Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vjezdem


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vjezdem

Příspěvek od Strelkyne » úte 12.6.2012, 16:41

Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vjezdem do garáže
12. června 2012 13:37
Nervózní řidič terénního vozu vytáhl v Praze na popeláře pistoli. Muži vadilo, že zastavili s "kukavozem" před vjezdem do jeho garáže, aby vysypali do vozu popelnice. Šoféra terénního vozu nakonec zadrželi policisté a obvinili ho.

Popeláři jeli do ulice U Uranie v Praze 7 v pátek 8. června v půl deváté ráno vyvézt tamní popelnice.

"Na chvilku zastavili před vjezdem do garáží. Náhodou v tu samou chvíli přijel pětatřicetiletý muž se svým terénním autem a chtěl vjet do zmiňovaných garáží. To ale nebylo kvůli popelářskému autu možné," popsal mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Nervózní řidič "teréňáku" zastavení popelářů zřejmě vnímal jako naschvál a rozhodl se jim to oplatit. Proto předjel před popelářský vůz a zablokoval silnici tak, aby popeláři nemohli odjet.

Dvaadvacetiletý popelář chtěl vše vyřešit, proto přišel k osobnímu autu a zaťukal na okénko.

"Na to řidič nijak nereagoval, proto muž zaklepal na okénko znovu. V tu chvíli řidič sáhl k řadicí páce a popelář najednou koukal do hlavně pistole, kterou její majitel stihl ještě i natáhnout," uvedl Hulan.

Popelář se proto okamžitě schoval za "kukavůz" a přivolal policisty. Ti pětatřicetiletého řidiče osobáku zadrželi a odvezli na policejní služebnu. Policisté následně zadrženému sdělili podezření z trestného činu nebezpečného vyhrožování. V případě odsouzení může jít až na tři roky do vězení.

Zdroj: http://praha.idnes.cz/muz-v-praze-ohroz ... -zpravy_ab
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vje

Příspěvek od cmk » úte 12.6.2012, 16:56

To bych chtel videt na videozaznamu, kdyz mame vsude ty uzasne kamery :-)
Jestli je to skutecne tak, jak pisou.
Hlavne neopomenou dodat, ze slo o ridice terenniho (ruzmnej toho zleho) vozu.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Re: Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vje

Příspěvek od garf » úte 12.6.2012, 17:15

Na okýnko Neťukej,neťukej, náš táta je divokej....
zvlášť ty co máme terénní auta :twisted:
Popeláři na P9, i na Pha 7 jsou na odstřel leta, a co prováděj...., odstavěj si kukavůz před auto,co chce vyjet ,a jdou nakoupit sváču, stojej 15minut ve frontě U Uranie u řezníka-uzenáře-lahůdkách a blokujou celou dobu...zážitky mé letité z ulice U Průhonu P7,atd.... a stejně jako se neklepe na okýnko-od tý doby co Andulka šafářová není sama doma, tak se neotvíraj zvenku dveře auta, což mi udělal popelář ,když jsem si dovolil vyjet z parkoviště...
jsou situace,kdy se mu nedivím,že vytáh...
popeláře vybírá a platí magistrát, a ty sou na vodstřel všichni,no néé?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vje

Příspěvek od S474N » úte 12.6.2012, 17:51

cmk: presne to jsem chtel napsat, jak porad x-krat zduraznovali, ze to byl terenak. Jeste mohli napsat, ze nemel zadnej krk, mel holou hlavu a vedle sebe blondynku s jorksirem/civavou *71*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

tmx

Příspěvky: 206

Registrován: čtv 12.1.2012, 20:58

Re: Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vje

Příspěvek od tmx » úte 12.6.2012, 18:55

nevim jestli si to novinari uvedomuji, ale slusne u lidi vyvolavaji "tridni" nenavist. az priste nekde bude stat pan s "terenakem", podvedome budou lidi povazovat toho cloveka za hovado, aniz by meli k tomu nejaky objektivni duvod.... fakt hnus velebnosti

Příspěvky: 85

Registrován: čtv 30.6.2011, 18:26

Zbraň: G26,Taurus 85 multi

Re: Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vje

Příspěvek od garf » úte 12.6.2012, 18:58

popelář není nepřítel, to-je jen pako ..... magistrát je terč, ten si služby objednává, a nehlídá kvalitu a nereguluje je vůči těm-nám ,co to platíme....

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vje

Příspěvek od nico » úte 12.6.2012, 19:23

tmx píše:nevim jestli si to novinari uvedomuji, ale slusne u lidi vyvolavaji "tridni" nenavist.
Uvědomují. To se dělá běžně nejen ohledně aut. Sleduj ty trendy ve společnosti. Když něco provede Vietnamec, hned se to uvede. Když to bude Rom, je často až nepřípustné to zmínit. Pokud to bude instalatér, nedozvíš se to, když podnikatel, hned na to musí lidi upozornit.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 616

Registrován: sob 19.2.2011, 11:00

Bydliště: Brno

Re: Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vje

Příspěvek od g-relax » úte 12.6.2012, 20:23

  • je to převzaté tiskové prohlášení policejního mluvčího:
    S pistolí na popeláře
    V závěru minulého týdne vyjížděli policisté k řešení incidentu mezi řidičem terénního auta a pracovníky komunálních služeb.

    V pátek v půl deváté ráno vjelo popelářské auto do ulice U Uranie vyvézt tamní popelnice. Při tom musel řidič s „kukabusem“ na chvilku zastavit před vjezdem do garáží. Náhoda tomu chtěla, že v tu samou chvíli přijel pětatřicetiletý muž se svým terénním autem a chtěl vjet do zmiňovaných garáží. To ale nebylo kvůli popelářskému autu možné. Nervózní řidič „teréňáku“ počínání popelářů zřejmě vnímal jako naschvál z jejich strany a chtěl oplatit stejnou mincí. Proto předjel před nákladní auto a zablokoval silnici tak, aby popeláři nemohli odjet. Dvaadvacetiletý pracovník technických služeb chtěl vše vyřešit smírčí cestou v podobě rozumné rozpravy. Proto přišel k osobnímu autu a zaťukal na okénko. Na to řidič nijak nereagoval, proto mladík akci opakoval. V tu chvíli řidič sáhl k řadící páce a popelář najednou koukal do hlavně pistole, kterou její majitel stihl ještě i natáhnout. Popelář se proto okamžitě schoval za nákladní auto a přivolal policisty. Ti pětatřicetiletého muže zadrželi a předvedli na policejní služebnu. Tam zadrženému vyšetřovatel sdělil podezření z trestného činu nebezpečného vyhrožování, kdy mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.
    kpt. Mgr. Tomáš Hulan 12. 6. 2012

    http://www.policie.cz/clanek/sprava-hl- ... elare.aspx
  • jednalo se o držitele zbrojního průkazu
  • překvapuje mě, že se nikdo z Vás ani nepozastavil nad takovým způsobem řešení banální situace
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vje

Příspěvek od S474N » úte 12.6.2012, 20:32

g-relax: ad 3) tak je snad jasne, ze kazdy to realne odsuzuje. Psat to tady porad dokolecka by bylo jako noseni sov do Athen.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vje

Příspěvek od nico » úte 12.6.2012, 21:03

Že měl ZP je pro mě novinka.

A ty jsi se nějak pozastavil? Myslím nad tím, ne nad ostatníma na fóru.
K tomu přece není moc co dodat. Idiot, ať již měl ZP, nebo ne.

Příspěvky: 138

Registrován: úte 03.4.2012, 2:48

Re: Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vje

Příspěvek od Alci » úte 12.6.2012, 21:16

jeste ze popelar nevzal za kliku od dveri, to by uz bylo ohrozeni zivota, nebot v dalsi sekunde by chlapek, co si v klidu sedel v zaparkovanym aute pred svym barakem, mohl skoncit s kudlou v zebrech :) i takhle se to da podat
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vje

Příspěvek od S474N » úte 12.6.2012, 21:26

No mezi nama panove, kdovi jak ta "rozumna rozprava" v realu vypadala. Dovedu si to totiz predstavit i trosicku jinak, nez to podal ten popelar.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vje

Příspěvek od nettik » úte 12.6.2012, 21:39

NEco podobnyho se mi kdysi stalo v tranzitu (dodavka) kdyz jsem stal na blikackach za rohem u AVIMu(tenkrat jsem o Avimu ani nevedel) a nejakej kreten v Audine mel pekne debilni odhad (myslel ze se nevejde)a troubil a troubil...a ne aby projel...kdyz neumi ridit, at si jezdi v plechovce nebo vubec a ne at mi chodi mlatit do okynka kdyz na nej ukazuju at jede...a on jeste videl prej prostrednicek...no fakt magor. Ne kazdej kdo parkuje tam stoji natruc a ne kazdej kdo se na nekoho dobjeva do auta jde jen slusne pozadat o popojeti... takze za me neutral... treba to nebyl magor a vytahnul aby popelare uklidnil, coz se tady prece bezne propira ze spousta pouziti zbrani se do statistik vubec nedostane, kdyz nedojde na strelbu a ze natazeni odstrasuje jeste vic, ne ? ...evidentne pomohlo :lol: no a treba to taky bylo uplne jinak...
tak hlevne ze se nikomu nic nestalo :bomb:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vje

Příspěvek od cmk » úte 12.6.2012, 22:42

g-relax píše:překvapuje mě, že se nikdo z Vás ani nepozastavil nad takovým způsobem řešení banální situace
Dovolim si oponovat.
Moje reakce na to je: "z toho bych rad videl videozaznam" protoze teorii "zatroubil, predjel, blokoval, po zaklepani vyhrozoval" nejak moc neverim.
Cely je to podany tak tendencne, ze proste neverim, ze to bylo tak kristalove jednostranny.
Mit terenni vuz, zbrojak a zbran je prece dneska nejvetsi hrich. Predpokladam, ze to byl navic manazer. Protoze pak ma opratku jistou, at to bylo jakkoli.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 265

Registrován: pon 28.5.2012, 14:59

Zbraň: HK P30S

Re: Řidič vytáhl na popeláře v Praze pistoli, stáli před vje

Příspěvek od nico » stř 13.6.2012, 0:16

Jo vidíš, na manažery jsem zapomněl! :)

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz