Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od reddog » stř 10.7.2013, 21:43

Beaver:
To bych nerekl, on Cert te zna :-) , ale moc dobre, kdyby jsi ten zdroj nasel
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od S474N » stř 10.7.2013, 21:47

Beaver: na to se da napsat jedine "Mana rikala, ze to neni smeroplatny". *49* *40* :lol:

Nicmene panove, i ja umim zmenit nazor, pokud nekdo vytahne video, kde to bude videt, tak budu jeden z prvnich, co budou rvat po exemplarnim potrestani dotycneho. Me se jen proste nelibi hon s vykrikovanim hesel o StB a podobne nesmysly.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 169

Registrován: pát 08.6.2012, 19:21

Zbraň: Alfa 641

Bydliště: Brno-venkov

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Beaver » stř 10.7.2013, 21:56

Video toho mnou popsaného určitě není, prostě to viděla jen nějaká ženská. Patrně ani nikoho nenapadlo takovej moment natáčet, protože proč by někdo točil skupinu lidí, která nic nedělá, že...
Almighty 6mm
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od S474N » stř 10.7.2013, 22:09

Beaver: trosicku mi tam nesedi nekolik veci:
- rikala nejaka zenska
- nejakej manik, co VYTAHL PLACKU (on tam nekdo z nich sermoval jinde s odznakem)
- vzhledem k tomu, kolik lidi vsechno tocilo a snad ze vsech uhlu, se fakt divim, ze by to nikde nebylo videt.

Cely mi to proste smrdi, sorry
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Biggles » stř 10.7.2013, 23:07

Satane, víš, že nemůže existovat video, kde idiot má v jedný ruce šutr a v druhý placku, takže to, co píšeš (resp. požaduješ) je nesmysl. To už by byli cajti hodně vymatlaný. Další věc je, že kolikrát se k tomu zneužívaj lidi "zevnitř". "Hrozí ti už třetí výtrž, udělej trochu živo a nějak to uděláme........." Stejně tak to funguje s práskačema a věř, že vím o čem píšu i bez videa. Já beru, že se ti ten zásah líbí. Je drsnej, nekompromisní, nikdo nám tu nebude házet dlažky....... to je jeden úhel pohledu..........ten chtěnej. Já říkám, že to je jen masáž, ovce si musej zvyknout, že obušky maj sílu vzít kohokoli přes hřbet. Celou akci by šlo vyřešit jinak (a dříve se to i dělo), jak jsem popisoval. 400 týpků není tolik, aby bylo potřeba si den hrát na válečnou zónu.......jenže to by pak nemohla následovat mediální hra.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od S474N » stř 10.7.2013, 23:21

Biggles: pokud se nejaky pako necha takto lacine vyprovokovat, jak pises, tak je to jeho problem a svym zpusobem mu to patri.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Biggles » stř 10.7.2013, 23:37

Tady vůbec nejde vo nějaký pako, tady jde o to, aby si stádo zvyklo, že to je běžný a drželo hubu, chápeš? Proč myslíš, že dřív se to řešilo jinak? Prostě lidi maj vědět, že když nebudou ve stádu, tak dostanou přes hřbet. To není o nějakým pitomovi s dlažkou, to je jen ukazování, kdo má větší péro.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od S474N » čtv 11.7.2013, 7:29

Ono je rozdil demonstrovat a slusne vyjadrit svuj nesouhlas a naproti tomu skandovat treba nacisticka hesla. Opetovne, pokud nekdo neciti rozdil, tak je to jeho blbost. Anglictina ma pro to takovy pekny vyraz: "use common sense".

EDIT: uplne mi to pripomnelo toto video, rozhodne doporucuji shlednout, protoze jeho tema je podobne tomuto *3*
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=QR465HoCWFQ
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od střelec z Havířova » čtv 11.7.2013, 8:47

Mám pocit, že mnozí zde nepochopili, oč tu běží. Cítím to stejně jak Biggles. Je to něco jako za komančů na 1. máje vojenská přehlídka v Praze. Prostě demonstrace síly. Asi bych na místě vládnoucí elity také zvolil toto řešení. Stačí si totiž prohlédnout jiné internetové kanály, nejlépe ještě i z jiné lokace, než je ČR, pokud ovšem někdo má tu možnost a trochu se podívat na situaci ve světě a v Evropě. Všude se to, s prominutím, sere. Obecně na veškeré nepokoje a problémy existuje informační embargo. To asi proto, aby se to nešířilo jak kdysi mor po Evropě. Kdysi na škole (VŠ) mě přímo neskutečně štvalo povinné studium marx-leninských teorii. Tehdy jsem si myslel, že tomu rozumím. Takhle tedy pouze kulový. Tyto teorie není možno pochopit ve věku 20-30 let. A to je fakt. Nyní jsem komančům paradoxně v nitru za to vděčen, neboť mi to pomáhá chápat dnešní svět a to co se děje. Co mě ale na tom, opět mi to promiňte, vyloženě sere je, že ti Marxové, Engelsové, Leninové také ve svých dílech napsali, jak to bude dál. A to je to, s čím mám problém se vyrovnat. Tady je na místě rčení že pesimista je dobře informovaný optimista.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od S474N » čtv 11.7.2013, 9:01

střelec z Havířova: a co je tom na jasnem vymezeni "budes delat bordel => seberem te", tak nejasneho? Samozrejme, ze to vsechno je vzkaz pro ostatni i do budoucna a ja to vnimam vcelku pozitivne. Ono kdyz budes mit treba zaparkovane auto na ulici a nejaky kreteni ti ho sejmou dlazebni kostkou, tak se na to zacnes treba divat taky jinak.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 169

Registrován: pát 08.6.2012, 19:21

Zbraň: Alfa 641

Bydliště: Brno-venkov

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Beaver » čtv 11.7.2013, 9:05

Střelec má pravdu, když začaly protesty v Turecku, bylo ticho po pěšině a i potom se moc informací neobjevilo. Přitom šlo o podobný princip - vláda se rozhodla pro něco, co naprostá většina lidí považovala za nesmyslné (zrušit oblíbený park) a tak proti tomu protestovali. Vláda poslala policajty to rozehnat a pěkně si nasrali do hnízda, protože se to jen zhoršilo (na to jsme zatím tady v ČR furt nějak moc měcí, aby se něco prosadilo). Byť dle médií se nic neděje, tak kolega jel do Turecka na služebku a prej to tam je docela hustý :wink: Tolik k informovanosti prostřednictvím médií.
Almighty 6mm
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od S474N » čtv 11.7.2013, 9:12

Beaver: no vidis to a v jinych pripadech je tomu zcela naopak, viz. nepokoje v Recku, ktere se naprosto beznych dovolenkaru na ostrovech vubec nedotkly a dalsi pripady, treba lonsky Egypt, kdy se i za nejvetsich "demonstraci" dalo v klidu a pokoji dojit i do muzea v Kahire.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od střelec z Havířova » čtv 11.7.2013, 9:25

S474N: ...a co je tom na jasnem vymezeni "budes delat bordel => seberem te", tak nejasneho ...

Promiňte, asi jsem se nevyjádřil zcela jasně a srozumitelně. Tedy druhý pokus: Proti zákrokům policie vůči vandalismu, násilí a pod. nemám absolutně nic a myslím si, že právě toto policie existuje a její činnost plně schvaluji. Ale je třeba věci chápat v plném kontextu a tím je bohužel plánovitá eskalace násilí ve společnosti, nebo chcete-li plánovitá zvýšená kriminalita, pomocí které vládnoucí uskupení dokáže udržet pro ně výhodný stav věci. Z uvedeného pro mne plyne: uvědom si hovádko boží, že jseš jako občan této země úplná nula (nebo dokonce jak je to v jednom hitu polské rokové skupiny Lady Pank: míň než nula) a MY s tebou můžeme zcela beztrestně kdykoliv udělat co chceme a jak chceme. A vo tom to je.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 169

Registrován: pát 08.6.2012, 19:21

Zbraň: Alfa 641

Bydliště: Brno-venkov

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Beaver » čtv 11.7.2013, 10:23

S474N píše:Beaver: no vidis to a v jinych pripadech je tomu zcela naopak, viz. nepokoje v Recku, ktere se naprosto beznych dovolenkaru na ostrovech vubec nedotkly a dalsi pripady, treba lonsky Egypt, kdy se i za nejvetsich "demonstraci" dalo v klidu a pokoji dojit i do muzea v Kahire.
No jako ti lidi nejsou úplně blbí, oni turisty samozřejmě taky nijak neomezují a Istanbul funguje tak nějak normálně, nicméně lidi se dál srocují a demonstrují, ten protest neodezněl do ztracena. Nicméně když tím městem jdeš/jedeš, tak na to pochopitelně narazíš a v těch místech je to právě furt intenzivní. Jinak letoviska v Turecku pochopitelně jsou úplně mimo tohoto a fungují taky. Já bych to nestavěl tak, že nepokoje = nemůžu na dovolenou, tam přímá úměra nefunguje :D
Almighty 6mm
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od S474N » čtv 11.7.2013, 10:41

fubus: na to video si dovolim opastovat jeden komentar pod videem, se kterym bezvyhradne souhlasim:
Libor Matas píše:Promiň,ale to co ty nazýváš násilím,já vidím jako donucovací prostředek. A poč by jsi nemohl jen tak stát na ulici,přestože jsi slušný člověk a nic zlého neděláš? Protože tam probíhá náhodou policejní akce,která má za ukol například vytlačit demonstranty z ulice,tak tě vyzvou třeba k odchodu,tak ty máš poslechnout a pak si jít případně stěžovat.Když neposlechneš tak tě k tomu začnou donucovat a to,ať se ti to líbí nebo ne,můžou....
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 23

Registrován: úte 01.7.2008, 21:01

Zbraň: GLOCK

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od fubus » čtv 11.7.2013, 10:57

Z hlediska zákona je to dost možná OK, ale pokud chtěj tu situaci uklidnit, tak si myslím, že zákroky jako tenhle jim moc nepomůžou...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 169

Registrován: pát 08.6.2012, 19:21

Zbraň: Alfa 641

Bydliště: Brno-venkov

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od Beaver » čtv 11.7.2013, 10:59

reddog píše:Beaver:
To bych nerekl, on Cert te zna :-) , ale moc dobre, kdyby jsi ten zdroj nasel
Here we come !
http://youtu.be/AWrKJUAm4Bc
Almighty 6mm

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od střelec z Havířova » čtv 11.7.2013, 13:07

Zajímavé video a jistě v mnohém poučné. Jak tam mnohokrát zaznělo, Budějovice jsou sám radikál. Toto ukazuje zcela jasně, že státní moc je již i na té nejnižší úrovní na míle vzdálená realitě. Totéž platí i o Heřmanovi. Jakmile promluvil do mikrofonu někdo s kultivovanějším projevem a konkrétní věcí, odpovědi jsou o ničem. Když si odfiltrujete nepodstatné pindy, pak vám zůstane, že policie nemá zájem cokoliv řešit jen prezentovat moc a zastrašovat. Tím se teoreticky může dosáhnout i toho, že se najde někdo mezi rádoby radikály, který bude drobátko chytřejší a mít až nezdravou touhu po moci a vnese do toho chaosu trochu rozumu a organizace (šifrovaná spojení, možná že i klasika - poštovní holubi a podobně). A dál již to známe z dějepisu: SA, SS apod. Ono se to bude určitě jmenovat jinak, ale v podstatě se bude jednat o složky s konkrétní organizační strukturou a konkrétním vedením a legrace skončí. Když pak u takových případných demonstrací se z ničeho nic objeví v davu ozbrojená organizovaná struktura, pak se to později v dějinách popisuje jako puč nebo revoluce. Ze strany aktuální moci mi to připadá jako nebezpečná hra s ohněm.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Policisté jsou se zásahem proti radikálům v Budějovicích

Příspěvek od reddog » čtv 11.7.2013, 17:30

Beaver:
Diky. Zitra si to pustim do ouska :-(

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz