Policie tři týdny po vraždě dopadla Lubinu


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » úte 27.6.2006, 22:10

http://zpravy.idnes.cz/lesni-vrah-chtel ... _krimi_cen


Satane, pokud bych měl někdy souhlasit s trestem smrti, tak v takto jasně prokázaných případech a to ještě až po 20-ti letech namísto toho jeho plánovaného podmínečného propuštění.

Není to hovadina? Dostane doživotí a za 20 let ho mohou podmínečně propustit. Takže to vlastně žádné doživotí není, ne?
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » úte 27.6.2006, 22:55

No oni ho ale po 20ti letech nemusi propustit... Bude to zviset na tom, jak se bude chovat a hlavne na posudku psychologa, jestli jeste je predpoklad, ze neco podobnyho provede nebo ne...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 345

Registrován: stř 06.4.2005, 22:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivoshek » úte 27.6.2006, 23:04

To je náhoda. Zrovna nedávno jsem četl tento blog a autor tam též vzpomíná tu praštěnou ženu.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 28.6.2006, 9:00

abeille: zajimave, ze zminujes me. Dalsi veci je, ze uz pripoustis trest smrti. Pokud si dobre vzpominam, byl si vzdycky zasadne proti - a nechtel si slyset zadne argumenty ci podminky, za jakych by to bylo. Ted si najednou pripustil moznost toho, ze "za jistych podminek" by to slo. Jenze to je to, co jsem tvrdil od sameho zacatku, ze by museli byt dany nejaka pravidla.

K tech 20ti letum - osobne si myslim, ze v pripade takto jasnych vrazd je zbytecny nejaky 20ti lety odklad. Stacil by maximalne rok - uz tak spolecnost vezen stoji nemale penize na nakladech, tak proc to prodluzovat.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz