Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Koho volím

Anketa končí za ned 30.12.2012, 17:33

Miloš Zeman
28
56%
Karel Schwarzenberg
22
44%
 
Celkem hlasů: 50
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od AREYOU » pon 31.12.2012, 19:54

Bobošíkovou jsem potkal tak před 2 měsíci na střelnici Trigger Brno, takže ona taky ráda střílí, ale myslet si, že Karel, když má ZP budu dělat něco pro střeleckou komunitu je hodně naivní.
Bohužel tam opravdu není koho volit a pokud už budu muset zvolit, tak ať je to ten šašek počmáranej jako protest vládě!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od S474N » pon 31.12.2012, 21:03

markony: aby ti nepraskla cevka, jsme v kategorii OSTATNI DISKUSE - OFF TOPIC BEZ ZAMERENI. Je to jasne nebo to chces i nakreslit? *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 480

Registrován: čtv 31.3.2005, 18:58

Bydliště: Ostrava

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od markony » úte 01.1.2013, 1:33

S474N: Neboj neprskané,a kreslit tež mi to nemusíš , jen mne zaraží že kdejaký škrabal založí nesmyslné téma a a X lidí se příroda jako stádo ovcí .
SPHINX 3000 SUHL 150 Anschutz 54 Ruger 161 Glock 26 K 100 X-CALIBUR
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od S474N » úte 01.1.2013, 8:39

markony: a v cem je to nesmyslne tema (i kdyz pominu, ze jsme v kategorii Off topic)? Ja si naopak myslim, ze kazdy strelec by se mel aktivne i zajimat o to, "kdo vladne". Navic si myslim, ze jit volit je jedna z opravdu dlezitych obcanskych povinnosti (i kdyz bohuzel rovnost hlasu to ponekud zabiji z hlediska "posunout to nekam dal").

Mimochodem, pokud ocekavas debatu sktriktne na tema zbrane, bez jakekoliv moznosti "vyboceni", tak spravna adresa je www.strelectvi.cz a nikoliv MG. Smir se s tim, ze tady si na pomer sto moderatoru na tri diskutujici nehrajeme a zejmena v kategorii Off topic se da rozebirat opravdu cokoliv. Pokud je pro tebe toto tema ci kategorie nezajimave, tak jej proste a jednoduse necti. Nemusis se bat, nikdo ti za necteni a nereagovani hlavu neutrhne. *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Salamoun » úte 01.1.2013, 9:14

To MARKONY:

Hele a nedošli Vám na strelectvi.cz diskutující?To je už moderátoři všechny vyBANovali?Takže jste se pustili sami do sebe,slyšel jsem,že jseš také moderátor-devastátor,tedy až po UFOvi,to je ta největší třída s patentem na rozum. :crazy:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 93

Registrován: sob 03.4.2010, 7:40

Zbraň: G23

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od MedWed » úte 01.1.2013, 10:42

Chtel jsem volit Fischera, nez jsem zjistil, jak moc je proEU (jinak jsem se taky nechal osalit "slusnym clovekem") a tim, ze nejvetsi svinstno-zakazky vznikly behem jeho urednicke vlady. Tak jsem chtel volit Avatara (jako protest) Ale s jeho politickymi nazory se proste neshodnu... tak kua nevim... :(
Uživatelský avatar

Příspěvky: 368

Registrován: úte 20.9.2005, 13:11

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Salamoun » úte 01.1.2013, 11:39

Co bys čekal od bolševika a jak to může být slušný člověk :wacko: (Fisher),dělá jen ostudu obyvatelům západního břehu Jordánu :!:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 93

Registrován: sob 03.4.2010, 7:40

Zbraň: G23

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od MedWed » úte 01.1.2013, 12:01

V te fazi jeste nebyla jeho minulost tak medialne znama...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 332

Registrován: čtv 13.1.2011, 13:08

Zbraň: Remington 870

Bydliště: EU

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od tuareg » úte 01.1.2013, 12:09

Čerte líp snad ani nešlo odpovědět(slušně) :mrgreen:
Mě chrání Bůh a Remington 870
Cynik je ten, kdo za vůní květin hledá někde poblíž rakev.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od S474N » úte 01.1.2013, 12:13

tuareg: vsak sem to taky asi petkrat prepisoval *40* *3* *47*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » úte 01.1.2013, 13:07

Ahoj všem v novém roce,
trošku bych se filosoficky rozepsal :D

Začněme jednoduše tím,kdo jsou vlastně držitelé ZP?
1.osoby bezúhonné tj. je u nich předpoklad vyšší morální úrovně
2.osoby zdravotně způsobilé tj.ne narkomani,notoričtí akloholici apod.
3.osoby s dostatečným inteligenčním potenciálem,protože vykonání zkoušek na ZP je jistě náročnější než např. na řidičský průkaz
4.osoby rekrutující se především z vyšších a středních vrstev společnosti (pořízení a provoz zbraně není levná záležitost,zbraně se pořizují kromě sportu a myslivosti především k ochraně života,zdraví nebo majetku

Dle mého neskromného názoru se tedy jedná o skupinu lidí,která patří k tomu lepšímu čím národ disponuje (samozřejmě vyjímky potvrzující toto pravidlo existují :mrgreen: )

Tito lidé by tedy měli být v prvních řadách občansky aktivních a nepřenáchávat rozhodování o stavu a směřování země jiným....

Na závěr něco z historie:
- právo nosit zbraň mělo panstvo a ti co platili daně
- volební právo mělo panstvo a ti co platili daně

Jak podobné že?A jak by bylo smysluplné lecos oprášit,protože ti naši dědci blbí nebyli.....

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Lars » úte 01.1.2013, 16:57

Ještě bych k té Tvé charakteristice doplnil, že držitelé ZP jsou osoby silně individualisticky založené, tzn že máme tendenci se raději spoléhat sami na sebe, než na stát. A kvůli tomu individualismu to tady občas i pěkně jiskří.
Co jsem však chtěl říci - tento individualismus je v příkrém rozporu se všemi násilně euro-sjednocujícími tendencemi. Proto věřím, že každý z nás dá hlas tomu z kandidátů, u kterého bude vidět šanci to "eurohujerství" trochu brzdit.

Co se týká Tvého posledního odstavce - v zásadě souhlas, ale nelze to brát až tak striktně, daně neplatí třeba důchodci (jak starobní, tak invalidní), ženy na MD.., a konec-konců krátkodobě se přece "na pracáku" může ocitnout každý z nás.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » úte 01.1.2013, 18:28

To Lars: samozřejmě co se týká práva nosit zbraň a volebního práva tak doba pokročila(tenkrát to bylo např. až od určité výše odváděné daně,ženy neměly volební právo vůbec apod. což by určitě nebylo a nemělo být pro dnešní dobu použitelné.Ale to je na jinou diskuzi a variant modifikací je nepočítaně...
Bylo to hlavně myšleno tak,že nemohu souhlasit s tím,aby můj hlas měl stejnou váhu jako hlas nějakého Deža,který je na ÚP 10let,Bangladeža,který je v invalidním důchodu a Eržiky,která je od svých 13-ti let permanentně na MD (pozn. autora: použitá jména jsou smyšlená a případná shoda s existujícími osobami je čistě náhodná :mrgreen: )

Jinak důležité je toto:
před koupí automobilu,zbraně apod. je samozřejmé,že si (normálně myslící) člověk shání informace,recence ,zkušenosti atd. (viz. toto fórum) než koupi učiní,aby mu auto/zbraň dobře sloužila.
Minimálně,ne li více by měl učinit v případě voleb,aby si zvolil to co mu bude dobře sloužit.
Protože špatné auto/špatná zbraň se dá v nejhorším,byť se strátou,prodat.Politika se pár let rozhodně nezbavíte...
Proto jsem založil toto téma tj.ne abychom se porvali za Losnu,nebo Mažnáka(což je bohužel to co se našim politiků nejvíce líbí - lidi se perou a my se smějeme),ale abychom si předali informace,rady/ recenze,které pomohou se správně rozhodnout :D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1251

Registrován: pát 07.9.2007, 13:47

Bydliště: LKPR

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Biggles » úte 01.1.2013, 18:36

Já bych se spojení platba daní z příjmu - volební právo nebál, naopak jsem plně pro. Kdo je politiky nejsnáze koupitelný? Ten, kdo daně nejenže neplatí, ale je naopak příjemcem státních peněz. Koneckonců to je jeden z hlavních důvodů krize evropské ekonomiky. Tady vyšší porodný, támhle pastelkovný, sem tam třináctej důchod........trochu peněz přitiskneme, trochu půjčíme.......upravíme statistiku...........nalžeme čísla.........konec, krach, dejte nám někdo peníze!
Člověk není špatnej tvor, ale lidi jsou blbci. Ne nadarmo bývali doby, kdy třeba vojáci neměli volební právo........holt je to skupina snadno koupitelná (stejně ovšem úředníci, důchodci, atd.).............

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » úte 01.1.2013, 19:52

Tak jsem trošku studoval pana Franze a ....je to určitě chytrej chlap,ale tato republika nyní potřebuje někoho ostrého jako břitva.
Momentálně mojí favorité pro 1.kolo: Okamura,Bobošíková

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Lars » úte 01.1.2013, 20:02

Franz... hmm, je to jen můj soukromý názor, a tak to prosím berte. Ale pro mě je člověk, který má problémy se svou vlastní identitou, absolutně nevhodný pro jakoukoliv veřejnou funkci, natož pak prezidenta. Vidím to prostě tak, že: 1) je na tu změnu identity hrdý - a pak je v jeho nitru něco špatně... nebo: 2) nemá koule na to, aby řekl - jo, byl jsem tenkrát mladý a trochu jsem to přehnal, ale dneska s tím už bohužel nic neudělám, tak mě prostě berte takového, jaký jsem.
A dále: Okamura - má moje sympatie, někam se vyškrábal sám od sebe a vypadá to, že je pěkný buldoček. Skazit už v téhle republice není co - ale přesto si myslím, že na ranaře jeho typu čas ještě nedozrál.
I proto má můj hlas "paní Bobo" - ranařka rovná Okamurovi, jen s poněkud kultivovanějším projevem.
O ostatních kandidátech pro první kolo ani neuvažuji, pak se uvidí co dál.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od kuba » úte 01.1.2013, 20:05

Pařez píše: Momentálně mojí favorité pro 1.kolo: Okamura,Bobošíková
aby jsi našel jeho volební lístek :)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od S474N » úte 01.1.2013, 20:06

Tak panove, vzhledem k tomu, jak se v prubehu casu meni kurzy v sazkovych kancelarich, tak to nejvic stejne vypada na Zemana. Jeho kurz klesl uz na 2,0.

kuba: *3* *3*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od Pařez » úte 01.1.2013, 20:09

To Kuba: v nejhorším ho předělám z Fischerova a bude :lol: :lol: :lol: to bude komise koukat :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Koho budou volit Glockaři za prezidenta ČR?

Příspěvek od kuba » úte 01.1.2013, 20:19

myslim si, že moc ne, pro ně asi klasika, znehodnocenej lístek, šup s nim do koše... :)
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz