Policejní honička v Lázních Bohdaneč


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Iha

Příspěvky: 23

Registrován: úte 26.9.2006, 22:59

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Prerov

Příspěvek od Iha » čtv 08.5.2008, 17:57

Lukas: Dotycny ma auto zpet a i nekoho chytili. To se ti zda malo? Podle me je jen skoda, ze ten co ujel to nedostal slzakem poradne. Kdyz by si hrali na kovboje, tak je o dva grazly mene, coz je take skoda.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 08.5.2008, 18:03

Ondísek píše:...Chápu že ten policista dával přednost, když vjížděl na hlavní..
Jenom takova technicka, na tom zaznamu se nevyskytoval ani jeden policista, jsou tam pouze dva mestaci - z toho Rehor tam dle meho nazoru nemel ani co delat.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 190

Registrován: ned 20.5.2007, 19:53

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Ondísek » čtv 08.5.2008, 18:07

Jo...máš pravdu...
To jsou ti naši stážníci... :D

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » čtv 08.5.2008, 18:27

S474N:
máš pravdu,na záběrech není ani jeden policista,možná by bylo správné se ptát,kde sakra byli??!!byl to jejich zásah a to auto naháněli z Pardubic,až sem.což je nějakých 15km!
pachatele TČ můžeš omezit na osobní svobodě i jako jakýkoliv civil §76/2.
dále se mrkni do našeho zákona na §7/2,3,4,5.zase pitváte kraviny.
jen jsem vám to chtěl trochu osvětlit,protože do podobné situace se může dostat každý z vás,při ochraně svého majtku,nebo při pomoci druhému
Uživatelský avatar

Příspěvky: 214

Registrován: úte 29.8.2006, 20:04

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od lukas » čtv 08.5.2008, 18:52

Iha píše:Lukas: Dotycny ma auto zpet a i nekoho chytili. To se ti zda malo?
Ale ja tu resim MP LB a jejich auta, co ty tu obhajujes nesmyslama, nezakecavej to jo?
Glock 19, ČZ 858

Obrázek

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » čtv 08.5.2008, 19:05

Lukáš.
řešíš kraviny,ty jsi tu nejdřív vyrukoval se zaručenejma zprávama.co máme za auta a že ty s obsahem 2.8 jsou stejný,jako evropský litry atd....tobě hodně leží v žaludku viď?. to že to má 300koní přišlo s originál papírama ze států,já nevím co tam mají poladěný a jiný.říkam,co je a ty jsi hned začal špačkovat.zase se to posunulo,jako vždy...jsme ty špatný a je jedno co děláme.až budeš mít cestu kolem,tak se zastav,rád ti ty auta ukážu,můžeš si je prolézt,já se za svou práci nestydím a když se budeš ptát normálně,rád odpovím co vím

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » čtv 08.5.2008, 19:16

Stejně, ten tanec toho cajta s krochnou kolem pachatele mi tedy připadal divnej. Bejt to nejakej ostřejší hoch, tam mu ji normálně sebere a poprdeli jeli.

Příspěvky: 134

Registrován: pát 09.3.2007, 18:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Ostrava

Příspěvek od byvaly1 » čtv 08.5.2008, 19:39

Mistral píše:Bejt to nejakej ostřejší hoch, tam mu ji normálně sebere a poprdeli jeli.
Bohužel, souhlasím, to jen potvrzuje mou filozofii nepoužívat pistoli k hrozbě, ale až střelbě! Jinak vědomí protivníka, že jste ozbrojen, může hrát ve Váš neprospěch. :(
OA-15 | DW PM7 .45ACP | HPS CL .40S&W | STI Legend 9L | Glock 17 Gen IV | CZ 75D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » čtv 08.5.2008, 19:59

byvaly1: pokud na nej nemluvis rusky a nevypadas dostatecne na to, ze to do nej klidne pustis *40* (ale uznavam, ze v uniforme se tohle blbe hraje).
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Příspěvek od Shi » čtv 08.5.2008, 20:30

Mistral píše:Stejně, ten tanec toho cajta s krochnou kolem pachatele mi tedy připadal divnej. Bejt to nejakej ostřejší hoch, tam mu ji normálně sebere a poprdeli jeli.
Tanec ? Já tam žádnej tanec nevidím, jedinou "chybu" co vidím, je že zbraní kýval nahoru a dolů a mířil mu na nohy místo na trup. Podle mě se ten velkej chlap pokoušel ke zbrani dostat, aby mu ji sebral. Strážník měl zpočátku dobrou vzdálenost, ale útočník ji opakovaně zkracoval a strážník místo radikálního ústupu nebo střelby ustoupil málo a mířil na nohy. Ale udržet si správnou vzdálenost, když je na place zmatek, je sakra těžký, jen si to někdy zkuste. Obzvlášť když ti útočníci budou dva.

V okamžiku kdy útočník zkrátil vzdálenost, měla následovat střelba, minimálně do země, když už do země mířil. Protože nenásledovala, strážník ztratil respekt. Podle mě moc nechybělo a ten velkej chlap by po něm skočil. Strážníkovi s pistolií zachránil podle mě krk maskáčovaný kolega co dojel ve druhém autě, protože jinak by jej odzbrojili.

Interpid z 0 na 100 zrychlí za cca 8,5 sekundy, z 0 na 160 za cca 25 sekund a maximálku má někde kolem 210 km/h. Tedy předvádí zhruba shodné výkony jako trochu nadupanější dvoulitr v nižší středná třídě. Takže pokud ten Citroen byl dvoulitr, tak nějaké "dohnat a předehnat" vůbec nehrozí, maximálně tak "udržet krok". Navíc prchající na nějakou bezpečnost provozu zvysoka kašle, takže to že ujel není chyba řidiče Dodge, ale opravdu chyba práce PČR.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Příspěvek od Biggles » čtv 08.5.2008, 20:44

Je malé OT....ten dvoulitr vůbec nemusí bejt "nadupanější".....podobné výkony předvádí moje nenadupaný Mondeo (2.0 r.v.98) :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 214

Registrován: úte 29.8.2006, 20:04

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od lukas » čtv 08.5.2008, 21:16

To samy umi i Civic 1.8 Vtec :)
Glock 19, ČZ 858

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 08.5.2008, 21:47

Lukas - nejen 1.8VTEC, ale i 1.5 VTEC (kolegova zkusenost)... Preci jen - tocit motor v aute do 7.800ot, to si moc jinych aut libit nenecha :-)
Ja mam Accorda asi o 300kg tezsiho s 2.0i VTEC 108kW a na pohodovejsi jizdu je to mnohem lepsi nez ten Civic, ale pri rozjezdu na krev s nim mam docela starosti.

Alpha - 2x ujel znamena:

prvne - straznik prijel k dodavce, ktera uz davno stala u benzinky
podruhe - straznik se rozjel za Citronem a hned na prvnich 100 metrech Citron ziskal nechutnej naskok
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 32

Registrován: sob 09.2.2008, 17:34

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Pardubice

Příspěvek od alpha » čtv 08.5.2008, 22:00

cmk
já to schrnu,kluci udělali maximum v danou dobu.chytli pašíka a zajistili ukradené auto.
jak jsem říkal,hlavně to pos....pčr.tu dodávku naháněli po pardubicích,hlídkaři,obvoďáci,dopravka a on jim ujel a i když věděli kam jedou,tak auta dojeli až dlouho po akci a v daném směru nebyla žádná další posila.
po tom všem toho velkého chtěli pustit s tím,ať si to vyřešíme blokově za neuposlechnutí výzvy veřejného činitele!!!!!!!! :evil: tak to chodí,protože se jim v tom nechce rejpat!!!!!!!takže velké chyby jsou fakt jinde

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » čtv 08.5.2008, 23:39

V tom pripade doufam, ze pouzijete zaznam z kamey, jako dukaz, ze ten s tim Citronem neni obet, ale komplic, pac by bylasakra nahoda, kdyby se nejdriv pripletl do cesty a pak mu uplne jinde to auto vzali ti stejni, kterym predtim pomohl...

Skoda, ze nam tu nenapise vlastni vyklad i nekdo z PCR kolem Pardubic...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Příspěvek od Shi » pát 09.5.2008, 9:11

cmk: Z doslechu policisty (PČR) vím, že vztahy mezi MP a PČR jsou v některých místech dost šílené - jedni se dívají skrz prsty na ty druhé a vedou spolu žabomyší války. Jedněm je v oku lepší vybavení těch druhých, druzí zase závidí vyšší pravomoce těm prvním a tak si navzájem hážou klacky pod nohy.

Takže pro změnu někde na jižní moravě se stalo, že hlídka PČR si vyžádala pomoc u MP a ti sdělili že nemají čas. Zpětně se ukázalo že empíci seděli na služebně a sledovali v TV fotbal.

Jinde prý PČR/MP spolupracují a nemají s tím problém, takže jako obvykle je to kromě organizace práce také hodně o mezilidských vztazích.
---
No jo Honda, tu jsem na světlo vytahovat nechtěl, je to fórum o zbraních a ne o autech. Ale když už jste s tím začli, ... mám slíbeno, že mě kamarádka sveze v Hondě Integra Type-R, tak už se těším na ten rozdíl proti mému civilnímu Civikovi.

Příspěvky: 20

Registrován: pát 18.4.2008, 16:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Severní Čechy

Příspěvek od Karel Růžička » pát 09.5.2008, 14:24

Shi napsal:Tanec ? Já tam žádnej tanec nevidím, jedinou "chybu" co vidím, je že zbraní kýval nahoru a dolů a mířil mu na nohy místo na trup. Podle mě se ten velkej chlap pokoušel ke zbrani dostat, aby mu ji sebral. Strážník měl zpočátku dobrou vzdálenost, ale útočník ji opakovaně zkracoval a strážník místo radikálního ústupu nebo střelby ustoupil málo a mířil na nohy. Ale udržet si správnou vzdálenost, když je na place zmatek, je sakra těžký, jen si to někdy zkuste. Obzvlášť když ti útočníci budou dva.

V okamžiku kdy útočník zkrátil vzdálenost, měla následovat střelba, minimálně do země, když už do země mířil. Protože nenásledovala, strážník ztratil respekt. Podle mě moc nechybělo a ten velkej chlap by po něm skočil. Strážníkovi s pistolií zachránil podle mě krk maskáčovaný kolega co dojel ve druhém autě, protože jinak by jej odzbrojili.
Souhlasim s Tebou a dodávám, že záběr z přijíždějícího vozu nezachycuje začátek ani konec zákroku. Podařilo se tomu MP toho týpka zajistit???
"Neváží si života-nezasluhuje ho" Leonardo da Vinci
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » pát 09.5.2008, 16:03

No já bych zas vše tak neodsuzoval. Lapil se jeden drban a teď je na jiných lidech, aby prásknul ty ostatní. Auto bylo navráceno majiteli, takže další bod. Já být na místě toho strážníka, tak bych taky dělal všechno možné, jen abych nemusel střílet. Naše legislativa je totiž tam kde je tma a smrad. Na druhou stranu, kdyby na mě na ulici takhle policista nebo strážník vytáhl krochnu a nařídil mi lehnout na zem, tak si tak lehnu a ani se nehýbám. No a a s těma autama. Jel jsem jednou taky v US káře. Zvenku to vypadá nádherně, vnitřní vybavení asi jako MB 1000 v kůži a s rádiem. Hrozně houpavý. Myslím si ale, že ať mají auta jaký mají, tak ty normální strážníci to neovlivní. Rozhodně ty kluci z ulice nemají na výběr. Co se jim koupí, tím jezdí. Tohle je asi v každé firmě stejný. Co je ale pravda, tak to, že by se mohla zlepšit taktická připravenost MP. Znám u MP dost lidí a někteří jsou na tom opravdu dobře. Chodí do posilky, střílet, běhat, dělají bojový sport, vzdělávají se jazykově. Jenže tohle vše dělají ve svém volném čase. Chtělo by to zvýšit připravenost u MP plošně a aby takovéhle věci platili pro všechny a ne jen pro sportovně nadaný mladý kluky.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Příspěvek od Smith » pát 09.5.2008, 20:40

Já jsem si z videa a diskuze odnesl asi toto:
1) po bitvě je každý... minimálně říšským maršálem
2) chapi z MP LB do toho šli, co to dalo a dopadlo to tak dobře, jak jen to asi bylo ve dvou lidech možné (auto je doma, pachatel doma asi chvíli nebude, žádní zranění, žádný prů.er na nesprávné straně...)
3) místo pepřáku nosit teleskop :twisted:

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Příspěvek od Mistral » pát 09.5.2008, 21:02

Mhm, a co bys čekal? Prakticky nikdo tu nemá s podobnou akcí žádnou zkušenost na vlastní kůži. Tak se halt ptáme. Někdo diplomaticky, někdo míň, někomu připadá něco divné ... taková občanská žurnalistika :D

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz