Policista zbil účastnici demonstrace Kateřinu Jacque


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » úte 09.5.2006, 9:09

pitt píše:Jen mě přišlo že tvoje poslední prohlášení patří spíše do politické kampaně.Myslíš si že by to vypadalo jinak kdyby u vlády bylo ODS a Míra vydal podobný prohlášení jako Paroubek?
Bohužel naše policie byla je a bude podřízena vládě ČR
No kdyby Míra vydal podobné prohlášení jako Jiří, tak by mne tím naštval naprosto stejně. Nejde mi o konkrétní stranu, ale o princip. Policie sice spadá pod ministerstvo, ale měla by vykazovat rovný přístup ke všem kauzám. Takže když má problém socan nebo odsák nebo normální člověk, orgány činné v trestním řízení by měly postupovat zcela rovně. A u nás už delší dobu je vidět, že policie jde socanům hodně na ruku a jejich případy se až podezřele odkládají, vlečou a neřeší. Nemohu vyloučit, že za vlády např. ODS to po jejím 8-mi letém působení nebude stejné. Jsme jací jsme a máme vládu, která odpovídá tomu, co jsme vlastně zač. Ale občasná změna může tohle srůstání se systémem docela solidně řešit.

A to moje motto (původem heslo z doby před rokem 1948) má o něco hlubší význam, než by se mohlo na první pohled zdát - ale nebudu politizovat.

Fakt nechci kázat o politice. Já mám jasno, a každej další ať si volí koho chce. :wink:
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » úte 09.5.2006, 9:33

To je chat o zbraních??nebo předvolební klání o voliče na webu??Stengan
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » úte 09.5.2006, 10:52

Pouze jsem reagoval, ale už mlčim :wink:
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » úte 09.5.2006, 16:33

stengan píše:To je chat o zbraních??nebo předvolební klání o voliče na webu??Stengan
Jen jsme si ujasňovali názor.Proběhli všeho všudy 4 odpovědi co se týče politiky a máme to vyjasněný.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od pitt » úte 09.5.2006, 16:35

abeille:Beru
Uživatelský avatar

Příspěvky: 294

Registrován: úte 06.12.2005, 12:20

Bydliště: WEST

Příspěvek od veselka » stř 10.5.2006, 13:30

...nečetl jsem předchozí stránky. Chci jen napsat, že je to velký politický humbuk se zviditelnit ... a všichni se svezou!!! Jacques hledá pozornost politiků a lidí a soucit s "brutálním" zásahem. Čermák jenom "trošku" přitlačil. Samozřejmě ona je víš než on tak kdo asi z koho???
Pacifismus je NEMOC modEUrni doby.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 19

Registrován: stř 10.5.2006, 16:57

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Krupka

Příspěvek od doktordoktor331 » stř 10.5.2006, 18:05

Ja se na to divam tak že když je nekdo na uzemí CR tak pro nej platej nase zakony a tudiz by se tak mel chovat. Zákon o přestupcích hovoří takto 200/1990 sb. § 47 prestupky proti verejnému porádku: prestupku se dopustí ten kdo, a) a) neuposlechne výzvy veřejného činitele při výkonu jeho pravomoci . Zatcení a predvedeni na sluzebnu je zcela jiste vykonem pravomoci, odporem pri zatykani se dopustite vyse uvedneho prstupku. Vzhledem ke sluzebnímu zakonu je polcista povinen zabránit páchání přestupku, policista je zakonem take opravnen uzit chvaty a hmaty (pod tento termin se schova i uziti tonfy ktera je schvalena sluzebni vystroj), Pro uziti tonfy existuje seznam doporucenych chvatu a uderu ktery napriklad rika ze je treba se vyvarovat uderu do vitalnich mist tj. hlavy, hrku a velkych zranitelnych kloubu, udery maji byt vedeny na masite casti tela jako jsou stehna, boky, zada. Z uvedeneho zaznamu ani fotek neni videt, ze by policista pouzil jakykoli nezakony chvat ci uder. Naopak vedl uder tonfou, spise tak ze do akterky strkal jeji rukojeti misto toho aby vyuzil potencionalni energie mozneho svihu. Kdyby byl na miste pani Jacques muz jejiho veku, temer nikomu se zdravym pohledem na spolecnost a jeji povinnosti by neprislo divne ze pokud se brani legalnimu zakroku policisty, prenasi na sebe riziko pripadnych zraneni.

Jinak vseobecne priznivy pohled na verejnosti na polici vede k tomu, ze se nejeden z mojich kamaradu u policie vyjadril o sluzbe takto: ja zatim zadny problem. kolegove jen obcasne vytky od aktovek az to zacne houstnout tak se na zakrok vyseru. napisi jen uredni zaznam ze jsem situaci vyhodnotil tak, ze bych ji sam nezvladl a nez prijeli kolegove nebo posily tak byly vsichni pryc.

Zaver je jednoduchy nadavat na polici je jednoduche, ale az se dostanes do pruseru tak si tam pujdes pro pomoc. Jenze uz to uz jim mozna opravdu budes u prdele protoze se budou bat o misto a penzi. Takze jim je jedno jestli ti na ulici slohli penezenku, v byte mas partu morgosu na fasade anarchansky acka od souseda je slyset "die Flaggen hoch".

PS: ucte se strilet, bude toho treba!
Naposledy upravil(a) doktordoktor331 dne čtv 11.5.2006, 13:04, celkem upraveno 1 x.
MÁLO PŘÁTELSTVÍ BY OBSTÁLO, KDYBY KAŽDÝ VĚDĚL, CO O NĚM ZA ZÁDY ŘÍKÁ JEHO PŘÍTEL.-- PASCAL
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1190

Registrován: pát 05.8.2005, 15:16

Bydliště: Slovensko

Příspěvek od cybernetic » stř 10.5.2006, 20:16

...policajti by sa mali najprv sami naučiť dodržiavať zákon-tak v službe ako aj mimo služby-potom nech zasahujú na ulici...
Glock 17 3rd., sa.24, sa.58V,sa.58P, sa.61
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » stř 10.5.2006, 21:07

Takže by se mohli vlastně zrušit, ne ?
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » čtv 11.5.2006, 22:01

Viděli jste teď Na vlastní oči? Pokud ne, doporučuji shlédnout
na http://www.nova.cz/tvarchiv/?prog=OCI reportáž Obušku z pytle ven.
Řekl bych že dali dost prostoru tomu policajtovi, aby se hájil. Na mě osobně působil jako člověk, kterej není úplně psychicky v pořádku. Hlavně mě zaujalo to, že své jednání oddůvodňoval tím, že měl strach o svůj život, že živí rodinu.
Naopak, Jacques, kterou jsem do té doby neznal na mě působila velmi solidním dojmem. Chytrá ženská, která ví co říká a ví co chce - zcela odlišná než na těch záběrech, kde byla asi dost vynervená.
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1122

Registrován: čtv 29.9.2005, 21:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Wien8, Praha8 ______________________ »» zbranekvalitne.cz ««

Příspěvek od MarK » čtv 11.5.2006, 23:07

No, pan policista se zda by opravdu "zvlastni".
Presto je ta reportaz v peknem novackem stylu: chudacci trpici deti, idealni domacnost proti ktery se vsichni spikli, hrube komentare na internetu...
O jacques samotne mi to tedy moc mineni nezvysilo.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » pát 12.5.2006, 8:15

for abeille
To přece nemůžeš myslet vážně, dělat si obrázek z toho, co ti ukážou a řeknou v Navlastní oči. O co myslíš, že jim asi tak šlo ?
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pát 12.5.2006, 8:53

Rekl si to spravne, "kterou jsem doted neznal". Uvedene jsem shledl a tim vic jsem nabyl dojmu, ze slo o cilenou provokaci se zviditelnit. Ja proste nechapu jednu vec, pokud me policista vyzve, abych opustil nejake misto, tak ho proste opustim a nezacnu s nim diskutovat, proc apod. Kdyz me navic legitimuje, tak me nic neudela me tu obcanku vytahnout. Ona sama svym jednanim donutila policistu k tomu, aby ji byl nucen predvest na stanici. Tim jak se navic branila kladla aktivni odpor a za jakekoliv zraneni si muze sama. Jestli je chytra, tak jak se sebe dela (ty vysoke skoly apod.), tak ji toto vsechno muselo byt jasne => tj. zcela jasny zaver, udelala to pouze jako provokaci pro sve zviditelneni.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » pát 12.5.2006, 9:35

Gamba píše:for abeille
To přece nemůžeš myslet vážně, dělat si obrázek z toho, co ti ukážou a řeknou v Navlastní oči. O co myslíš, že jim asi tak šlo ?
A proč ne? Slyšel jsem co řekl policajt. Slyšel jsem co řekla Jacques. Dělám si z toho svůj názor. Jako politická provokace mi to rozhodně nepřijde.

Pořád ale říkáte, že ona neuposlechla výzvy policisty. Ale jedna věc je, když banda policistů říká do ampliónu: "vykliďte prostor, nebo budete vyklizeni" jiná věc, když většina policajtů se usmívá, vtipkuje s vámi - to bylo vidět i na těch fotkách, i to Jackues říkala, že mezi sebou vtipkovali. Jediný čermák se rozhodl provést zákrok, což sám potvrdil slovy "Nikdo to tam neřídil, tak jsem se ujal velení.". Navíc ona se ho snad měla i ptát, kam má jít, kde to nebude vadit a pak následovalo to ostatní.

Ale věřte si čemu chcete ...:wink:
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » pát 12.5.2006, 12:24

Dlouho jsem sem nechtěl psát,ale je čas se zkusit zamyslet v čem za poslední rok figurovala postava slečny Jaque??Pokud si dobře pamatuju tak je známá jako exémistická kráva,která se dokáže vždy zvyditělnit v nepovolenejch aktivitách nácků z Prahy a Č.R.poslední případ byl pochod k nepovolenému pomníku-kaměni kde taky uspořádala divadlo pro televizi NOVU a pak jako organizátorka-ohlašovatelka spousta neofašistickejch konzertů které uspořádala,vždy si pronajala někde nějaký prostor-hospodu za účelem propagace svého úřadu a poté vyšlo na jevo že se jednalo o dostaveníčko nácků kreří se schodou okolností zajínají o stejné zámy jako slečna Jacque a že neví proč se o toto zajímá spravodajství atd.Schválně se pokusím najít pár odkazů na jejich aktivity kde se tato (bezůhoná a spořádaná slešna Jacque)angažovala a jakou mají zájmy které schovávají za její post v úřadu a používají pěnez ze státních prostredků na propagaci svého extrémistického hnutí.Stengan
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » pát 12.5.2006, 13:43

Žako a neofašisti ? Já bych ji řadil k anarchistům. Vždyť toho 1. máje proti nim demonstrovala a ukazovala svým dětem co to jsou fašisti.
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.

Příspěvky: 345

Registrován: stř 06.4.2005, 22:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivoshek » pát 12.5.2006, 13:48

Ona sama sebe a svoje děti řadila mezi normální občany, kteří jako jediní chodí protestovat na srazy nácků právě proti náckům. Čili nikam se nezařazovala. Já osobně se celou tou kauzou výborně bavím.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 166

Registrován: stř 09.11.2005, 19:56

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BK

Příspěvek od Gamba » pát 12.5.2006, 13:52

Já se zase u této kauzy děsím toho, co mě může potkat.
Lepší je mít zbraň a nepotřebovat ji, než potřebovat zbraň a nemít ji.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » pát 12.5.2006, 14:20

Ano slečna Jacque je všude tam kde jsou média a má možnost se ukázat v televizi asi má nějaký komplex a nestačí ji zrcadlo.Stengan
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » pát 19.5.2006, 22:45

stengan píše:Dlouho jsem sem nechtěl psát,ale je čas se zkusit zamyslet v čem za poslední rok figurovala postava slečny Jaque??Pokud si dobře pamatuju tak je známá jako exémistická kráva,která se dokáže vždy zvyditělnit v nepovolenejch aktivitách nácků z Prahy a Č.R.poslední případ byl pochod k nepovolenému pomníku-kaměni kde taky uspořádala divadlo pro televizi NOVU a pak jako organizátorka-ohlašovatelka spousta neofašistickejch konzertů které uspořádala,vždy si pronajala někde nějaký prostor-hospodu za účelem propagace svého úřadu a poté vyšlo na jevo že se jednalo o dostaveníčko nácků kreří se schodou okolností zajínají o stejné zámy jako slečna Jacque a že neví proč se o toto zajímá spravodajství atd.Schválně se pokusím najít pár odkazů na jejich aktivity kde se tato (bezůhoná a spořádaná slešna Jacque)angažovala a jakou mají zájmy které schovávají za její post v úřadu a používají pěnez ze státních prostredků na propagaci svého extrémistického hnutí.Stengan
Hele Stengane, čekám na ty linky. Když už někoho takhle obviníš, očekával bych důkazy.
Mám ale silný dojem, že jsi si jí spletl s jistou kravkou Petrou Edelmannovou, členkou národní strany, která u toho kamene v Letech měla tebou zmiňovaný proslov. Její fotku najdeš na stránkách http://www.narodni-strana.cz/index.php (na úvodní stránce listuj dolů). Holka pěkná s velmi inteligentním zjevem, ale pitomá až k pláči.. :(. Doporučuji příště zjistit fakta.
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz