Policie - zkušenosti, názory,...


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od kuba » stř 14.12.2011, 20:56

nemyslim si, jde tu o princip ne o jednu vec..

jinak nebud jak zenska, vypichujes jednotlivy veci, zbytek bez komentare :-)

ano samozrejme vysetruje ale na zaklade co vysetrimaj dostat trest. ale takovej jakej ma a ne ze vezmeme trest oc maj dostat vynasobime dvema protoze jsou policajti..
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » stř 14.12.2011, 21:06

kuba: vratme se prosim na zacatek, v prvnim prispevku mas odkaz na video, takze venuj par minut sveho casu a shledni ho. Potom muzeme pokracovat.

V tomto konkretnim prispevku to inspekce vysetrila a sva zjisteni vcetne navrhu na trestni stihani predala statni zastupci. No, ten si to asi nechal nejak projit hlavou, a proste to zrusil. Pokud tu chces diskutovat obecne, diskutuj, ale ted se tu resi konkretni pripad.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od kuba » stř 14.12.2011, 21:08

opravdu? me prislo ze chces vsechny policajty vsechny uredni osoby trestat prisnejsimi tresty nez "obycejny" lid.. to mi moc konkretni neprijde..
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240

Registrován: stř 22.6.2011, 21:16

Zbraň: G17,CZ75,858

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od lo3k » stř 14.12.2011, 21:25

No asi tak :wink:
Oderint,dum metuant.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240

Registrován: stř 22.6.2011, 21:16

Zbraň: G17,CZ75,858

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od lo3k » stř 14.12.2011, 21:31

No me by to prislo naprosto v poradku,nee ja si nepreji trestat policisty prisneji za to ze jsou policisti,ale za to ze jsou policisti darebaci.Policista,to neni zednik,reznik a pod.To je pi reklama statu a i ja SI tu reklamu platim,tak se nediv ze nechci zadnej ausus.
Oderint,dum metuant.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » stř 14.12.2011, 21:53

kuba: ano to bych rad, ovsem nejsem soudce, takze to bohuzel nemohu aplikovat v praxi.

Az mi to pripomina debatu jednoho znameho, ktery nedokazal prekousnout, ze kdyz si vezme hypoteku, tak si da banka do katastru zastavni pravo. Nechapu, proc to resi, preci kdyz bude splacet hypoteku, tak se ho to realne nijak nedotkne. Jo, pokud by resil to, ze platit nebude ci nechce, tak je jasne, proc mu to vadi, ze? To same s policisty, kteri chteji pomahat a chranit v souladu, jich se to preci tykat nebude. Tech druhych uz ano! Nicmene bych byl rad, kdybychom resili pripad, ktery jsem zde zminil.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od panvrabec » stř 14.12.2011, 21:57

S474N píše:...jde o to, ze pokud ma nekdo dohlizet nad dodrzovanim zakona, tak by se melo jednat o cloveka na jiste inteligencni a predevsim moralni a eticke vysi...
Důležité je to "by se mělo jednat o člověka" ...chytrý, inteligentní a eticky vyspělý člověk nebude dělat za 14kkč nástupního platu v české nepovedené státní organizaci s názvem policie :lol: To je problém č. 1.

Co se týče trestů, tak v běžném životě (civilu) mají být před soudem všichni rovni. Ale jestli policajti vytvoří gang, kde sami sebe při vyšetřování kryjí a přijde se na to, tak by měli dostat vyjímečné tresty. V tom je ten rozdíl, po gagnu nepolicistů pátrá policie, ale gang policistů je nejhorší věc, co může být, protože sami sebe kryjí.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » stř 14.12.2011, 21:59

panvrabec: opravdu ses si jist, ze se tu bavime o obycejne slapce? Ja myslel, ze se tu resi pripad elitnich policistu z protiextremistickeho a ti urcite za "14 litru" nedelaji.

Jinak, aby sis nemyslel, ze jsem nejakej naivni idiot, to opravdu nejsem. Jenom rikam, jak by to melo byt (ne, ze to tak je). Nehlede na fakt, ze po pripadu strelby v Krusnych horach uz nemam zadne iluze ani o statnich zastupcich a soudcich.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od kuba » stř 14.12.2011, 22:05

pro me je moralne nepripustne vymerovat tresty podle toho zda necim je nebo neni.. trest by mel byt vymeren podle skutku ktery provedl... o tom to cele je (viz tusim ze to byl prave pripad z krusnych hor a jeho "double")
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od panvrabec » stř 14.12.2011, 22:23

SATAN: Ale vždyť jo, nikdo tě neosočuje, to jsem napsal jako doplněk k tomu tvému. Určitě ale všichni nebyli hned po nástupu "elitní policisti z protiextremistického" jak říkáš. Teď jsem viděl to video.. k tomu není co dodat, na to se dá jen žalostně koukat. Být ten šéf co mluví před kamerou ty výmluvné žvásty, tak se do země propadnu.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od cmk » čtv 15.12.2011, 0:31

Takhle - asi to stoji za vetsi rozebrani...

Soucasti trestniho rizeni je prokazovani, zda-li obvineny vedel, mohl vedet, mel vedet, ale ne/vedel.
V pripade policistu se snaz prokaze umysl, ze vedeli a presto konali. U civilu se spis prokaze mel vedet, ale nevedel a konal.
A v tom pripade asi ve finale hrozi policistovi vetsi postih.

Presto se zopakuju - nejsem zastance "exemplarnich" trestu, ale "spravedlivych" trestu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od john.hawk » čtv 15.12.2011, 9:42

osobně mně to velmi mrzí a stydím se..
tyto excesi se nevyhnou žádné skupině, kdyby TV měla zvěřejňovat záběry z Hasičských tancovaček a následých fackovaček, stejně je tomu tak i u Myslivců a jejich dejchánků, prostě občas se lidi poperou.. zedníci, učitelé, doktoři, strojvedoucí..i policajti.. není to dobře..
ale kdo si nezaslouží druhou šanci ? Učinná lítost je institut v TZ.
U některých policejních útvarů se hodně chlastá, steně jako u určitých vojenských útvarů.. asi za to může pracovní zátěž..a díky tomu ne zrovna ideální styl života..
Důležité je vidět výsledky a ne jen pochybení v určitým momentu..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Fox4077 » čtv 15.12.2011, 10:24

Teď mě jen napadá otázečka. Pokud by ti dva kluci z ochranky nebyli trénovaní bíjci a nebyli schopni se ubránit, tak by je ta policejní verbež bezdůvodně umlátila? A teď si vemte, kdyby tam nebyly kamery, tak by to dopadlo tak, že ti kluci z ochranky by šli sedět za napadení úřední osoby :evil:
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od nettik » čtv 15.12.2011, 11:41

to jsou zase prispevky :-) tak ja se pridam... po shlednuti soukr. dramat a toho "elitniho" velitele mi bylo fakt na bliti. Jakej trest by meli dostat...jak bylo receno - mel rozhodnout soud. Ja bych jim dal klidne jen pokutu, pokud by byli odsouzeni za zneuziti pravomoci verej. cinitele - co se ma co wozralej fizl ohanet plackou kdyz to navic zacali ?! Pokutu, nahradu skody a pak...uz nejsou bezuhonni a vyhazov.

btw: co rikate na expozituru ?! Nevim kolik z toho si filmari pribarvili, ale jestli to takhle nejak fakt bylo, tak je mi faaakt blivno.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od cmk » čtv 15.12.2011, 18:42

Podle me to nejvetsi svinstvo tam zdaleka neni.
Muzu hodnotit jen dil o Librovi, kde o tom neco malo vim.
Technicky veci jakz takz, pribeh z 50% patrne vymysl (i vzhledem k tomu, jak to dopadlo).
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od panvrabec » čtv 15.12.2011, 21:01

Jj jak píše cmk. To nejhorší ti nikdo neukáže a ani ukázat nemůže :wink:
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od john.hawk » pát 16.12.2011, 12:34

for Fox : Řeči a nádávky typu policejní verbež, rozhodně není na místě, jednak mně to uráží a jednak to uráží všechny poldy co poctivě makají a nikdy takové hlouposti nedělají.. paušalizovat dokáže každej..
po shlednutí videa vidím toto : když ochranka ( netrénovaná) dojede a situaci vyhodnotí že na ni prostě nemá, může zavolat 158/156 a dojede hlídka, která to má v popisu práce..a je povinna to vyřešit..
Co mně zaráží na tom videu je že borec z ochranky kope ležícího..opravte mně jestli se mýlím čas 08:48 tedy není to zrovna uplně košer útok defakto skončil.. ( pokus o těžké ublížení na zdraví..)

zneužití pravomoci veřejného činitele : To snad ani nikdo nemůže myslet vážně, čím se jako měli zneužít a jako majetkovou či jinou výhodu z toho prohlášení k příslušnosti měli získat ??
:crazy:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od Fox4077 » pát 16.12.2011, 13:56

john.hawk: Myslím, že nepaušalizuju, tou policejní verbeží myslím právě a jen ty hovada co jsou na videu. Dále se domnívám, že slušné poldy by mělo urážet právě to co vidí na tom videu. A co se týče tebou zmíněné hlouposti, podle mě by se to dalo považovat za hloupost, kdyby to skončilo u toho objímání a shazování triček. To, co se dělo dál už ale rozhodně nebyla hloupost, to už bylo jednání za které měli, hlavní aktéři, okamžitě letět od policie! Neříkám, že hned rovnou do tepláků, úplně by stačilo do montérek, to by se jim otevřela očička. Dále píšeš, že vlastně za to může ochranka, protože nezavolala hlídku. Nevím jestli jsi si všim, ale ochranka situaci vyhodnotila, že na ni prostě má, a měla. Nehledě k tomu, že hlídka by byla na místě stejně až po akci samé. A ohledně kopání ležícího, něco ti prozradím o taktice v boji s přesilou. Když na tebe půjdou řekněme tři gauneři, tak musí jít všechny zábrany stranou a jestli chceš přežít, tak se musíš v co nejkratším čase zbavit té přesily. A to všemi způsoby, zjednodušeně řečeno, když už se ti jednoho podaří dostat na zem, tak si musíš být jistý, že už se nezapojí do boje. Mezi takové jistoty patří třeba rozkopnutí sanice, zlomení ruky, apod. Věř mi, že v boji s přesilou je košér všechno. Samozřejmě chápu i to, že toto bylo spíše takové ožralecké kočkování a kluci z ochranky si aspoň trochu zatrénovali. Tito policisté se už prakticky chovají jako ty divoké cigánské tlupy, vyrazí si ve smečce na lov a na koho narazí, tak ten má prostě smůlu, toho utlučou. A je úplně jedno jestli mají mačety nebo jen pěsti. A u těchto policistů je to o to horší, že nemůžou prohrát, protože když už náhodou narazí na řízky, kteří je začnou válcovat, tak tasí placky a je po problému. To cigáni nemůžou, no vlastně taky můžou, ale nikdo by jim to nevěřil.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » pát 16.12.2011, 16:09

john.hawk píše:for Fox : Řeči a nádávky typu policejní verbež, rozhodně není na místě, jednak mně to uráží a jednak to uráží všechny poldy co poctivě makají a nikdy takové hlouposti nedělají.. paušalizovat dokáže každej..
Jaky pausalizovani? Vzdyt hovori o tech na videu a posuzuje to, co udelali. Pokud te to urazi, tak to znamena jedine - si jeden z nich nebo s takovym jednanim souhlasis a v tom pripade si taky sam policejni verbez. Pokud nejsi, tak jsi slusnej a tim padem se te to netyka, tak jakepak pausalizovani?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od tuareg » pát 16.12.2011, 18:07

Ale že je ta ochranka pěkně vyplatila :mrgreen: deset policejních ubožákú a dostali krásnej klepec, měli jim nandát jednou tolik aby se jim v těch vygumovanejch hlavách rozsvítilo.
Rád bych viděl co na to pan Lessy a Kubice. Vyhodil bych je už jen za to že si nechali dát do držky. :mrgreen:
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz