Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 hořela


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Biggles » pon 04.3.2013, 14:52

Já myslím, že kritici opomíjejí jednu podstatnou věc. On hraje roli taky čas. Takže jen tak sledovat vrtulníkem, mohlo znamenat rozpáranej autobus plnej prvňáků jedním debilem. Znovu říkám, že je nutné znát mnohem víc údajů. PČR se rozhodla tak, jak se rozhodla nejspíš na základě praxe a její rizikovosti (statistika nuda je)........takže.......... Pokud se někdo rozhodl jen tak, bez informací a podle toho jestli ho nas.al vlastní synátor.............je to špatně a neomluvitelný. Pokud rozhodli podle toho, co jsem psal. Je to pochopitelný a předpokládám, že svoje postupy upravěj. Třeba si i dokoupěj dvě vyřazený ótéčka, aby měli čím dělat zátarasy. Každopádně všechny důsledky jdou na vrub pitomovi. Řešit je třeba příčinu a minimalizovat důsledky. Takže CO BYLA PŘÍČINA? Blb na silnici.........a minimalizace důsledků? Předpokládám, že změna postupů. Nicméně doufám, že to nebude směřovat k tomu, jak bývá zvykem.........radši nic nedělat, ať nic nez.urvíme a nešťourá se v tom GIBS. V takovým případě totiž máme za chvíli na silnicích pár dalších takových gerojů.............a to v souvislosti s tím, že, podle mne, nepatří na silnici ani velká část trotlů, kteří maj řidičák, znamená dost mrtvejch navíc............

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Mistral » pon 04.3.2013, 15:03

Nějaké další info. Otec na synka poslal svoji bezpečností agenturu, auto mělo GPS lokátor a identita řidiče byla s vysokou pravděpodobností pčr známa.

http://www.reflex.cz/clanek/nazory/4971 ... idice.html
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od npc051 » pon 04.3.2013, 15:09

OTcka jsou nanic, nez je tam dostrkas...
vrtulnik bych nezatracoval, je to lepsi alternativa nez jecici Skodna nebo Prassat za zadkem.
taky bych nepodcenoval ty tisickrat zminovane a stale neexistujici informacni cedule, jakoze maji spoustu dalsich pridanych hodnot, treba by tam slo napsat "ridici bile audi XX 1234, je mlha, tak jed 90 jako vsichni ostatni"

Tohle ma totiz nesmirny preventivni vyznam a uplne nejlepsi by bylo, kdyby zadneho 17leteho pubose ani ve sni nenapadlo hrat si na D1 na GTA, protoze technologicka prevaha policie by byla naprosto drtiva. Bez te technologicke prevahy zadana rovnice nema zadne reseni. Bud ty lidi nechytnem, anebo je zabijem a jako bonus par nezucastnenych civilu navrch.
Apropo... ta odstavka dalnice po nehode taky nebyla zadara, kdyby se to spocitalo, tak by ten vrtulnik a informacni cedule byly za pul roku zaplacene...

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Shi » pon 04.3.2013, 15:16

Glockmaniak píše:Josuk: Byl by to nesmysl. Ty bys zastavil hlídce, kdybys věděl, že máš třeba alkohol v krvi a že pokud jim nezastavíš, tak už Tě honit nemohou? To by těm kontrolám nestavěl nikdo, kdo by měl špatné svědomí.
Zkusili ho zastavit "vybržděním", což je ještě celkem v pořádku. On prokázal, že zastavit nechce tím, že jim nabořil auto a nezastavil. Tím pádem pachatel celou věc posová do dalšího levelu, kde už nejde o přestupek, ale trestný čin a je adekvátní na pachatele nasadit větší množství techniky - třeba i ten vrtulník. Málokteré z možnách řešení řešení je tak špatné jako vytvořit na dálnici kolonu z civilních aut.

Video z ADAC - náraz do konce kolony lehkým nákladním autem (5,5 tuny v rychlosti 70 km/h, energie cca 1 MJ).
http://www.youtube.com/watch?v=s-8mbaRUj88

Audina rozjetá na 200 km/h má energii více, než dvojnásobnou, oproti nákladňáku, který je na výše uvedeném videu. Zkoušet tohle zastavit kolonou z osobáků je opravdu sázka na to, že šílenec, který riskuje život svůj, který prokazatelně neváhal ohrozit životy poldů, které nabořil, nebude nějakým zázrakem najednou chít riskovat životy dalších lidí a pokorně zastaví. Tomu přeci nemůže věřit nikdo, kdo má všech pět pohromadě!

----
Argument, že taky mohl rozpárat autobus plnej prvňáků, kdyby PČR nic nedělala, se dá krásně znegovat otázkou, jak by asi dopladl stejnej autobus plnej prvňíků, kdyby byl na konci kolony, a on to do něj v plné rychlosti narval.
----

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od npc051 » pon 04.3.2013, 15:22

ten nakladak ovsem sprajcl auta na betonovou stenu, aby to bylo fer, sluselo by se ukazat video narazu osobaku zezadu do kolony pomalu jedoucich aut, jinak ovsem souhlas, je to vazne ohrozeni zivota nezucastnenych.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Biggles » pon 04.3.2013, 15:25

Já ty ótéčka jen tak plácnul :D Prostě všechno se řeší a vymejšlí, až když se něco stane. Takže doteď to stačilo takhle...........no a na základě zkušenosti se posunou hoši zase dál (doufám). Každopádně kopat do PČR je strašně snadný, oni měli na výběr několik vpodstatě špatných variant. Je ale fakt, že už jsme tu pár ko.otů na dálnici měli, a to i v protisměru, takže by mohli začít pilovat postupy. A ten vrtulník bych nepřeceňoval..........pokud nebude mít lafetovanej kulomet :D Další věc je nutné brát v potaz. Rychlost a neodvratnost trestu..........žádný přestupkový řízení, který se bude rok někde zapomínat v šupleti........nebo to přinejhorším nechat zatáhnout fotříka......... To je taky důkaz právního státu, rychlost a spravedlivost řízení.....................
Každopádně je třeba hledat vinu primárně v tom, kdo ztrhnul lavinu, ne v těch, co možná nejlíp (ne)řešili důsledky.
Shi: Jasně, a kdo donutil dotyčného tu kolonu trefovat? Takže opět nese vinu ON........i kdyby ten autobus stál v koloně.

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od garf » pon 04.3.2013, 15:41

To,že si synek v 17ti půjčí auto /neukradne=je to v rodině v přímé linii -speněžit ho zjevně nechtěl / bych považoval za normální =není to trestný čin =není to také terorista s bombou :bomb:
Otec , je mimo standardní výchovy , také od toho, aby mladej uměl některé věci např řídit co nejdřív, a přežil to....,řada z Vás tu poukazuje ,jak Vaše děti už umí zacházet se zbraní, a v kolika letech ,taky bez ZP ....
Pak nastává rodičovská povinnost hlídání =opatrnost ,která, ale asi s dospíváním právě s věkem okolo 17 u rodičů trochu upadá, uvědomme si, že řídit a mít řidičák v17letech bylo možné za hlubokého bolševismu třeba v Y83, sic jen za přítomnosti řidiče staršího 18ti let ale šlo to ....Aniž bych tehdy řidičák měl :mrgreen: , jezdil jsem "načerno"tátovou Š105 denně do školy , gymplu, ze školy pak s děvčaty /hold i chlapci/ na písák- Lhotu, večer dom :mrgreen: tam a zpět cca 55km , rychlost 200km/h nehrozilo :huh: , stejně jako nehrozilo, že táta ,kterej mě od 8mi let učil řídit, by na mě v 17ti letech zavolal cajty ,že sem mu ujel autem ,to se jaksi v lepších rodinách nenosilo :lol: ,byť se to ujetí taky řešilo :roll:
i kdyby mu chvíli chybělo auto před domem-mobily nebyly, max by se pak zeptal,kams to vopřel...., ublížil sis ?, nebo někomu ublížil,rozbil ? Ok tak pojď domu,
stejně ,jako jsem o pár desítek let reagoval já, když ho přivezli -tátu - už důchodce , bez mého auta domů, že si najel v zatáčce olejovou -naftovou skvrnu po náklaďáku a zrušil mé BMW 525TDS rv94 tehdy půl roku staré...nebylo co řešit, jen jsem rád, žes byl celej....
tak to k výchově a rodině a autům....
nikdo není dokonalý :mrgreen: :jen čert nikdy nespí :mrgreen:
proto mám a budu mít vždy radši toho nahoře :mrgreen:
ale čert to ví a proto nechodí k doktorovi, leda k českému v zahraničí :mrgreen:

Spousty států umožnuje řízení motorových vozidel od 16let ,takže dělat těžký=závažný trestný čin -z půjčení si auta od otce= rodičů 17tiletým mladíkem bez řidičáku, který do té doby než začal být honěn nebyl v provozu nebezpečný , bych skutečně neřešil
honičkou ala Simir Gerchán a pronásledováním rychlostí okolo 200km/h....
sledování vrtulník , bezpečná letová výška -2000ft a klid....
Ještě jednou , a zásadně směrem tam na Brno dojel bezpečně, bez toho aby někoho ohrozil , zpátky už byl honěn Pčr ,tak to zkusil,... zemřel mladý člověk-který si to způsobil sám -ale zároveň byl vehnán do pasti ,zranění dalších nezúčastněných je jednoznačně na účet Pčr,která udělala zátaras=brzdící štít z nezúčastněných občanů, uživatelů komunikace , a věřte bude to žalováno i pojišťovnami ....., proto to tak rychle Gibs vyřešil, neboť jsou si vědomi , že náklady na stát budou, a nebylo to snad nezákonné, jen dle mého, a nejen mého špatně.. ....
Pčr opět předvedla co všechno neumí, ať se poučí,
nestíhat ho na dálnici=neeskalovat problém, by mělo být základem , pokus silnici uvolnit od nezúčastněných,nechat mu průjezd +a zásadně sledovat zhora, zajistit následně ....
To co tady satan :roll: , čert- provozuje= tvrdí, je v podstatě ,že na prvním mostě přes dálnici měl bejt snajpr= odstřelovač a sundat ho=nejpezpečnější způsob, který by nemusel nikoho dalšího ohrozit ... ,a klidně dle jeho argumentace to vlastně při jeho demagogii -, mohl být běžný občan se ZP - a odstřelit ho , zastavit " TO řádění autoteroristy" , a byla by to KN ....na rovném přehledném úseku čerte, stojíš na mostě, bys to zmáčk ty, jen sám , vyhodnotil jsi to jako KN tak střílej ????..... :lol:

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Mistral » pon 04.3.2013, 15:51

Heh, sem taky jezdil bez řidičáku, ale po polňačkách. Běžný provoz přeci jen potřebuje víc skillz. Ale kupodivu, dálnice přeci jen trochu nižší, bo tam stačí moc necukat volantem a mít nohu na plynu. A držet si odstup od auta před sebou.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Shi » pon 04.3.2013, 17:26

npc051 píše:ten nakladak ovsem sprajcl auta na betonovou stenu, aby to bylo fer, sluselo by se ukazat video narazu osobaku zezadu do kolony pomalu jedoucich aut, jinak ovsem souhlas, je to vazne ohrozeni zivota nezucastnenych.
Souhlas, reálná překážka by aspoň trochu uhnula, na druhou stranu ta betonová stěna je tak trochu simulace zadní části kamionu (kamion je překážka o hmotnosti 40 tun ve složení 15tun kamion + 25tun náklad). Kamion v koloně také může stát. Zjednodušeně se dá říct, že náraz audiny jedoucí 200 km/h přímo do stojícího 40 tunového kamionu způsobí, že kamion nabere rychlost 7,5 km/h. Tedy kamion lze vůči rozjetému osobáku považovat za poměrně hodně nehybnou překážku.

Jinými slovy pokud to rychle jedoucí osobní auto napere do kolony osobáků, ve které je někde vpředu kamion, tak z osobáků zbydou jen zmačkané rozházené plechovky podobně jako na tom videu.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od S474N » pon 04.3.2013, 18:44

garf: rozdil mezi nama dvema je ten, ze ja mam dostatek sebereflexe na to, abych priznal, ze mi chovani machirka za volantem vadi a ze nemam problem s tim, kdyby ho klidne nekdo sejmul. Ostatne je to uplne stejne, jako debatovat s pravdolaskarem o zbranich. Tito lide totiz nepripusti riziko, ktere by mohlo je potkat, do doby, nez se stanou ucastnici. Kdyby ten hoch sejmul tvou starou s deckem a on by to prezil, tak otocis o 180° a budes zadat pro nej exemplarni trest smrti.

Takze panove, muzete si myslet co chcete, ale je uplne jedno, kdo cloveka kde ohrozuje, podstatne je, ze ohrozuje. A pokud jde o muj zivot/zdravi, tak nemam sebemensi problem to "vymenit" za jeho zivot. On to totiz naopak dela ZCELA DOBROVOLNE!
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 1523

Registrován: stř 02.8.2006, 14:14

Zbraň: GLOCK

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Mistral » pon 04.3.2013, 18:52

Otázka ale zní, zda skutečně svojí jízdou vůbec někoho ohrožoval, než ho začali cajti honit. Na D1 pravidelně zažívám mnohem rizikovější chování od řidičů s papírama, proti kterým je fracek bez řidičáku, kterýho teda zrovna nikdo nehoní, úplný prd.
Mysli globálně, střílej lokálně. Nejsi kompetentní!

Příspěvky: 206

Registrován: sob 01.9.2012, 17:34

Bydliště: Pardubický kraj

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Frantisekkozisek » pon 04.3.2013, 19:04

Kdyby nikoho neohrožoval, proč by ho jinak začali honit? Když ho začali honit, proč nezastavil?

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od garf » pon 04.3.2013, 19:32

denně jede 200km rychlostí na dálnicích-rychlostních silnicích - na mnoha trasách Praha -Plzeň-Weiden , Praha -Liberec ,Praha -Teplice a zpět odhadem přes 400 řidičů, můj odhad je , že valná většina z nich je také držiteli ZP , zastav je prosím " Satane " OO ty velký supermane :roll: ...pouč je :lol: ...nebo je všechny postřílej-protože nejseš žádnej pravdoláskař :crazy: , jsou všichni stejně nebezpeční, co kdyby náhodou trefili tvou ženu a tvý děti ...Preventivně střílej i ty co teprve zrychlujou na 110, jééď :lol: .... :lol:
a už to nehul :lol: , škodí ti to :crazy: ,
může to mít vliv na mozkovou funkci varlat ,nikoliv fc inženýra

Rozdíl mezi náma je, že skutečně nejsem Inženýr,pane Inženýre , ani socialní Inženýr, pane Inženýre
už vůbec ne pravdoláskař :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od S474N » pon 04.3.2013, 19:39

garf: zajimave, pomerne casto jsem jezdil Praha-Litomerice a ze by me tam predjizdeli desitky ridicu jedoucich 200 jsem nezaznamenal. Ale asi holt litam moc nizko.

Tve dalsi zvratky ani nebudu komentovat, nezlob se, ale muzes to zkusit dneska vecer na kamose v hospode, treba to oceni vice.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Pařez » pon 04.3.2013, 20:03

Kluci,já na to tady tak koukám :shock: Spali jste vůbec a nezapoměli jste jít do práce? *47* *3*

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od garf » pon 04.3.2013, 20:03

...
V místě kde žiju , je bohužel intelektualní úroveň hospody na Vašií úrovni , a proto jsem již 10 let nenavštívil hospodu a podobné zařízení , vskutku :lol:
zbytečně jste přešel do osobního ataku , i když vlastně už před rokem :lol: , a to jako první, skutečně nevím ,co užíváš, ale agresivitou překypuješ tolik , že občas se ti stane, že by to chtělo léčit ,nebo narazíš inženýre mnohem víc , chtělo by to brzdit, brzdit, a hlavou inženýrskou přemejšlet, ono to totiž odsud nezmizí,pokud to samo nesmázneš ,v hospodě jsem nebyl 10let, na tenise , se občas občerstvím a pobavím , na golfu občas zaplatím útratu pane inženýre ,
urazil jste stav a status, tak se nedivte,
což nic nemění na tom ,že Pčr má na hrbu vraždu 17ti letýho kluka, kterýho zabila navedením do pasti,jejímiž účastníky byli nedobrovolně obyčejní řidiči a posádky vozů na D1

P.S.
Ing měl velký slovní průjem a vyjádření k lékařskému stavu obecně , ke kterému se svou kvalitou péče a inženýrských služeb přirovnává , a kterou kritizuje za požadavky , viz jeho vlastní web- to jen pro vysvětlení ....
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Starosta » pon 04.3.2013, 20:09

No, co jsem si z této diskuse odnesl - je to diskuse internetová :lol:
Diskuse, kde se v opojení vlastním názorem opět půlka lidí nechá strhnout k "železné představě" toho, jak se to z 99% událo a hlavně, jak BY se to událo, kdyby bylo po jejich.

Tak jinak, já být policajt v autě, někdo nezastaví a začne ujíždět, jedu za ním.
Když pak dostanu hlášení, že je to 17 letej maník a že to auto ukrad tátovi...
Zavolám Obamovi o real-time záznamy z družice a nechám letku vrtulníků NATO nebo bezpilotní letoun ho odsledovat, protože určitě jede domů, cestou nikomu neublíží, v autě nemá nic zakázaného a jen se bojí, že doma dostane na prdel, když ho zavřou na chvíli do cely předběžného zadržení? Určitě nic neprovedl, v autě nemá půl kila koksu ani mrtvolu, je to přece jen sedmnáctiletej kluk, co to auto vrátí a nikomu se nic nestane?
No tak, lidi, nenechte se vysmát...

Ne, pojedu za ním dál a snažím se ho přesvědčit, aby zastavil.
Je moc velký provoz? OK, stáhnu se a jedu jen na dohled, aby neohrožoval - pokud možno - ostatní lidi.
Ale nepustím ho z očí.

Pak dejme tomu dostanu info z vysílačky, že je zavřená dálnice tam a tam, kolik je to kilometrů a kolik je před tím sjezdů. Zvolním a nechám ho poodjet. Nevím, jestli je tam už vrtulník, nevím nic o tom, co se děje v tom autě nebo dokonce v jeho hlavě. Může tam mít znásilněnou holku nebo totálně sjetýho kámoše, může to otočit do protisměru, nebo sjet do pole, já to prostě nevím.
Přijde vám bezpečnější ho nechat ujet, pokud jede víc jak 150, protože už ohrožuje ostatní? :lol: To bych na vás jako příslušníky rád narazil, až pojedu náhodou rychle :D

Nebo si myslíte, že ten (ti) policajt(i) jsou úplně blbý a chtěli, aby to napařil do nějakýho civila, v poklidu stojícího a nadávajícího na konci kolony? Že i když měli info o tom, že je dálnice uzavřená a jak daleko, tak se mu ještě o to víc lepili na prdel ve 200 a naopak na něj začali sebevražedně najíždět, aby ještě zrychlil a zabil sebe i pár dalších lidí? To s těma družicema je potom už opravdu perlička.
:inlove:
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od garf » pon 04.3.2013, 20:30

stačí prohlídnout video na tn.cz kdo předjíždí normálně vlevo, a kterej policejní čudák to rve odstavným pruhem v pravo, to úplně stačí , a říká o tom, kdo a jakým způsobem stíhal ...pach nepomoh, nechránil , rval to natvrdo odstavným pruhem v pravo , pár vteřin před ....
no ono toho vyleze víc ....

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od Pařez » pon 04.3.2013, 20:46

Také zajímavý komentář:

http://virtually.cz/journal/?q=node/7172
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie honila výrostka v otcově autě. Zemřel a na D1 ho

Příspěvek od S474N » pon 04.3.2013, 20:48

garf píše:...což nic nemění na tom ,že Pčr má na hrbu vraždu 17ti letýho kluka, kterýho zabila navedením do pasti...
Jasne, za vsechno muze ta zla policie, hocha donutili zrychlit, ujizdet a nasledne to i narvat do chudaku na dalnici.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz