Protest411: Plates upside down


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Protest411: Plates upside down

Příspěvek od S474N » pon 29.5.2006, 12:32

Kazdy spravny ridic by si mel toto precist a idealne se podle toho i zaridit. Prece jenom, odsereme to potom vsichni.

Obrázek
Naposledy upravil(a) S474N dne pon 29.5.2006, 12:53, celkem upraveno 1 x.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 135

Registrován: sob 28.1.2006, 8:19

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Košice, Slovensko

Re: Protest411: Plates upside down

Příspěvek od pbezo » pon 29.5.2006, 12:42

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » pon 29.5.2006, 13:01

Uz se to pomalu rozjizdi i jinde:
:arrow: http://www.autorevue.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=8605
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 345

Registrován: stř 06.4.2005, 22:33

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Příspěvek od Ivoshek » pon 29.5.2006, 13:08

nikdy jsem na vlastní oči neviděl nehodu, která by byla způsobena úmyslným porušením pravidel
Takových se stalo v místě mého bydliště za poslední 2 roky několik (z toho dva 18ti letí řidiči, kteří dostali od papínka k narozeninám nové BMW).
ony ty brzdové kotouče, destičky a pohonné hmoty nezbytné k opětovnému rozjezdu (nemluvě pochopitelně o spojkové lamele apod.) také nejsou zadarmo (a nota bene jsou i krutě zdaněny).
Sorry, ale to je vůl. :roll: To nemá ani smysl dál komentovat.
Existují země, které na některých druzích svých komunikací rychlost nikterak neomezují (nejznámější příklad jsou německé dálnice, ale můžeme uvést i silnice a dálnice v americké Montaně a všechny silnice mimo obce v australském Severním teritoriu a na ostrově Man, ležícím mezi Británií a Irskem).
Tak tohle je jako srovnávat Macochu a Grand Kaňon. Naše dálnice na tyhle rychlosti prostě nemají, jak rozměrama tak kvalitou. Navíc kamiony, které se sjely z celé Evropy, způsobují, že je rychlá jízda na těchto komunikacích víc než nebezpečná.

P.S.: Poznámka o řidičích v AUDI byla celkem zbytečná. Ti, co jezdí jako prasat, si to můžou dovolit a vždy dovolí. Pokuta pro ně nic neznamená. A když jim seberou papíry? Nevadí použijí kontakty a promažou správná místa ouředního stroje a jede se dál. (a tohle není JPP) Proti AUDI nic nemám, ale tihle řidiči si PAYKANa nekoupí.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Příspěvek od Stepan » stř 31.5.2006, 11:37

Počet dopravních nechod a mrtvých na našich silnicích je důkazem, že mezi řidiči je dosti velké procento nezodpovědných hovad.

Kdyby bylo po mém, tak by se hovada nestačila divit a do několika měsíců by žádné z nich nevlastnilo řidičák.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 294

Registrován: úte 06.12.2005, 12:20

Bydliště: WEST

Příspěvek od veselka » čtv 01.6.2006, 10:42

U nás je na silnicích velký bordel, a nový zákon určitě na tom nic nezmění. Aby se tomu aspoň trošku předešlo nesmí policajti dřepět v kanclu na prde**, ale neustále být v provozu!
Pacifismus je NEMOC modEUrni doby.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 818

Registrován: ned 02.10.2005, 0:49

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Kladno

Zbytečné strachy

Příspěvek od realcop » čtv 01.6.2006, 14:45

Pánové co se tak hloupě plašíte. Já jsem tady už jednou vysvětloval. Pokud mi řidič řekne, že s přestupkem nesouhlasí, můžu se stavět třeba na uší a udělám leda kulový. navíc pokud chci někomu dát pokutu musím vypsat tolik papíru, že si tím udělám problémy akorát sám. Kvůli pokutě na místě nezaplacené musím vypsat tři formuláře z toho na jeden púatří podpis přestupce a pokud udělám chybu dostanu flastr. A pokuta na místě. U nových bloků musí podepsat přestupce každý zvláš a už vidím, jak nutím podepsat řidiče dvoutisikorunovou pokutu na stovkových blocích. To mně pošle do pr. .. a zase tři další papíry. Chlapúci ste bláhoví když myslíte že se něco změní. Dávám zákonu maximálně tři měsíce. V září je novelka o co?
Jsou tři druhy lží: Lež prostá, lež sprostá a statistika. Winston Churchill

Lide lžou a v mediích pracují lidé, media tedy mohou lhát a mnohdy lžou. realcop

Příspěvky: 359

Registrován: sob 10.9.2005, 18:09

Příspěvek od Maco » čtv 01.6.2006, 20:14

Realcop : tak ja to typoval do 1.1.2007 a pak si to poslanci zmeni nebude jim to vyhovoat "Zduvodnete si to sami ;)"

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz