Plesová sezóna - umístění zbraně


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od Pařez » sob 15.2.2014, 21:25

Etuje je jedna ze záležitostí na skryté nošení.. *71*
A na otázky "Co tam má?" může klidně říct :
- pytel cementu
- cihlu
- léky na prostatu
- lístky do tomboly
- klíče od bytu,od sklepa,od auta,od chaty,od milenčina bytu,peněženku a doklady
- atd
- atd

Jednu ruku musí mít volnou,aby mohl odhánět dotěrné,k němu se blížící tanečnice *4*

A klidně si tykejme prosím :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od Fox4077 » ned 16.2.2014, 9:52

Stepan: Odznakem chci sdělit, že Glock je pro mě prostě srdeční záležitost. :inlove:
Etue byla na plese zcela běžná záležitost, na každém stole aspoň jedna ležela. A i kdybych se pomátl a někomu začal vykládat, že v ní mám kvér, tak kdo by si pro mě měl přijet? Cajti nebo Chocholoušek? Cajti určitě ne, páč kvér byl nošen skrytě a na dveřích byl velký nápis: Soukromá akce, uzavřená společnost, vstup pouze na vstupenku.
Je pravda, že etue byla jako těžítko. To už vlastně byla zbraň sama o sobě. :) Proto jsem taktickou svítilnu dal do kabelky partnerce.
Myslím, že jsem to s množstvím zbraní nijak nepřehnal. Když jsme odcházeli, šel nůž do levé kapsy kabátu a teleskop do pravé. Pro mě zcela běžná kombinace.

Ples je zdárně za námi. Sice jsem se měl co ohánět s odmítáním tanečnic. Pracuju v kolektivu 18 lidí, z toho jsem jediný chlap, tak si to asi umíte představit. :crazy:
Ale horší bylo odmítání chlastu, furt se nám na stole záhadně objevovali panáčci a já musel do omrzení vysvětlovat, že jsem vozem a fakt nemůžu pít.

Taky jsem mohl říkat, že nemůžu pít, protože mám u sebe střelnou zbraň, pět plných 33 raných zásobníků a chlast by mi zneutralizoval léky na schizofrenii, že Štěpáne.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Plesová sezóna - umístění zbraně

Příspěvek od kolaCZek » úte 18.2.2014, 14:39

Stepan píše:Jestli si myslíte, že by si "normální neozbrojení občané" pomysleli něco jiného a reagovali jinak, než jak jsem popsal, kdyby Fox po pravdě vyjmenoval vše, co má ssebou v tašce, tak prosím naznačte, jak by mohli reagovat. Také naznačte, jak nejlépe zalhat na otázku, aby odpověď působila věrohodně, on nevypadal podezřele vyhýbavě, nepodpořil víc zvědavost.
Ja bych mu asi rekl, ze je blazen. Protoze tak tezkou tasku by se mi tahat nechtelo. Pak by nejspis nasledovala diskuze o novym G42 a o tom, jak moc je videt v kvadru G19 ve vnitrnim pouzdre od G-Code. :lol:

Odpovedet se da vselijak. Od prostyho "kapesniky, doklady, klice a mobil", az po "jenom par blbosti, co se mi nevejde do kapes". Hlavne nevidim duvod, proc by se mel nekdo ptat... :roll:

Myslim, ze zrovna ples, tedy spis cesta na/z plesu, je presne ten okamzik, kdy je vhodne mit u sebe nejakej ten repelent na vagusy. Protoze, kdo jinej by u sebe mohl mit poradnej balik, kdyz ne vyfesakovanej chlapik v kvadru? :P
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz