Pirát ve stodvacítce vytáhl na policisty pistoli


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Pirát ve stodvacítce vytáhl na policisty pistoli

Příspěvek od MarK » úte 11.7.2006, 15:12

Pirát ve stodvacítce vytáhl na policisty pistoli
Obyvatele Cvikova na Českolipsku krátce po půlnoci vystrašil řidič, který se proháněl ulicemi města ve Škodě 120 a ohrožoval chodce. Upozornili proto policii. Ta se ho pokusila zadržet. Po honičce muž havaroval a vytáhl na policisty pistoli. Může strávit až pět let za mřížemi.

"Divoce se tu prohání po městě. Několik lidí muselo před jeho autem uskočit. Jezdí tu, jako by žádný nový zákon neplatil," volal na policejní linku jeden z místních obyvatel.

"Muž svou bezohlednou jízdou naháněl ostatním účastníkům silničního provozu strach," sdělila policejní mluvčí Ivana Baláková s tím, že jej policejní hlídka brzy vypátrala a snažila se ho zastavit.

Muž ale sešlápl plynový pedál Škody 120 až na podlahu a pokusil se ujet. Policisté se vydali za ním. Daleko nedojel. "Nezvládl řízení a havaroval. V blízkosti autobusového nádraží ve Cvikově najel do dopravní značky," upřesnila Baláková.

Když muži zákona chtěli zkontrolovat jeho doklady, vytáhl na ně nelegálně drženou pistoli ráže 7,65 milimetrů. V zásobníku měla devět ostrých nábojů. Policisté se ale nedali zaskočit a nebezpečnému agresorovi zbraň okamžitě sebrali.

"Při následné bezpečnostní prohlídce policisté zjistili, že má řidič u sebe ještě další pistoli stejné ráže s pěti ostrými náboji. Kromě toho byl vyzbrojen i nožem a bajonetem," dodala policejní mluvčí.

Agresivní řidič je nyní v nemocnici, kde se zotavuje ze zranění, které utrpěl při nehodě. Za útok na veřejného činitele se zbraní a za nedovolené ozbrojování mu hrozí až pět let vězení.

- iHeute
Uživatelský avatar

Příspěvky: 421

Registrován: pát 01.4.2005, 18:57

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od SINCITYMAN » úte 11.7.2006, 15:15

Zavřít až zčerná,co s takovým....

Příspěvky: 302

Registrován: ned 19.3.2006, 11:12

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od Willy » úte 11.7.2006, 15:18

Teda to musí být debil! Jezdí jak magor a ještě vytáhne na poldy nelegálně drženou ostrou zbraň - to mi prostě hlava nebere :roll: .
Dobrý úsudek pramení ze zkušeností. Zkušenosti bohužel pramení ze špatného úsudku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » úte 11.7.2006, 15:29

Proč takového pána nemůžu potkat já :cry: to by bylo hned po problému.
Další voda na mlýn proto aby se začali zkrz takovýho debila bavit o úplném zákazu střelnejch zbraní a nikoho nebude zajímat kde ji vzal a že zbraně byli nelegální já být tím policistou tak ho na místě jako odstrašující případ rozstřílím a pouštím to jako spot v televizi před správama a bylo by po starostech. :twisted: stengan

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 11.7.2006, 16:10

Kdyz zrovna tak bezi Policejni Akademie na Nove, tak si tak rikam - dalsi Tuckelberry mezi nama :-)
Prvniho jsem potkal na Aegis-kurzu I a II, kluk, pomerne hromotluk, svetlejsi trochu rozcepejreny vlasy - po-te, co jsem tyhle filmy 10 letnevidel bych prisahal, ze vypada stejne, jak ten filmovej... No, ted musim uznat, ze jista odlisnost tam preci jen je...
No a druhyho tu mame ted mezi nama, sice vypada uplne jinak, ale metody koukam uplne stejny :-)
Nutno uznat - v tomto pripade me velice sympaticky :-)

Kazdopadne - ten kluk ze 120ky - to je minimalne na pesti mezi oci od kazdyho slusnyho drzitele zbrani.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » úte 11.7.2006, 16:13

Zajímavé ilustrační foto je u stejného incidentu popisovaného na jiném webu
http://bleskove.centrum.cz/cerna-kronik ... l?id=23876 8)

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 11.7.2006, 16:19

:-) Asi nova verze Glocku pro skryte noseni - raze 7.65, doporucene strelivo Federal EFMJ 7.65 Browning +P :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » úte 11.7.2006, 17:07

Stengan: Když si tvůj příspěvek přečte nejakej chytrolín kterej volá po psychotestech pro držitele zbraní, tak je to voda ne jeho mlejn navíc podle tý první věty soudim že asi budeš ostrej hoch. :shock: Ale určitě si to nemyslel vážně že? 8)
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » úte 11.7.2006, 17:09

No já nevím jestli je to přirovnání na mě,ale jedno je jisté když by policie při takovém incidentu jednoho dne použila služební zbraň,tak si potom nemusíme číst takové správy protože spousta takových kovbojíčků se posere strachy a raději to zahodí.stengan
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » úte 11.7.2006, 17:14

to jo s tim souhlasim v tom máš recht, ale ten předchozí příspěvek mi připadá dost husteji i když i v něm máš 100% pravdu, ale podle mě si to měl jinak podat, ale je to jen můj subjektivní názor a to nic neznamená :) Ještě dodatek: s tim ostrým hochem to není myšleno zle, ale já nejsem militantní typ, zbraň mám jen pro to protože jí opravdu potřebuju.
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1163

Registrován: úte 20.12.2005, 22:29

Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Lukáš Koukal » úte 11.7.2006, 18:59

Cvikov je nechvalně známá "závodní dráha," to je pravda... ale tohle už je jak z videohry. Věk hrdiny neznámý?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » úte 11.7.2006, 19:01

P.08:
To já tu zbraň taky potřebuju protože mě živí.Jínak ten první příspěvek myslím naprost vážně,protože to je jediná věc co na tento národ despotů a zlodějů s udavačskou minulostí platí.
Nic jiného než znovu zavéct trest smrti jako odstrašující věc s posunutím trestní hranice na ně neplatí.Nebo mi chceš říct že je to jen protože se ten dotyčný špatně vyspal nebo že ho něco rozčílilo tak má právo ohrožovat ostatní lidi kolem sebe????
Tohle je přesně ten typ lidí co si myslí že si můžou dělat co chtějí a vykládají si demokracii posvém,ale když příde na věc tak je schovanej a ten poslední vykoukne ven.
Každej si dělá z Policie pouze srandu a podtom se diví když někonu rupnou nervy a troch se po něm projde atd..Těch případů kdy ujíždí ožralec policistům a pak píšou noviny že ho chudáka štvali jako zvěř a on vlastně nic neudělal je mega "jeden ze známých je hudebník Hapka co měl ještě pistoli za předním sklem svého teréního vozu atd..."
Kde dnešní společnost bere tu drzost se chovat k ostatním jako k prasatům a myslet si že jim to projde bez odezvi,když si to každý nechá líbit a skloní hlavu,tak se nesmíme divit že je tu chaos a bordel.stengan
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » úte 11.7.2006, 19:28

Tak to je mazec, to čumim :shock: Jinak jak sem napsal, v zásadě máš pravdu, ale stejně se nemůžu zbavit dojmu že se jen klepeš na to až někomu budeš moci ustřelit hlavu, nezlob se, ale na mě to tak působí.
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » úte 11.7.2006, 20:51

P.08:
Vzhledem ktomu že jsem členem skupiny lidí co se zabývají bezpečností druhých co nespoléhají na policii a chtějí si bránit svůj majetek nebo dokonce život před případným napadením,tak se do konfliktu s růrnorodým kriminálním živlem dostávám noc co noc a zatím musím zaklepat že došlo pouze na hrozbu střelnou zbraní,ale pokud se mezi náma najde vždy takovejhle magor co si myslí že když si sedne do auta nebo si obstará nelegální zbraň tak mu patří celej svět a ostatní ktomu budou jen tiše přihlížet tak to tu bude furt a naopak se nám to stane ve společnosti každodenním nešvarem.
Je velice smutný že musím psát takové věci,ale opravdu u nás chybí případ kdy někdo napadl občana na ulici s nelegálně drženou střelnou zbraní a napadený se bránil legálně drženou zbraní a takovému šmejdu ustřelil hlavu.Hned by se totiž mezi lidi rozkřiklo,že jsou i svobodný občané legálně ozbrojeni a dokážou se účině proti kriminalite bránit a hned by toho bylo míň.
Jínak tě docela chápu že jako spořádaný občan s tolika negativama nepřídeš do styku tak se ti to zdá nepochopitelný,ale je to tak a brutalita použitá při spáchání zločinu je čím dál tím častejší a nepochopitelná.
Když někoho chci okráct tak ktomu přece nemusím pýchat lidi do zad nebo lednin jen proto že se potom bojím že mě někdo práskne-usvěčí.
stengan
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » úte 11.7.2006, 21:25

stengan:
Já s tebou souhlasim, vždyť sem to taky napsal, ale každej odpůrce zbraní by měl radost kdyby četl tohle fórum, myslim že by jsme své názory měli tak nějak mírnit aby sme nezadávali příčiny těm co o nás tvrdí že jsme psychopati páč nosíme zbraň. A jinak se nenech mýlit že nepřicházím do styku dnes a denně s všeljakou lůzou, ale abych hned tahal zbraň...??? Když někdo prudí *30* *30* tak mu jí kejchnu a většinou je po problému :lol:
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » úte 11.7.2006, 22:05

P.08:
V tom náš naprostou pravdu že se to dá napsat kultivovaně a ne s nemocena.Jenže mě veždcky dokáže naštvat tento druh lidí co si dovolují pouze tam kde si myslí že jin nehrozí adekvátní odveta za svoje lumpárny.
Toto není myšleno na tebe nebo někoho jiného pouze konstatování :wink: .

Co se tíče těch lidí co se tak vehenentně snaží zbavit lidi práva se legálně ozbrojovat,tak těm je úplně jedno co máš ty za argumenty a odkazují tě vždy na vyspělou civilizaci kde platí zákony pro všechny a je tam naprosto bezchybný soudní systém kde se ti nic nestane,ale realita je jiná a težko přesvetčím případného útočníka nebo pachatele ať počká ještě tak dvacet min.že policie je už na cestě.Typ lidí jako je pam Hubálek a spol si jednoho dne budou muset uvědomit realitu a potom budou oni kteří budou zase křičet proč nesmí občan pro svojí bezpečnost jezdit třeba tankem.To se ale stane až je jim nebo někomu blízkému jeho osobě stane něco co třeba nepůjde jen tak vrátit a potom bude pozdě si vyčítat že když by nebyli proti,tak se tam mohl oběvit nahodou kolenjdoucí který mohl včas zasáhnout a nic by se nestalo.
Prostě jen píšu otevřeně že naše policie i když sní nemám a neměl jsem nic společného má svázané ruce a pravomoce jsou k ničemu když za ním nestojí pořádný zákon.Dřív bylo naprosto jasný že když jsi vstáhnul ruku na dítě,ženu,starou osobu nebo policistu tak jsi byl rád když jsi se ztoho vylízal jen s rozkopaným hrudníkem a zdrátovanou hubou.Dnes jsou tyto lidi jen pro smích a tak je dost často vydět jak se někdo s policistou dohaduje nebo ho napadne a to nemluvím o záchranářích a podobně.Prostě norálka společnosti po roce 1989 je uplně despotická a každý si vykládá zákon tak jak se mu líbí a pokud stím někdo něco neudělá tak to tady zachvíli bude jeden velkej průser.stengan
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » úte 11.7.2006, 22:25

Už mlčim, už mlčim *14*
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » úte 11.7.2006, 22:30

P.08:
Naopak to je naprosto vpřádku co člověk to jiný názor a to se cení a do debaty to samozdřejmě patří. :wink: stengan
Uživatelský avatar

Příspěvky: 429

Registrován: úte 15.11.2005, 23:05

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od rostar » úte 11.7.2006, 23:10

Kolega Stengan se nechal trochu unést emocemi, ale já se mu nedivím protože vím přesně o čem mluví. Ono to naštve když den co den nastavuješ držku ve prospěch práva a zájmů slušných lidí, čelíš kdejaké verbeži ale POZOR!!!abys náhodou nějakého šmejda trošku víc nezmáčk. To je zněho rázem spořádáný občan a má přece svá práva. Pár let zpátky jsem dělal zadržení jednoho takového vítečníka. Měl tak 120kg, zornice jako pětikačky a mával kolem sebe mačetou se 40ti cm čepelí. Kdyby tenkrát parťák nepoužil hrozbu střelnou zbraní tak dneska ťukám do klávesnice nosem. Doslova mi přesekl tonfu. A kdyby měl ten šmejd u sebe ,,nelegální 7,65ku" a my zaváhali tak astalavista...Tenkrát se pachatel dostal pouze do přízemí objektu, kde jsme ho zadrželi. V prvním patře spala nic netušící majitelka domu se svou tříletou dcerou. No dopadlo to dobře, jak to dopadne příště...? Tímto zdravím všechny zákonodárné a jiné pacifisty. R
Si vis pacem, para bellum!

Příspěvky: 59

Registrován: čtv 16.2.2006, 23:23

Zbraň: 3dlhe,4kratke

Bydliště: Bratislava - Senica

Příspěvek od skemro » úte 11.7.2006, 23:31

Moj nebohy pradedo(byvali partizan) naucil moju mamu ked bola dieta nadhernu vetu "Zlocinec a do vezenia?Naco.Ja im to platit nebudem! Popravte ich vsetkych a pan boh si ich uz preberie." Je to trosku drsne ale asi na tom nieco bude.Byvam v Bratislavskej Petrzalke a uz som par krat bol pri tom ako sa zlodej autoradiji vyhrazal policajtom co ho zatykali, ze im podreze zenu a deti.A ked ho hodili do auta,tak par dalsich fetakou si uz zapisovali cisla z odznakou aby mohli nahlasit inspekci policajnu brutalitu.Chcel by som vediet ako sa da bez nasilia nalozit kopajuci a nadavajuci zlodej.Podla mojho nazoru by sa laksie nakladal do rakvy. :twisted: Mam u PMJ zopar dobrich kamaratov, no ked ich pocuvam, tak sa divim ze su este stale u Policie.Ale niekdo to robit musi a som rad ze su tam normalny chalani.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz