Policie: Berdár střílel na mladíky v mezích zákona


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » stř 12.10.2005, 8:41

realcop: Satanovi nema cenu neco vysvetlovat on ma svou pravdu a jinou nehodla akceptovat, ja jsem se mu snazil nekolikrat vysvetlit co je to za svini ten Berdar (sam jsem delel v telecomu), ale vzdal jsem to, protoze to nema fakt cenu :)
Pokud nekdo netusi jak to funguje ve firme uvnitr tak nema ani poneti o tom co jsou zac ty lidi vevnitr notabene vedeni.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » stř 12.10.2005, 8:45

abeille: Co se tyce telecomu tak fakt nemas ani poneti o cem mluvis, netusis ani to co se za nehet vejde jak to v te radoby firme fungovalo.
Takze pro vsechny co tady delaji zavery o telecomu, bych je pozadal o to aby se zdrzely hodnoceni teto firmy pokud nevi jak to fungovalo vevnitr, protoze tyhle kecy me fakt dokazou vytocit.
Panove nejdrive si zjistete jak to je doopravdy a pak mluvne :(((((
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 12.10.2005, 8:50

IkaR: ale pochop, ze me je to uplne jedno, jestli byl svine a nebo ne, ja tady mluvim o managerech. A jelikoz byl vysoko, tak musel byt zrejme dobry manager. Jeho chovani k ostatnim tu vubec neresim *4* a neni zas tak dulezite pri vydelavani penez.

Navic si myslim, ze tato debata jiz velmi presahuje zamereni serveru a je dost offtopic.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » stř 12.10.2005, 9:01

dobry manager muzes mi rict jednu vec podle jake indicie jsi na to prisel ?
Ja at se znazim jak se snazim me nenapada ani jedna vec.
Beres-li to podle jeho platu, tak si zjisti za jakych podminek se na to misto dostal, beres-li to podle zisku firmy za jeho sefovani tak sla do ztraty, beres-li to podle uspor firmy atd. atd.
Firma za jeho pusobeni byla trvale v cervenych cislech a to hodne velkych.
Promin, ale pro tvrzeni dobry manager nemas ani jeden dukaz takoveho tvrzeni.
Dej mi jedno a verejne se ti omluvim.
Timto se ti verejne omlouvam za to, ze jsem tvrdil, ze bez. sluzby mohou podle zakona nosit viditelne zbrane, neberu v potaz, ze tak cini.
A uz se tesim na tve dukazu vrzeni Berdar je dobry manager :D
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 12.10.2005, 9:06

IkaR: doporucuji se pozorne podivat na to, co jsem zde psal v utery 11. 10. 2005 v 20:25, cituji:
No nevim, ale dle meho nazoru je Berdar pouze dobrej byznysmen - umi vydelat penize. ...

Jestli ti neni jasny vyznam slov "dle meho nazoru", tak si je nechej od nekoho vysvetlit.

PS: dle stylu vyjadrovani a poctu chyb si zjevne silne rozrusen, doporucuji se uklidnit (otevrit okno a z hluboka dychat) *4*.

PS2: znovu opakuji, ze tato debata je jiz silne mimo zamereni tohoto serveru.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » stř 12.10.2005, 9:27

Pánové: Nepřísluší mi "kecat" do uvedeného tématu, protože nejsem ani dobrým managerem, ani jsem nepracoval v Telecomu, ale rozhodně bych Vám doporučit aby jste tu dále neřešili problém toho jaký byl či nebyl Berdár managerem, ale vrátili se na začátek a zkusili jen a pouze udělat závěr z toho, že byl dle tisku případ jeho střelby odložen, abychom si z toho mohli všichni vzít určité ponaučení.
O tom přeci tento server a toto forum je - sdílení informací, zajímavých poznatků a předávání zkušeností těm, kteří začínají střílet, případně teprve uvažují o pořízení zbraně na vlastní ochranu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » stř 12.10.2005, 10:20

Pro me osobne je tato kauza velice poucna a dulezita, a uvedomil jsem si daleko vice jiz znamou pravdu a to "mam-li dostatek penez mohu si dovolit vse, a to dokonce i pokus o vrazdu" a nebal bych se dokonce rici, ze i samotnou vrazdu, proto se budu snazit k penezum prijit jakymkoli zpusobem, mimo vrazdy (ta muze nasledovat az po ziskani dostatecne financni hotovosti), vyloupeni banky atd.

PS.:Za penize si koupis vse
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize,
lide jsou za penize ochotni udelat cokoliv
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 12.10.2005, 10:25

IkaR: rekl bych, ze kdyby ti ruplo v bedne a nekoho si chtel zabit, tak to muzes udelat "legalne" i bez toho, aniz bys mel penize *4*

PS. vse nejlepsi k svatku a uz se nenervuj *40**49*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Příspěvek od Salamoun » stř 12.10.2005, 10:32

Zkusil bych se zeptat než na někoho vytáhneš bouchačku ,konkrétně ,právníka,který se zabývá obhajobou jiných případů použití zbraně,než je p.Berdár.Ptal jsem se 3 nezávisle,každý měl trochu jiný názor,ale shodli se na jednom,pokud se neprokáže nutná sebeobrana a jde o omyl,pak následuje ohromný kolotoč,který skončí nejlépe odebráním zbrojáku skoro na doživotí a v dobrém případku podmínkou,pokud se vystřelí a to p. Berdár udělal,nikoliv pod nohy,nebo do vzduchu,ale v afektu přímo po nich,balistická expertíza je secret a v mediích se nemohli dohodnout z čeho se střílelo,je to pro běžného ozbrojeného smrtelníka nebetyčný průser.Kdybychom žili v USA nebo jiné civilizované zemi,má první cesta by byla k senátorovi za můj volební obvod a hezky bych se ho na to voptal!!!Trochu z jiného soudku,nasral mě jeden pořad ve veřejnoprávní televizi,i jsem se vypravil za svým senátorem,když jsem ho přes jeho asistentky nebo souložnice,nevím co jsou,našel a kontaktoval přes telefon,který byl přepojen na jiný,asi abych nevěděl číslo,sdělil mi abych kontaktoval Radu pro vysílání,to jsem udělal,tam mě odkázali zpět na svého senátora,znovu jsem ho kontaktoval,upozorňuji po dlouhé době,on mi poradil,abych našel patřičný čudlík na televizi a přepnul jinám,v konci jsem mu řekl,že ho v příštích volbách nebudu já ani moji známí volit,lehce se zasmál a sdělil mi,když ne já,tak jiní,zkrátka bolševická sebejistota,senátor je za pravicovou stranu,aby nebyly mejlky.

Takže na závěr dlouho jsem nemohl ztrávit čin bratří Mašínů,už ho chápu!!
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » stř 12.10.2005, 10:33

Všeci: Zatím to nikdo z Vás neudělal, tak to udělám já, když už jsem sem včera tu citaci z idnes dal.
Nikde se neobjevil žádný další článek o tomto případu, pouze tento jeden odstaveček. Média se tedy zřejmě nechtějí tím to případem dál zaobírat. To je zvláštní v porovnání s případem pana Velíška a následné snaze novinářů o diskreditaci legálních držitelů zbraní (o tom jsou tu jiné diskuze).

Ikar: I já přeji pevnou ruku a ostrý zrak. :o)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » stř 12.10.2005, 10:52

Dekuji vsem za blahoprani :)
Jj penize vladnou svetem
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » stř 12.10.2005, 11:17

Omlouvám se za podání klamné informace, článek jsem našel.
http://zpravy.idnes.cz/krimi.asp?r=krim ... _krimi_pat
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » stř 12.10.2005, 11:48

Pekne jsou pripominky v diskusi, uz jenom chybi nejaky posranec kdo se toho chytne a prosadi zakon pro nulovou toleranci drzeni zbrane a vymenime zbane za macety.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » stř 12.10.2005, 14:15

Pánové omlouvám se za to že jsem mezi vámi vzbudil rozepři ohledně pana Berdára. Chtěl jsem říct, že manager může být bohatý, ale neměl by to dělat na úkor toho, že jeho zaměstnanci budou dřít bídu s nouzi. Jo mám porche v garáži, ale mám zaměstnance co si můžou dovolit běžně oktávku. Jezdí na podnikovou dovolenou a mají jídelnu kde špičkově vaří a je to stojí jen pár korun. Nedávno jsem viděl pořad o nejlepších managerech ve světě na discovery. Dostávali prestižní ceny za to jaký servis poskytují svým zaměstnancům. To jen v naší ekonomice ještě nepochopili, že spokojený zaměstnanec znamená větší výkonnost a motivaci, to prostě nemužete popřít. Je fakt že u nás v naší zemi profitujou flákači a to na nejvišších místech a s ekonomikou to nemá co dělat. Tzv Manageri chtějí vydělat rychle a co bude s kýmkoliv jiným je nezajíma. To je jen v této zemi a neříká se tomu kapitalismus ale zlodějina a tunel. To bych už klidně mohl nazvat krejčíře dobrým managerem nebo Koženého protože ti nejvíc ukradli.

Ad.2 Z odkazu Jasika vidíte že opravdu nekecám. Policie nemá pravomoc někoho pustit nebo držet. To dělá státní zástupúce se soudcem a jejich pohnutky mi nejsou jasné. Ale zkuste jako novináři napsat soudce rozhodl špatně. To se ne vás sesypou právníci z celé republiky. Tak napíše policie, protože ví že ta se bránit nebude

Howg domluvil jsem.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Příspěvek od Salamoun » stř 12.10.2005, 14:38

Asi Berdár slíbil,že už po nikom střílet nebude...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » stř 12.10.2005, 14:43

A kdyz tak uz jenom na slovensku mezi svymi ovcemi na salasi.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Příspěvek od realcop » stř 12.10.2005, 14:51

Beeeee Beeeee Beeeee bum beng prásk Beee.............
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » pon 17.10.2005, 18:15

Kdo jste včera nekoukal na střepiny, tak se tam opět přepírala kauza pana Berdára. Tentokráte ji porovnávali s příběhem nějakého spisovatele, chartisty, politického vězně a bojovníka za práva Hučína (to vše v jedné osobě). Zkrátka pán starý kolem 60ti let jel autem a PRÝ na 30ce jel 30 km.h-1. Maník za ním 30let to nějak nemohl překousnout, tak když pán někde zastavil na světlech tak k němu přiběhl a začal ho tahat z auta. Na to starší pán ukázal agresorovi MAKETU zbraně a ten prý vycouval a zavolal policisty. Když přijeli policisti prý na žádost staršího pána odmítli sebrat otisky prstů toho útočníka a tím pán přišel o důkaz toho, jak to vlastně bylo. Údajně se to nakonec celé překroutilo a on /napadený/ dostal nakonec podmínku za výtržnictví a vyhrožování násilím proti skupině obyvatel nebo já nevím co to bylo za paragraf.
Možná kdyby mě bouchačku a rovnou by ho střelil, tak by to třeba mohlo dopadnout úplně jinak.

I když, kdo ví jak to taky ve skutečnosti bylo, televize někdy může překrucovat. Třeba nakonec starej pán stál blokoval dopravu a ten druhý se ho jenom slusne prisel zeptat, proc se nejede .... tezké soudit, nejsou-li svedci a dukazy.

Kazdopadne, to jak vysetrovatel se statnim zastupcem celou Berdarovou kauzu zametli pod koberec je hodne podivne.
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 17.10.2005, 19:29

O tom dedkovi se docela pise tady:

:arrow: http://pes.eunet.cz/clanky/2005/10/46553_0_0_0.html

a dost obsirne i tady:

:arrow: http://www.svedomi.cz/aktuality/a2005/l ... 08_bej.htm

Holt mel dedek volat PCR jako prvni, takto to ten frajer prekroutil proti nemu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 498

Registrován: pát 01.4.2005, 17:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od ikar » pon 17.10.2005, 21:47

Satane spatne receno.
Holt mel deda mit vice penez a byt velka ryba co vi kde jake svinstvo na kde jakou svini.
--- IkaR ---

!!! Radeji byt souzen jednim, nez nesen ctyrmi !!!
kdo jinemu jamu kopa, ten si prijde na docela slusne penize

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz