Pomoc kamarádovi v nouzi


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od MujGLOCK.com » sob 12.12.2020, 20:14

Kamarádi, přátelé, spojenci, podporovatelé MG a všichni návštěvníci,

jeden z místních členů si všiml, že jiný náš dlouholetý člen i návštěvník srazů MG se dostal do poměrně svízelné životní situace. Všiml si ho totiž náhodou jako účinkujícího v pořadu Milionář mezi námi, kde miliardář Karel Janeček se setkával s různými potřebnými a mimo jiné i s našim kamarádem Nazírem El Cidem. Návštěvníci srazu si ho určitě pamatují jako zapáleného akvaristu a také toho, kdo nás zásobil perfektními pálivými utopenci.

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Ve zkratce jej postihly zdravotní problémy, které vyústily v částečný invalidní důchod, vše doplněné rozchodem s životní partnerkou, ukončením pracovního poměru a následný doslova raketový propad až na dno, kterému výrazně dopomohl i bratr dotyčného, když jej zatáhl do svých dluhů a exekucí.

Celý pořad můžete sami shlédnout zde (vyžaduje registraci na portálu iPrima, ale zdarma a bez závazků):
:arrow: https://prima.iprima.cz/milionar-mezi-n ... -janecek-0

Dovolujeme si tedy tímto využít síly fóra a oslovit všechny ty, kterým takový osud není lhostejný a kteří by chtěli pomoci. Zejména, když se blíží Vánoce.

Aktuálně jsme se ve vedení MG a nejbližšími zatím složili na rychlou první várku pomoci, kdy jsme provedli registraci do platformy iTesco a dotyčnému objednali alespoň základní potraviny. Tyto si před pár hodinami již převzal.

Jsme přesvědčeni, že jakákoliv forma pomoci je vítána, dotyčnému určitě pomůže se lépe postavit na vlastní nohy a zejména může znamenat, že vlastní peníze může použít tam, kde jsou více potřeba, například pro svou dcerku.

Jako styčný důstojník pro příjem finančních darů (pro účely nákupu potravin/drogerie) byl ustanoven všemi známý Reddog. Samozřejmě lze poslat či přivézt také věcné dary (například oblečení, aj.) přímo Nazírovi do Plzně. Adresa bude případně zájemcům poskytnuta na vyžádání.

Také zde sami piště i své návrhy případné pomoci.

Děkujeme všem, co se společně s námi zúčastní.

Číslo účtu (AirBank):
:arrow: 1862146032/3030

QR kód pro platbu:

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Seznam přispěvatelů (sami se rozhodněte, zdali chcete být uvedeni, ale pamatujte, že to může rozhýbat další):
:arrow: Reddog
:arrow: Jasik
:arrow: U.I.
:arrow: S474N
:arrow: Strelkyne
:arrow: Soldier
:arrow: Jo.hny
:arrow: Maja
:arrow: Starosta
:arrow: kolaCZek
:arrow: wizzard-ov
:arrow: + 1 anonymní dárce
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 563

Registrován: sob 07.10.2006, 9:35

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od U.I. » sob 12.12.2020, 20:45

Rád jsem finančně vypomohl alespoň s prvním drobným nákupem! Ať se daří a vyhoupneš se zase nahoru.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od reddog » sob 12.12.2020, 21:47

Za mne palec nahoru. Rad se ucastnim.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od Jasik » sob 12.12.2020, 22:07

Díky za info o pořadu, díky Tome za nápad s pomocí a objednání prvního nákupu, díky adminovi za rychlé zprostředkování registrace, bylo mi potěšením se připojit a přispět člověku, který byl také ochoten nám na srazech pomáhat a minimálně za ty super utopence si zaslouží naši podporu.
Někdo má v životě více štěstí, jiný méně a nikdo nevíme, kdy se situace může obrátit.

Přeji Petrovi hodně síly na ten boj s nástrahami života a co nejvíce chvil s dcerkou.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od S474N » ned 13.12.2020, 9:14

Ja dekuji za upozorneni Johnymu, ktery si dotycneho vsiml. Mel jsem take moznost byt v prvnim “vyprostovacim” kole a doufam, ze to Petrovi prijde vhod. Aktualne uz sam vymyslim vlastni druhe kolo s oblecenim, protoze mne doslova sokovalo, ze i pro tricka se do Charity musi chodit s bumážkou z uradu.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od reddog » ned 13.12.2020, 9:54

Za mne je super, ze se Petr drzi. O duvod vic pro mne, mu alespon trochu ulehcit a idealne, kdyby se opet pro jeho fakt sikovne ruce nasla zase odpovidajici prace.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od reddog » ned 13.12.2020, 18:31

Děkujeme za již poslané prostředky, respektujeme požadavek anonymity donátorů. Klidně Petrovi popřejte i jen tak, určitě se k němu vaše vzkazy dostanou.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od Strelkyne » ned 13.12.2020, 19:01

Taky jsem něco málo poslala. :wink:
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 35

Registrován: pon 22.12.2014, 9:55

Zbraň: Glock 42, P22

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od Marty71 » ned 13.12.2020, 19:44

Tak to mi zkroutilo palce u nohou. Můžu nabídnout postel a čisté povlečení, o housku se rozdělím. To je bohužel vše co mohu nabídnout. V dluzích zatím nejsem, ale zdravotní stav mě uvrhl také do invalidity, žena mi umřela, tak se to na mě všechno zřítilo. Ale pokud bude nejhůř, ta postel a houska, to platí. Jen to je Praha, ale zase hezké Strašnice. Život umí bejt pěkná čubka.
Dvakrát měř, jednou řež. Střílej třikrát. Mike Rousseau, Mozambik.

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 148

Registrován: pát 03.12.2010, 21:30

Zbraň: Glock 17

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od Soldier » ned 13.12.2020, 20:45

Ahoj Petře,

přeji ti v této nelehké době, abys našel sílu nevzdat se.
Padnout na hubu může každý z nás, důležité je, se nevzdávat a jít dál.
Věřím, že brzy přijde doba, kdy se tato kapitola uzavře a promění se jen na nehezkou vzpomínku. Do té doby pamatuj, že jsou tady lidi, kterým není tvůj osud lhostejný a můžeš se na ně kdykoli obrátit. Není se za co stydět, jednou třeba pomůžeš ty někomu jinému.

Držím pěsti.
S.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od reddog » ned 13.12.2020, 20:47

Marty,
Co tak vime, Petr je spjaty s Plzni (okolim).
Nicmene je super, ze jsi schopen nabidnout kus sveho. Mozna se ozve nekdo z tveho okoli. Toho s tvou zenou je mi moc lito. Ani si to nechci predstavovat. Dzim ti palce a at ti cas dopreje alespon trochu zklidneni. Takze drz se chlape.
Tomik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 35

Registrován: pon 22.12.2014, 9:55

Zbraň: Glock 42, P22

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od Marty71 » pon 14.12.2020, 0:16

Díky pejsku, co se týče oblečení, nějaké triko a mikina by se určo našla, když mi někdo písne adresu, a jakou formou by to bylo nejlepší (na poštu, do ruky, zásilkovna), zabalím, pošlu. Ještě jednou dík, Tomiku. Musíme si pomáhat.
Dvakrát měř, jednou řež. Střílej třikrát. Mike Rousseau, Mozambik.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od S474N » pon 14.12.2020, 10:34

Jeste bych vydrzel, treba se sejde par lidi z jedne lokality - typicky Praha a navrhoval bych mu to poslat naraz, at trosicku setrime prirodu, postu a penezenku. *88*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od reddog » pon 14.12.2020, 11:36

Díky velkoadminstvu za refresh s informací s QR kódem pro zjednodušení zaslání daru.

A opět děkujeme dalším donátorům. Mne velmi potěšil i fakt, že i když už se tolik osobně nepotkáváme, tak stále mám k sobě blíž. A i tady je krásně vidět, umíme spolupracovat doslova napříč celou naší krásnou zemí.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 166

Registrován: sob 23.7.2005, 0:23

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od Jo.hny » pon 14.12.2020, 11:51

Prvně, velké díky klukům - to jednou uděláš blbej printscreen, dvakrát si dáš kafe a oni už roztáčí hybnou kliku správným směrem..

Petře drž se, resp. je vidět že makáš a drápeš se z bahna - budu rád když se podaří tenhle buldozer udržet v chodu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od Starosta » pon 14.12.2020, 12:06

Ahoj, chci poděkovat MG za za organizaci, velmi si toho cením: bez této hybné síly by nebylo ani dalších drobných dárců.

Petře, přeji Ti hodně síly a posílám také drobnou pomoc.
Věřím, že v rámci této komunity a střelců obecně se dají najít dobří lidé, kteří se snaží alespoň málem pomoct, když je - jak řekl hezky Marty71 - zrovna život pěkná čubka.

Někdy já Tobě, někdy třeba zas Ty někomu jinému.
Držím palce.
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od reddog » pon 14.12.2020, 12:31

Jo.hny píše:Prvně, velké díky klukům - to jednou uděláš blbej printscreen, dvakrát si dáš kafe a oni už roztáčí hybnou kliku správným směrem..
Jo Jo.hny, byls impuls se kouknout, ze zvědavosti, z nevěřícnosti. Jinak tomuhle se prostě říká "stezky Boží" :-) . A navíc přesně i to, že člověk nemá syslit a zabukařit informace, které se týkají i nejen skupiny. Poslals to ven a my jen poslali energii dál. Donátoři ji teď posílají taky dál. A to je podle mne také i podstatou správného fungování společenství. Energie musí proudit :-)
I po letech mne stále dokážeš překvapit, Jene.
Uživatelský avatar

Administrátor

Příspěvky: 652

Registrován: úte 29.3.2005, 14:38

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od MujGLOCK.com » pon 14.12.2020, 13:51

Všem stávajícím donorům opravdu děkujeme. Zde se v praxi ukazuje, že i během pár hodin se dá tato věc posunout dále.

Aby se podpořil i případný přesun materiálu, tak navrhujeme využít služeb Zásilkovny (jen je zde omezení na rozměry 50x40x30cm a váhu 5kg).

Pokud byste chtěli sami poslat například nějaké oblečení (trička XL, nohy velikost 42), drogerii, nebo jídlo/trvanlivé potraviny atd., tak se klidně ozvěte a zajistíme pro vás kód do Zásilkovny (tedy nebudete hradit žádné poštovné, pouze předáte na libovolné Zásilkovně balíček s kódem a zbytek již bude "automaticky" vyřešen).

A jen informace pro dokreslení situace. Petr úspěšně prošel oficiálním soudním oddlužením (insolvencí) s úhradou předepsaných splátek, což samo o sobě prokazuje, že to myslí se svou snahou se vyhrabat z problémů vážně a seriózně.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od reddog » pon 14.12.2020, 14:33

Opět díky adminstvu za nepřestávající posun.
již se nyní realizuje první zásilka touto cestou, takže "prošlapaná cesta" již bude :-)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Pomoc kamarádovi v nouzi

Příspěvek od reddog » úte 15.12.2020, 8:36

Takze jiz druhy balicek pres Zasilkovnu. A podle informaci to vypada na treti v zavesu :-) . Dekujeme za Petra.

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz