Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6


Ostatní "plastové" pistole

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od HV » úte 10.11.2009, 21:00

:) to mi povídej. V něco takového jsem ani nedoufal. I když na druhou stranu, když jsem na to přišel i já.
...zbraně, mám zbraně

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od Selag » stř 11.11.2009, 7:11

cmk píše:
Ale začínám mít dost toho vychvalování zázraku K 100. Jak je jedinečný, super, nejlepší......
A to rika jeden ze zakladatelu MG? :-)

Myslim, ze chvala na nektere vlastnosti K100 se jeste zdaleka nevyrovna az prehnanym chvalam na Glocka (nerikam, ze si Glock chvalu za nektere sve vlastnopsti nezaslouzi - naopak zaslouzi - stejne jako K100)... Kazdopadne oboji je to prd proti chvalam na Duty, ktera jsou k precteni na strelectvi.cz :-)
Jak jistě víš, tak G pro mě není modla, ale spolehlivej nástroj. Proto sem se nikdy nezapojil do jeho nekritického opěvování. Jsem si plně vědom jeho kladů a záporů :-) (jako spoluzakladatel MG bych měl, ne? :-) ) Ale poslední dobou, jak tak sleduju stránky o K 100 si připadám, že čtu o nějakém vynálezu století.....A pokud je na té zbrani něco špatně, tak za to můžou češi. :-( Viz zásobníky, hlavně, niklování, rozpadající se mikrometry,nekvalitní vylézající kolíky, ulomené lučíky, havárie hlavně... to je jen krátký výčet toho, jak čeští výrobci-subdodavatelé, potažmo uživatelé ničí pověst této geniální zbraně. Tak že mě to trošku se*e. Jasně, při počtu vyrobených K 100, si výrobce může dovolit individuální a velmi rychlý přístup ke každé reklamaci. Ale že by si za to zasloužil ty chvalozpěvy, které jsou na jeho foru, tak to si rozhodně nemyslím. A při porovnání odhadovaného počtu vyrobených zbraní a počtu presentovaných závad..... ať si každý udělá obrázek sám. No a o DUTY se myslím nemá cenu rozepisovat. Diskusi sleduji, nijak se nezapojuji. Měl sem v ruce 2x, nijak mě nenadchla, ale možná že čas ukáže. Ale ty její miřidla jsou opravdu tragické. :-( Ještě jedna poznámka k doporučovaným mikrometrům na K 100 od STI. Jednak umístění hledí hodně od konce rámu se mi nezdá ideální, ale možná to jinak konstrukčně nešlo, ale uváděná cena 599 Eur - no tak to je teda mazec. ( ještě včera byla tato cena uváděná p.Kuracinou tady http://www.grandpower.eu/phpBB2/viewtop ... sc&start=0) A nebo to špatně chápu a je to cena za celou zbraň? :-) :-)
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od HV » stř 11.11.2009, 9:20

Selag: V zásadě s tebou souhlasím i když K100 vlastním. Na druhou stranu,když se mi ji podařilo uvést do spolehlivého stavu, střílím s ní celkem slušně. Hoď sem nějaký odkaz na tebou popisovanou havárii hlavně? To by mě zajímalo. O ničem takovém jsem neslyšel.
...zbraně, mám zbraně

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od cmk » stř 11.11.2009, 9:52

A pokud je na té zbrani něco špatně, tak za to můžou češi. :-( Viz zásobníky, hlavně, niklování, rozpadající se mikrometry,nekvalitní vylézající kolíky, ulomené lučíky, havárie hlavně... to je jen krátký výčet toho, jak čeští výrobci-subdodavatelé, potažmo uživatelé ničí pověst této geniální zbraně. Tak že mě to trošku se*e.
Mas sice pravdu... Ale vytrzenou z kontextu.
Co ja vim, Jaro se nezrika zadne zodpovednosti a vzdycky to bere tak, ze: "Ano, mame problem se sub-dodavatelem, ale chapeme, ze to zakaznika nezajima, problem samozrejme resime my, protoze to je ve finale nas problem, protoze celek je nas vyrobek".

A neprijde mi, ze mensi pocet vyrobenych pistoli znamena moznost lepsiho pristupu k zakaznikum.
1.000 vyrobenych pistoli mesicne znamena zamestnat treba 20 lidi do vyroby, 5 lidi na reseni technickych problemu a 5 kancelarskych (ucto, obchod, provoz...) - a uzivi je to.
10.000 vyrobenych pistoli by uzivilo zakonite 10x tolik lidi, ale vsichni vime, ze jich nebude tolik potreba, mozna bude potreba 2nasobek kancelarskejch, 5ti nasobek vyrobnich, 10ti nasobek reklamacnich...
Dusledek > mensi vyrobce je znevyhodnen v tom, jaky pristup si muze dovolit k zakaznikum, protoze proste nemuze dat tolik kapacit na reseni problemu jako vetsi vyrobce. Pokud by ovsem vetsi vyrobce chtel.

Myslim, ze uvadet vsechny ty nadstandardni veci (treba reseni reklamace pres mail - tedy na dobre slovo) nema cenu jmenovat. A nevsiml jsem si, ze by to kdokoli jiny delal.

K hledi - coz se vyprdnout na vetsi mouchu a srazit hledi?
Ja taky driv chtel, aby mi to na 25m strilelo na flek, uz jsem od toho ustoupil. Duvody jsou prosty.
a) kdyz mi to na 25m strili na flek, tak mi to na 10m strili pod zamernou
b) strilim s tim akcni discipliny, tady treba i gongy prave na tech 10m - pokud chci rychle trefovat gonga, musim jej videt, pokud jej chci videt, musim mirit maximalne na stred, spise na jeho spodni okraj, kdybych byl nucen mirit na horni okraj nebo dokonce nad nej, tak ho proste nevidim.
c) pri mirence mi to jednak nevadi, pac beztak bejvaj pred ostrym zavodem zamerny vystrely a jednak je lepsi mirit na mezinarodnim pistolaku na zcela zretelne rozhrani bila/cerna, nez na stred
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od Selag » stř 11.11.2009, 10:03

HV píše:Selag: Hoď sem nějaký odkaz na tebou popisovanou havárii hlavně? To by mě zajímalo. O ničem takovém jsem neslyšel.
Během dne dohledám a hodím to sem. Bylo to jak na jejich webu, tak na ruském.

to cmk: Tvé úvahy ohledně počtu vyrobených zbraní jsou pěkné .-)ale já sem to myslel jinak. Zatím počet zbraní vyráběných GP není tak velký, aby si zřizoval výhradní dovozce a zastoupení. Zatím pořád zvládá reklamace vyřizovat na přímo sám. Až bude těch zbraní vyrábět a prodávat x násobně víc, tak už sám všechno zvládat nebude a ty jako zákazník budeš při reklmaci odkázán na prodejce - potažmo místního distributora a jednání s výrobcem už bude prakticky nemožné. Tak jako u G.

PS: Ano, odpovědnosti se nezříká, ale nikdy neopomene dodat, že to vlastně zavinili ti čehůni :-( a on s tím má jen trápení a problémy.

" Myslim, ze uvadet vsechny ty nadstandardni veci (treba reseni reklamace pres mail - tedy na dobre slovo) nema cenu jmenovat. A nevsiml jsem si, ze by to kdokoli jiny delal."

Já ano, např. STI zcela běžně komunikuje a je ochotno řešit. Akorát že to je z větší dálky = větší problémy.

Tak musíš vydržet. Zatím se tahle adresa http://www.world.guns.ru nedá otevřít. Je tam celé vlákno o K 100. Tam je to popsané. V podstatě vydutá hlavěň. P. Kuracina to popisuje tak, že česky Honzo poslal do ucpané hlavně další střelu. Uživatel tvrdí, že to není pravda. Nakonec výměna hlavně, jestli si dobře pamatuju, tak bezplatná, aby byl klid. :-)
Naposledy upravil(a) MujGLOCK.com dne stř 11.11.2009, 11:04, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Sloučeny čtyři po sobě jdoucí příspěvky!
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od cmk » stř 11.11.2009, 10:38

Selag> nejak mi ta ekonomika nevychazi :-)

Vyhradni zastoupeni pro CR uz ma (Proarms), krom toho poradava zdarma skoleni zbrojiru (jak opravovat, jak ladit).
Mam-li problem, uz dnes to muzu resit 2 zpusoby
a) donest do ProArmsu (nebo prodejci, co to posle do Proarmsu)
b) domluvit se a zaridit si to sam rovnou

Cemu rozumim, casem asi Jaro nebude mit cas to resit sam, ale se stoupajicim poctem zbrani si bude moct dovolit vic lidi na to. A vzhledem k pristupu do ted se mi nejak nechce verit, ze si tuhle svoji pozici necha ujit. Vsichni vime, ze jestli je v necem GP silny, tak je to prave pristup k zakaznikum, a to az takovy, ze podle nekterych vznikaji az zbytecne moc pozitivni zpravy :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od Selag » stř 11.11.2009, 10:47

O.K. nebudu se přít a stejně jako ty mu přeju, aby ten přístup se stoupajícím počtem vyrobených zbraní vydržel. Já opravdu nemám nic proti GP, akorát mi opravdu vadí, že za všechno špatné může někdo jiný. A nejlépe..... však víme :-) :-.)

to HV: tady to řeší přímo na foru GP http://www.grandpower.eu/phpBB2/viewtopic.php?t=305
Tak sem to jen zběžně proletěl a nakonec mu výměnu hlavně hradil Proarms.
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od HV » stř 11.11.2009, 10:52

cmk: S těmi gongy máš pravdu. Je lepší ho vidět. Proto je lepší mít mouchy 2 ;) Na druhou stranu si nemyslím, že když ti to jde na 25m na střed, půjde ti to na 10m pod záměrnou. Mé odhady založené na hrátkách s kolimačním laserem jsou takové, že na těch 25m je balistika v podstatě zanedbatelná. Jestli ti to půjde na 25m na střed, dovolím si tvrdit, že na 10m to půjde pod střed max o rozdíl osy hlavně a osy mířidel.
Já byl teď v Poříčanech na PSK UNION akci (Velká cena Unionu), a to ti byla mířenka na různé vzdálenosti. Když máš z 16m mířit na 5 ks v podstatě vzduchovkových terčů, blbě se to odhaduje. Pak tam jsou redukované terče na 8 - 12 m a zase jen odhaduješ o kolik ti to půjde výš. Pak je výhodnější mít osu hlavně v ose záměrné.
Naposledy upravil(a) HV dne stř 11.11.2009, 10:54, celkem upraveno 1 x.
...zbraně, mám zbraně

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od cmk » stř 11.11.2009, 10:54

Jo jo, kazdemu co zada :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od HV » stř 11.11.2009, 11:23

Musíš uznat, že když je rozdíl na 25m cca 25cm nebo kolik je poloměr pistoláku, blbě se dynamicky odhaduje rozdíl. No a když pak máš střílet na terčík 10 - 15 cm v průměru (samozřejmě bez nástřelu), je to sakra znát ;) To je pak místo středu třeba bělouš. Na soutěže s většími terči je to možná výhodnější ale vzhledem k tomu, že mám i glocky nastřelené víceméně na flek, upřednostňuji záměrnou stejnou na všech zbraních. Ale samozřejmě souhlasím s tvým názorem...každému co žádá ;)
...zbraně, mám zbraně

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od Selag » stř 09.12.2009, 11:59

Tak slovenští policajti mají smůlu. Můžou totiž se souhlasem nadřízeného nosit do služby i svou zbrań, pokud je na schváleném seznamu. K - 100 tam nebyl, tak v souladu s nějakou jejich směrnicí požádali o její zažazení do tohoto seznamu a výsledek.........

Oznamujem policajtom, ktorý vlastnia zbraň K-100, že v zmysle hore uvedeného nariadenia NEBOLA táto zbraň schválená na jej používanie pre služobné účely. Na otázku , aké sú dôvody jej neschválenia mi bolo povedané že sa dôvody neuvádzajú.


Zvláštní podpora jejich domácího výrobce :-(
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od cmk » stř 09.12.2009, 12:10

Ono to ma 2 stranky.

Kdybych o tom pravidle noseni vlastnich zbrani rozhodoval ja, rozhodl bych asi nasledovne:

Nosit sve zbrane ANO, ale, musi to splnovat nasledujici parametry:

a) velikost kompakt ci full (samozrejme se specifikaci min. poctu naboju, velikosti zbrane, hmotnosti, ...)

b) raze 9mm Luger

c) povinnost nosit sluzebni strelivo

d) pravidelne prokazovat spolehlivost zbrane (napr. 1x mesicne, minimalne 100 vystrelenych sluzebnich naboju s maximalne 1 zadrzkou)

e) mozna bych jeste omezil spoustak, asi bych nerikal ktere jsou povolene, ale ktere nejsou povolene (DAO apod...)

Vyprdnul bych se na specifikace konkretnich typu. Maximalne bych udelal seznam zbrani, ktere urcite odpovidaji specifikaci, coz nevylucuje pouziti i jinych zbrani, pokud specifikaci splnuji.

Obavam se totiz, ze vuci K100 panuje jista neduvera z dob, kdy se K100 jeste dovyvijela a doopravdy zlobila. I moje K100 Silver z roku 2006 jeste nebyla bezvadna. Ta stavajici cerna z roku asi 2007 mozna 2008 uz slape v pohode.

To prokazovani spolehlivosti by alespon nutilo policajty trochu strilet.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 1556

Registrován: pon 04.4.2005, 10:02

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od Selag » stř 09.12.2009, 12:27

Oni to tak nějak specifikované mají...... nariadenie MV SR č. 77/2009

Podľa informácií, ktoré som dostal na odbore vedecko-technického rozvoja MV SR sa budú súkromné zbrane môcť používať okrem výkonu služby aj pri výcviku v streleckej príprave a previerkách zo streleckej prípravy. Strelivo na výcvik a previerky sa bude dodávať služobné v normách , ktoré sú stanovené rozkazom ministra vnútra SR v príslušnom kalendárnom roku. Policajti vedia o aké množstvá ide. Palebný priemer bude podobný tomu dnešnému, ale kapacita zásobníku nesmie presiahnúť 17 nábojov.
Ten kto vlastní zbraň uvedenú v prílohe nariadenia, tak si len napíše písomnú žiadosť svojmu nadriadenému s personálnou právomocou , kde uvedie svoju hodnosť, meno, priezvisko, čoz. služ. zaradenie, druh zbrane, kaliber, výr. č. zbrane, kapacitu zásobníku a samozrejme, že príslušné nariadenie podľa ktorého žiadosť podáva. Tí, ktorí majú iné zbrane ako tie, ktoré sú uvedené v prílohe nariadenia, musia podať žiadosť na hore uvedený odbor cestou svojho nadriadeného s personálnou právomocou, ktorý tak tiež musí uviesť, či odporúča , alebo neodporúča vyhovieť žiadateľovi. Táto žiadosť potom bude schvaľovaná policajným prezidentom. Môžem povedať, že prvotná informácia bola, že na výcvik a do výkonu sa budú môcť používať súkromné zbrane ale na previerky tie, ktoré má každý v súčasnej dobe pridelené, čo sa mi zdalo trochu "mikeťuk" a aj sme sa zhodli s chlapíkom s ktorým som debatoval. Ale poinformoval sa a potom mi volal naspäť a podal už kompletnú informáciu. Povedal, že to je na 99, %. Prečo tam neuviedli slovenskú zbraň to nemám potuchy.


Řeší to tady : http://www.grandpower.eu/phpBB2/viewtop ... c&start=15

Já bych to pochopil, kdyby šlo o normální tendr na přezbrojení. Ale zákázat jim to úplně...... bude tam nejspíš nějaká velká averze. A nemyslím přímo ke zbrani. Ale je pravda, že je to zbraň nová, až roky ukážou, jaká je její kvalita a spolehlivost. Trošku se už přestávám orientovat v tom značení vývojových stupňů a mezitypů této zbraně. Chápu, že jde její vývoj neustále kupředu, ale začíná to být trošku chaos.
Glock 17, CZ 75 TS konfigurator, Sig 226 X-Five, DD M4, CZ 75 TS2 Depp Bronze, Ruger SP 101, KMR L-02 Spectra

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od HV » stř 09.2.2011, 15:56

K100 má subkompakt http://www.grandpower.eu/phpBB2/viewtopic.php?t=726
Koukám, že cmk už žebrá o TTD :) Snad se Jeníku nebojíš, že ti GP bude ku*vit divizi MPi??? :mrgreen:
...zbraně, mám zbraně

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od cmk » stř 09.2.2011, 16:03

Nebojim :-)
Naopak bych o ty zbrani docela uvazoval... :-)
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od HV » stř 09.2.2011, 16:16

Já jsem se zařekl, že nebudu stříle MPi dokud se tyhle věci nevyjasní. :)
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

STD člen

Příspěvky: 215

Registrován: stř 09.1.2008, 7:05

Zbraň: G19 (3gen), GP K100

Bydliště: Praha

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od Fredouch » čtv 27.10.2011, 19:29

Mno poslední příspěvek je hodně starý, ale snad tu můj nezapadne.

Dobrá věc se podařila. Od konce pravděpodobně příštího týdne budou v nabídce LHS Holsters http://www.lhsholsters.com/ pouzdra vyvzorovaná kopytem přímo na K100.

4.11.2011 EDIT: Tak v nabídce už jsou. Jen jsou v e-shopu tak zvláštně "schované". Výběrová roletka je až pod způsobem uchycení a šířce opasku.

Už minimálně dvě jsou objednána. Já vnější a kolega vnitřní. Jsme zvědaví a natěšení.
G19; GP K100
- Zkušenost je jméno, které dáváme svým chybám a omylům.
- Život je jako rozkvetlá louka. Ohneš se pro kytičku a hned tě někdo kopne do prdele.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 146

Registrován: pát 16.12.2011, 8:33

Zbraň: GP K100 Mk.7

Bydliště: Tam kde vidíš co dýcháš

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od kašpar » stř 02.1.2013, 15:56

Zdravím kolegy střelce, tak nazrál čas kdy už mě začíná štvát jak dostávám na střelnici se svým mazlíkem nafrak od ostatních používajících fullsize čízy. Začal jsem pošilhávat po K100, aby jsem trošku rozšířil obzory naší úzké střelecké skupiny. Tahle pistole mě neskutečně přitahuje, ale zároveň děsí. Je tu nějaká dobrá duše která by mě nechala pár ran pustit, popř. přidala svou subjektivní recenzi? Pohybuji se po ostravských střelnicích, ale není problem někde do okolí dojet
----------------------------------------
Hrdý občan České Banánové Republiky. Vote AVATAR for Prezident
GP K100 Mk.7
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od cover72 » stř 02.1.2013, 18:27

Subjektivní recenzi nejmenší varianty (P11) máš na http://cover72.net/zbrojnice/P11Mk7.htm
Podotýkám, že "střední" model (P1) se mi zdá být poněkud méně povedeným.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 146

Registrován: pát 16.12.2011, 8:33

Zbraň: GP K100 Mk.7

Bydliště: Tam kde vidíš co dýcháš

Re: Pistole GrandPOWER K 100, GPI ST6

Příspěvek od kašpar » stř 02.1.2013, 19:47

s chutí jsem si početl a dost mě překvapila spolehlivost při slabém úchopu a "nemlsnost". Díky za recenzi
----------------------------------------
Hrdý občan České Banánové Republiky. Vote AVATAR for Prezident
GP K100 Mk.7

Zpět na „Jiné plasťáky“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz