Muž cestou z kasina rozpoutal přestřelku, policistům pak v a


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Příspěvky: 91

Registrován: stř 27.10.2010, 14:31

Zbraň: CZ52

Muž cestou z kasina rozpoutal přestřelku, policistům pak v a

Příspěvek od severoun » pon 24.12.2012, 11:17

Muž cestou z kasina rozpoutal přestřelku, policistům pak v autě vzlykal

V pražském Ládví se v neděli večer odehrála přestřelka, při které policisté zasáhli do nohy muže, který po nich pálil z plynové pistole. K incidentu došlo kolem desáté hodiny v Burešově ulici poté, co muže probudil personál kasina, ve kterém usnul. Ihned probuzení kolem sebe začal střílet.

Ozbrojený opilý muž se vydal na ulici a stále kolem sebe střílel. Policista v civilu začal střelce sledovat a přivolal posily. Muž s palbou nepřestal celou cestu až před nedaleký dům s pečovatelskou službou.

Tam ho dostihli policisté a několikrát ho vyzvali, aby se vzdal. To ale udělat nechtěl, dokonce namířil pistoli na hlídku policie. Ta na nic nečekala a vystřelila první. Muž byl zasažen do nohy a převezen do nemocnice, nikdo jiný zraněn nebyl. Policisté poté zjistili, že pistole byla plynová.

Zadržený muž byl silně podnapilý, v autě se policistům při provádění dechové zkoušky rozplakal.

Zdroj: http://www.novinky.cz/krimi/288653-muz- ... asinu.html

Další blb s plynovkou. Vypatlánek má kliku že to byla jen noha

Příspěvky: 102

Registrován: pát 13.4.2012, 3:01

Zbraň: glock 17 4 gen.

Bydliště: Praha

Re: Další blb s plynovkou

Příspěvek od style.js » pon 24.12.2012, 13:16

Docela by me zajimalo jestli mu ten policajt opravdu miril na nohu nebo se proste "netrefil" :idea:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Muž cestou z kasina rozpoutal přestřelku, policistům pak

Příspěvek od Fox4077 » pon 24.12.2012, 14:01

Taky si myslím, pokud by na mě někdo namířil zbraň, tak bych určitě do nohy nestřílel.
Ono, jestli to nesouvisí s tou jejich předposraností, chlap na něj namíří zbraň a on, aby mu náhodou neudělal velké bebí, tak míří na nohu.
A teď nemyslím předposraností přímo jejich, ale tím, jak jsou zpracováváni a deptáni např. gen. ispekcí apod. Protože, když si představil co se rozpoutá po tom, co by gaunera típnul, tak radši v naprosté hrůze střelí do nohy a modlí se, aby to stačilo.
Nedávno jsem se dal náhodně do řeči s policistou, bylo to v prodejně zbraní na téma obrana teleskopickým obušekem. Co ten ze sebe vypouštěl za hrůzy o nepřiměřené obraně, jak je teleskop strašná zbraň, tak jsem si jen pomyslel, no tak chlapče tebe už taky dostali.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.

Příspěvky: 102

Registrován: pát 13.4.2012, 3:01

Zbraň: glock 17 4 gen.

Bydliště: Praha

Re: Muž cestou z kasina rozpoutal přestřelku, policistům pak

Příspěvek od style.js » pon 24.12.2012, 15:32

No spis jsem myslel ze miril na stred tela ale s jejich nic moc streleckym vycvikem (asi to nebyla zasahovka) a ve ztizenych podminkach (tma, myslel ze je pod palbou...) ze mel ten ozrala proste jen stesti...

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz