Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od LHS Holsters » ned 22.4.2012, 14:39

Just a few pictures of our IWB holster LHS Condor - belt attachment is done via leather loops, holster is made for Glock 17 and apparently is working perfectly fine with Glock 19 too! ;)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) LHS Holsters dne úte 24.4.2012, 12:09, celkem upraveno 1 x.
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!

Příspěvky: 195

Registrován: pát 02.3.2012, 20:51

Zbraň: Walther PPQ

Bydliště: MOST

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Deringer » pon 23.4.2012, 14:27

Chci si koupit pouzdro od Lhs, ale nabizi mi to jen platbu pres paypal. Paypal nemam a ani si ho nechci udelat. Je mozne zaplatit pres kreditku?
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od LHS Holsters » pon 23.4.2012, 18:35

Hi Deringer,

Unfortunately we do not take credit cards - if you don't have a paypal account, another way for payment is money transfer to our company bank account.

Let me know if you want to make payment to our bank account, I will send you our bank details in a personal message.
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od E-Ryc » pon 23.4.2012, 19:38

According to me, it's easier to ask someone who has Paypal and send money to his czech account (you will pay fortune for bank transfer to BG)...
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od LHS Holsters » pon 23.4.2012, 19:42

E-Ryc: I agree - that's probably the best way to do it, you only need a friend with Paypal account ;)
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od E-Ryc » úte 24.4.2012, 10:59

First impressions after 12h carry during the Matrix game (running around and sitting while breaking ciphers and puzzles...). It sits well, I really appreciated the possibility to push the shirt between holster and belt. The only "problem" I've found is that I'm probably going to sand the leather nearby the barrel end from relatively sharp edge to round shape as it's a bit uncomfortable in some body positions (probably something with my body shape as no one else complained).
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od LHS Holsters » úte 24.4.2012, 12:09

E-Ryc: Our holsters are perfect so it definitely got something to do with your body shape!!! :mrgreen:

Seriosly speaking, thanks for the feedback E-Ryc and sorry for the edge - I might have missed it but I usually make sure all are rounded so it doesn't cause the discomfort you talk about. Other cause for it might be the fact that I use leather hardener substance so it seals off the leather edge.

Bottom line, am left with the impression that you are happy with your holster - when you get tired of it you can just sell it and order the LHS Condor, our new all-kydex IWB holster! ;)

P.S I will appreciate if you visit our webshop and leave a review of the holster and what you think of it (I am asking this only from happy customers!) :mrgreen:
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od E-Ryc » úte 24.4.2012, 13:17

I guess it could be the hardener. Anyway, it's no rocket science to fix ;)
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od LHS Holsters » úte 24.4.2012, 13:24

E-Ryc: I knew my customers are handy guys, all of them! ;)
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od LHS Holsters » stř 30.5.2012, 14:13

LHS Condor proved to be a very popular IWB holster - here is another one to fit Glock 19 ;)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 394

Registrován: stř 23.8.2006, 20:00

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od yokyto » úte 17.7.2012, 8:49

To LHS
First off, thank you very much for nice and useful OWB holster. I carry my Sig Sauer p226 TACOPS with TLR-1s on in your holster. I carry it concealed every day and I can say Sir my hat is off. Approximately after 8 month I have countered NO problem at all. Now I am looking for mag holsters. Frankly says this is my first holster I am fully satisfied with.
Sir thanks you again and let me wish you many satisfy customers.
Glock 17 MOS, Sig P 320 FS, Remington 870 Tactical, Par Mk 3
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od LHS Holsters » stř 18.7.2012, 18:13

yokyto píše:To LHS
First off, thank you very much for nice and useful OWB holster. I carry my Sig Sauer p226 TACOPS with TLR-1s on in your holster. I carry it concealed every day and I can say Sir my hat is off. Approximately after 8 month I have countered NO problem at all. Now I am looking for mag holsters. Frankly says this is my first holster I am fully satisfied with.
Sir thanks you again and let me wish you many satisfy customers.
Thanks Yokyto!

I am glad to hear you're satisfied with your holster although I can't recall when did we do a Sig P226 w/ TLR 1...I guess customer numbers are rising and I am loosing count ;)

Some pics of our last project - Competition Rig set of LHS Rapid Draw & 4 x AMag magazine holders for Glock 34 in Blood Red/ Carbon Fiber !

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Enjoy! ;)
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!

Příspěvky: 7

Registrován: čtv 13.9.2012, 15:37

Zbraň: CZ75B

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od zdenk » úte 23.10.2012, 15:27

Jakou mate zkusenost s timto vyrobcem?
Ja cekal na na sve pouzdro 4.5 mesice. Za trpelivost a ponechani objednavky mi byli prislibeny dalsi veci, ale skutek utek. Upozornuji ze to bylo jiz zaplaceno.
Po precteni tohoto fora, mi prijde ze to neni uplne poprve co se mu to stava....

Vase nazory a zkusenosti?
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 215

Registrován: stř 09.1.2008, 7:05

Zbraň: G19 (3gen), GP K100

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Fredouch » stř 24.10.2012, 7:24

Zdravím,

už jsem slyšel z více stran i lidí, kterým jsem Pavla doporučil, protože já s ním nikdy neměl žádný problém, že s vyřízením objednávky a pouzdry byly zklamáni.

Na svou poslední objednávku jsem také déle čekal. Ale slíbený holster na zásobník jsem za čekání dostal.

Pokud dělá sám tak asi trochu nepočítal s tím, že se rychle chytne a objednávek bude tolik (a z celého světa) a zmatky posledních objednávek vysvětloval narozením syna.
Komunikace byla ale vždy (aspoň u mně) bezproblémová.
G19; GP K100
- Zkušenost je jméno, které dáváme svým chybám a omylům.
- Život je jako rozkvetlá louka. Ohneš se pro kytičku a hned tě někdo kopne do prdele.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od kolaCZek » stř 24.10.2012, 8:34

Taky jsem si musel chvilku pockat (cca 2 mesice), ale dockal jsem se. A nemuzu si stezovat. :wink:
Pouzdro ma za sebou vic jak pul roku denniho noseni a nejevi jakekoliv znamky opotrebeni. Jen se krasne vytvarovalo podle tela a ani nevim, ze neco u pasu mam. :wink:
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od john.hawk » stř 24.10.2012, 10:11

Pouzdro i další pouzdra chodí bez problémů, sice je trošku čekačka, ale na Ravena by jste taky museli čekat a občas jejich komunikace vázne..takže nebojte se a objednávejte od LHS, a budte trpělivý..

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od E-Ryc » stř 24.10.2012, 10:25

Jeste prihodim praktickou zkusenost, pouzdro prezilo kurz K2 (Aegis), kde jsem se po nem (prazdnem) valel se svou tricifernou vahou ;)

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Lars » stř 24.10.2012, 22:13

Zdenk - sám za sebe mohu jen doporučit pouzdra Huckfinn, čekačka tak maximálně do 2-3 týdnů, pokud jsi náhodou někde ze severní Moravy, tak si do Ostravy sjedeš, pokud jsi odněkud dále, domluvíš se na konkrétních požadavcích mateřštinou (což je nepopiratelná výhoda) - to vše ve srovnatelné kvalitě a za srovnatelnou, nebo příznivější cenu..:)
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od S474N » stř 24.10.2012, 23:04

Lars: 2-3 tydnu? Reddog mi rikal, ze spis mesicu.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Lars » čtv 25.10.2012, 13:46

Píšu z osobní zkušenosti a já čekal necelé tři týdny - na které jsem byl upozorněn. A doúprava na moje vlastní přání (lehce povolit sevření kydexu, aby šla pistole "volněji" tasit) pak proběhla - po domluvě na konkrétním termínu volném pro výrobce i pro mě - na počkání.
Čili za mě naprostá spokojenost - jinak bych samozřejmě ani nedoporučoval ostatním.

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz