Prodejce a střelnice - Boskovice, Sudický dvůr


Osobní zkušenosti s prodejci, s obsluhou střelnic apod.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Prodejce a střelnice - Boskovice, Sudický dvůr

Příspěvek od Selag » ned 07.10.2012, 11:31

:arrow: Boskovice, Sudický Dvůr
:arrow: Sport a lov s.r.o.
:arrow: Web: http://www.beretta.cz

Tak sem v sobotu navštívil firmu Shop in shop.... zastoupení Beretty v ČR - Boskovice, Sudický dvůr.
Chtěl sem si prohlédnout a ošahat Berettu 87 Cheetah v .22 lr. Ve středu sem si tam zavolal a ujistil se, že pistolku mají na prodejně. V sobotu sem po ujetí 120 km do prodejny zavítal a prodavač mi předložil Berettu 85. Po mém upozornění, že chci Berettu 87 se hrozně divil a že tu teda nemají a už dlouho neměli a nebudou mít. V době mé návštěvy byl v prodejně nehorázný nepořádek, prodavač vybaloval zboží. Mě si všiml, až po důrazném upozornění, že bych taky něco chtěl řekl moment a dál se 5 minut věnoval své činnosti. Po vyjasnění si situace nenásledovala omluva, jak by se dalo čekat, ale pouze konstatování, že se nedá nic dělat a že si můžu prohlédnout jejich střelnici. Toto sem s "díky" odmítl a vyjel na zpáteční cestu.
Po těchto zkušenostech nikomu návštěvu tohoto obchodu nedoporučuji
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra

PaF

Příspěvky: 272

Registrován: pát 18.4.2008, 21:39

Zbraň: GLOCK

Bydliště: BRNO

Re: Prodejna střelnice - Boskovice, Sudický dvůr

Příspěvek od PaF » ned 07.10.2012, 11:36

Bohuzel, tato ochota je ve zdejsi prodejne typicka. Ja mel stejnou zkusenost, kdyz jsem mel zajem o karabinu Cx4 Storm. Samo v 9mm Luger. Jake bylo prekvapeni, kdyz mi ji soupli ve .40 s tim, ze je to o moc lepsi volba :roll: Nastesti to mam je 45 km.

Hold, nechces kozlici za 100k+, nejsi zakaznik.
PaF

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Prodejce a střelnice - Boskovice, Sudický dvůr

Příspěvek od Selag » ned 07.10.2012, 12:00

Mám naprosto stejný pocit. Pokud nekupuješ to nejdražší, co mají v krámě, tak pro ně nejsi zajímavej. Je to škoda... obchod v "dlouhejch" je opravdu dobře zásobenej.
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra

Zpět na „Zkušenosti s prodejci“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz