PRIMA - Na vlastní riziko (4)


Pistole GLOCK v médiích

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

PRIMA - Na vlastní riziko (4)

Příspěvek od S474N » stř 25.7.2012, 18:19

Barbora Tacheci na "vycviku" u hochu od ATAC:
:arrow: http://play.iprima.cz/iprima/267712/all
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: PRIMA - Na vlastní riziko (4)

Příspěvek od AREYOU » čtv 26.7.2012, 19:09

Barbora Tacheci je absolutní hysterka a dělala z toho hlavně velkou show pro diváky...já bych jí do ruky nedal ani airsoftku!
Já osobně jsem na střelnici vzal taky holku, která před tím nikdy nestřílela a měla úplně jiný respekt ke zbrani a žadný divadlo se nekonalo, dělala to co jsem jí řekl a vše proběhlo bez problémů (vystřelila 100 ks střeliva), ta slepice Tacheci z toho dělala něco magického, ale vzít do ruky pistol a střelit na 5 metrů do terče zvládne defakto každý průměrně inteligentní člověk.
Měl jsem chuť té Tachci naliskat, když jsem to viděl!!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2996

Registrován: ned 12.3.2006, 10:18

Zbraň: G17 a další

Bydliště: Praha Západ

Re: PRIMA - Na vlastní riziko (4)

Příspěvek od Starosta » pát 27.7.2012, 9:34

Tak liskat bych chtěl jen v případě, že by si z toho dělala prdel a/nebo záměrně ohrožovala někoho - tohle spíš vypovědělo "jen" o její neschopnosti, za to se na ní asi zlobit nemůžem...
Upřímně, vůbec se nedivím, že jí dali jen slepý náboje nebo vybitou zbraň pro ty skupinový cvičení. Já bych tam s ní s ostrýma nevlez :D
Starosta
-- Si vis pacem, para bellum --
Uživatelský avatar

Příspěvky: 757

Registrován: pon 01.1.2007, 10:31

Re: PRIMA - Na vlastní riziko (4)

Příspěvek od FRENKY » pát 27.7.2012, 9:44

Nebyla ta dáma svého času hospitalizována na psychiatrii? To už i ten jeden terčový ostrý byl až až.

A takový OT postřeh. Když má někdo hubu jako stydké pysky, neměl by to ještě zvýrazňovat dírou v kukle.

P.S. Ano správně, nemám tu krávu rád ani hovno.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 36

Registrován: pát 22.6.2012, 19:38

Zbraň: GLOCK 17 gen4

Bydliště: Praha

Re: PRIMA - Na vlastní riziko (4)

Příspěvek od Kubas » pát 27.7.2012, 18:21

FRENKY: To je vidět :lol: Ale musím s tebou souhlasit - rád jí nemám taky ani trochu a s tou částí o zvýrazněný hubě v díře u kukly máš absolutní pravdu.
"Pacifismus je luxus, který si ve společnosti dopřávají ti, kteří se nechávají ochraňovat ostatními."
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: PRIMA - Na vlastní riziko (4)

Příspěvek od AREYOU » pát 27.7.2012, 18:40

Barbora Tachecí, rozená Barbora Dolečková (* 25. ledna 1963) je česká manažerka a novinářka působící v televizní stanici Prima. Moderuje vlastní pořad Fakta Barbory Tachecí. Každý všední den v 17:15 zpovídá jednoho hosta. Absolvovala pražskou Vysokou školu ekonomickou, obor finance. Je rozvedená, má syna Sebastiana (* 1994).

Práci v médiích započala v roce 1986, kdy působila jako redaktorka ekonomické redakce tehdejšího Československého rozhlasu. Od roku 1992 začala pracovat jako redaktorka a moderátorka České televize. Tu opustila o šest let později a stala se ředitelkou odboru vnějších vztahů IPB. Zpátky se na mediální scénu vrátila v roce 2002, kdy nastoupila jako programová ředitelka rádia Frekvence 1. V roce 2007 jí byla nabídnuta funkce ředitelky veřejnoprávního Českého rozhlasu 1 - Radiožurnálu s cílem vypracovat a realizovat novou podobu vysílání stanice. Do funkce nastoupila 1. listopadu 2007. Na personální změny, zejména však podobu stanice od 1. ledna 2008 zareagovala část posluchačů nesouhlasem. 5. února 2008 byla Tachecí z funkce odvolána a po několik následujících týdnů byla hospitalizována v psychiatrické léčebně.

Od 1. června 2008 uváděla na zpravodajské televizní stanici Z1 svůj pořad Interview B. T. Po jejím odchodu z této televize byl pořad přejmenován na Interview Z1. V srpnu 2009 ohlásila vznik nového zpravodajského pořadu Fakta Barbory Tachecí, který v televizi Prima moderuje každý všední den.

Žalovaná Tomiem Okamurou, údajně se dopustila pomluvy, kdy prohlásila, že se Tomio Okamura snaží najít "konečné řešení cikánské otázky", proto také čelí žalobě na ochranu osobnosti.

Poslední sloupeček hovoří za vše!

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: PRIMA - Na vlastní riziko (4)

Příspěvek od cityshark » pát 27.7.2012, 19:28

Ja jsem si to ani nepustil a mam tak o trochu stastnejsi zivot nez vy :)

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: PRIMA - Na vlastní riziko (4)

Příspěvek od E-Ryc » pát 27.7.2012, 19:29

Btw vsimli jste si, jak se sirokym ohniskem na objektivu zda ten terc v 5m mrnavy a daleko? ;)

Zpět na „GLOCK a média“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz