Policie.cz - Zastřelil muže


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Int1m1thy » pát 14.11.2014, 18:07

To doplneni NO atd. v podobe jak bylo prezentovano je nejvetsi kekel co kdo mohl kdy vymyslet, a prineslo by to vic problemu nez zlepseni....
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od pitt » úte 02.12.2014, 16:36

http://www.ceska-justice.cz/2014/12/sta ... arlamentu/

tady je krasne videt jaci jsou statni zastupci zmrdi

Příspěvky: 99

Registrován: úte 28.10.2014, 11:33

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od Josh » sob 06.12.2014, 19:22

To Smajlik: docela mne způsob diskuze mrzí. Když se mne Satan, Carlos a spol. ptali na názor, tak vlastně jediné, co chtěli slyšet, bylo, že soud pochybil, a jejich kamarád je nevinen. Nic by mi nebránilo toto říci, protože takovým prohlášením by se stejně výrok soudu nezměnil, avšak po prostudování spisu jsem to prostě říci nemohl, protože výrok o vině byl v pořádku. Co se týče výroku o trestu, upřímně říkám, že v mých očích je trest poměrně přísný. No, a protože jsem pánům nevyhověl, dovolil jsem si totiž mít vlastní názor, byl ze mne najednou nepřítel číslo jedna. Nikdy jsem nikomu neodmítnul konzultaci, rád jsem se podělil o názor, své zkušenosti a vědomosti předávám dál policistům, soudcům i státním zástupcům, kterým přednáším, ovšem tam je ta úroveň nepoměrně jiná. Když se někdo zeptá, a já mu odpovím jednou, dvakrát, pětkrát, a on, protože odpověď není zrovna taková, jakou chtěl slyšet, neustále trvá na svém původním, a já vím, že je to absurdní hloupost, nad to začne útočit, pak seznám, že nemá valného smyslu dál debatovat, protože takový člověk není partnerem, a dám mu to najevo. Tolik ignorantství, hulvátství a diletantismu, jaký předvedli Satan a spol., bylo už i na mne moc, a raději jsem se stáhnul do ilegality, kde setrvávám i po tomto svém ojedinělém příspěvku. Jsem těžce zklamán z úrovně mnohých diskutujících. Bohužel se opět naplnila známá poučka, že nejvíce mluví ti, co toho nejméně ví.

Reagovat na předřečníka pitta snad ani nemá smysl, jen to dokládá úroveň zdejšího fóra...

P. S. nezazlívám nikomu podporu odsouzeného člověka. Nicméně, je rozdíl, zda jej podporují způsobem, jakým to dělají někteří zdejší diskutéři (utvrzují jej v tom, že on je v podstatě mučedníkem a obětí justiční zvůle), či mu řeknou, ano, udělal jsi blbost, odpykej si trest a až vyjdeš, my, přátelé, Ti to připomínat nebudeme.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od pitt » sob 06.12.2014, 20:27

To Josh. Pokud jsi nepochopil smysl myho prispevku,tak je to smutny. Skoda nevznikla,soud rozhodl. Skoda MOHLA byt horentnich 25tis. Kc. Presto se SZ odvolava . Soudy udajne jiz staly statisice. Vis co me prijde svinsky? SZ za to bere bezny plat. Nic ho to nestoji. Naopak on stoji danove poplatniky. Naopak obzalovany/osvobozeny ze sveho hradi pravniky.

Příspěvky: 58

Registrován: pon 23.9.2013, 12:29

Zbraň: Glock 26

Bydliště: Vysočina

Re: Policie.cz - Zastřelil muže

Příspěvek od vodas » ned 07.12.2014, 20:45

Hezky,jak pitt na zaklade jednoho clanku vsechny statni zastupce oznaci za zmrdy.Vis pitte o te kauze neco vic nebo jen to,co se pise na netu?A nepsala ten clanek nahodou byvala mluvci vrchniho statniho zastupitelstvi v praze?Ta,ktera byla jedna ruka s rampulou a spol.? Nekdy je lepsi neverit vsemu,co se kde napise,zvlaste,kdyz bylo asi neco vytrzeno z kontextu.Tim nerikam,ze pravda je tam a tam,o predmetne veci vim kulovy,jen se ohrazuju proti utoku na sz,nejsou zde na foru urazky zakazany?

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz