Další případ multikulti obohacení


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Další případ multikulti obohacení

Příspěvek od Lars » úte 04.9.2012, 20:19

http://zpravy.idnes.cz/muz-ktereho-ve-s ... -zpravy_pp

Co dodat? Včera v tisku proběhla informace, že v Rusku na pořádek nově pomáhají dohlížet kozácké hlídky, Maďarsko má svo Národní gardu - jen my budeme dál nadávat po hospodách a mít silné řeči na internetu... :(

vsw

Příspěvky: 100

Registrován: čtv 24.11.2011, 17:50

Re: Další případ multikulti obohacení

Příspěvek od vsw » stř 05.9.2012, 18:38

Pripadne to nechame resit RRTV.
Čím více z nás bude nosit zbraň, tím méně z nás ji jednou bude muset použít.

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Další případ multikulti obohacení

Příspěvek od Lars » stř 05.9.2012, 22:25

Já chápu, že to bude stát nějaké peníze - ale to mezi všemi těmi našimi zbohatlíky není nikdo s nacionálním cítěním?
To je vážně k zblití, každý si raději postaví bydlení někde ve "švajcu", jen aby tu nemusel být... :mad: :mad: :mad:

Příspěvky: 15

Registrován: úte 13.9.2011, 22:46

Zbraň: cz 75

Re: Další případ multikulti obohacení

Příspěvek od slukař » čtv 06.9.2012, 13:02

Takhle se to dělá možná v Rusku nebo Maďarsku, kde tyhle bojůvky nevědomě slouží coby užiteční idioti jako prodloužená ruka režimu. Svobodný občan v naší zemi nic takového nepotřebuje, ale sám si připne devítku na opasek a na vládu se může ...

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Další případ multikulti obohacení

Příspěvek od Lars » čtv 06.9.2012, 13:20

Netuším, kde jsi přišel ke svému odsuzujícímu názoru, ten můj je zcela opačný - tyhle "bojůvky", jak je nazýváš, slouží jako velmi významná pojistka proti policejní zvůli státu.
Jako jedinec s devítkou u pasu si možná můžeš připadat nadmíru svobodný a nezávislý, ale ve skutečnosti Tvá svoboda závisí na "dobré vůli" těch, kteří nám vládnou (myšleno jak dlouho nám ty devítky u pasu dovolí nosit).
Podle mého mínění se opravdu svobodní občané (po vzoru amerických "minutemenů") sdružují do spolků a uskupení, kde jsou společně připraveni bránit to, na co jsou hrdí.
Se zbraní v ruce, nebo i bez, ale jako masa jednotlivců vyznávajících přibližně stejné hodnoty, mají mnohem větší sílu, než sebevíce hrdý a svobodný jednotlivec sám o sobě.

Příspěvky: 15

Registrován: úte 13.9.2011, 22:46

Zbraň: cz 75

Re: Další případ multikulti obohacení

Příspěvek od slukař » čtv 06.9.2012, 15:43

Jenomže tady nemluvíme o minutemanech ale o maďarské gardě :lol: , která podněcuje nenávist proti v podstatě neškodným menšinám a odvrací tak pozornost od mnohem závažnějších zločinů vlády. O Ruských kozácích, co akorát mlátí homosexuály na jejich průvodech nemluvě. Ti dělají radost jen arcilotrovi Lužkovovi.
No a když mi devítku zakážou ( a tím jejich zákaz ztratí morální legitimitu), tak se přejde na něco skutečně skrytě nositelného. Dřív jsem si myslel, že tyhle 6,35 jsou akorát na plašení jokšírů, ale Tanvaldskej případ ukazuje, že to možná opravdu funguje. A nebo si koupím derringer great gun a zcela legálně se jim budu moct tlemit do xichtu. A ne abych se navlíkal do nějaký směšný uniformy aby se dluhousek smál, co jsem za chomouta. :wink:

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Další případ multikulti obohacení

Příspěvek od Lars » čtv 06.9.2012, 16:11

Neshodneme se v názoru na ta polovojenská uskupení, ale to nevidím jako problém. Já bych do takovéto "gardy" vstoupil hned, Ty zase ne - každý prostě dle svého přesvědčení.
Co mi vadí více, je že zjevně popisuješ něco, o čem moc nevíš - alespoň tedy v případě té maďarské gardy, důvodů jejího vzniku a cílů, které si toto uskupení klade.
Jistě, je v tom spousta nacionalismu, ale ten já vidím jako pojistku proti multikulti zvrhlostem pod záštitou EU.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Další případ multikulti obohacení

Příspěvek od Biggles » čtv 06.9.2012, 16:35

Spíš je to pojistka oprávněnosti multikulti boje proti nacionalismu jako takovému. Obrana je jistojistě potřeba nejen osobní, ale i "společných hodnot"...........ale určitě ne formou Jobbiku a podobných parodií. U nás je krásná karikatura Vandas a spol. (dřív třeba Sedláčkova Národní strana). Parta užitečných idiotů, na kterých se dá ukazovat, jak je třeba šrouby přitahovat...............

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Další případ multikulti obohacení

Příspěvek od Lars » čtv 06.9.2012, 18:09

Zkusím to ještě jednou, ale dále se tomu už také nebudu věnovat, zase tak stěžejní téma to pro mě není.
Ještě před pár lety tady existovalo něco jako "rovnováha" mezi cikánskou kriminalitou a "skinheadským" hnutím, kdy sama existence různých skinheadských uskupení držela cikány v jistých mezích. Je bez debat, že takováto forma rovnováhy není nejšťastnější, ale pokud selhávají represívní složky státu (ať už z nedostatku peněz pro policejní složky, jejich nevhodnou skladbou, nebo třeba z poklonkování chybné politice Bruselu), můžeme být rádi, že ta jakási rovnováha tady je, spíše byla.
Díky politickou objednávkou silně ovlivněnému vítkovskému procesu byla ta rovnováha narušena a jak můžeme sledovat dnes a denně, cikánské etnikum vycítilo svoji příležitost a skutečnost pak vypadá tak, jak vypadá.
Co tedy s tím, když nemohoucnost represívních složek nadále přetrvává, ba spíše se ještě zvětšuje, jak dokazuje zcela čerstvý případ městké policie, také na tomto fóru popisovaný?
Já vidím (za tohoto stavu) jedinou možnost ve vzniku oněch občanských uskupení, lhostejno budeme-li je nazývat domobranou, národní (=nacionální) gardou, nebo třeba spolkem blanických rytířů.
Jsem-li pro svůj názor v očích jiných jedním z "party užitečných idiotů", je mi to vážně zcela ukradeno...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Další případ multikulti obohacení

Příspěvek od Biggles » čtv 06.9.2012, 18:40

S "Vítkovem" to nemá nic moc společného. Výraznější represe (koncerty, demonstrace, atd.) začaly už za křišťálově čistýho Grosse na MV. Ruku v ruce s tím následně šel úpadek "politických" uskupení jako např. VF (Vlastenecká fronta) či NA (Národní aliance) apod. Zároveň se osobními ambicemi tříštila i snaha o politickou stranu z tohohle podhoubí vyrostlou (namátkou Národní sjednocení, už zmiňovaná Národní strana, apod.) Výsledek byl úbytek členstva a radikalizace zbytku (Národní odpor a následovníci).........zůstává pár koncertů pro zvaný po Evropě a prázdný plácání se po ramenech, jak to dřív bylo parádní a "plešky" dělali pořádek..................velký kulový.................žádná rovnováha nebyla, jen se dalo porvat nebo pobavit na koncertě jednodušeji.................
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Další případ multikulti obohacení

Příspěvek od panvrabec » čtv 06.9.2012, 22:18

slukař píše:Takhle se to dělá možná v Rusku nebo Maďarsku, kde tyhle bojůvky nevědomě slouží coby užiteční idioti jako prodloužená ruka režimu. Svobodný občan v naší zemi nic takového nepotřebuje, ale sám si připne devítku na opasek a na vládu se může ...
To je pravda, můžu si připnout 9 za opasek, ale je to celkem k ničemu, když je problém se s ní bránit. Zastřelí se nepřizpůsobivý a hned se medializuje a střelec má zničený život. A co postižení vozíčkáři, děti, ti se ubrání jak, když si tu 9 připnout za opasek nemůžou ? Myšlenka Larse je na dobrém základě, jenom přítomnost podobné gardy by některé jedince přinutila rozmyslet si páchat kriminalitu.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz