Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters


Debaty o různém příslušenství k pistolím GLOCK

Příspěvky: 105

Registrován: pon 11.8.2008, 0:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: severní Čechy

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Golem » stř 26.12.2012, 3:00

Na stránkách LHS je aktuálně nabízen Condor pouze s jedním poutkem.
http://shop.lhsholsters.com/lhs-condor-p-34.html
Máte ho někdo? Nedovedu si úplně jistě představit jak se to chová.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 53

Registrován: čtv 30.8.2012, 22:36

Zbraň: Glock 19 Gen3

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Johny89 » stř 26.12.2012, 8:05

Golem> ja jsem se na toto primo ptal prodejce, snad mohu prozradit, ze hlavni duvod je z duvodu, ze nekteri zakaznici, kteri byli ale jinak spokojeni, uvedli, ze klasicky Condor se dvema uchyty, dela kalhoty jakoby moc otevrene, natahle asi v miste kde je pouzdro, samozrejme zalezi hodne na postave. Dale pry nejsou na miste obavy kdyz je jenom jeden uchyt, je siroky a vyroben ze silnejsiho 3,16 mm Kydexu. Dale se da toto pouzdro nosit jako vnejsi-OWB a to se pak prikoupi vnejsi uchyceni, ktere je upevneno na dvou bodech. 8-)

Pokud by jsi ale stale trval na starem typu, myslim ze Pavel, by byl ochotny ti vyrobit i stary typ, zalezi na dohode.

Ja osobne jsem zvolil LHS Hawk, kvuli vetsimu pohodli, mozna casem prikoupim nejake vnejsi, ale to se uvidi jestli mi bude chybet, dulezite je skryte noseni a to je nej s IWB-vnitrnim, coz Hawk by mel byt podle vseho nejpohodlnejsi. Hawk by me mel dorazit domu nekdy zacatkem ledna, tak jsem zvedav. :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od kolaCZek » stř 26.12.2012, 23:22

Tak se mi taky zlomil jeden (zadni) J-hook na Hawku. Docela k nastvani. :-/ Jak se bude prodejce tvarit, kdyz mu to tam po roce denniho pouzivani (a to vcetne LOSu a vseho mozneho) donesu?
Nemate nekdo napad, cim zlomeny kydexovy hacek snadno nahradit? Napadl mne naohybany kousek plechu...
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 1444

Registrován: pon 30.1.2006, 18:18

Zbraň: GLOCK

Bydliště: MATRIX, jako všichni

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Smith » čtv 27.12.2012, 15:55

Naohýbaným kouskem kydexu? :wink:
"No jo, dvě dávky..." Vražkov, 6.9.2008, stage 5
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1305

Registrován: stř 30.3.2011, 10:22

Zbraň: G19 4.gen

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od kolaCZek » čtv 27.12.2012, 16:09

Smith: Mno jo... Jen ten kousek mit... :-/
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and then beat you with experience.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34

Registrován: stř 19.12.2012, 22:26

Zbraň: Glock 27 Gen 4

Bydliště: Hodonín

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Baharis » čtv 27.12.2012, 18:37

To by snad neměl být problém.
Odkaz na Kydex jsem beztak získal někde tady... :wink:
Když ti vítr, napne plachtu, když ti plachta, popožene jachtu, snadné je žít!!!

Příspěvky: 57

Registrován: ned 29.1.2012, 20:48

Zbraň: Taurus 85UL + 1911

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Huck Finn » čtv 27.12.2012, 22:40

Další odkaz na kydex.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od john.hawk » pát 28.12.2012, 8:57

možná by stálo za to pouvažovat a frknout tam duralový plech t. 1mm navohnutej tak aby to sedělo, pak si nedovedu představit za sílu která by jej donutila prasknout..
Já mám zatím všechny průvleky v cajku, musím říct..ale nedělám si iluze že to bude nafurt přece jen tem materiál je nějako namáhanej a je tam pnutí..
Kydex od HF můžu jen doporučit.. vyjde Vás to levněji..

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od HV » sob 29.12.2012, 18:32

Na poutka a úchyty doporučuji silnější kydex, dá se koupit např tady:
http://viewitem.eim.ebay.cz/KYDEX-T-SHT ... 93374/item
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 39

Registrován: pát 23.12.2011, 18:42

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Bulgaria

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od LHS Holsters » pát 11.1.2013, 12:09

kolaCZek píše:Tak se mi taky zlomil jeden (zadni) J-hook na Hawku. Docela k nastvani. :-/ Jak se bude prodejce tvarit, kdyz mu to tam po roce denniho pouzivani (a to vcetne LOSu a vseho mozneho) donesu?
Nemate nekdo napad, cim zlomeny kydexovy hacek snadno nahradit? Napadl mne naohybany kousek plechu...
Hey kolaCZek, bad to hear you got hooks broken. Please take a picture of the hooks and email it to info@lhsholsters.com (I also need the dimensions between the attachment holes on the holster itself as we have slightly changed the model). Once I get the info from you I will get you new ones made and shipped back to you. Will do it for free, no worries, we now make them from 3,16 thick Kydex, so new ones should hold longer! You should have just emailed me about it ;)

Happy and successful New Year to all of you, guys!
Reliable gear is as important as reliable weapon. Visit www.shop.lhsholsters.com for yours!

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od HV » pát 11.1.2013, 13:58

Informace pro toho, kdo chce objednávat IWB od LHS. Pavel Manev mi zaslal nový typ IWB pouzdra - ADR (Appendix Draw s možností nosit i na boku jako Condor natočením poutka). Příští týden mi také dorazí IWB Condor. Obě pouzdra jsou s jedním úchytem. Chystám se napsat srovnávací recenzi.
...zbraně, mám zbraně

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od HV » pát 25.1.2013, 8:42

Malá recenze na - IWB POUZDRA OD LHS
Sponzor: Pavel Manev LHS
Autor: HV, tedy já :mrgreen:
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od john.hawk » pát 25.1.2013, 10:02

super.. :wink:

Příspěvky: 5

Registrován: stř 09.5.2012, 0:02

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Pepik_1978 » stř 06.2.2013, 12:04

Na základě této diskuze jsem si v prosinci objednal pro můj G 19 vnitřní kydexové pouzdro LHS Hawk. Termín dodání byl po předchozí dohodě cca měsíc a půl. V pátek bylo pouzdro odesláno z Bulharska a v úterý ráno již bylo doma. Pouzdro je už na první pohled kvalitně zpracované. Musel jsem jej hned vyzkoušet a naprosto na rovinu musím napsat, že se v žádném případě nedá srovnat s látkovou Dastou, kterou jsem používal před tím. Váha pistole je v pouzdru a na opasku rozložena tak, že prakticky ani necítím, že bych ji měl u sebe. Nošení je velmi komfortní, zároveň nikde nic netlačí.

P.S. Jsem aktivní čtenář tohoto fóra, ale nepřispívám do něj, spíš si zde rozšiřuji mé znalosti. První skvělá věc, kterou jsem ale udělal, je, že jsem se rozhodl na základě zdejších informací pro G 19 místo CZ 75 D Compact a druhá pro toto kydexové pouzdro. Nerad bych, aby si někdo myslel, že se snažím dělat p. Manevovi reklamu, jen jsem se chtěl podělit o prvotní dojmy a nadšení.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 53

Registrován: čtv 30.8.2012, 22:36

Zbraň: Glock 19 Gen3

Bydliště: Praha

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Johny89 » stř 06.2.2013, 16:58

Pepik_1978> to mas teda stesti, nebo ja mam smulu... :( Ja mam Hawka objednanyho od 22.12.2012 a stale nic. Verim ze bude super a stve me jen to cekani, uz je to dlouho. Byli pry nejake problemy s dodavkou kydexu, tak snad se brzo dockam.

edit: jinak komunikace s Pavlem je uplne OK, na vse odpovi a poradi. :wink:

Příspěvky: 5

Registrován: stř 09.5.2012, 0:02

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Pepik_1978 » stř 06.2.2013, 18:54

Já jsem objednal a zaplatil večer 7.12. a pouzdro včera dorazilo. Při objednání mě p. Manev upozorňoval, že bude schopný poslat pouzdro na konci ledna nebo na začátku února a včera dorazilo. Zítra ho jdu prubnout na střelnici :).

Příspěvky: 7

Registrován: čtv 13.9.2012, 15:37

Zbraň: CZ75B

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od zdenk » stř 06.2.2013, 20:52

Zdravim,
Tak jsem si objednal a zaplatil jiz v 05/2012 (dostal jsem ujisteni ze bude do 2-3 tydnu) pouzdro prislo az 10/2012.
Mel jsem prislibeno jeste dalsi vec za trpelivost a cekani. Bohuzel musim oznamit ze nic ze slibu, ktere jsem dostal, se nevyplnilo a ani do dnesniho dne nic nedorazilo.
Pan Manev jiz ani nereaguje na dotazy pres email ani pres FB ucet.

Toliko ma zkusenost s touto firmou.

Pouzivam jeste jine pouzdro od fy Huckfinn a me prijde trochu lepe zpracovan (Huckfinn).

Příspěvky: 195

Registrován: pát 02.3.2012, 20:51

Zbraň: Walther PPQ

Bydliště: MOST

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Deringer » stř 06.2.2013, 21:49

Tak abych také něco přidal- objednal sem si pouzdro LHS přes český shop- dodací lhůta prý měsíc. Objednáno asi v červenci. V listopadu telefonát, že dorazilo pouzdro :D už jsem ho samozřejmě nechtěl.

Příspěvky: 5

Registrován: stř 09.5.2012, 0:02

Zbraň: Glock 19

Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od Pepik_1978 » čtv 07.2.2013, 22:43

Hm, tak to jsem měl asi velkou kliku. Co se týče pouzdra, tak zatím nemá chybu. Měl jsem ho dnes celý den a prakticky jsem o něm ani nevěděl.

Původně jsem chtěl také pouzdro od HuckFinn, ale na www stránkách měli upozornění na dlouhou čekací lhůtu, tak jsem zkusil LHS.
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Pouzdro: vše od výrobce LHS Holsters

Příspěvek od john.hawk » pát 08.2.2013, 9:03

ještě jsem objevil velmi dobrého výrobce na slovensku, kdo by měl zájem, at mi pošle SZ. Nemá to tak nabytý, teprve začíná, ale jeho práce je plně srovnatelná..klidně pošlu i fotky..

Zpět na „Příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz