Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v autě...


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » pát 07.12.2012, 21:35

střílel normálně ze stoje,stál na silnici,jo holt holka jela s několikrát trestaným zmrdečkem-feťákem v kradený káře,jak to mohlo asi dopadnout?dle mě by se policie měla zajímat o poměry v té rodině holky,já to vidím jako totální selhání rodičú,výchovy
takže za mě:až mi někdo ukradne auto a nezastaví policii,chtěl bych aby střílel,kord když tam sedí takové hovado+blbka co s ním chodí?ja říkám ano,střílej
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od reddog » pát 07.12.2012, 21:52

CSI:
Hele, ve tvem (a nejen ve tvem) pripade tady vubec slapl dost vedle. Zacina to smrdet provokovanim. Skoda ze radeji nenapise co VIC vi, to totiz bude mit mozna vice vahy, nez vetsina toho, cim se dosud prezentoval.
Tomik

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » pát 07.12.2012, 22:09

Fajn,napíšu tedy jak to bylo a ty věci dají normálně dohledat....Ty dvě auta se srazila.Vůz PMJ s tím Berlingem,pak se mělo to Berlingo snažit na policistu údajně najet,ale policista neměl žádné zranění(což je zvláštní).Ten policista tvrdil,že v tu chvilku viděl jasně na přední sedadlo vozu a nikoho tam neviděl.To Berlingo pak začalo ujíždět a on vystřelil na pneumatiky(v poloze ve stoje a kousíček od vozu) a pak zcela PŘESNĚ na zadní dveře(v podstatě těsně pod sklem zadním).Dvě střely pronikly zadními dveřmi a zasáhly dívku do oblasti hrudníku,jedna ze střel pronikla životně důležitým orgánem a způsobila zranění,kterým na místě podlehla.Jakým orgánem už psát nebudu.....Znamenalo by to,že ležela na zemi a pak během sekundy vyskočila zpět na sedadlo.....BLBOST!!!!

Od člověka,který V.Hlinovského zná,vím,že se v autě nikde neschovala,ale seděla na sedačce.
Naposledy upravil(a) adamis dne stř 19.12.2012, 18:09, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » pát 07.12.2012, 22:26

Já tu fotku prostřelenejch dveří viděl(nechce se mi to ted hledat)
zkus jít k berlingu,namířit ze zadu na dveře,policajt stál,takže va stoje,když namíříš pár metru od auta na dveře,těsně pod okno na pravou stranu(tam kam podle foto,ktere se mi nechce hledat) šli střely,míříš ze shora dolu,kdyby si chtěl trefit někoho kdo sedí,musíš střílet skoro rovně,zkus si to,stoupni si za auto a rukou zamiř . . . .,ta holka nemohla sedět
vubec se nechci zastávat policajta.to je prostě muj názor


adamis:a co se u vás v rodině tak zvrtlo,že tam máte takového feťáckého dobytka?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » pát 07.12.2012, 22:30

http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/z ... videt.html A znova opakuju,já vím KDE BYLA.....

Hlinovský neni z mojí rodiny a i kdyby byl,tak to nemění nic na faktu,že GIBS nepostupovala jak měla.....

Nebudem se v tom dál pitvat,jen mne zajímal váš názor.To,že to veřejnost GIBS a tomu fízlovi sežrala,tak ještě neznamená,že mu to sežerou všichni a kor střelci,ale jak vidím......Navíc se mne zdá,že je to tady nějak moc profízlovsky a prolandovsky naleděno,takže nic pro mne,jsem jiná krevní skupina.....Tak se tu mějte!
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 10.12.2012, 11:14, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny tři po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » pát 07.12.2012, 22:52

jinak Hlinovský je tento maník
http://zpravy.idnes.cz/na-ridice-auta-v ... zpravy_zep

adamis: my berlingo v rodině máme,neni možný aby si stál a střelil spolujezdce do hrudníku,při těch vstřelech co byli na autě,musel by si klečet

jinak přeju hodně štěstí v boji za tvoji pravdu,jen si nejsem jistej jestli seš na správný straně.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » pát 07.12.2012, 22:56

Na autě jsou dvě stopy,v opěradle jsou dvě stopy a ta holka to měla chudák v zádech!Odkud jí to teda zasáhlo?????Z MARSU!!!!!Přemýšlej chlape prosímtě!

A kleknout si klidně fízl mohl,jde jen o to,že ona NIKDE NELEŽELA A BYLA VIDĚT!
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 10.12.2012, 11:15, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od reddog » pát 07.12.2012, 23:11

No tak hlavne, ze v tom mas jasno. Preji hodne stesti v zivote.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » pát 07.12.2012, 23:25

A ty máš přesnou pitevní zprávu odkud ty střely vešly do těla?a fotky opěradla tý sedačky?pokud policajt střílel tak jak řiká,je možný že se to tak stalo,holka ležela a střely v sedačce by byly někde v dolní části(tyhle informace se na veřejnost ale nedostaly),pokud by byly střely v někde ve prostřed,nebo horní části(berlingo má dost krátka opěradla) pak ano,něco tam nehraje.z tech děr po výstřelech ale řikám,ano policajt stál,holka prostě nemohla sedět,to neni technicky možný.
znovu řikám,nehájim policajta,jestli se věci seběhli jinak,je na gibsu nebo na příbuznejch jestli maj lepší info aby se o to starala.

zde je foto,vstřely napravo od SPZ měly bejt smrtící
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » sob 08.12.2012, 0:02

A kde teda byla podle tebe,když jsou dva průstřely V OPĚRADLE a ona ona má dvě rány v zádech a to ve stejných místech?

Jsou zhuba uprostřed opěradla,víc psát nechci.....

PROČ TO NENI TECHNICKY MOŽNÝ,odpověz mne prosímtě.....
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 10.12.2012, 11:16, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny tři po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » sob 08.12.2012, 0:09

a kde v tom opěradle jsou?máš ty informace?to opěradlo má přes půl metru
prostě člověk bude ležet na zemi v berlingu a já ho přes zadni dveře a sedadlo střelim,to je prostě reálný,chápeš?
edit:
víc psát nechceš,to je pak ale problém
technicky možný to neni z hlediska balistiky
jinak tady na foru jsou lidi kteří by se mohli na tvej problém kouknout,to bys ovšem nesměl urážet policii.
Naposledy upravil(a) Sailor dne sob 08.12.2012, 0:15, celkem upraveno 1 x.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Lars » sob 08.12.2012, 0:10

Adamis - můžeš mi - a ostatním nechápavým - vysvětlit, proč tady pořád dokolo omíláš tu svou jedinou pravdu a zcela opomíjíš to, na co jsem poukazoval třeba já - že totiž to největší a vlastně jediné zavinění nešťastného úmrtí oné holčiny má na smrti ten hajzl, co se snažil ujíždět?
Kdyby ten vypatlanec dodržoval zákony, tak se holčině nemohlo nic stát - ale pochopit tohle, je asi nad Tvoje inteligenčí možnosti.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 451

Registrován: stř 04.1.2012, 13:13

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Strelkyne » sob 08.12.2012, 0:27

Technicky to není možné z prostého důvodu - nakresli si spojnici mezi stojícím střelcem a těmi vstřely vedle SPZ a budeš překvapen.
A dále: GIBS (dříve IMVČR) je známa z různých hledisek, ale rozhodně mezi ně nepatří krytí policajtů, spíš naopak. Stačí se zeptat těch, které vyšetřovali, jak dopadli. Za všechny stačí nesmyslné stíhání policisty, který střílel v Praze - Nuslích.
Stačí si uvědomit, odkud se vyšetřovatelé inspekce rekrutují a kdo do jejich řad asi směřuje a to už by mělo stačit k pochopení situace. :wink:
"Doufej ve spravedlnost, ale buď připraven i na bezpráví." Lucius Annaeus Seneca

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » sob 08.12.2012, 0:29

Podívej,já nevím jak bych ti napsal,už jsem to řešil s x lidma a to včetně člověka,který je střelec asi 35 let......Kdybych ti napsal kolik měřila,kudy to prošlo a kde jsou ty průstřely tak pochopíš.....Já si dal donce i tu práci,že jsem sehnal holku stejně vysokou jak ona zhruba,půjčil si přes známého Berlingo a jí tam posadil a je to přesně ono....Je to jak kopie doslova....

Nusle?BYLO TO NAKONEC ODLOŽENO......

Střelkyně:A TY PRŮSTŘELY V TOM AUTĚ UDĚLAL KDO,KDYŽ TO NENI MOŽNÉ TECHNICKY???????
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 10.12.2012, 11:16, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny tři po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » sob 08.12.2012, 0:40

Adamis: ty prostě nechceš vidět pravdu!!! udělal je policajt,ale určitě ne do sedící holky chápeš? máš-li jininé info dej ho do platcu nebo se obrat na gips
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » sob 08.12.2012, 0:43

Nic,řeknu jediné,těch informací bylo pušteno dost na veřejnost,já vím navíc jen to,kolik měřila a na co zemřela přesně a to rozhodně nebudu bez souhlasu rodiny psát,ale i bez těchto dvou informací se dá zjistit(každý dobrý střelec)jak to bylo.....Proto se GIBS vyhla rekonstrukci a ty fotky vyndala ze spisu,pak je tam musela dát zpět,ale bohužel státní zástupce jaksi rozhodl takto,nechce prostě jít proti GIBSu.....

Škoda,že jsi z Dečína,klidně bych se s tebou sešel a řekl bys mne svůj názor,teda pokud by ti nevadil někdo,kdo má rád anarchisty.....Každý názor beru a znova říkam,to,co vidíš na tom autě,tam bylo na tom opěradle(v polovině zhruba) a ona to měla v zádech,takže asi těžko ležela.......
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne pon 10.12.2012, 11:17, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » sob 08.12.2012, 0:53

Ted a tady ti tu vyvracíme dohady a ty napíšeš každej dobrej střelec :D
prostě ten polda ji netrefil tak že stál,prostřelil zadní dveře,sedačku a pak chudáka "sedící" holku,prostě ne a ne a ne :D
bylo to jinak,já nemám info,takže nevím jak,ty víš?
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » sob 08.12.2012, 0:58

Co ti mam na to říct?Asi jen dobrou noc a i přes odlišnost názorů díky za tvůj názor a za čas.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od Sailor » sob 08.12.2012, 1:04

když znáš tu rodinu,nemáš možnost jít k tomu autu a natáhnout si od stojící osoby za autem třeba provázek,ať vidíš kam jde střela? myslím že by ti to pomohlo
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 28

Registrován: stř 28.11.2012, 13:59

Re: Tady něco nehraje,je divné aby někdo ležel na zemi v aut

Příspěvek od adamis » sob 08.12.2012, 1:07

Prosímtě,můžeš mne teda říct jak to bylo podle tebe a kde byla?

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz