Veselé Vánoce 2012 a PF 2013


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Veselé Vánoce 2012 a PF 2013

Příspěvek od opice » pát 14.12.2012, 7:08

Přátelé, kamarádi,
loni jsem teda vůbec nezvládala, ale letos se zase ujmu té milé
příležitosti popřát Vám hezké prožití Vánoc, užijte si ještě ten týden před Štědrým dnem,
nestresujte se, neni to o uklízení, patnácti druzích cukroví a kopou darů, ale zkuste se na chvíli zastavit a tak si v hlavě zavzpomínat, co se nám v tom letošním roce povedlo, za co na sebe můžeme být pyšní, i na to, co se nám třeba nepovedlo a co je potřeba v tom příštím roce trochu vylepšit :-)
Přeji Vám pohodové nakoupení dárků pro Vaše blízké, ze Štědrovečerní večeře si udělejte pěknej rituál, pohodovou přípravu hezky se sklenkou vínka, koledy, pohádky, až to bude, tak to bude, to platí asi hlavně pro dámy, ale i pánové, máme moderní dobu, že, takže i ti, co nemaj v mozku uplně na*ráno, tak přiloží ruce k dílu :-)
A nestěžujte si, že musíte uvařit to a to a připravit ještě to a to, ale buďte vděčni za to, že nejste sami a máte to pro koho a s kým chystat a i v duchu za to poděkovat, to je jedno v koho nebo v co kdo věří....
Já se teda letos zaměřim hlavně na výzdobu :mrgreen: krásně nazdobit celý dům a sehnala jsem dvoumetrovej, no možná něco přes dva metry 8-) krásnej stříbrnej smrk, tak to je něco pro mě :lol: Griswoldův vánoční stromeček :mrgreen:
Doufám, že nevyhodíme pojistky v celym městě :lol:
Cukroví letos nedělám, neni čas, ale určitě si najdem čas na nějaký ten hezký zvyk, pouštění lodiček, olovo volovo a podobně :-)
Zkrátka užijte si to každý podle svého gusta a svých přání, ať pod Vánočním stromečkem najdete to, po čem jste toužili, já letos teda nic militantního, spíš jsem si napsala o knižního Ježíška :-) užijte si Vánoce v kruhu rodinném, svých manželek a manželů, hlavně dětí, pro ty hlavně Vánoce jsou, ale také přátel, kamarádů, zkrátka s těmi, s kým Vám je dobře.
Do Nového roku přeji hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody, tolerance a pochopení, trpělivosti, hodně pracovních a i pro některé studijních úspěchů a ať se Vám daří :)
Opi
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Veselé Vánoce 2012 a PF 2013

Příspěvek od S474N » pát 14.12.2012, 8:26

Opice: napsala si to pekne, jen co je pravda a ja to zase trosicku zchladim. Stejne jako predchozi roky, tak uz minimalne 3 tydny vnimam kolem sebe nesmyslny shon, shaneni darku (vetsinou nepotrebnych nesmyslu). Za mne to vnimam jako naprosto komercni svatky, kdy si lidi davaji obvykle veci jenom proto, aby si neco dali. Pokud mam nekoho rad a zalezi mi na nem, tak ho preci mohu klidne obdarovat v prubehu roku a nemusim cekat na tohle "obdarovavani na povel". Samozrejme v pripade maleho sviste to dostava trosicku jiny rozmer, ale tohle se me zatim netyka *40*.

Nejlepe to vyresil jeden kamarad, ktery zrovna dnes se svou polovickou a ditetem odleta do teplych krajin a vraci se az po tom vsem. Ocenuji na tom zejmena to, ze ma hlavne koule na to, postavit se timto zazitym "tradicim" a ze jeho i jeji rodina to nijak hystericky neresi.

No a abych nebyl za az tak negativniho morouse, tak i ja vsem popreju stastne a vesele *88*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: Veselé Vánoce 2012 a PF 2013

Příspěvek od opice » pát 14.12.2012, 10:44

Však ať si to dělá každej, jak chce :-)
Já kdybych měla finance na to, odletět na čtrnáct dní někam do teplejch krajů, taky bych klidně letěla :-)
Kdo chce koupit dárky, ať je kupuje, kdo ne, ať si udělá Vánoce bez dárků, to začíná bejt v poslední době taky docela móda, nic si dávat nebudem a podobně,...to je dle vkusu každého soudruha.
Máš pravdu v tom a my to taky tak děláme, že si kupujem dárky průběžně během roku, ani to nenazýváme dárkama, prostě když někdo něco potřebuje nebo chce, líbí se mu něco, tak se to koupí, ale je pravda, že já Vánoce prostě hrozně moc miluju, tu atmosféru a tak a tak i ten dopis tomu Ježíškovi posílám :-) Pár knížek, neřešim to, hlavně, že malá velká šéfka tu bude mít kopu dárků a hlavně se těšíme na to, až to bude rozbalovat a co tomu bude říkat a to bude pro nás ten nejkrásnější dárek :-) Taky samozřejmě nekupujem žádný hovadiny, ale věci, co má ráda, takže všechno do vany, bazénu, všechno co se týká plavání nebo pejsků...pro rodiče a babičky taky - vyrobenej fotokalendář z fotolabu, dárkovej certifikát na pořízenou moskytiéru z unicefu a podobně, taky nejsem zastáncem vyhazování peněz za blbosti...
"Ale stejně, nejlepší dárek je ten, který člověk sám vyrobí pro toho druhého. To je pejsek? To je velbloud! Dokonce jsem si tam jednou vyrobil šachy z chleba" :mrgreen:
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Veselé Vánoce 2012 a PF 2013

Příspěvek od S474N » ned 23.12.2012, 10:35

Jedno opravdu stylove prani:
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=eCBNOFmr4nw
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 611

Registrován: čtv 29.3.2007, 7:38

Bydliště: Středočeský kraj

Re: Veselé Vánoce 2012 a PF 2013

Příspěvek od opice » úte 25.12.2012, 19:41

No, tak jsme tu na to přání zůstali s Martinem sami.
Od něj jsem čekala odpověď, no a taky jsem se nezklamala.
Samozřejmě je tu spousta hlupáků a ignorantů, ale že až tak, alespoň
třeba od Fandy jsem čekala třeba taky pár řádků přání, CMK, Sten...
Ale asi je lepší řešit takový hovadiny a nekončící nesmysly, jako téma Crywolf a co s ním a podobně, než napsat pár řádků do Novýho roku.
Tímto končím sledování nejen tohoto tématu, ale i tohoto fora, protože už mi fakt nestojí za to číst myšlenky zabedněnců
Glock 19, browning, CZH 2003 Sport, ZKM 456, Arminius HW 38
NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE STÁT NA SPRÁVNÉ STRANĚ HLAVNĚ
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Veselé Vánoce 2012 a PF 2013

Příspěvek od S474N » úte 25.12.2012, 19:55

Opice: prece by sis tyto dny klidu a pohody nedelala vrasky *4*

Jak dopadly u vas Vanoce?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Veselé Vánoce 2012 a PF 2013

Příspěvek od Jasik » úte 25.12.2012, 20:12

Opindo, klíd, já taky čekal na "konec světa" a nic :-) Přeji všem lidem dobré vůle a správného názoru nejen do dalšího roku, ale do všech dalších let hlavně hodně zdraví, štěstí, pohodu, peníze na dostatek munice a tréninku a pokud Vám Ježíšek naježil něco, co jste nechtěli, vezměte si z toho poučení a příští rok si kupte sami co chcete a nenechávejte to na něm :idea:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Veselé Vánoce 2012 a PF 2013

Příspěvek od cmk » pát 28.12.2012, 10:16

Opi, nebud hystericka, jo? :-)
A hezkej zbytek staryho a hodne stesti v Novym roce...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Veselé Vánoce 2012 a PF 2013

Příspěvek od S474N » pát 28.12.2012, 10:32

Ze by dalsi ditko na ceste nebo pouze laktacni psychoza? *3* *40* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Veselé Vánoce 2012 a PF 2013

Příspěvek od reddog » pát 28.12.2012, 12:35

S474N a Jasik:
Neco maleho u nas od Jeziska mate. Predani dle osobniho setkani (poste to nesverim ;-) )
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Veselé Vánoce 2012 a PF 2013

Příspěvek od S474N » sob 29.12.2012, 13:51

Tak tomuhle rikam opravdu stylova "peefka":

Obrázek
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz