Policejní výcvik na SŠ-máme se smát nebo plakat?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re cmk

Příspěvek od realcop » stř 04.10.2006, 20:16

Takže znovu. Já o voze a ty o koze. Svoji práci mám rád a nestěžuji si na ni ale na vybavenost a výcvik. Do policie jsem investoval n za 7 let něco okolo 120 tis korun. Nevím kolik si investovat ty do svých šroubováků ale asi to tolik nebylo. Navíc pokud děláš s elektrikou asi tě někdo musel naučit (vycvičit) a to dobře aby sis poradil v každé situaci. jako samouk bys asi neuspěl a nemohl svoji práci dělat kvalitně.

vyučení= výcvik, jsi dobře vyškolen vyučen = děláš dobře svoji práci

jsi špatně vyučen vyškolen= neděláš dobře svoji práci

jsi dobře vyscvičen = děláš dobře svoji práci

jsi špatně vycvičen = děláš špatně svoji práci



vybavení ( u policie se bazíruje na tom aby se nosilo služební v
vybavení. Mnozí policisté jsou trestáni (finančně) za
to že nosí vlastní kvalitní vybavení)
Mnoho policistů radši boj vzdalo a nosí nekvalitní vybavení ale služební.




měřáky šroubováky atd - nekvalitní = umřeš nebo jsi zraněn



zbraň, výstroj, technika - nekvalitní = umřeš nebo jsi zraněn



Doufám, že jste chlapci konečně pochopili, že si nestěžuju na SVOJI práci ale na PODMÍNKY k práci. S nekvalitním vybavením a výcvikem nemůžeš odvádět kvalitní práci - JASNÝ ROZPOR

Add b.) kolik lidí se tě pokusilo během tvé práce zabít? Kolik kolegu u vás bylo někým zraněno nebo zabito? Kolikrát na tebe někdo vytáhl nůž, pistoli nebo jinou zbraň? Kolikrát si se musel v tomto týdnu prát? Kolik lidí vyhrožovalo během tohoto roku tobě a tvé rodině zabitím? Chceš mé počty?


Já si myslim, že po 10 letech téhle práce si rentu zasloužím. A hlůavně. Když po mně zaměstnavatel chce abych nosil jím zakoupené vybavení a cvičil se služební zbraní jen v čase jím určeném. Měl by dodat kvalitní vybavení a kvalitní výcvik
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » stř 04.10.2006, 20:22

Před týdnem jsem poslal dopis popisující výše uvedené věci panu ministru Langrovi. Ten bude uveřejněn i v odborovém tisku.

Takže pánové nevěnuji se jen tlachání na webu ale snažím se podnikat i kroky na kompetentních místech ke zlepšení situace.

Když komukoliv z vas řekne zaměstnavatel. Kup si vše sam nebo používej nebezpečné věci, které tě mohou stát život. Jsem si jistý že remcat budete a možná hlasitěji než já.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 04.10.2006, 20:26

realcop: na to je takova zajimava a velmi jednoducha metoda.

Postup, kdyz se mi neco nelibi:
1) ptam se proc
2) balim si veci a odchazim jinam

Mozna to zni jednoduse, ale je to pomerne velmi uspesna metoda, ktera se da aplikovat ve vetsine lidskych cinnosti a nemusi se jednat jenom o praci.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » stř 04.10.2006, 20:28

Já preferuji metodu.

Něco se mi nelibí změním to! Když uteču od problému můžu na něj narazit stejně dobře jinde. Utíkat špatně- bojovat dobře
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » stř 04.10.2006, 20:34

realcop:
Bojuj, bojuj, ale myslim že proti státnímu aparátu a proti hlavám pomazaným nemáš moc dobrý vyhlídky na úspěch.
Navíc ten dopis Langerovy asi příjde v niveč, páč to vypadá že se tam Langer asi moc neohřeje.
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » stř 04.10.2006, 20:37

Mimochodem lidi. Místo toho abyste se pohoršovali nad stavem věcí u policie měli byste ve svém zájmu trvat na tom aby policie byla řádně vyškolena a vycvičena.

Mimochodem nedojalo vás třeba to, že pan policejní prezident si myslí, že čerstvý školák policista může nahradit bez problému policistu s desetiletou praxí. K tomu se vyjádřím ve zbraních a nábojích pokud pan šefredaktor dovolí. Jinak se vycintám v odborovém tisku.

Mimochodem já vyměním žárovku a do elektriky se víc neseru protože nejsem odborník. Ale tady na fóru jsem našel během několika málo dní tolik odborníku na policejní práci, že žasnu.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Re: re

Příspěvek od para » stř 04.10.2006, 20:43

realcop píše:Mimochodem já vyměním žárovku a do elektriky se víc neseru protože nejsem odborník. Ale tady na fóru jsem našel během několika málo dní tolik odborníku na policejní práci, že žasnu.
Protože já si můžu vybrat eletrikáře podle jeho schopností, ale bohužel s tím jaký policajti přidělej do místa mého bydliště nic neudělám.
A už sem to někde psal, když vidim u nás ten policejní zbor, tak bych brečel jak želva.
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » stř 04.10.2006, 20:50

Jak zjistíš schopnosti elektrikáře, když se v lelektrice nevyznáš. já viděl Občanské judo kde ovolnili u pračky drátek z kontaktu a zavolali 12 elektrikářů. Jen jeden si naučtoval 25 kč + dojezd 200kč. Ostatní účtovali dojezd + x set korun. Jeden dokonce 800kč ačkoli všichni poize zastrčili kontakt do plastového konektoru
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » stř 04.10.2006, 20:55

Jo kdybyste chtěli vědět. Minulý měsíc jsem koupil do služby boty za 1200 kč, baterku za 360 kč. Předminulý plastové pouzdro Fobus za 450 kč a tento měsíc mi dojdou polarizační brýle za 350 kč + pošt. červený kužel na maglite baterku abych se žádný řidič nemohl vymluvit: " pardon já ho neviděl, když jsem ho nabíral na kastli" cena: 250 kč a UV světlo na doklady 350 kč. Kdo z vás tolik investuje do své práce?
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1277

Registrován: stř 05.7.2006, 17:10

Zbraň: Glock 17 Gen4

Bydliště: Praha

Příspěvek od para » stř 04.10.2006, 21:04

realcop:
Ježiš, já to nechtěl takhle rozpitvávat, ale budiš. Je to totiž strašně jednoduchý, dám buďto na svou zkušenost s takovým člověkem a nebo na zkušenosti svejch známejch. Stejný to je s doktorem, zubařem, zedníkem, právníkem, atd. atd.

Ale jsem značně nervózní když vidim jací policisté maj zabezpečovat pořádek, potažmo chránit třeba moji rodinu. Neříkám že tak je to všude, ale u nás je to fakt bída, ty kluci nemaj a ani nemůžou mít žádnej respekt u nějakýho grázla, páč ten je klidně na dvě doby pošle do řitě a oni s tim nic nedělaj, sklopěj uši a jdou a to v tom lepším případě. Někdy taky dostanou na budku. Ale znova opakuju netvrdim že tak to vypadá všude.
"Only the dead have seen the end of war."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » stř 04.10.2006, 21:07

Když mně někdo pošle do řitě jdu do řitě protože podle zákona mně může urážet kdo chce jak chce. nemůžu ho bít ani jinak sankcionovat.

Mužu ho zmlátit ale pak vidím ten pořad na Vlastní Oči. Policista zmlátil nevinného kolemjdoucího.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 470

Registrován: úte 27.6.2006, 13:27

Bydliště: Západ

Příspěvek od Poli » stř 04.10.2006, 22:10

A na ten krásný červený kužel na baterce Maglite ti kontrolní řeknou co? Že to není nafasované a evidované u PČR, takže si ho vlastně oslnil a můžeš si za to sám. Pokud tě někdo pošle do řitě a ty v klidu jdeš, tak by si se měl ještě hodně učit od délesloužících kolegů (ani náhodou nemyslím sebe), jak s takovými lidmi jednat a jak věc vyřešit.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » stř 04.10.2006, 22:19

Na blbé kecy nadřízených, co byli na ulici naposledy před 15 lety kašlu.
Jistě mužu řešit pana posílače do řitě pokutou. Pánové z magistrátu nám ovšem řekli, že přestupky proti občanskému soužití řeší až na posledním místě a prostě je to zbytečný papír.

Také to můžu řešit způsobem odvézt a zmastit. Mno už sem viděl pár kolegů, které si za tento způsob řešení odváděla inspekce.

Sloužím přes 7 let a nikdo ze starších kolegů nic lepšího než tato dvě řešení ještě nevymyslel. Pokud znáš něco lepšího, co skutečně vezme vyšetřovatel a nepošle mně s tím do háje tak povidej.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 470

Registrován: úte 27.6.2006, 13:27

Bydliště: Západ

Příspěvek od Poli » stř 04.10.2006, 22:29

Osobně si nemyslím, že je třeba někoho někam vozit a mastit čímkoli a kdekoli. Jinak si uvědom, že si na veřejném serveru, tak není moc dobré si tady vylévat dušičku, tím nepomůžeš nikomu ani ničemu, ba naopak.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » stř 04.10.2006, 22:35

Já neříkám že někoho někam vozím a mydlím hlava nehlava. To není muj styl ani dobrý přístup. Svědčí to jen o nedostatku profesionálního přístupu.

Pouze jsem uvedl jeden officiální postup a jede postup, ktery není košer. Nicméně nelze popřít, že byli u policie lidé, kteří na tento postup doplatili. A nějakáý křupan mi nestojí za to abych ztratil práci.

Ale jak vidíš, někteří lide na fóru si mysli, že když dodržuješ zákony a tedy necháš si nadávat a urážet se, je to slabost nikoliv zákona ale policisty.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 470

Registrován: úte 27.6.2006, 13:27

Bydliště: Západ

Příspěvek od Poli » stř 04.10.2006, 22:43

Pravdu díš.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » stř 04.10.2006, 22:50

Bohužel díky tomu, že policie jako taková neinformuje občany o skutečných zákonných možnostech policisty na ulici, jde o názor většiny lidí. Většinu těch co sledují Cobru 11 a mají to za skutečnost.

Spousta lidí ani neví, že policista může vkročit do bytu, jen za tří zákonných podmínek. Prostě když mi lump vběhne do svého bytu a já nemám povolení státního zástupce zrovna v kapse. Mužu si udělat před jeho dveřma stepovací klub.


Už sem slyšel, že pry mi ho dosahový státní zástupce dodá v okamžiku. Jednou jsem to zažil a ten okamžik trval tři dny.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 470

Registrován: úte 27.6.2006, 13:27

Bydliště: Západ

Příspěvek od Poli » stř 04.10.2006, 22:59

Tak to se pleteš, protože ti stačí podezření, že se v bytě taková osoba nachází a můžeš do něj vstoupit, už jsem takhle tahal pašíky a osoby v pátrání z bytů a zatím bez sebemenšího problému. Pokud se osoba v bytě nenachází, musíš si své podezření ovšem řádně zdůvodnit třeba předchozím šetřením u sousedů atd. Třeba tohle jsem se naučil od kolegy, který je přes 15 let z ulice, ale v zákonech a postupech se vyzná velice dobře.

Hledej proč něco jde udělat, ne, proč to nejde udělat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

re

Příspěvek od realcop » stř 04.10.2006, 23:06

To já mám jinou zkušenost. Já se málem dostal do průšvihu, když sem vykop dveře u bytu kde se vedle nemohoucího dědy škvařil přímotop i s linem. Bohužel děda byl morous a dost mu vadilo, že jsem mu při záchraně života pocuchal vrátka. Chtěl si mermomoci ztěžovat. Naštěstí mu to psaní asi moc nešlo tak to pánové z OVK nechali plavat.

Pozor v zákoně se mluví o větší škodě na majetku, o ohrožení života a o mrtvole o žádném paštikovi tam nic není. Leda že by v trestním řádu.

Ale o paštikovi co se předemnou zamkne do svého brlohu tam není ani čárka :oha:
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 470

Registrován: úte 27.6.2006, 13:27

Bydliště: Západ

Příspěvek od Poli » stř 04.10.2006, 23:09

Jak jsem psal výš, tohle už je docela ožehavé téma pro veřejný server a nehodlám tady někomu dávat indicie k tomu, jak vypíchat s bengama.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz