Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a přišel


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od wizard-ov » čtv 24.5.2012, 10:38

Těžko říct.... Synek si ty uzenáče mohl fakt jenom vymyslet anžto měl strach z mamči... Vzhledem k tomu že (předpokládám) máme všichni zprávy o této kauze jenom z novin, tak pravda může být cokoliv... Nicméně to nemění nic na problému s tímto etnikem jako takovým (sorry že je generalizuji, ale statistika je neúprosná).

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od Lars » čtv 24.5.2012, 12:08

No tak si ty zprávy z masmédií můžeme shrnout:
1. kluk měl podle nové výpovědi spadnout z 8. do 7. patra.
- pád z jednoho patra je zhruba pád z výšky 2,5-3 metry, jak si při tomhle pádu mohl těžce poranit ledvinu a játra zároveň - a přitom utrpět mnohočetné podlitiny na obličeji (pamatuji si ty jeho první záběry, kdy snad ani nešlo rozpoznat jaké má vlastně rysy v obličeji) a vlastně všude po těle...???
2. kluk tedy skončil těžce zraněný a na pokraji smrti v paneláku v sedmém patře - jak se tedy dostal na místo, kde ho pak vyzvedla maminka, aniž by si ho někdo v nejméně 8. patrovém domě (kde předpokládám 4-5 bytových jednotek na patro) všimnul? I kdyby ho tahali ti jeho kamarádi, tak musel řvát bolestí - to nebyl nikdo z minimálně 32. rodin doma? A stejně tak si toho nevšiml nikdo na ulici, navíc po celé délce trasy nezůstaly žádné krevní stopy?
3. Nikdo z lékařů, kteří se chlapci pak snažili zachránit život, si nevšiml toho, že jeho zranění v žádném případě neodpovídají mlácení a kopání, ale že spíše vypadají jako zranění po pádu - a neupozornil na to policii? No, pokud ne, tak je naše zdravotnictví v ještě daleko horším stavu, než si i ti největší pesimisté myslí..
4. Od počátku vyšetřování jsou tady očividné snahy odvést pozornost od místní cikánské populace - nejprve "stopy vedoucí na Slovensko", pak to dealerství drog. Je jen náhodou, když ve stejném časovém úseku, ve kterém se ukazuje, jak je naše justice ohebná na případu Janoušek, k velmi podobnému vývoji situace dochází i u tohoto případu?

Těch nesrovnalostí by se jistě dalo najít mnohem více, mi osobně však stačí i jen tyhle, abych si o celém případu udělal své vlastní - multi-kulti politickou objednávko nepokřivené - mínění.

P.S. Kdo přijdete na další, do očí bijící, nesrovnalosti, klidně je sem připište - vždyť se říká: více očí více vidí..
P.P.S. Už se těším, co mi k tomu napíše jeden zdejší multikulťák... :lol:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od Strelkyne » čtv 24.5.2012, 13:18

Pokud spadl na schodišti ze zábradlí (po kterém třeba sjížděl) dozadu na zábradlí o patro níž zády a pravým bokem, tak si mohl poranit játra a pravou ledvinu. Rozhodně mi k tomu už nesedí poranění sleziny, která je na druhé straně dutiny břišní.
Pokud by spadl tak, že by měl poraněná játra i slezinu, musel spadnout na zábradlí rovně zády. Pak by měl poraněné obě ledviny (nejen jednu), ale zejména páteř a měl by šlic přes celá záda, spíš jak po úderu baseballkou, rozhodně ne od kopanců. Těm by spíš odpovídal pád se schodů.
Jak se potom dostal k nákupnímu centru, aniž by ho po celé cestě kdokoliv viděl, to je mi záhadou. Stejnou záhadou je mi i výslech dítěte/dětí na detektoru lži, anebo to bylo při konfrontaci? On si totiž ten článek v tomhle protiřečí:
Policie se proto rozhodla pro konfrontaci. Během ní hoch přiznal, že si vše vymyslel a zranění si způsobil sám.

"Všichni nám nyní řekli, že stejně věděli, že na to jednou přijdeme a že se budou muset přiznat, což dnes spontánně učinili. Stalo se tak po výslechu na detektoru lži," dodal Blahák.
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od FRENKY » čtv 24.5.2012, 13:34

Tohle je zajímavé vyjádření
..."Pevně doufám v zájmu uklidnění celé situace, že jde o definitivní verzi a že policie nám sdělila skutečně pravdu," uvedla Monika Šimůnková.
http://zpravy.idnes.cz/napadeny-petr-se ... zpravy_dmk

Jaký má vladní zmocněnkyně důvod domnívat se, že policie by mohla lhát?
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od Strelkyne » čtv 24.5.2012, 15:04

Cikáni teď podají TO pro podněcování rasové nesnášenlivosti, kluka i mámu zavřou a pravda a láska opět zvítězí nad lží a nenávistí. :inlove: :angry:
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca

Příspěvky: 50

Registrován: pát 02.12.2011, 14:25

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od WarPig » čtv 24.5.2012, 15:41

Maminka je údajně státní zaměstnankyně.
Jak to taky mohlo být před výslechem píše:Tak paní, jak je to s tím povolením trvalého pobytu, už dostal mladej rozum, anebo se rozloučíme s prací a budeme se stěhovat zpátky domů na Ukrajinu?
:wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od AREYOU » čtv 24.5.2012, 17:20

Tato kauza celá smrdí, nevím co si o tom mám myslet, ale nedivil bych se kdyby původní verze byla ta pravdivá a zbytek je jen manipulace s veřejným míněním.

tmx

Příspěvky: 206

Registrován: čtv 12.1.2012, 20:58

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od tmx » čtv 24.5.2012, 22:52

a mame to tady, za by tolik nahod najednou?
http://zpravy.idnes.cz/romove-poslali-d ... _domaci_jj
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od kolaCZek » čtv 24.5.2012, 22:58

No to uz si delaj prdel, ne? To uz je vrchol drzosti. Jsem se zase vytocil...
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od Strelkyne » pát 25.5.2012, 11:36

Předpokládám, že ten zákon se bude podle cikánů vztahovat jen na lidi, protože jinak by se vztahoval i na výkřiky "vražda" apod., který se hojně objevovaly po Tanvaldu a teď po střelbě kuší taky. :lol: :lol: :lol:
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od kolaCZek » pát 25.5.2012, 11:41

Strelkyne: Zajimavy, jak ve televoznich novinach kdosi vykrikoval "Smrt za smrt!". Coz je, pokud se nemylim trestny cin nebezpecne vyhrozovani. A jak to dopadlo? Nekricet to hnedocech, tak uz ho tahaji po soudech...
Obavam se, ze tohle bude fungovat uuuplne stejne. Stejne, jako za ten samy prohresek cech dostane flastr za rasove motyvovany zlocin a hnedocech pokutu za vytrznost. :roll:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 751

Registrován: stř 14.9.2011, 18:56

Bydliště: Praha

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od maja » pát 25.5.2012, 12:49

kolaczek: za tohle rasystycky naznačování, že je něco shnilého ve státě Dánském, tě jednou zavřou :)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od kolaCZek » pát 25.5.2012, 13:00

maja: A tim moji teorii potvrdi. :D
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od Strelkyne » pát 25.5.2012, 14:19

"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od Carloss » pát 25.5.2012, 14:57

A teď malá SPEKULACE.

To se ještě neobjevila teorie, podle které by "poškozený" mohl být zbit partičkou "kamarádů" v onom domě. Jen ne v osmém patře, ale hned za vchodem (proto si mžná incidentu žádný z obyvatel domu nemusel všimnout). Celá mladíkova blamáž by mohla směřovat ke krytí "útočníků" z řad svých "kamarádíčků". O motivu "útoku", jakož i o motivu "krytí útočníků" bychom se tak mohli jen dohadovat. Z takového místa incidentu by se snad mladík už mimo onen dům dostat mohl.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od Strelkyne » čtv 08.11.2012, 17:14

http://www.novinky.cz/krimi/284142-vymy ... -cinu.html
http://brno.idnes.cz/policie-obvinila-c ... zpravy_kol nebo druhá verze téhož.
Začínám být pěkně vytočená a přemýšlím, že klukovi domluvím advokáta a ještě mu na něj přidám. :mad:
Kdy někdo obviní tanvaldský haiťany za výkřiky "Smrt za smrt" apod?????? :twisted:
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca

Příspěvky: 222

Registrován: úte 03.1.2012, 15:53

Zbraň: Arminius HW38

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od střelec z Havířova » čtv 08.11.2012, 21:56

To Strelkyne: ...že klukovi domluvím advokáta... aby se posléze dozvěděl z policejního protokolu, stejně jako já, když jsem podal na "zachránce lidstva" trestní oznámení, že jsem se sám napadl a vlastně se nic nestalo. V jiné záležitosti v souvislosti s porušením tří zákonů jsem podával na korupční linku policie 21.08.2012 podnět a k dnešnímu dni je stále ticho. Pokud máte touhu přijít o peníze, pak mi je můžete poslat a takhle z nich budu mít alespoň já potěšení. Když si uvědomíte, že zákony nejsou pro naši justici nikterak závazné a já projel věc u ústavního soudu na tom, že předsedkyně senátu řekla, že zákon sice hovoří.., ale já si myslím... a rázem jsem byl tam, jak to zpívá zpěvák Klus v písničce "Pane Bože za co?" Koho tady zajímá nějaká pravda, koho tady zajímá nějaká spravedlnost v této české žumpě?

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Tři muži brutálně zbili chlapce. Je ve vážném stavu a př

Příspěvek od Kmoch Vladimír » pát 09.11.2012, 21:41

Že by kolébkou práva a demogracie byla "žumpa"?Potom by nám v této zemi teprve svítala naděje lepších zítřků.A já si už myslel,že lépe již bylo.Fuj,to se mi ulevilo.Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz