Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Koho volím

Anketa končí za ned 30.12.2012, 17:33

Miloš Zeman
28
56%
Karel Schwarzenberg
22
44%
 
Celkem hlasů: 50

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » sob 29.12.2012, 11:48

Aktualizace : vítěz Miloš Zeman

Tož ať nám dobře slouží!
Naposledy upravil(a) Pařez dne sob 26.1.2013, 17:15, celkem upraveno 7 x.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od S474N » sob 29.12.2012, 12:01

To je nejaka provokace ten Brouk Pytlik nebo to myslis opravdu vazne?

Ja budu volit nejmensi zlo, tedy tatku Smoulu Franze.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 206

Registrován: úte 22.8.2006, 10:56

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Andy » sob 29.12.2012, 12:35

Hosi co blbnete? Okamura je levicak jak prase. Jedine knizete! Neuplatnej, sem tam si da zdravotnich 20, ale chytrej chlap.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Biggles » sob 29.12.2012, 14:14

Abych byl upřímnej, tak jsem z možností volby dost nešťastnej......... Fischer, to je kariérní svině (bolševik) bez názoru, Sobotka je antikomunista, co si ve volnejch chvílích vyštudoval VUML, mladej Dienstbier.......po zádech papá se stává politickou hvězdou snadněji, možná by se ho novináři mohli poptat na čistočistý zakázky v Praze, kdo je tam dál? Bobošíková? Možná dobrá jako věšák na mohérovej svetr, Mudr. Roithová? Ta na mne sice působí slušným dojmem......jenže je proevropská (rozuměj prounijní) tak, že je volitelná jen pro člověka snějícím o EU gubernii ve střední Evropě. Avatar........no nejdřív ani nevěděl jestli chce kandidovat a ani do těď mne nepřesvědčil, že vůbec tuší, co chce a co ona funkce znamená........ale možná by se dal zvolit aspoň pro tu srandu, jak se budou tvářit "seriózní" západní s.áči při oficiálních jednáních........ A kníže? Upřímně je pro mne příkladem degenerace šlechty. Způsob navrácení majetku jeho rodu je minimálně rozporuplný, pro křeslo je schopný také lecčeho (namátkou tanečky kolem Čunka a auditu), nemluvě o tom, že jeho kecy o tom, že spí jen když se melou blbosti mne jako úsměvný nepříjdou......... a drobnost, kterou nemůže popřít ani jeho nejzarytější fanda.............fakt není nejmladší. Máme vhodnější šlechtice.......třeba takovej Lobkowitz...........jenže když už spoléhat na modrou krev, tak by to chtělo místo prezidentský standarty oprášit Korunu.
A ti, kteří se do volby nedostali? Okamura? Trouba, kterej je dobrej akorát na to, aby napsal, co chtěj lidi slyšet.........nejlépe bez řešení, protože to už by se muselo myslet a to bolí (nemluvě o tom, že si často i protiřečí, když se zrovna nálada prostého lidu poupraví). A to moc nechci rejpat do toho, že když se někam přihlásím na základě nějakých pravidel, tak je vrcholem ubohosti ony pravidla napadat, když mne podle nich vyhodí.......... Jestli ten zákon stojí za kulový, tak se tam vůbec neměl cpát, do přístí volby se snažit zákon v senátu učesat a tepve pak se někam s.át, coby spasitel. A ten druhej? Dlouhý? Zmetek karieristickej v rámci jakéhokoli režimu? Kompletně zku.vil na co šáhnul............taky mu to asi dost hodilo. Napadá mne třeba LET a CT-7 od GE...........stálo to pár peněz a v podstatě položilo velkou část českýho leteckýho průmyslu..............a vsadím boty, že to nebyl jedinej zářez.............

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » sob 29.12.2012, 14:41

Okamura je můj kandidát z těchto důvodů:
1.pravidelně jej delší dobu sleduji a jeho názory jsou mi blízké
2.dnešní (22let!!!) vládnoucí elity jej nechtějí pustit do volby = už jen tím se pro mě stává důvěryhodným
3.oficálními médii je zesměšňován a označován jako populista = dělám vždy opak toho co mi radí oficiální (podplacená/koupená) média
Ten kdo chce dělat něco pro národ je populista = můj člověk :D :D
4.návrhy řešení má = navrhuji navštívit jeho www stránky
5.rozhodně nikdy nevolím nejmenší/menší zlo = nikdy by se nic nezměnilo

Pěkný článek zde:
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/H ... ovi-258156
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Biggles » sob 29.12.2012, 15:03

Elita ho nechce pustit k volbám? Nenech se vysmát......... Holt si myslet, že se dneska rozhodnu, zejtra zařídím a pozejtří jsem prezidentem je blbost.......... A řešení? Sleduju (občasně) jeho texty........a není špatné je porovnat i s jeho reálným vystupováním.......... Kupříkladu pohled na rozsah kontrol NKÚ v jeho textech oproti jeho jednání v senátu...........
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od tuareg » sob 29.12.2012, 16:23

U mě je to Zeman
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Sailor » sob 29.12.2012, 16:33

Není tam nikdo zajímavej,jinak souhlasím s Bigglesem,pěkně shrnuto.
Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » sob 29.12.2012, 16:41

Biggles píše: A to moc nechci rejpat do toho, že když se někam přihlásím na základě nějakých pravidel, tak je vrcholem ubohosti ony pravidla napadat, když mne podle nich vyhodí..........
Tož něco k těm pravidlům :lol:

http://jinepravo.blogspot.cz/2012/12/vo ... azska.html

http://paragraphos.pecina.cz/2012/12/ro ... ritni.html

To Tuareg: Zeman = moje menší zlo pro případný duel s Fischerem,toho bych tedy asi opravdu nerozchodil :mrgreen:
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne sob 29.12.2012, 17:17, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny dva po sobě jdoucí příspěvky! Porušení bodu 6 pravidel!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od tuareg » sob 29.12.2012, 16:52

Protože tak nějak ten duel právě tuším, proto ta volba Zemana :mrgreen:
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » sob 29.12.2012, 16:57

To Tuareg: ale ne v prvním kole please,to už raději toho Avatara :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Biggles » sob 29.12.2012, 17:40

Ale (nejen) tyhle věci se zpochybňovali od začátku, kdy byl zákon přijat. Snad nikdo nikdy netvrdil, že pravidla jsou jasná a skvělá. Nicméně přesto do toho dotyčný (-ní) šel..............takže se chtěl účastnit souboje o úřad na poli svinstva a bordelu..........no když to nevyšlo, tak brečí? Opět říkám, pokud se mi pravidla nelíbí, tak tu hru nehraju. Když mám možnost (on má - je v senátu), tak se snažím problém vyřešit........a holt vstoupit do hry až podle jasných pravidel............to co předvádí je trapnost uraženého ega.........

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » sob 29.12.2012, 17:48

To Biggles:tzn. že když je tuná svinstvo,tak se slušný člověk nebude angažovat (nemyslím Okamuru,ale všeobecně),ale počká až se to svinstvo samo napraví a až pak do toho půjde????
Uživatelský avatar

Příspěvky: 34

Registrován: stř 19.12.2012, 22:26

Zbraň: Glock 27 Gen 4

Bydliště: Hodonín

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Baharis » sob 29.12.2012, 17:57

V létě jsem měl shodou okolností týden na kurzu lidi ze špičky pražské ODS a získal jsem celkem zajímavé informace, případně si něco věcí připomenul.

Náš prezident je de-facto pouze figurkou, zastupující republiku v mezinárodních setkáních/jednáních. Ale několik dost důležitých pravomocí přeci jenom má a zde je potřeba vážit, koho chceme a kam chceme jít. Jedna z nejdůležitějších, i když tak nevypadá, je jmenování bankovní rady ČNB. A zde se na pozadí lidské hlouposti a sebeklamu o jakýchsi sympatiích, bude rozhodovat o tom, kolik z ještě zbylého kapitálu, půjde (bude puštěno) do zahraničních rukou. Nakolik se bude prohlubovat stav, kdy o nás budou rozhodovat zahraniční kartely. To je to, oč ve volbě presidenta půjde mezi politickými a hospodářskými ohaři.

Když pominu kandidáty, kteří nemají reálnou naději na zvolení, je jediný Zeman ten, kdo je schopen a ochoten, postavit se zahraničnímu kapitálu, hospodářské loby. Švejnar by byl největší zlo, naštěstí nenastoupil. Ale Fišer je také (prý) velmi blízký těm zahraničním loby.

A proto, naočkován přímo jeho politickými oponenty, má můj hlas má Zeman.
Ale jinak to moc neprožívám, každý ať si volí koho chce. Slovy klasika: "Každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží." :sly:
Když ti vítr, napne plachtu, když ti plachta, popožene jachtu, snadné je žít!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od kuba » sob 29.12.2012, 18:11

franz, sice o ničem moc neví, ale aspoň se to nebojí si to přiznat.

okamura je člověk co taky nic neví, dokonce ani co je v pravomoci prezidenta.. jen at si se svým programem zustane v senatu...

jinak je to samej komouš...
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » sob 29.12.2012, 18:21

To Baharis: proto pro mě menší zlo než např.Fischer,který prodá ČR komukoli..

Jinak u mě má Zeman:
plus - zachránil brněnský Zetor
- sanoval plno škod po Klausových vládách (proto ten nárůst dluhu po vládách ČSSD :mrgreen: )
- zřejmě nejel v korupci
minus - nepohnal k zodpovědnosti odpovědné když byl u moci (hold Klaus bývalý kolega z PÚ)
- oposmlouva
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od S474N » sob 29.12.2012, 18:22

Prave proto jsem rikal, ze clovek musi volit cestou nejmensiho zla. Pokud by to Franz vyhral (jakoze stejne asi nevyhraje), tak si myslim, ze pri jakekoliv navsteve v cizine by bylo vsem jasny, ze nas narod proste "ma koule", kdyz maji takovyho prezidenta. *49*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » sob 29.12.2012, 18:31

To S474N:však pokud nebude Okamura,tak Franz je mé želízko pro první kolo :evil:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od AREYOU » sob 29.12.2012, 20:25

Biggles to napsal více než přesně v tom jeho zhrnutí všech kandidátů. Dle mě tam není nikdo kdo by stál za to ho vůbec volit a volit menší zlo mi nějak nejde pod kůži, takže já asi nikoho.
Lidi ovšem budou volit to nejhorší pro ně, protože mediální masáž dokáže své takže bych se klidně vsadil, že to vyhraje Fisher.

První věc kterou můžete udělat pro svojí svobodu je zbavit se televize (stejně tam kromě reklam nic nedávají) :D .

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » sob 29.12.2012, 20:39

TO AREYOU:Češi si vždy dokázali zvolit to nejlepší.Krásný je příklad volby císaře Ferdinanda,který je pak posekal na staromáku :lol: :lol: :lol: (i když to byli spíš němci)

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz