Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od Pařez » ned 01.5.2016, 21:10

Smažky jsou přesvědčené o vlastní nedotknutelnosti.Poldům už asi dochází trpělivost :D
Očekávám povstání soudruhů z kliniky a mediální štvanici na členy hlídky..
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od S474N » ned 01.5.2016, 21:36

Ono uz jen to vyrvavani o demokracii, kterou si spise dotycny pletl s anarchii, bylo dost vypovidajici o vysi jeho intelektu.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od reddog » ned 01.5.2016, 21:43

Tak co dodat. Jestli je to frajírek, co chodí na červenou a nechápe souvislosti, když se ocitne na zemi, nebo rozjařený odredovanec, který je přeci vpoho..., tak na vině je podle některých jednoznačně ten, kdo dal těm na ulici pravomoc "buzerovat, otravovat, a jinak omezovat" lidi.
Nechceš dát občanku, nedávej. Nediv se pak ale, že si druhá strana najde důvod, jak ti tvůj postoj znepříjemnit. Chceš revoltovat?? No to je pak jiná, když k tomu přistoupíš sofistikovaně a vrátíš to druhé straně s grácií a s důrazem člověka v pevné pozici. Všechno okolo je jen buď nedotažená profesionalita nebo prachobyčejná blbost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od Int1m1thy » pon 02.5.2016, 1:08

sedmej: tak to se ti omlouvam jestli tvuj postoj vuci fetackum a havloidum je opacny od nekoho koho ty nazivas chudackama a uprchlika a tem se ma pomahat... netusil sem ze mas takhle divne zvracenej pohled na svet.. ze jednou snima souhlasis a zastavas se jich a pak ne... ted uz te nechapu nak vubec

jinak ty keci o lehkejch drogach... uz davno se tady neprodava a nepestuje ,,lehka trava''
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od Rough boy » pon 02.5.2016, 7:16

Zajímavé video, ještě mě nenapadlo si s policajtama ukazovat občanku vleže a přitom se různě vykrucovat z pout. Já teda doklady policajtům při kontrole běžně ukazuju ve stoje a většinou necítím potřebu se u toho válet, tohle je fakt zvláštní způsob... :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od Sedmej » pon 02.5.2016, 8:04

Rough boy: možná hele mají na občankách fotky ještě bez dredů a stydí se to před kámošem ukázat. tak raději vyvolá teatrální zatčení a ukáže to policajtovi až v soukromí na stanici.

Int1m1thy: co ty všechno nevymyslíš. :-)

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od Pařez » pon 02.5.2016, 8:43

Intimithy: třeba Sedmej ještě není úplně ztracený případ a když mu tu pomůžeme tak zmoudří :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od Sedmej » pon 02.5.2016, 9:35

Pařez: to asi ne. myslím, že pro vás budu vždycky sluníčkář a havloista a podobně a je jedno co si myslím, stačilo, že jsem někde nesouhlasil s radikálnějšíma názorama a proruskou propagandou. ale snad s tím nějak dokážu žít. ;-)

Příspěvky: 33

Registrován: úte 29.9.2015, 9:37

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od dave1354 » pon 02.5.2016, 9:52

To je ale přehlídka voličstva.. jeden úplně mimo realitu a druhej úplně blbej. Policajti fakt musej mít hroší kůži neskutečný tloušťky aby takovýhle kecy zvládli suchou odpovědí jako ve videu.. škoda jen 10 minut 4 lidí nebo kolik, kteří mohli mezitím dělat něco lepšího, škoda benzínu za odvoz, škoda papíru..třeba si to příště dvakrát rozmyslí. A zas bude téma do čajovny k vodárně :roll:

Jen mě trochu překvapila neohrabanost nebo spíš nevhodnost toho dlouhýho kvéru v rukou AČR při jakýmkoli ,,ručním'' zásahu.. asi je to normální, není to na takový věci stavěný ale i tak, vypadali při tom zasahování, že se jim ta potvora neskutečně plete do práce :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 544

Registrován: stř 14.5.2014, 17:13

Bydliště: Praha

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od Rough boy » pon 02.5.2016, 9:54

Sedmej: nojo, hele, tady to ten jeho kamarád vysvětluje:
https://www.youtube.com/watch?v=_tlsY-zqtQI
:D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od Int1m1thy » pon 02.5.2016, 10:44

Sedmej: spis ty co nevymyslis... jednich co porusuji nase zakony i mezinarodni se zastavas a tady toho fetacka co taky porusuje zakon uz ne... tak kde je chyba...
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od Sedmej » pon 02.5.2016, 11:27

Int1m1thy: tak ten na tom nádraží dost pravděpodobně žádný zákon neporušil, já se ho jen nezastávám, protože kdyby se choval slušně a s nějakým respektem k policii, jistě by se neválel po zemi s policistou na zádech, ale situace se vyřeší nějakou domluvou.
ano, mám pochopení pro některé z uprchlíků na což asi narážíš.
ale na tom přece není nic divnýho, že člověk nahlíží na dodržování zákonů nebo pravidel i z určitého morálního pohledu. asi taky jinak odsoudím, když mě u auta zrcatko urazí nějaká fetka co půjde kolem, nebo když se tam budou kluci honit na kolech a jeden se mě opře o auto.

Příspěvky: 33

Registrován: úte 29.9.2015, 9:37

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od dave1354 » pon 02.5.2016, 14:03

Neuposlechnutí výzvy policajta je též přestupek, bohužel pro dredatého voliče. Tento zákrok byl IMO z právního hlediska tak křišťálově čistej, že ani křišťál není čistší :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od Int1m1thy » pon 02.5.2016, 14:09

neuposlechnutni vyzvy je poruseni zakona... nebo tam u vas ne sedmej ?
G17gen4
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 64

Registrován: pát 15.4.2016, 19:15

Zbraň: Glock 43

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od P99G43 » pon 02.5.2016, 14:16

Kazdy strujce sveho stesti, treba je tenhle typek drsnej pokazdy kdyz ho chteji legitimovat ... ja slysel ze jeste pred natacenim zacal do policistu strkat a neslusne jim nadaval ... nj, nekteri maji dano a jiny nas.... :D
Glock 43, Walther P99
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od Sedmej » pon 02.5.2016, 14:46

dave1354: ani náhodou se ho tu nezastávám. ale pozor, policista po tobě nemůže chtít občanku jak se mu zamane a ty jí u sebe nosit nemusíš. právně to čisté být nemuselo. nicméně normální člověk by mu jí asi ukázal, možná by ho upozornil, že nejedná úplně podle zákona a nic by se nedělo. tady si za to mohl sám svým chováním a policistům tyhle situace nezávidím.

Int1m1thy: v zákoně je jasně nadefinováno, kdy a za jakých okolností po tobě policista může chtít občanku. alespoň u nás v ČR.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od S474N » pon 02.5.2016, 14:53

Sedmej: ano, ale ses povinnen poskytnout soucinnost pri overeni totoznosti. A ta se na zemi moc dobre neposkytuje *3*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1842

Registrován: čtv 13.3.2014, 13:38

Bydliště: Plzensko

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od Int1m1thy » pon 02.5.2016, 15:40

tady jde o prokazani totoznosti.... ja jako policista ci kdokoliv jinej rozhoduju jestli mi staci i jinej doklad nez obcanka pas, nebo dokonce jenom slovni prokazani totoznosti atd, ano nemusi ji mit u sebe, ale musi prokazat totoznost a jak pise satan musis projevit soucinost k overeni totoznosti... a pokud neprokazes duveryhodnym zpusobem totoznost jsou opravneny te predvest. A ty ses povinem to ztrpet... stezovat si muzes potom.
G17gen4
Uživatelský avatar

Příspěvky: 490

Registrován: sob 20.2.2016, 21:29

Zbraň: CZ-P10 C

Re: Policisté a vojáci násilně zadrželi mladíka na Florenci

Příspěvek od Sedmej » pon 02.5.2016, 16:26

Int1m1thy: ty jsi policista? v tom případě si znovu nastuduj zákon. máš tam jasně napsané za jakých podmínek smíš ověřovat totožnost požadováním dokladů. tady v tom státě neplatí, že policistovi musíš ukázat občanku kdykoli si o ní řekne. a jestli zahájí nějaké zatýkání na základě neodůvodněného požadavku, je to ještě horší. já jenom pro upřesnění aby jsi se do mě furt nenavážel. :) já tu nehájím dotyčného, jenom píšu realitu, která tady v tom případě může bohužel mluvit proti policistovi, jestli nepostupoval dle zákona.
a jak jsi myslel to kdokoli jinej? ty ukazuješ občanku komukoli? :-)

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz