Amnestie prezidenta republiky


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od Jasik » čtv 03.1.2013, 22:05

Sem se koutkem oka díval na zprávy (myslím na Nově) a teda musím říct, že to zpravodajství o propouštěných je nějaké nevyvážené a řekl bych skoro rasově podněcující... Jinak by přeci nebylo možné, že většina čekajících na propouštěné vězně byla dle jistých fyzických aspektů rómského etnika... 8-) :oops:
A nejlepší byla jedna mladší žena, co pronesla, že čeká až jí propustí "starýho, brachu, bratranca, strejdu a pak mamu a tetu...".

By mně zajímalo, jak se taková rodina zapojí do pracovního procesu, bude řádně platit daně a jistě se bude vyhýbat tomu, aby se nedostala opět do hledáčku policie a soudů..

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od cmk » čtv 03.1.2013, 23:26

Zapoji se do "prace" uplne stejne jako driv.
Jen ten cyklus bude v prumeru o 6 mesicu posunuty...
Kradez, vysetrovani, obvineni, soud, odsouzeni, odsezeni, propusteni, kradez, vys...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od 4mike » pát 04.1.2013, 10:27

Jasik píše:.........čeká až jí propustí "starýho, brachu, bratranca, strejdu a pak mamu a tetu...".
By mně zajímalo, jak se taková rodina zapojí do pracovního procesu,.........
tipnul bych si na pořádnej mejdan, poněvadž se v takovým počtu dlouho naráz neviděli :lol:
Hi, my name is Mike. I'm a Saigaholic
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od Fox4077 » pát 04.1.2013, 15:48

Naposledy ještě zareaguji.
Amnestie, naprostá prasárna, když o tom mluví třeba ve zprávách, tak už musím vypínat zvuk, to se nedá. :evil:
Drobné zamyšlení:
U nás v Opavě propustí 135 kousků, tedy třetinu vězňů! Ale už nikdo nemluví o tom, co budou dělat ti nevyužití bachaři?
V mé fabrice, kdyby ubyla třetina práce, tak třetina lidí letí. Je mi jasné, že je to něco jiného, a že se počíta s tím, že do pár měsíců bude zase plno, ale i tak, pořád to bude pár měsíců!
Můj dobrý kámoš je bachař, a ten mi před nedávnem říkal, že si chodí do ''práce'' vlastně odpočinout, zvláště na noční. Tedy ještě v době přeplněnosti věznic.
Já dělám na dílně, vyrábím, vytvářím hodnoty a z mých daní má on vlastně výplatu, a to výplatu asi dvakrát větší než je moje. :evil:
To je další ukázka z mnoha, že to všechno, prostě směřuje do sraček. :bomb:
Můj tip je, že do 10 let se komplet zhroutí celosvětová ekonomika. Pokud se tedy nestane něco zásadního, např. válka nebo oficiální přílet mimozemšťanů, kteří by si nás vzali konečně do parády.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od Kmoch Vladimír » pát 04.1.2013, 16:40

Také mě vadí odůvodnění amnestie.Přeci nelze logicky odůvodnit dvacáté výročí vzniku ČR (jako pozitivní akt se kterým jsem nesouhlasil,jsem stále čechoslovák) tím,že toto "výročí"navždy pošpiním aktem státní benevolence k právu jako takovému!Ten člověk ve vrcholové funkci státu,spolu s premiérem vlády dovršili touto amnestií destrukci ,která započala "rozpadem"republiky,jejím rozkradením kupon.privatisací a zhasnutím světla při mnoha milionových zlodějnách a nyní při odchodu z funkce nejvyšší i gestem,které se neobrací ke společnosti poctivých lidí kteří tento stát budují a udržují jako svou vlast,ale tento člověk se obrátil se svou "milostí"k těm,kteří tuto zemi nebudují,ale ji dále rozkrádají a neustále jí škodí!!Je to jakýsi "políček",nám "ovčanům", a vzkaz "vlkům":Pokud budeme u moci,nemusíte se bát!Zlodějnami jsme začali a pokud je co krást,zlodějnami budeme pokračovat!Jsme totalitou nového typu!Pokud bude možnost koalice,třeba i s "ďáblem",tak vždy demokraticky zvítězíme!To je naše jistota a držíme se "zuby,nehty"!Proti všem,kdož o nás pochybují!Jsme nová "pseudo- demokracie" v rouše HOLUBÍM!Jsme ODS!!Ještě:Pozor na Zemana!Rád uzavírá koaliční smlouvy s ODS! :mad: Zdravím.
Právě nyní běží titulky na ČT24,že podle ministerstva spravedlnosti se amnestie bude týkat cca 32tisíc lidí!A to je hodně "vděčných"voličů spolu se"skalními" před volbou PRESIDENTA pokračovatele!!Nemyslíte? :( Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od Lars » pát 04.1.2013, 18:23

Musím říci Vladimíre, že jak spolu většinou nesouhlasíme, tak tohle bych lépe nenapsal, kdybych se rozkrájel.
A to počínaje rozpadem společného státu Čechů a Slováků (což já osobně tohle považuji za velezradu tehdejších představitelů), přes kuponovou privatizaci - největší rozkrádačku v dějinách a kam se na to hrabou komunisti se svým znárodňováním, až po tuhle amnestii - malou domů všem kmotrům od jejich hlavního kápa z hradu.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od AREYOU » pát 04.1.2013, 18:43

Lars
Já jsem tedy za rozpad ČR a SR rád myslím si, že to naopak pomohlo k lepším vzájemným vztahům mezi oběma národy a pokud by se to drželo ve společném Československu které dle mě nikdy nemělo vzniknout akorát by to vyvolávalo napětí a hašteření.

Sorry za OT.

Příspěvky: 37

Registrován: stř 11.1.2012, 15:12

Zbraň: CZ 75 compact

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od zigira » pát 04.1.2013, 19:14

Amnestie vyhlášená panem"neomylným"je plivancem do tváře všech slušných lidí!Propustit na svobodu několik tisíc darebáků s tím že je ve věznicích málo místa tak to je opravdu krásný dárek k výročí vzniku samostatné ČR!Kdyby v těch věznicích byli jak sardinky a spali namačkaní ve stoje tak je mi to jedno.Jsou tam zatrest a ne na hotelu!Mají se chovat jako lidi a ne jako hovada a nemusej tam být.A taky by mě zajímalo jak tu někdo zmínil co je v pozadí této amnestie a kolik asi Vencovi připluje kapříků?Jdu blejt velebnosti!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od S474N » pát 04.1.2013, 19:32

Tak si tak rikam ono zname "cui bono". Co kdyz panove ta amnestie ma zastrit jeste vetsi pruser, ktery diky tomu zustane nezverejnen? Vsichni ted resi amnestii a nic jineho. *88* *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1306

Registrován: ned 30.10.2011, 13:01

Bydliště: Děčín

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od Sailor » pát 04.1.2013, 19:35

Glock 26 gen.4,Glock 42,CZ 75,Colt Huntsman,Mossberg Maverick 88,FN Baby Browning
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od reddog » pát 04.1.2013, 19:49

S474N:
No, napsat to ja, tak se mi smejete za paranoiu. Takhle mi nezbyva, nez souhlasit. Taky mam ten neodbytny pocit a beha mi mraz po zadech. Tak mi mluvis z duse, Certe.

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od Pařez » pát 04.1.2013, 19:53

To S474N:
No církevní restituce už jsou v suchu,volba prezidenta překrýt nejde a ani není proč,protože všichni kandidáti jsou na jedné lodičce,tak bych se přikláněl k :

http://www.zvedavec.org/komentare/2013/ ... logiku.htm


Ale ještě mě napadla jedna věc.Vím,že je to rochu šílený.Co když je to jinak.Co když je Klaus pod tlakem a ten airsoft antetát měl naznačit:dostanem se k tobě a ke komukoli z tvojí rodiny...A ten najatý cestující airsofťák byl neustálou připomínkou aniž by o tom blbec věděl???
Prostě něco jako hlava koně v posteli...?
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od S474N » pát 04.1.2013, 20:42

Čepro, Rolins, Pomeje,
Vašek pouští zloděje.
Manažeři z Unionu,
vesele už běží domů,
Pitr Tomáš, soudce Berka,
- volná je Wajglova dcerka,
Hlava mi to nebere,
Vašek se s tím nesere.
Jen mi řekni hlavo země,
neděláš ty vola ze mě ?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od Pařez » pát 04.1.2013, 20:49

S474N:Báseň měla vždy sílu meče!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od S474N » pát 04.1.2013, 21:47

| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od Pařez » pát 04.1.2013, 22:06

S474N:No to víš,že to věděli velmi dobře....
Většina z nás si vůbec neuvědomuje jak to tady vlastně funguje.Existuje tu sekta vyvolených a nepostižitelných(bývalí TOP STBáci a TOP komunisti a jejich potomci převzivší moc v roce 1989),která vysává celý národ jako pijavice.Pro lidi připravili hru na modré a oranžové,na pravici a levici tj. absurdní divadelní komedii s názvem demokracie.....

A my jen tupě zíráme a zíráme,protože jsme tupý národ čekající vždy na novou ohlávku....

Je naděje na změnu ptám se??

A jedna píseň:
http://www.youtube.com/watch?v=W0Mydquf9S8
Uživatelský avatar

Příspěvky: 804

Registrován: pon 20.3.2006, 13:09

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Re: Amnestie prezidenta republiky

Příspěvek od 4mike » pon 07.1.2013, 8:28

S474N píše:Tak si tak rikam ono zname "cui bono". Co kdyz panove ta amnestie ma zastrit jeste vetsi pruser, ktery diky tomu zustane nezverejnen? Vsichni ted resi amnestii a nic jineho. *88* *4*
třeba prezidentův autogram k eurovalu
v humbuku kolem Ratha prošel v klidu sněmovnou i senátem
Hi, my name is Mike. I'm a Saigaholic

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz