Policie - zkušenosti, názory,...


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Int1m1thy » čtv 02.7.2015, 12:24

je to standartni zajistovaci technika nevim co se ti na tom nelibi cover... ta poloha neni ani tak moc neprijemna a vubec ne bolestiva v tomto uhlu... vadi ti ze je to naka pipina ?


a za to se nesmi pouzit DP ? jako sry ale meli ji umlatit teleskopama a porad to bude malo protoze ma v hlavne hodne vymrdano a skoda by ji nebyla
G17gen4

Příspěvky: 264

Registrován: stř 06.11.2013, 21:07

Zbraň: G17 gen 4, g43

Bydliště: UH

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Jurda » čtv 02.7.2015, 12:25

No tak když je to jak říkáš, tak co ti není jasné? Ten policajt musí něco dělat pokud neuposlechne výzvy, ne? A předpokládám, že dělá podle toho jak je naučený. Proč 4? Protože to třeba pro slečnu je míň rizikové co do vzniku nějakého úrazu.
Mohli jí třeba ublížit Konvičkovci víc kdyby ji tam nechali...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od pitt » čtv 02.7.2015, 15:17

cover72 píše:Takhle se musí na nebezpečnou pachatelku! Co kdyby chtěla policisty napadnout minisukní?!



To mi chlapi řekněte -- vážně jsou všichni příslušníci propadlí Univerzálnímu Výcviku natolik, že nejsou ani schopni, ani ochotni rozlišovat, s kým mají co do činění a ke každému včetně praštěných holek v sukni a blůze se chovají jako k tomu nejhoršímu násilnému pachateli?
Ano musi, kdyby jsi se denne setkaval s tolika zmrd co oni, choval ny ses stejne. Vem si treba ue by ji ty nohy nezafixovali a ona by jednoho u nich kopla do xichtu. Zbytecne zlomenej nos. Navic nikdy nevis co je to za magora a jestli treba nema nuz. Navic , zeny si preji emancipaci - tak se vsim vsudy.....

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od cmk » čtv 02.7.2015, 15:48

cover72 píše:Takhle se musí na nebezpečnou pachatelku! Co kdyby chtěla policisty napadnout minisukní?!

Obrázek

To mi chlapi řekněte -- vážně jsou všichni příslušníci propadlí Univerzálnímu Výcviku natolik, že nejsou ani schopni, ani ochotni rozlišovat, s kým mají co do činění a ke každému včetně praštěných holek v sukni a blůze se chovají jako k tomu nejhoršímu násilnému pachateli?
Treba tady se postavim za ty policajty...
Nejsou na ni 4, ale 2...
A nejbezpecnejsi zakrok "pro policajty i pro ty, proti nimz se zakrocuje" je ten jednoznacny, vedeny v presile... Pokud s ni naschval nemrdli o zem a nerozkrapli ji lebu, nebo pokud ji tou polohou necinili zbytecnou bolest nebo zdravotni potize (problem s dychanim apod...), tak bez ohledu na to, jestli je to holka v sukni, nebo 150kg hromotluk - pokud je potreba zajisteni provest a spoutat, je lepsi, nez se po ruznu strkat proste takhle polozit na zem, spoutat, nechat chvili vycukat a pak normalne komunikovat...
Cele to co rikam predpoklada to, ze ke spoutani byl nejaky rozumny zakonny duvod.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » čtv 02.7.2015, 22:28

cover72 píše:Ale prakticky do kozelce?! Proč? Jsou na ni 4 a ona ani nemá podpatky...
"Na ni" mysleno jako na fotografii? Ja jen, ze na te babe vidim celkem 2, ti dva vzadu se evidentne venuji nekomu jinemu.

EDIT: tak koukam, ze me CMK predbehl. Priste si na srazu muze Cover jeste s nekym vyzkouset, co da praci i ve dvou lidech ukocirovat jednoho cloveka.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od john.hawk » pát 03.7.2015, 8:49

jak správná a orientovaná akvitiska moc dobře věděla, že bude zajištěna za to neuposlechnutí výzvy..
co se týče polohy v leže má to několi výhod které nejsou zřejmé Coverovi a ostatním, skusím to vysvětlit :
zákrok proti ženské, která klade pasivní odpor - nespolupracuje se velmi snadno změní na zákrok proti ženské která klade nepříjemný aktivní odpor - měkký, tedy nechce se nechat uchopit, nejde nasadit páka, když je v páce, nic ji to nedělá kuli velkému rozsahu kloubních mezí.. je prostě gumová.. a přitom pořád stojí, kdy hrozí že policistu kousne, nebo ho kopne do koulí a tedy způsobí policistovi zranění..Dále pokud stojí a policisté se ji pokouší zvládnout nějakými měkkými technikami které nebudou funkční, hrozí že se sní budou budou násobit sílu k překonání až pak ji něco natrhnou nebo něco praskne, navíc když se s ní budou dále přetahovat, ona ztratí rovnováhu, spadne na zem a rozbije si hlavu, zlomí si ruku, prsty atd anebo sebou strhne policistu který se tím pádem může zranit taky.. ( sám jsem jel takedown na jednoho skina a spadli jsme oba a já 14 dní nemohl na koleno..měl sem ho obražené)
tím se dostáváme do polohy na zemi na břichu, kdy z této polohy nemůže učině někoho pokousat, pokopat ( bo sou ji drženy nohy) na její fixaci postačuje váha policisty ( nikoliv síla, kterou by ji mohl ublížit) a zvednuté nohy jsou pro její bezpečí, aby ji nikdo nechtěně nepodupal kotníky bo tam kolem ní může být frmol a není čas moc koukat na zem kam člověk šlape.. takže dle mého odborného názoru je tato poloha velmi efektivní a bezpečná pro všechny zůčastněné.. že je nedůstojná ?? na to se neumíra ani nemarodí..
PS: viděl jsem video z toho zákroku, bylo to naprosto v pohodě a napiánko, žádné kopy do břicha, žádné vostré takedowny, prostě klidné a pohodové svedení slečny aktivistky na zem..
Takže doufám že jsem to fikaně policejně odůvodnil a nic z toho není pravda, protože kdo lže může i zabít :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 44

Registrován: čtv 16.4.2015, 17:07

Zbraň: G17

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od MFvAGS » pát 03.7.2015, 19:29

Tohle uložení slečny na zem mi taky samo o sobě připadá v pořádku. Samozřejmě za předpokladu, že s ní nešvihli o zem zbytečně prudce a že vůbec k zákroku měli pořádný důvod.

Příspěvky: 4

Registrován: sob 11.10.2014, 1:45

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od zlobrik » sob 04.7.2015, 1:48

cover72 píše:Pasivní resistence -- chtěla překážet pochodu Konvičkovců a proti Posvátné Policejní Výzvě, aby se klidila z cesty, si sedla na zem.
Zde se opravdu nejednalo o pasivní rezistenci...názor si udělejte sami, jak si dotyčná sedla na zem - já tam spíš vidím napadení policisty.

Hned první video v článku: http://www.novinky.cz/domaci/373925-dem ... kanim.html

Příspěvky: 264

Registrován: stř 06.11.2013, 21:07

Zbraň: G17 gen 4, g43

Bydliště: UH

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Jurda » sob 04.7.2015, 7:34

Myslím, že se tu jedná jen o nedorozumění. Cover měl asi otevřených současně na pc s tímto forem víc oken: mojeslunicka.com, nebo muslimdorodiny.cz a omylem svůj příspěvek odklepl sem na mujglock. :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od cover72 » pon 06.7.2015, 13:52

Hm, tak tohle video bylo u jiného úhlu, to, co jsem viděl já vypadalo, jako že ona leží na zemi a po policistech šmátrá nějaký chlapík v černém. Tak nic.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » stř 16.9.2015, 14:34

| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od pitt » stř 16.9.2015, 14:53

zlobrik píše:
cover72 píše:Pasivní resistence -- chtěla překážet pochodu Konvičkovců a proti Posvátné Policejní Výzvě, aby se klidila z cesty, si sedla na zem.
Zde se opravdu nejednalo o pasivní rezistenci...názor si udělejte sami, jak si dotyčná sedla na zem - já tam spíš vidím napadení policisty.

Hned první video v článku: http://www.novinky.cz/domaci/373925-dem ... kanim.html
vložím se do trochu starší diskuze - byť cover už svoje přiznal.
Pravdou je že cover je tak trochu exotický model (myšleno v dobrým slova smyslu) jakožto aktivní součást střelecké veřejnosti má paradoxně velice vyvinuté sociální cítění orientované středo levě ;-)

téměř při jakémkoli konfliktu se staví na stranu zadržených a pochybuje o správném postupu policie........nebylo by na škodu mu na příštím srazu udělat modelovou situaci, kde by správný postup ukázal.....rád se toho ujmu... :wink:

Příspěvky: 105

Registrován: stř 15.7.2015, 22:12

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Golani.Matkal » stř 16.9.2015, 16:45

Možná by zdejší sluníčka chtěla, aby policista sepjal ruce a dotyčného/dotyčnou hezky poprosil, a v případě, že výzva uposlechnuta nebude, se omluvil a odešel...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od reddog » stř 16.9.2015, 16:58

Kdo jsou zdejsi slunicka??
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » stř 16.9.2015, 17:23

reddog: zrejme nejaka forma projekce. Clovek tady neprimo pochvali policistu, za skvele provedene "sejmuti" pachatele a hned je z nej slunicko *31* *3* :lol:
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od reddog » stř 16.9.2015, 17:35

No jo, Certe, ja to od toho uzivatele fakt nepochopil. Mne je jasne, ze asi nedosahuji potrebnych kvalit k pochopeni, tak se proste radeji zeptam, abych neumrel uplne hloupy/prosty. Navic by mne fakt zajimalo, koho tady tim slunickem mysli.

Mmch to sejmuti je ok, kdovi co by provadel dal. Proste jej zastavili a nezavisly pravni system CR mu da moznost si sve predesle chovani obhajit. To najeti do vozu PCR bylo hnusne.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od pitt » stř 16.9.2015, 17:57

pánové , myslím že Golemova Matka měla na mysli zásah, který komentoval COVER a já se k němu vrátil
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od reddog » stř 16.9.2015, 18:03

To ale Pitte nic nemeni na tom, ze bych rad ta slunicka z MG (dle GM - hehe, hezka konverze pismen) poznal.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od cmk » stř 16.9.2015, 22:45

Treba ja jsem svoji mirnou povahou proflaknute slunicko :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od reddog » čtv 17.9.2015, 5:04

No jo Honzo, ale ty zas nesplnujes tu druhou podminku :wink:

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz