Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od reddog » pon 29.7.2013, 17:09

Mi to proste neda. To co CMK napsal v tom dopise, to se opravdu da napasovat i na Budejice.
Citace pasaze, kterou si od te doby pripominam vzdy, kdyz slysim slovo integrace:

Co, sakra, dělají všechny ty organizace pro integraci nepřizpůsobivých, co nyní říkají, že "situaci pečlivě sledují". Co dělali do teď? Kdo je platí? Kolik jejich provoz stojí? A co dobrého se jim povedlo? Za sebe říkám - jsou úplně na nic. Jen vysávají peníze z rozpočtu.

Konec citace z blogu Honzy Koreckeho.

http://korecky.blog.idnes.cz/c/209616/S ... dopis.html

Dokud se nepohne s timto (neprizpusobivy = ochranny status, osoba vyzadujici maxkorektni politicky pristup), pak se my ostatni (platici vetsina) muzeme tak maximalne pobavit nad unosnou mirou ochrany osob s ochrannym statusem neprizpusobivy. Maximalne pobavit (mysleno nic vic). A aby se s tim pohlo, je treba davat najevo, ze ochranny status ma byt pracujici = dane platici.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2453

Registrován: stř 10.8.2005, 15:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od pitt » úte 30.7.2013, 0:20

rejnu do živýho...dnes odsouzení na 5-16 let mačetoví útočníci............jaký je rozdíl mezi tímto a zapálením baráku,kde dostali výjimečné tresty.
V odpoledních novinách mě pobavil jakejsi romskej předák,kterej řekl že cituji "kdyby je tam ta servírka nepustila,tak by se nic takovýho nestalo"..........bože to je myšlení
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od nettik » úte 30.7.2013, 10:58

tak zrovna ten vcerejsi rozsudek myslim ze jakz takz... ano, mohli dostat vice, ale dobreho po malu...nemuzou zacit ted hned naplno solit hnedocechy, pac by to vypadalo jako na politickou, ci obcanskou objednavku...ale ty komenty tech "CHUDACKU" ...on nikdy nic neudelal...aha a proc je teda u soudu za pokud o vrazdu... bych blil...jen at jim to potvrdej a nebo jeste zvednou pri pripadnem odvolani :-)

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Pařez » úte 30.7.2013, 17:43

Myslím,že po pár odvolacích řízeních půjdou tresty rapidně dolů.Je třeba jen číhat,kde se to pak ve dvou větách nenápadně oznámí..
Počítám,že ty tři roky se změní v podmínku a šestnáctky půjdou na 5,6 let.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od nettik » úte 30.7.2013, 19:39

Pařez: tak jestli si teď hraješ na Nostradama, tak se u mě hlaš 30.4. s kanystrem benzinu :bomb: ...to by bylo hooodně nežádoucí a opačným směrem !!! A myslím, že by to lidi hooodně nakrklo a byly by další nepokoje, což ani soudci nechtěj ;-) ...a jestli jo, tak jsem taky zralej na kanystr...

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Pařez » úte 30.7.2013, 20:18

nettik:no po finálních rozsudcích typu případ Patrik člověk nemusí být Nostradamus.Ale věř,že bych se pletl velmi velmi rád...


...Staršímu útočníkovi byl ale trest později snížen na 5 let. Proti původnímu rozsudku se odvolal útočník, odvolání ve prospěch romského útočníka ale podal i státní zástupce, což nebývá příliš běžné...

:arrow: http://cs.wikipedia.org/wiki/Rasistický_útok_v_Krupce

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od střelec z Havířova » čtv 01.8.2013, 20:17

Tak jsem dnes v rádiu ve zprávách na stanici Rádio Čas Rock slyšel nějakou výzvu týkající se zřejmě nějaké plánované demonstrace ve Vítkově, aby se této akce lidé neúčastnili, že se tímto nic nevyřeší a že by mohlo dojít ke zraněním. Bohužel jsem to zaregistroval dost pozdě a tak jsem nepochytal detaily. Že by další fáze zastrašování obětí rasizmu naruby a předvádění policejní síly?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 339

Registrován: úte 21.3.2006, 6:51

Bydliště: stredni Cechy

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od WALT » pát 02.8.2013, 10:06

to zas bude v Tv jen Natalka a policejni provokateri v rolich extremistu

http://zpravy.idnes.cz/vitkov-se-pripra ... zpravy_jog
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od reddog » pát 02.8.2013, 13:29

Ech. "protiromsky pochod" vs "happening" - tak tohle hovori za vse. Protiromsky pochod je jasna ukazka klasifikace pred "cinem". Happening organizace proromske zase mirumilovna ukazka "jine" kultury. Takze mame "jasno" jeste pred akci. Tak jsem hodne zvedav, kterym smerem se to tentokrat sveze.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Pařez » pát 02.8.2013, 15:22

Třeba se to sveze k vláknu "Policisté jsou se zásahem proti radikálům ve Vítkově spokojeni" a zase si můžeme pěkně poplkat.. *3* *47* *40*

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Pařez » sob 03.8.2013, 16:49

Ve Vítkově se sešlo tři sta lidí včetně radikálů. Jejich pochod je klidný

Zdroj: http://ostrava.idnes.cz/demonstrace-ve- ... zpravy_jog

Opravdu měl pobavil jeden příspěvek v diskusi

"Já jsem zvědavej co bude, až těch demonstrací bude třeba 10 a ve stejném termínu. Tolik policajtů mlátičů tady nebude k dispozici aby davy udržely. Takto je vozej jak medvědy sem a tam a zatím to zvládnou, zatím."

Aby jim Brumíci v těch vedrech nepochcípali co? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17

Registrován: sob 11.5.2013, 22:49

Zbraň: CZ75Tactical

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od mercedes777 » sob 03.8.2013, 17:35

Neboj, otekly, kudrnaty soudruh Prcina nabira dalsi mlaticky, ma jich byt 1000 kousku. To zase bude vykvet naroda, jeden debil vetsi jak druhy a mozna nejaci Einsteinove zbudou i na buzeraci na cestach v Passatech. :roll:
Uz jich je pry, tech geniusu, dva krat tolik na jednoho obyvatele jak v nemecku nebo rakousku.
"Bile hlavy" treste se!!!!!!!!!!
Naposledy upravil(a) mercedes777 dne sob 03.8.2013, 20:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od reddog » sob 03.8.2013, 17:38

No, to zacne byt zajimave. To pak asi ubyde "provokateru", ze?

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Pařez » sob 03.8.2013, 17:52

Teď si vzpomínám,jak jsem nedávno cirkus "Teleskopičtí medvědi" potkal na cestě do Svitav :lol: :lol:

V tom černém negližé musí být medvídkům fajn.Celý srpen má být teplotně nadprůměrný = chce to svolávat maximum demonstrací a se začátkem v pravé poledne :twisted:

mercedes 777:dobrá zpráva pro absolventy speciálních škol :D

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz