_info.ph ... cts_id=250
http://www.glockshop.cz/index.php?cPath=74_96

Což si u nich za tu 1.000Kč na příslušenství těžko pořídíš, takže asi tak..

Jinak vidím, že se zřejmě nudíš na mateřské, když tě baví tak vypisovat :mrgreen:

ned 15.7.2012, 15:05
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další