Kolimační laser


Nezařazené příslušenství (optiky, pouzdra, obaly) a další

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Kolimační laser

Příspěvek od HV » úte 14.8.2012, 7:27

Na DX jsem našel docela levný kolimační laser. Něco podobného vlastním a pokud jsou mířidla rozhozená, pomůže to k hrubému nastavení už doma. Na střelnici se pak doladí detaily.
Co je důležité je cena. Neplatí se clo. Od DX doporučuji příplatek za tracking number, už mi jednou něco nedorazilo a nikde se ničeho nedomůžete.
http://www.dealextreme.com/p/new-0-22-t ... g13-148665
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 77

Registrován: pon 14.2.2011, 15:53

Zbraň: Bubák

Bydliště: Čelákovice, Čekanice, Leiko, Avim...

Re: Kolimační laser

Příspěvek od vlasten » úte 14.8.2012, 19:15

Za tuhle cenu uz davaji tracking number automaticky. Ale stejne to trackuje jen dokud zbozi neopusti Cinu. Ceska Posta pak pise, ze k tomuto druhu zasilek info nepodava :(
Uživatelský avatar

Příspěvky: 129

Registrován: stř 21.3.2012, 16:43

Bydliště: Brno

Re: Kolimační laser

Příspěvek od Artifex » ned 19.8.2012, 16:17

Ale podává, už ano, několik zásilek letos jsem si trackoval až k baráku.

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Kolimační laser

Příspěvek od HV » úte 21.8.2012, 8:31

No, jsou další negativa, která v souvislosti s DX mohou nastat. Např. včera mi dorazila namísto laseru ve tvaru náboje figurka nějakého game bojovníka. Bylo to nemalé překvapení.
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Kolimační laser

Příspěvek od S474N » úte 21.8.2012, 8:49

HV: a sel aspon napasovat do laufu? *88* *40* *3*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: Kolimační laser

Příspěvek od wizard-ov » úte 21.8.2012, 21:32

Lasery nebrat !!!
Alespoň ne ty ve tvaru náboje. Nettik psal že se to v laufu viklá, mi jenom bliknul (naposledy a zabalil to).
Pokud můžu být trošku OT, tak pro Dealextreme doporučuji následující postup.
1) Najděte si číslo balíku (obvykle má formu RA123456789CN)
2) http://www.17track.net/IndexEn.html tahle stránka najde vše
3) pokec většinou bývá čínsky, takže http://translate.google.cz/
4) enjoy :mrgreen:

Jo ještě jedna rada - zboží raději berte po menších balíčcích - měl jsem asi šest položek a některé nebyly skladem. Dealextreme mi je poslal celkově ve dvou balíčcích v rozmezí cca týdne. V objednávce jsem měl tohle http://www.dealextreme.com/p/drop-shipm ... rvice-1888 nicméně logo odstranili jenom u prvního balíčku. Tudíž se mi ozvali Overlordi z České Pošty a bude se platit DPH....

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Kolimační laser

Příspěvek od HV » čtv 23.8.2012, 17:16

S474N: Nešel, jen před laufen :mrgreen:
wizard-ov: Náboj a laser je jen informativní záležitost, proč to nevzít a neskusit s tím sušit? Návrat jsem reportoval, jen to mají nedomyšlené. Chtějí to poslat do Anglie s tracking number (co nejlevněji). Píší, že mi poštovné zaplatí ale pokud bych to prý někomu prodal nebo by pošta byla drahá mám se ozvat. Cena u ČP do GB je cca 430,- což je tedy dost (více než cena té věci) a já to nehodlám poslat, tak jsem se ozval :) Jsem zvědav co z nich vypadne.
...jen pro upřesnění, vlákno bylo založeno kvůli kolimačnímu laseru a ne laseru v podobě náboje ;)
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 358

Registrován: stř 22.2.2012, 17:57

Zbraň: G17 Gen4

Bydliště: Ostrava

Re: Kolimační laser

Příspěvek od wizard-ov » čtv 23.8.2012, 17:53

Lasery nebrat !!!
Alespoň ne ty ve tvaru náboje.
Dle mne jsou kolimační lasery oba, jak nábojový tak i tvůj před "Laufen" :wink: ale samozřejmě, můžu se mýlit.
Dej vědět jak jsi pochodil s tou reklamací, docela mne to zajímá...

HV

Uživatelský avatar

MujGLOCK fotograf

Příspěvky: 1793

Registrován: pát 04.5.2007, 12:52

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha 10 - Horní Měcholupy

Re: Kolimační laser

Příspěvek od HV » čtv 23.8.2012, 18:03

Jasně, že jsou to oba kolimační lasery ale tomu v podobě náboje bych nevěřil kdežto ten před laufen mám otestovaný a dá se v laufenu vycentrovat opravdu dobře. Pokud je krize, postačí i pro nastřelení na soutěž - samozřejmě nikoli v mířence :mrgreen:
...o reklamaci budu informovat.
...zbraně, mám zbraně
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Kolimační laser

Příspěvek od nettik » úte 05.3.2013, 3:58

a kurna to vypada zajimave...hlavni vyhodu bych videl v tom, ze to lze pouzivat na vicero razi, coz za danou cenu velmi dobre... kdo ma treba kosu a k tomu nejakou AR-15, nebo kulovnici v .308 ... tak nemusi kupovat lasery do komory.
K tomu co jsem koupil ja pro 7,62×39...neni az zas tak spatnej, ale kdyz jsem ted koukal na http://www.midwayusa.com/ tak me stve ze jsem za nej dal 600,- kdyz jsem ho mohl mit za 200,- ! Ono pokud to ma clovek na "jakz takz" nastaveni kolimatoru nebo puskohledu, tak je to jedno, ze ti to na strelnici poleti treba i na kraj terce, staci zmerit a doklikat, dulezity je trefit ten papir, aby clovek u drazsich razi neplytval munici...a samozrejme i casem. A taky treba (nezkousel jsem overit, ale mam jednou zmereno, muzu zkusit overit) lze pouzit pro overeni nastrelu... napr. ja kolimator "nastreloval" v garazi - na 15m ctvereckovana A4 na zed, zapnul jsem laser, koukl kam kouka a doladil kolimator. Po nastreleni na strelnici jsem si zamiril na zaslepku kolimator a kam ukazoval laser jsem si udelal puntik fixou... ale chce to pokazdy stejnou geometrii, t.j. dovrenej zaver a vyzkouset vickrat, zda lze dosahnout plus minus stejnych vysledku.
Pokud by nekdo chtel, muzu az zas poletim do USA par takovych laseru dovezt :-)
btw: ten "predovkovej" z DX co jako prvni postnul HV je o polovinu levnejsi nez na midway :
http://www.midwayusa.com/product/518138 ... 50-caliber

Zdar,
H.

Zpět na „Ostatní příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz