Policista zbil účastnici demonstrace Kateřinu Jacque


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » pát 05.5.2006, 8:40

Taková nálada je mezi "obyčejnýma" poldama už delší dobu.
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

demagogie

Příspěvek od realcop » pát 05.5.2006, 8:48

Ačkoiv si myslím, že profesionál jsem. tak je něco jiné si o tom vykládat na netu a něco jiného je to zažít. jak mám vědět, že mně další spořádaný občan neobviní z brutality. Stát za mnou nebude nikdo, a grázly nehodlám prosit o prominutí. jak mám vědět, že když tvrdě zakročím, případně použiju zbraň, že se lidi neobrátí proti mně. stejně jako při Czech teku všichni viděli jen jak policista bije nějakou paní. Nikdo a to včetně kameramanů neviděl jak hází utžené číslo do davu. Nikdo neviděl jak provokuje policistu a průvod neonacistů. Nějaké divné ne? Je to stejné jako bych klavíristovi usekl ruce a chtěl po něm ať zahraje. jak mám někoho hájit, když mám co dělat abych ubránil sebe. Otázka je jak byl zákrok košér. Ale stejně tak je otázka, jestli právě toho něchtěla pani jacques dosáhnout.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 05.5.2006, 9:01

Ale v tomhle se shodneme - i ja si nemyslim, ze by v to "Jackal" (hezky oznaceni) byla uplne nevinne. Opet se zopakuji, ze neresim opravnenost, ale intenzitu a proste nemuzu pochopit, proc tam 9 policajtu resilo, aby ohlidali lidi, aby toho pokud mozno moc nenafotili a jen jednoho nechali resit zenskou, kdyz ji mohli elegantne ve 3 vzit, nasadit pouta a nalozit do auta (jestli doopravdy udelala neco, za co si to zaslouzila).
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » pát 05.5.2006, 9:37

právě že ta intenzita byla podle mě v pořádku.Policaj by se neměl PŘETAHOVAT.Ten musí zasáhnout tvrdě a razantně.Zkroutit ruce,nasadit pouta,chytit do kravaty a naložit.Tak by měli postupovat.Dovolila by si taková manda přetahování s policajtem třeba ve finsku,británii,nebo německu?? Kulový dostala by do držky a ještě by šla bručet.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

řešení

Příspěvek od realcop » pát 05.5.2006, 9:48

za a.) Vycvik u řadového policisty spočívá ve vystřílení 50 nábojů na střelnici jednou za měsíc a zopakování si čtyřodváděcích pák jedno za tři měsíce. takže elegantní odvaděčka jamese Bonda tady nehrozí.

za b.) ve vypjaté situaci kdy kolem tebe běhá x lidí a nevíš odkud to příjde je koordinace více nevycvičených policistů na nule


c.) Intezita zákroku musí být právě taková, aby policista dosáhl účelu sledovaného služebním zákrokem. V tomto případě umístění hysterické pozérky do sl. vozidla a zkus to kydž se budu držet křečovitě dveří. Když jsem se naposledy snažil umístit hysterickou feťačku do auta, dostal jsem ránu pětkrát do rozkroku než se mi to povedlo a můžu ti říct, že suspenzor nenosím.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 05.5.2006, 9:52

Dobre, takhle by mel postupovat proti nasilnikovi, proti nekomu, kdo mlati do vyloh klackama, do lidi, apod... Ale ne proti zensky, ktera "jen" nechce jit jinam a mozna hystericky jeci.
Kdyz ke me domu prijde nekdo a zacne mi mlatit do veci, taky si zacnu chranit majetek, tim padem on bude muset jit prese me, tim padem me napadane a dostane nakladacku. Kdyz ale na me doma zacne nejaka zenska hystericky rvat, taky ji nezacnu mlatit, poslu ji pryc a klidne ji z toho bytu vynesu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Mnoo

Příspěvek od realcop » pát 05.5.2006, 10:02

To je moc hezke, a vynášel si někdy od někud kopající, škrábající hysterickou ženskou?

Kdyby ji dovolil vmísit se do davu neonacistů, pak by jí oni napadli a ona by mohla tvrdit, že policie nezabránila jejímu napadení. Tak jako tak, policie by byla vždycky ta špatná a životopis paní Jacque by se připojil jen pod jiný titulek. Třeba: POLICIE NEZABRÁNILA NAPADENÍ OCHRÁNKYNĚ LIDSKÝCH PRÁV- OPĚT NESCHOPNOST POLICIE
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: řešení

Příspěvek od cmk » pát 05.5.2006, 10:20

realcop píše:za a.) Vycvik u řadového policisty spočívá ve vystřílení 50 nábojů na střelnici jednou za měsíc a zopakování si čtyřodváděcích pák jedno za tři měsíce. takže elegantní odvaděčka jamese Bonda tady nehrozí.
To uz se tu 100x probiralo, ze vycvik policistu ze strany zamestnavatele je slabej... Ja se zivim IT a nikdo me nenuti se ucit vubec nic a nikdo mi nic neplati... Ale kdybych nestihal sledovat trendy, asi uz bych davno praci nemel... Takze jakekoli informace ziskavam z vlastni invence za vlastni prostredky a muj zakladni plat neni jinej, nez plat policajta v Praze. Takze kdyz chce nekdo delat u Vasi firmy, povazoval bych za normalni, ze si koupi mesicne 2-3 krabky naboju ze svyho, zajde si parkrat do nejaky telocvicny zablbnout a vyzkouset "chvaty a hmaty" apod...
za b.) ve vypjaté situaci kdy kolem tebe běhá x lidí a nevíš odkud to příjde je koordinace více nevycvičených policistů na nule
A to je padnej duvod pouzit na kricici zenskou pendrek, sundat ji na zem atp?
c.) Intezita zákroku musí být právě taková, aby policista dosáhl účelu sledovaného služebním zákrokem. V tomto případě umístění hysterické pozérky do sl. vozidla a zkus to kydž se budu držet křečovitě dveří. Když jsem se naposledy snažil umístit hysterickou feťačku do auta, dostal jsem ránu pětkrát do rozkroku než se mi to povedlo a můžu ti říct, že suspenzor nenosím.
Ad intenzita - jinymi slovy to znamena - kohokoli koho chci dostat do auta muzu vzit pendrekem po hlave protoze to splni "ucel sledovany sluzebnim zakrokem" a ja toho cloveka na tu sluzebnu dostanu?

Ad fetacka - tady by nepomohl uder pendrekem do ty ruky? :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » pát 05.5.2006, 10:25

Realcope, tvé příspěvky pouze potvrzují problém v naší policii. Chybí vám totiž sebereflexe. Pouze slepě hájíš držitele stejné uniformy. Nediv se potom, že Vás všechny házejí do stejného pytle. Jedna věc je selhání jednoho policisty, ale mnohem horší věc je selhání systému, kdy jenom politicky aktivní člověk (a kdoví jestli) má možnost se bránit neoprávněné policejní represi. Mě z toho plyne poučení, že pokud budu mít problém s policajtem, spravedlnosti se nedovolám, protože ostatní policajti, bohužel i včetně tebe, ho budou automaticky nekriticky krýt, aniž by se zajímali o to, jak to vlastně všechno bylo. A asi těžko, když já jako obyčejný člověk, se stanu obětí policejního násili, se bude do případu vkládat ParouBack s Bublanem. Ti se starají akorát o svá křesla, jak už tady někdo trefně vystihl.
Až budeš psát Realcope ten článek, zkus to tam o té sebereflexi připsat. Měli byste se od takovýchto činů jasně distancovat a samozřejmě se i omlouvat či odškodňovat jejich oběti. Jinak Vaše sebevětší úspěchy, které určitě taky máte, zaniknou v křiku "policejní brutalita".
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

citace

Příspěvek od realcop » pát 05.5.2006, 10:31

začneme ad c.) On ji nevzal pendrekem po hlavě ale šťouchal jí tonfou do loketní jamky. jestli ti připádá brutalní, neměl bys nosit ási zbraň protože na někoho střílet by ti mohlo připadnout neunosné

ad b. ) Já neviděl, že by jí tloukl. Pouze se jí snažil zkroutit ruce. Ano na jednom záběru nen, že by jí tloukl na zemi. Tloukl a brutální jsou běžné nafukovací výrazu médií

ad. a) taky sleduji trendy a kupuji si střelivo a víc než tři krabky měsíčně, ale mám co dělat abych si za své peníze koupil kvalitní výstroj, vyškemral novou uniformu, vyčistil vlatními prostředky služební auto, sehnal počítač na kterém můžu psát a papír do tiskárny, dále permanentka do posilovny, vlastní podkošilová neprůstřelná vesta atd. Spočítal jsem to a za sedm let služby jsem to svého výcviku a vybavení investoval asi 180 tis korun. Jestli se ti tohle zdá jako nedostatečné obětovaní se práci pak odpus´t ale umřít ještě nechci.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 05.5.2006, 10:31

Navrhuju to uzavrit s tim, ze si pockame na nejakou vyslednou zpravu (u ktery verim, ze snad nebude nejak zkreslena - politickej tlak sice asi bude policajta potopit, na druhou stranu to budou snad resit lidi, kterejch se politickej tlak tolik nedotkne a naopak jsou to taky policajti.
Ani jeden jsme tam bohuzel nebyli a videozaznam uz je jen z konce zakroku.
Pokud se dozvim, ze Jackal nejen ze delala hysterku, ale byla i agresivni, pak si nasypu popel na hlavu, pokud ale bude zaver, ze proste jen neco rvala, tak se omlouvam, ale o spravnym zakroku me to nepresvedci.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Pro abeille

Příspěvek od realcop » pát 05.5.2006, 10:37

A co když je to jinak a ty pouze slepě opakuješ názory rádoby nezávislých sdělovacích prostředků. Paroubek a Bublan toho policistu odsoudili aniž by soud vyřkl jeho rozsudek. Distancovali se od něj aby vyklouzli z politické pasti. jsou stejní jako třeba pani Jacques. On dle mého názoru jednal jak nejlépe uměl a někdo toho dostatečně zneužil pro svou reklamu. Proč věříš novinářům, to jsou taky jen lidi a mohou lháta lžou. Mám kamaráda novináře a ukázal mi jak dokáže otočit pravdu v lež. Lidmi se dá přes sdělovací prostředky manipulovat a v tom je jejich moc. I vy věříte ve vinu toho policisty protože věříte, že media říkají vždy pravdu.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Příspěvek od cmk » pát 05.5.2006, 10:55

Sorry, ale sdelovaci prostredky nikdy nepripustily, ze by Jackal jakkoli cokoli vyprovokovala.
Sdelovaci prostredky odepsaly policajta uplne a nenavratne uplne za vsechno - i za to, ze byl v pohotovostnim pluku.
Sdelovaco prostredky pisou jen nazory Bublana a Paroubka, kteri se od toho distancujou...

V tomhle vsem na to koukam naprosto jinak.

Naopak jsem nikde neslysel nazor: "myslim si tohle, ale rad pockam na to, co vzejde z nejakyho setreni a nasypu si pripadne popel na hlavu"
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Příspěvek od Salamoun » pát 05.5.2006, 10:56

Nemám se rozčilovat,střílet,číst si na netu debaty,mám porouchanou pumpičku na krev.REALCOP zde píše realitu,sice nežijeme za velkou louží,ale stačí se podívat na CNN a podobně,kdo se protiví policajtům zkrátka dostane po žebrech.Mimo jiné i naši policajti se učí kam štouchnout VUMLem,aby třeba nezbeda,který zašpéruje ruce při výzvě aby nastoupil do auta a nechce tak učinit,zkrátka štouchance do měkých částí těla,zvláště podpažních jamek,fungují,že zlobivcovo ruce připaží nebo dokonce se posunou k sobě,aby je bengo mohlo secvaknout klepítkama.Vzpomínám si na jeden televizní šot,kdy výše zmíněná profesionální demonstrantka,jinak odpovědná matka svých dvou dětí,je držíce za ruce,vběhla mezi holohlavce a začala na ně pokřikovat,je to asi 2 měsíce starý.K dosažení orgasmu některé děvy mimo klasiku používají vibrátor,ale pár jich jak je vidno potřebujou dostat pendrekem,pořádně si zařvat a nechat se nakaramelovat.Na druhou stranu je to od šéfů toho policajta,který nemá zřejmě nervy v pořádku,dost velká sviňárna ho tam posílat,při pacifikaci těchto dvou momentálně opačně naladěných paret se většinou něco semele.Zajímalo by mě,jak večer u píva,tito hoši každej z jiné strany barikády,se nasmáli.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » pát 05.5.2006, 10:57

Mne neprijde ze by se ten policista choval nejak vyrazne spatne ci brutalne. Me zarazi zejmena to, ze mu nepomohli ostatni.
Ta Jacques je proste jen hysterka, ktera to bud primo vyprovokovala nebo ji to ani moc nevadilo (rozepnuta mikina s trickem zelenych, spousta kameramanu/fotografu, "policejni brutalita" ci odlouceni matky od deti (ktere tam nemely co delat) zlou policii je samozrejme jen souhra nahod :roll: )
Kdyby se nechala s klidem predvest, tak by zadny sramy nemela.

Urcite to mohlo byt provedeno profesionalneji, ale z meho pohledu vidim hlavni vinu u ostatnich policistu, ze ho nechali se s ni pretahovat samotneho.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 287

Registrován: stř 06.4.2005, 14:47

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od Jonny » pát 05.5.2006, 11:07

cmk: Ty to řešíš až moc protimocensky.

Už jsem pár takových akcí viděl a vím, jak tito lidé uvažují. Prostě ví, že je tam Policie nepustí (naštěstí pro ně), vynutí si zatčení a tím dokážou, že bezpečnostní složky jsou na straně neonacistů.
Kdyby se k nim chtěla dostat a konfrontovat se s nimi, tak zvolí jiné místo a ne přes zástup policistů.

Pokud se jedná o to, že jeden policista zatýkal a ostatní stály kolem. Když se kouknete na jakékoliv zákroky Policie při demonstracích v Německu, tak je to běžná praxe. Jeden provádí vyvedení zatýkané osoby z davu a ostatní zadržují demonstranty. Nevidím na tom nic špatného.

Chybou je to, že policista nedokázal rychle, efektivně zatknout osobu a odvést jí do služebního auta. Pokud by to dokázal, tak nikdo nemohl říkat, že je to brutální. Spíše mi to připomínalo dětské přetahování než zákrok Policie.

Takže bych to shrnul, že nikdo z nás nemůže posoudit oprávněnost zákroku. Provedení bylo neprofesionální (tím nechci říci brutální, ale zbytečně zdlouhavé a k takovému přetahování by dojít nemělo). Hlavně, že máme mučednici, která bude hvězda. To jsem chtěl volit Zelené, teď už si tím nejsem vůbec jistý. :evil:

Nejsem zastáncem Policie. Vím o hodně lidech, kteří mají k profesionalitě hodně daleko, ale to neznamená, že se hned postavím na jednu stranu a druhou odsoudím. Vím i jaké jsou mozkové pochody těchto pseudohumanistů.
Naposledy upravil(a) Jonny dne pát 05.5.2006, 12:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

do hajan

Příspěvek od realcop » pát 05.5.2006, 11:15

Ačkoliv to Salamoun podal ve vtipomluvě jedno přeložím do řeci laické. Prakticky ve všech chvatech, které nás výcvikaří učí, (jednou za tři měsíce), jsou tzv. navolňovací údery. Jsou to údery do bolestivých části těla (kloubní jamky, nechráněné části trupu). ty slouží k navolnění, jak svědčí jejich název aby ten proti němuž jsou používány donucovací prostředky, povolil sevření, stisk, nebo křečovitou polohu těla a po té jsou aplikovány odváděcí páky. bez nich jsou veškeré páky a hmaty jež se učíme absolutně neučínné. Na požádání mohu někdy něco málo předvést. Tyto údery se vedou jak rukou, tak ddonucovacími prostředky, jako je tonfa, obušek atd. v zahraničí jsem viděl daleko tvrdší zákroky u vuči ženám viz. reality tv a nikdy za ně nebyli policisté jež je použili trestáni. Tyto prostředky byly mnohdy používany i proti pasivním demonstrantům, což by v české republice znamenalo konec kariéry policisty. Zítra jsou závody pokud vím. Zkusím přijet a vysvětlit detaily.
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

sorry

Příspěvek od realcop » pát 05.5.2006, 11:17

Omlouvám se jsem už totálně zdecimovný po noční a jdu hodit dvacet. Na to se těším už 24 hodin
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Příspěvek od Starosta » pát 05.5.2006, 12:33

Dovolim si podotknout, ze ackoli neni videt na zaberech, co predchazelo tomu pretahovani a hysterkovani, z vysoce stresovych reakci prakticky vsech zucastnenych bych si dovolil tipnout, ze neslo o proste vytazeni provokaterky z davu za pouziti adekvatnich donucovacich prostredku, nybrz o nadmerne pouziti nasili. Pouha soudrznost demonstrujicich a sympatie k ty zensky z jejich strany by nestacila v pripade pouhych tahanic a adekvatnich opatreni k tomu, aby se ji zastavali v takove mire ty ostatni zucastnene existence - vcetne snahy o prisednuti do auta k zadrzene a (odsouzenihodne) napadeni ostatnich prislusniku.

Predstavim-li si situaci, kdy jsem v tom davu:
Provokuje-li nekdo, kdo "sefuje" te "moji" demonstraci a policie ho vytahne, uzemni (i pomerne drsne!), zatkne, odveze, pak budu uklidnovat ostatni demonstranty a tisit situaci, pokusim se normalne komunikovat s policii, prip. vyjednavat, ptat se co, jak, proc, kam.

Ovsem pokud na tuto provokaci odpovi jeden uniformovany jedinec tim, ze zacne pouzivat neadekvatni(!) zbytecne(!) nasili, je mozne, ze se utrhnu z davu a pasivnim odporem se budu snazit postavit mezi "zasahujiciho" a "napadenou", nehlede na nasledky. V tomhle mam pomerne jasny moralni meritka, co je jeste ospravedlnitelne nasili a co pouhe pomateni mysli. A z reakci tech zucastnenych bych si prave dovolil odhadnout, ze ta mira, kdy se jeste drzi a snasi, ze se zenskou zachazi tvrde (protoze si to treba vyprovokovala sama) a zaslouzi si to, pretekla a najednou vsichni zacali panikarit a uplatnovat zakladni instinkty a snazili se chranit ji od zbytecneho dalsiho nasili. To vse bych samozrejme mohl aplikovat pouze v pripade, ze bych presne vedel, co se mezi nimi delo. A ne, ze kdyz uvidim, jak policista nekoho triska po makovici, hned do toho skocim!

A pro jistotu disclaimer:
Nezastavm se nijak te zenske. Pouze hodnotim zakrok, ktery jsem nevidel a soudim jen podle reakci a naslednych udalosti, ktere jsou uz zachyceny na videu). Muj nazor na tu zenskou je, pominu-li, ze tam taha sve deti, ze si mozna zaslouozila zatceni, mozna ne. Rozhodne si ale zaslouzila adekvatni zakrok, ktereho se ji dle me nedostalo.

Co me ale nastvalo nejvic, ze pokud nekdo toci takto sporny zakrok, ktery smrdi pruserem, hned je zadrzen, jede se na sluzebnu, dotycny v uniforme ani nezna obcanska prava, natoz prava sva. Takovy clovek nema u Policie co delat, to mi snad date za pravdu vsichni.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » pát 05.5.2006, 13:33

Realcope (MarkK též): Říkáš, že zákrok byl přiměřený. Soulasil bych v případě, že by se jednalo o zatčení osoby, podezřelé ze spáchání trestného činu. Zlodějky z obchodu nebo tak podobně.
Jasně, že když se brání, policajt jí nějak do toho auta dostat musí. Pokud by byla špatňačka, ještě bych mu zatleskal. Nikde jsem se ovšem nedozvěděl, co udělala tak špatného, že musela být zpacifikována na zemi a že dostala pouta a že s ní nakládali jako se zločincem.
Ze všech zpráv, plyne, že tam pouze stáli a demonstrovali. Jediné, čím se provinila zřejmě bylo, že se pustila do diskuse s policajtem. Řekni mi, co by mu asi tak měla bývala říct, aby to ospravednilo takovéto zacházení s ní. Všude se uvádí též, že policajt začal být první vulgární a agresivní.
Kritizuješ mne, že věřím novinářům. Máš snad lepší zdroj informací než já? Prosím uveď mi jej, rád si rozšířím obzory.
Nebo se řídíš podle pravidla "policista má vždy pravdu a jeho jednání je
vždy v souladu se zákonem" nebo pravidla "novinář vždy lže"?

Co se Paroubka týče, je to populista. Nejedná podle toho, co je
správné a v zájmu lidí (země), jedná vždy jenom v zájmu toho, aby maximalizoval své volební preference. Naštěstí neúspěšně. Pí. Jacques s Paroubkem nesrovnávej. Neznám ji sice, ale myslím, že jen málo lidí dokáže v míře podvraťáctví Paroubkovi konkurovat. Nevím proč by měla špatná být jen kvůli tomu, že začla diskutovat s policajtem.
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz