Policie - zkušenosti, názory,...


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » sob 17.12.2011, 19:07

john.hawk: pokud se nekdo zcela vazne pta, co ma udelat ci rozbit, aby tu ochranku zavolala a pri tom zdemoluje kreslo, tak me to prijde jako relevantni duvod je zavolat. Pokud jde nekdo do ferovky 10:2, tak se vubec nedivim tomu, ze ta dvojice se bude branit i klidne tak, jak popisujes a osobne s tim nemam zadnej problem. Naopak za to jejich chovani bych jim pral trosicku vic rozkopanej usmev.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240

Registrován: stř 22.6.2011, 21:16

Zbraň: G17,CZ75,858

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od lo3k » sob 17.12.2011, 19:53

john.hawk:mas to nak postavene naopak,muj dojem z tvoji obhajoby tech hajzliku je,ze se vlastne tak moc nestalo a policajti byli ti poskozeni.Ne chlape to neni pribeh ktery jsem na tom movie omrknul.Mas dojem ze tam nesli vyvolat knflikt,mas dojem ze se jim to nepovedlo?Chces rict ze ochranka je primarne a pouze k ochrane personalu a hostu?Myslis ze vybaveni kasina je za daco,ze nikomu nepatri,ze o nej nikdo nestoji,to kreslo nikdo nekoupil.Ty by sis nechal rozmlatit qvartyr a nechal par blbecku beztrestne pobavit na TVUJ ucet?A co to finale?To je taky fer,dostavam narez tak vytahnu placku,to budou cumet a mozna se i podelaj.To je taky ok?Nepotrebuju pravni klicky a psychoanalizu opilce,at je ten,nebo onen uplakanek,nebo ranar,rvacky se co?Rvacky se nevyvolavaj!
Oderint,dum metuant.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od panvrabec » ned 18.12.2011, 13:37

Moc se v tom babřete jak malé děcka :) prostě skupina chlapů se ožrala a šli dělat bordel do kasina. Přijela ochranka a strhla se menší mela, děje se to v hospodách dnes a denně, akorát že rváči teď byli policajti, kteří se hrdě hlásili k příslušnosti VB když začli bitku prohrávat (prostě hrdinové 8-) hlavně že jich bylo 10). A za to by zasloužili do rypáku 2x tolik. ALe nedělejte z toho zas takovou vědu proboha :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od nettik » ned 18.12.2011, 16:49

john.hawk: no, tak pravdepodobne jsem to pomotal...nemuzu to najit, ale prisahal bych, ze jsem to tak kdysi cetl... kazdopadne v § 34 to tak jasne receno neni... takze uznavam, ze jsem varil z vody a beru zpet. Nicmene kazdej s hlavou na krku pro duvod jiny nez aby mu neprselo do krku by prece mel vedet, ze delat neco pod vlivem je horsi, jak tu jiz bylo zmineno. Kdyby ne, tak se ozeru a nekoho zastrelim a protoze jsem byl pod vlivem, tak to prece nemuze byt ukladna vrazda, kdyz jsem byl opilej.
A taky ti davam za pravdu v tom, ze ochranka mohla zavolat policii...treba jejich reseni situace nebylo uplne koser, ale nebyt v tom kasinu 10 ozralych policajtu kteri se domahali ochranky, nebylo by potreba resit jestli jednali spravne...
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od john.hawk » pon 19.12.2011, 10:11

tomu říkám názorové vyvinutí :D
v žádném případě se jich nezastávám, co to předvedli je kravina, kterou by zkušení kofři jako oni dělat prostě neměli, tohle se stává klukům co jsou u PČR 14 dní a ještě jim hoří vajgl na nádraží..
U trestných činů a podíl alkoholu.. jde o to, že když přejedeš třeba tchýni a jsi střízlivej, tak se tě budou ptát proč a co.. a bude ti snazší prokázat úmysl.. pokud budeš nalitej, tak řekneš žes ji přehlídl..neviděl, pod vlivem alkoholu.. nedbalostní TČ místo úmyslného TČ rovná se nižší trestní sazba, to si myslím já..
U přestupku - komise většinou rozhoduje mírněji pokud se jedná o první případ dotyčného..
for Lock :
chápeš to špatně, policajti jsou vinní a ochranka taky.. to je oč tu běží..vinna je na obou stranách konfiktu..
Ano, tvrdím že ochranka je především k tomu aby v případě potřeby ochránila personál, hosty a pak vybavení.. co je na tom špatně ?
Protože vybavení je dost drahé, sama barmanka říkala že ty stoly na BJ jsou drahé, nechce aby kolem nich někdo chodil s pivem a cígem.. to je jasné, tak mi prosím vysvětli proč toto ochranka nerespektuje a jde do fightu mezi drahým vybavením ? Copak to riziko poškození majektu není při konfliktu větší ?
Chces rict ze ochranka je primarne a pouze k ochrane personalu a hostu? Napsal jsi toto "Ty by sis nechal rozmlatit qvartyr a nechal par blbecku beztrestne pobavit na TVUJ ucet? ,, toto přeci není tento případ, ani to nijak nesouvisí..asi se shora uvedenému případu nepodobá.. takže skus jiný příklad :? To že dle mého názoru některé ochranky když to rozjedou mají blikanec a mají problém zastavit fight o své vlastní vůli.. a nejsou schopni rozlišit kdo je útočník a kdo se snaží jen oddělit dvě strany konfliktu, to jsem poznal ze své 11 leté praxe..a když už tam tekla krev což z hlavy valí fakt jak o život, tak to mohlo vypadat jako vážné zranění a proto to musel někdo z těch co se prát nechtěli a chtěli jen bránit své kolegy zastavit.. a ochranku uklidnit.. jinak by zbouchala i ty co v konfliktu vystupovali nejmírněji.. jen proto že to je jedna velká skupina..
PS: Borec z ochranky je asi zvyknutej každého pořádně vypičovat a pořádně seřvat a zastrašit, u těchle opilejch policejních ostud mu to nevyšlo a budíž pro něho poučení že takto se to opravdu nedělá..Jedno žduchtnutí by v žádném případě rvačku nemělo vyvolat, jako poldovi mi bylo nadáváno, pliváno po mně, bylo do mně strkáno a jednou mně honil vožralej cigán s kudlou v jedný ruce a v druhý měl mimino za které se schovával.. i přesto jsem se naučil toto polknout protože nebyl problém na někoho vlítnout a dát mu hašte, ale v dané chvíly to nebylo to nejlepší řešení..z různých hledisek.. :wink:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » pon 19.12.2011, 10:27

john.hawk: pokud vim, tak to kreslo bylo rozbite pred prijezdem ochranky. Nehlede na fakt, ze to urcite neprobehlo stylem "ted tu vleti ochranka a vsechny zmydli". Pokud jsem se dobre dival, predchazela tomu strkanice jednoho z elitnich detektivu (mam takovy dojem, ze ten s pupkem).
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od john.hawk » pon 19.12.2011, 10:32

foe S474N : právě o důvod víc, došlo li ke škodě na majetku zavolat 158 a žádat hlídku na místo ke ztotožnění pachatele přestupku proti majektu, neboť v dané věci je jasný právní zájem na zjištění totožnosti pachatele..a škodu vyčíslit uplatnit v správním řízení.. nebo ho snad ochranka chtěla ztotožnit ,,svépomocí " ? :D :D :D
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » pon 19.12.2011, 10:41

john.hawk: tak predpokladam, ze servirka ma za ukol volat ochranku a ti to maji vyresit - bud svepomoci, nebo zavolanim policie. K cemuz doslo, kdyz se tam potom ochomitala ta hlidka mestaku. Dle meho ochranka predpokladala, ze se to podari vyresit domluvou a ono to nevyslo.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 240

Registrován: stř 22.6.2011, 21:16

Zbraň: G17,CZ75,858

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od lo3k » pon 19.12.2011, 12:01

Ja to vzdavam,to je jasny,kdyz prodavam brambory ze budou brambory do strudlu,lepsi nez jabka. :huh:
john.hawk: neber to osobne,ja nejsem proti policii zaujaty,naopak jsem presveceny ze policiji potrebujem,ale dobrou policii,verim ze ses dobrej polda. :wink:
Oderint,dum metuant.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od john.hawk » pon 19.12.2011, 15:49

za důvěru samozřejmně děkuji, vždycky mně to potěší..
for S474 : Ono to nevyšlo, co je to za argument ? Kdo měl větší odpovědnost aby to dopadlo dobře ? Banda ožralců nebo střízlivá a rozvážná ochranka, která je placena právě k tomu, aby to proběhlo všechno v klidu a bez ztrát na majetku a zdraví ?? Můj názor je ten, že se ti dva zátylci z ochranky měli více chovat profesionálněji a chytřeji.. nenechat se vyprovokovat a když zjistím že po dobrém to nepůjde, zavolám 158 a počkám..dle mého názoru nebyli v situaci která by vyžadovala jejich okamžitý fyzický zásah že by na někoho museli hnedka skákat, trhat ho dolů atd...to že do jednoho z nich ožralej plk. strčil, prosím tě co je to za útok a v jaké intenzitě aby se kůli tomu musel pofightovat ?? otočím se a jdu pryč.. nebo si zavolám toho nejstřízlivějšího a a s tím to projednám zatímco mi kolega kryje záda.. pokud ani tohle nezabere.. odcházím a volám operačnímu..
No pokud považuješ za domluvu ze strany Ochranky ve formě nadávání agresivnímu ožralcovi, tak já tedy ne.. a ještě se tím chlubit do TV ?? A ještě kopat do ležícího ? Dle mého to to nebylo v NO.. co myslíš ??
Nebyl to pořádněj fight, jen takové hospodské štouchání.. žádné popelníky, židle jen ruce dost vožralejch švestek..
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » pon 19.12.2011, 15:58

Tak jednou je to fight se skakanim na nekoho, ted uz je to zase jenom takovy hospodsky stouchani. Tak jak to teda je? *2633*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od kuba » pon 19.12.2011, 22:38

nezvladli to jedni ani druzi.. s tim teleskopem to trosku pripominalo, v ty rvacce jsem si sel dat k baru drink kdyz v tom me zezadu nekdo popadnul tak jsem popadnul teleskop co byl zrovna po ruce a rezal jsem to hlava nehlava :)

jedni zaujati tam druzi tam :)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od E-Ryc » úte 17.1.2012, 13:14

Tohle zni jako spatny vtip:

Na policii ji odbyli. "Ptali se, proč jsme si pořizovali auto, které se v Teplicích nejvíc krade.
Zdroj: http://usti.idnes.cz/ukradli-vam-vuz-vr ... zpravy_alh
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » úte 17.1.2012, 13:18

E-Ryc: to co rekli policiste je na tecku (pokud to tak fakt rekli), nicmene proplesknout by potrebovali i ti majitele. Snad povinne ruceni, stejne jako havarijni se v tomto pripade meli udelat jeste ten den, co to koupili. Vzhledem k tomu, jak se chovaji pojistovaci, kteri chteji mit vsechno hned a ted (kvuli provizim), tak pochybuji, ze by si sjednavali nejake dalsi schuzky na kdovi kdy. Podle me chteli usetrit a takto dopadli.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od cmk » úte 17.1.2012, 13:25

Ja mam jednoduchy pravidlo - auto ceny nad muj jeden mesicni plat POJISTIT a hned.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » úte 17.1.2012, 13:49

cmk: dokonce to tam psal i nekdo v diskusi pod clankem, ze k tem dotacim se dostava nejaky informacni papir, kde se to pojisteni vyslovne doporucuje.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od cmk » úte 17.1.2012, 13:53

Na miste statu bych dotaci podminil pojistenim. V tomto pripade bych byl "levicak", co by ze strany statu narizoval, jak to ma "klient" udelat.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od E-Ryc » úte 17.1.2012, 13:55

Hadam, ze na tu dotaci maji narok kazdych x let. Tak proste x let nic nedostanou, at se s autem deje cokoliv (alespon tak by mi to prislo logicke).
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od S474N » úte 17.1.2012, 14:31

E-Ryc: ono je to podmineno provozem toho auta. Takhle by sis mohl nechat nadelit 100 litru na auto, to koupit a za mesic prodat za 90 a byt vychechtanej. To snad sam uznas, ze asi nebude to prave orechove.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Policie - zkušenosti, názory,...

Příspěvek od kolaCZek » úte 17.1.2012, 14:37

Tak oni za to auto poridili. To ze jim ho nejaka *** corla preci neznamena, ze museji vratit dotaci.
To je jeko bych ti pod stromecek dal auto a kdyz ti ho ukradnou, tak mi ho zaplatis. Padly na hlavicku...
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz