Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 hořela


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od S474N » úte 26.3.2013, 19:45

Lars: ja obecne ten postup obhajuji i nadale. Myslim si, ze nosit nejake nasivky ACAB je detinske (proc je vzdy nutne se do nekoho hromadne navazet a mit sveho nepritele?!?), jestli nejaky policista neposkytl pomoc, necht pyka, ale je to konkretni pochybeni jednotlivce. Neni to v pripade PCR celkove hon na carodejnice?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Lars » úte 26.3.2013, 19:58

Máš bod za chytrost, se kterou jsi proti mně použil moje vlastní slova :D .
A to i přes to, že to rozhodně není to samé, o čem jinde píšu já.
Ale zeptát se Tě - pomohl Ti někdy nějaký Pach? Pomohl někdy někomu, koho Ty osobně znáš?
Až to spočítáš, tak je tu druhá otázka - kolikrát v životě jsi se setkal s jejich hloupou arogancí, skrytou a živenou pocitem, že si vždy mohou vše dovolit? Ty sám, nebo někdo koho osobně znáš?
Až to spočítáš, písni sem prosím výsledek, zajímá mě to.

Co se týká té nášivky - netvrdím, že to schvaluji, ale tvrdím, že rozumím, proč to schvalují jiní (třeba ti, kteří už měli příležitost setkat se s policejními mlátičkami při nepokojích v severních čechách).

Co se týká toho zákroku - z mého pohledu to bylo neuvěřitelně diletantské, stupidně naivní a hlavně vycházející opět z pocitu vlastní nedotknutelnosti - tzn. přece nebudeme riskovat ty, kteří jsou za riskování placeni (nebo nedejbože nebudeme riskovat ty jejich skvělé káry, se kterými přece honí na dálnicích ty nejtěžší zločince), když můžeme použít jako rukojmí stádo tupých ovcí.., možná se sice najde pár statečných, kteří budou protestovat, ale však ona si s nimi "naše" komise (rozuměj gibsoni) už poradí...
Jestli ten princip veřejnosti jako rukojmích v rukou policie obecně schvaluješ, je to Tvůj názor - já Ti ho vyvracet nebudu, budu jen doufat, že třeba ho jednou změníš, až se Tě to bude bezprostředně týkat.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od reddog » úte 26.3.2013, 20:09

Rekl bych, ze ono pouzite ACAB neni na miste. Slouzi-li mi pamet, je spojovano hlavne s fotbalem.
Ale at mne tady nekdo opet nepripomina, ze se neco z textu vytrhne a pak se to pitva, kvuli rozdrobeni a rozdupani puvodniho clanku, tak si dovolim rict, ze pokud doslo k pochybeni, pak je dobre vedet kym a v cem!! Konkretne. Vykriky acab jsou o nicem a k nicemu. Konkretne kdo a jak.
A aby bylo jasno. Stale nesouhlasim s vytvorenim bloku z civilistu, stale se mi to nelibi. A ano, stale nemam zadny navrh, jak bych to resil ja.
Btw svedek z televize - rad bych si precetl jeho vypoved z protokolu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Biggles » úte 26.3.2013, 20:10

Larsi, obávám se, žes ani zbla nepochopil, co tu Satan, potažmo třeba já, k zásahu psal.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od S474N » úte 26.3.2013, 20:13

Lars: zalezi, co si predstavujes pod pojmem "pomohl". Nekomu to muze evokovat, ze pomohl duchodkyni s taskama, pro nekoho jineho je to, ze vubec prijeli, takze prosim blize upresnit to slovo.

Nasivka je nesmyslem, zbytecne na sebe clovek upozornuje (navic je na snade, co vubec za lidi takove nasivky nosi, ze?) a hlavne neni koser uz jenom kvuli tomu, ze to A znamena ALL neboli VSICHNI. Cimz se dostavame neprimo k tomu tvemu honu na carodejnice, ze?

Zakrok uz komentovat nehodlam, ucinil jsem tak nekolikrat i s oduvodnenim i primo v tomto tematu, nebudu se tudiz opakovat.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Lars » úte 26.3.2013, 20:45

Pomohl - význam (samozřejmě kladný význam toho slova, bez ironie) ponechávám čistě na Tobě, udělej si prostě sám takovou "inventuru" ve svých zkušenostech.

K tomu "A" - mlčet znamená navenek souhlasit (i přes případné interní pochyby), že? Takže až někdy zaznamenám nějaké pochyby, podezření, podněty přímo ze strany Pachů na jiné skutky jejich kolegů, pak uznám, že každý, kdo si takovou nášivku dá na bundu, je vymazaný debil.
Do té doby docela chápu (a znovu zdůrazňuji, že chápu, ne že souhlasím - snad je mezi tím cítit rozdíl), z jakých pocitů to někdo takhle nosí.
A s tím nesmyslem (že je nesmysl něco takového nosit) taky nesouhlasím - je to vyjádření určitého protestu a rozhodně je lepší protestovat, byť takhle, než mlčet a béééčet někde v ovčím chlévě.

Biggles - obávám se, že my dva si neporozumíme ani ohledně řešení matematického úkolu 1+1 = ???, takže na Tebe nemíním nijak konkrétně ani teď, ani kdykoliv jindy, reagovat.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od S474N » úte 26.3.2013, 20:51

Lars: ja bych se predevsim zameril na to, co za typ lidi takove nasivky nosi. Urcite se shodneme na tom, ze to zrejme nebudou vyspele osobnosti majici takove doplnky na klope saka nebo kabatu, pripadne nejaci "geniove" a asi ani lide s prumernou inteligenci a obvyklym socialnim zaclenenim. Tim se dostavame k tomu "vymazanemu debilovi" z druhe strany, neboli co kdyz je ta souvislost s takovymi nasivkami opacna, nez si naznacil?

Skoda, ze nereagujes na Bigglese, ale na druhou stranu, kdyz nejsou argumenty, tak se tezko reaguje, ze?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od garf » úte 26.3.2013, 21:12

V.p.Inženýre,SATANE :mad:
za každou cenu zde na foru pokud možno JEN bojujete ,nebo dá se říct, už jen bojujete ? občas ,když je Vám to po chuti ,tak proti Pčr- causa střelby v Krušných horách ,občas s opět nekritickou tentokrát obhajobou Pčr zastavení audi na D1 , nic podnětného, zajímavého nepřinášíte ,pouze negativní - , zbytečně, a za každou cenu vyhrocujete situace do osobních sporů :huh: a vypouštíte si svou agresi :crazy: , odkud a proč to máte ,je Vaše věc , i v jiných vláknech užíváte termíny,které jsou místně k diskuzi naprosto neadekvátní situaci/naštěstí Vás nikdo nevnímá-i když se tu a tam už někdo ozval , že se mu to nelíbí :mrgreen: / Vaše vyjádření jsou více než agresivní i v bezproblémové diskuzi extremní viz -"tady to zaříznu " -zaříznutí diskuze , až to někdy/v minulosti jiných vláken dosahuje hranic tč- stalkingu viz celé unterhund vlákno s "mistrem" Vaše vyjádření -až do dřeně.... , jinde naprosto nekriticky obhajujete pravomocně odsouzeného z tč/který je přitom odsouzen přímo v souvislosti na špatnou práci Pčr na místě činu i následně očtř / -což může být dnes orgány :mrgreen: považováno za schvalování trestného činu , stejně ,jako -Váš poslední exces -naprosto neobhajitelnou ucpávku= zátaras Pčr dálnice D1 učiněný z nevinných zúčastněných,kde naopak konání pčr na místě naprosto nekriticky a bez zpětné vazby k čemu všemu to vedlo obhajujete ....
Dg. Chocholoušek, Cyril Hoeschl,
Vás žádám čerte,SATANE , v rámci Glocku a fora odstupte, jen jako moderátor ...foru skutečně nepřispíváte, dusí te ho ,ponechte si své extremní názory ,na to má každý nárok ,ale zde a především- odrazujete normální slušné držitele ZP a běžné držitele zbraní Glock , netvrdím všech, ale rozšíření svobodného fora MG a počtu příspěvků ,přispěvatelů brzdí Váš nick,váš přístup, Váše "řídící"= vůdčí sklony :twisted: , Vaše zjevně sdělovaná nadřazenost :roll: ...
děkuji
moderátor -by měl moderovat , nikoli střílet :inlove:
Garf
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od S474N » úte 26.3.2013, 22:01

garf: opravdu zajimavy rozbor, zajimave, ze jsem na prestres pouze ja (navic v tomto tematu jiz opakovane?!?), mas nejaky konkretni problem se mnou? Podobne nazory jako ja totiz zde sdili i jini, takze je to zvlastni, ale reagovat budu sam za sebe. Nicmene klidne mi svuj problem popis soukrome, nekousu.

Zacneme u toho, ze se vecem snazim prijit na kloub, coz se v pripade Krusnych hor pomerne povedlo - zdokumentovano je takrka vsechno a jsou zde viditelne i zcela zjevne excesy a lapsy na strane jak policie, tak i soudu. Pokud nekdo tvrdi opak, tak bud neni s pripadem seznamen nebo to tvrdi ciste ucelove.

Pokud vezmeme tento pripad, tak vsichni (vcetne me), vychazime z nejakych informaci, bez detailni znalosti spisu. Z techto informaci jsem si vytvoril pochopitelne nazor, ktery jsem zde prezentoval (opetovne se s nim nebudu opakovat, je k nalezeni nekolikrat uveden na predchozich stranach). Mas-li nejake dalsi, doplnujici informace, nevahej je sdelit ci zpristupnit a kazdy si muze svuj nazor opravit (vcetne me). Nemas-li nic, tak pouze bezduse plkas. Ano, odborne se to v ramci tzv. argumentacnich klamu nazyva konkretne "argumentum ad hominem". (vysvetleni zde). Misto toho, abys venoval argumentaci podstate veci, tak zcela zamerne stacis argumentaci demagogicky vuci konkretni osobe, zde jsem tim dotycnym ja.

Co se nejakeho strileni, svobodneho rozsireni (?!?!), poctu prispevku (?!?!) ci duseni tyce, nejak jsem nepobral, kdo je tady kde a jak brzden? On tu nikdo nemuze projevit svuj opacny nazor k danemu tematu? Kdyby se takove tvrzeni zakladalo na pravde, tak by tu nemohla byt ani tato diskuse. Bohuzel tedy, je mi lito, opetovne FAIL.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Lars » úte 26.3.2013, 22:11

Čerte - proč vypichuješ zmínku o nášivce, která je v kontextu celého mého příspěvku opravdu vedlejší? (a jen tak mimochodem - zisk inženýrského titulu sice ještě nemusí znamenat, že dotyčný jedinec jinak nevykazuje známky hodnocení "vymazaný debil", nicméně znám opravdu i minimálně jednoho člověka s tímto titulem, který tu nášivku hrdě nosí).

To, že se na někoho rozhodnu nereagovat je mé (a stejně tak kohokoliv jiného) výsostné právo, vycházím přitom z poznání (něčeho minulého) a následně oprávněné predikce, že s některými lidmi se prostě člověk neshodne a je zbytečné pak rozdmýchávat další a další spory.

A v reakci na Tvou odpověď Garfovi - "brzděn", či administrátorsky usměrňován jsem tady třeba já, protože někdo, kdo se skrývá za anonymitou admina,, mi zcela bezdůvodně a bez jakéhokoliv vysvětlení pro ostatní (soudím proto, že z oprávněné obavy, že k mému nesouhlasu by se připojili i další návštěvníci tohoto fóra) smazal mou nesouhlasnou reakci na vznik nového linku, který já osobně vnímám jako pro tohle fórum nešťastný a kontraproduktivní.
Tímto žádám o jeho opětovné uvedení a jsem zvědav, jestli na to má onen anonymní admin koule.
Naposledy upravil(a) Lars dne úte 26.3.2013, 23:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od S474N » úte 26.3.2013, 22:30

Lars: urcite a bezpochyby to tve pravo je. Jen to dokresluje pouze absenci argumentu. Mimochodem, pomerne zajimavy je vysoky kontrast tve posledni vety s tvym chovanim.

S nasivkou ACAB si sem prisel ty, ja pouze reagoval, jaky mam nazor na lidi, kteri ji nosi (a nezastiram, ze tento nazor je vyhraneny). Mezi policisty (a prekvapive i mezi strazniky) mam pomerne dost pratel a u mnoha z nich jsem si jist, ze svou praci nijak "neojebavaji" a z tohoto duvodu nemohu proste fakticky souhlasit s tim "ALL".

V kazdem pripade toto tema se tyka uplne neceho jineho, nez kam se ubira diskuse. Bylo by tedy vhodne se vratit k tematu.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Sailor » úte 26.3.2013, 22:43

Garfe,garfe,garfe,ty si ale cinta vid? :D
Jinak lars má možná extrémější názory,ale fízlové v ČR k tomu "kurva" zavdávaj příčinu a né že ne!!!
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Lars » úte 26.3.2013, 23:08

Čert - argumentů můžu mít kolik chci, ale pokud je budu prezentovat řečí, které názorový oponent nerozumí, jsou do jednoho k ničemu. A stejně tak to funguje i naopak - je zbytečné pokoušet se o domluvu tam, kde to nejde.

Jinak souhlas - návrat k tématu je žádoucí, ale asi si budeme muset počkat na nějaké nové okolnosti, které se k tomuto incidentu jistě objeví.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od reddog » stř 27.3.2013, 6:27

Sailor:
Mej si na policisty nazor dle vlastniho uvazeni, ale slovo fizl patri spis, coby nadavka, tajnym (klidne ve vsech dobach a rezimech) donasecum, udavacum, a tem tajnym, kteri je organizuji. Je tady na foru spousta policistu (i kriminalistu), kteri si toto oznaceni (fizl) rozhodne nema ani jak "zaslouzit". Uz nejsme v roce 1990 a Certovo vypichnuti pismene A - All se sem hodi vice nez jasne. Hehehehehe, myslim, ze rvani nekterych hesel na fotbale jsme si asi uzili, nekteri, azaz, ze.

Rozhodnuti JAK resit 17leteho "ridice" vyslo od nekoho, kdo se rozhodoval bud na zaklade vlastni intuice nebo na zaklade nejakeho predpisu nebo z kombinace obou. Takze mne - ridice a mozneho pristiho "cekatele na naraz" - zajima, co mne muze na ceste "potkat". A naposledy zduraznuji, ze byt pasivnim "cekatelem" z donuceni (primarne z tlaku okolnosti, sekundarne z prikazu policisty) mne rozhodne nenaplnuje optimismem. Navic kdyz ani nevim, zda se jedna o standardni postup nebo zoufaly pocin. A je-li predpis spatny, nedostatecny, z duvodu zmeny struktur i jiz neaktualni, pak je tra jej zmenit, bo na cestach furt nekdo jezdi (jste si mozna vsimli taky) ;-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Biggles » stř 27.3.2013, 6:38

Dej půlitr RUMu za pětku a furt nikdo jezdit nebude.......vono se to vyčistí samo :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od reddog » stř 27.3.2013, 6:49

Biggles:
No, tak to bychom na tech cestal s autama vice stali nezli jeli ;-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od S474N » stř 27.3.2013, 9:35

Pri procitani na netu jsem narazil na jeden zajimavy nazor:
no přátelé, on nikdo z těch policistů nepočítal, že ten nedočkavý řidič superbu vjede do odstavného pruhu, jediné únikové cesty mezi svodidly a odstavenými vozy, přichystané právě pro tento zběsilý vůz. Řidič Audi jel tak jak policisté dle mého chtěli, v odstavném pruhu, ale ten nedočkavec nechtěl čekat v koloně a snažil se ji protizákonně podjet, aniž by věděl, že se řítí blb a bylo vymalováno. Takže bych se spíše ptal toho pána, o jehož auto se Audi rozpáralo (to auto stříbrné bez zadní části) co dělal v odstavném pruhu a proč porušoval zákon a nestál svorně v koloně vozidel.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 45

Registrován: pon 03.9.2012, 23:00

Zbraň: 1911

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Lachtan » stř 27.3.2013, 10:18

Touché :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Sailor » stř 27.3.2013, 10:25

Člověk je tvor neukázněný,pravidla porušující
Tohle je v kolonách jev naprosto běžný,jako polda-chytrolín(když sem byl teda pokárán za slovo fízl) když chci vyplodit takovou zhovadilost, jako použít kolonu,musím počítat :wink:

EDIT:jelikož dost cestuju a v kolonách sem často,mockrát sem se setkal s tím že při déle trvající koloně-úplném zastavení provozu rodiče(dementi) vypustí děti které se neukázněně pobíhají kolem.Takže v koloně je problémú více než,že nějaké pako začne podjíždět z prava,proto trvám na tom,že použít kolonu je zhovadilost.
Naposledy upravil(a) Sailor dne stř 27.3.2013, 10:40, celkem upraveno 1 x.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od S474N » stř 27.3.2013, 10:39

Sailor: pokud porusujes pravidla, tak se pak nemuzes divit, kdyz "dostanes pres koule" *4*.

V kazdem pripade, na to, kolik je zde "zpetnych strategu" jsem zatim necetl ani jeden realny scenar, ktery by mohl byt uspesne na takovou akci aplikovan, aniz by pri nem nedoslo k ohrozeni kohokoliv jineho.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz