Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sedícíh


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sedícíh

Příspěvek od S474N » úte 12.3.2013, 8:49

Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sedícího muže

Scéna jako z drsného filmu se naskytla návštěvníkům obchodního centra v Jeseníku. Agresivní třiatřicetiletý muž tam přistoupil k jinému muži a velmi brutálně ho napadl. Neskončil, ani když už napadený ležel na zemi. Lidé všemu přihlíželi, nikdo z nich ale policii nezavolal.

"V úterý 5. března odpoledne ve vstupní hale obchodního centra v Jeseníku přistoupil k sedícímu a nic netušícímu čtyřiatřicetiletému muži. Bez jakéhokoliv podnětu začal muže napadat. Když ho za oděv strhl na zem, bušil do něj pěstmi a přidal i kopy do obličeje a temene hlavy," popsala mluvčí jesenické policie Tereza Neubauerová.
I přesto, že se napadený muž vůbec nijak nebránil, agresor pokračoval v útoku dál. "Po dvou minutách výpadů třiatřicetiletý muž odešel, ale po 15 vteřinách se na místo vrátil zpátky a opět začal schouleného, bezvládně ležícího poškozeného atakovat," doplnila mluvčí.
S velmi brutálním útokem, při kterém používal pěsti a kopy nohou, pokračoval ještě další minutu. Poté nad poškozeným mávl rukou a z místa odešel. "Čtyřiatřicetiletý poškozený při napadení utrpěl rozsáhlé pohmožděniny celého těla, se kterými musel vyhledat lékařské ošetření," uvedla Neubauerová.
Nejhorší na celém případu ale je, že celou dobu agresivnímu útoku přihlíželo velké množství kolemjdoucích. "Ani jeden nebyl schopen na svém telefonu vytočit číslo některé z tísňových linek. Na situaci zareagoval až strážník městské policie, který napadení viděl prostřednictvím kamerového systému," řekla policejní mluvčí.
Třiatřicetiletému útočníkovi bylo za tento čin sděleno obvinění ze zločinu těžkého ublížení na zdraví, dílem nedokonaným ve stádiu pokusu a přečinu výtržnictví. Za to mu hrozí pobyt ve vězení od 3 do 10 let.

Puvodni zdroj:
:arrow: http://zpravy.idnes.cz/agresivni-napade ... zpravy_kol
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od AREYOU » úte 12.3.2013, 9:56

Klasika, toto jsem už viděl mockrát zbabělec mlátí ještě většího zbabělce. Kdyby ten napadený po první ráně (byla to facka) vstal a ukázal, že je rozhodnutý se bránit dopadlo by to jinak, nebo kdyby alespoň začal utíkat (když už neměl srdce se bránit), ale nechat se tam otloukat jako boxovací pytel to nedokážu pochopit, vždyt na ten útěk měl spoustu prostoru.

Z toho videa je vidět, že fyzicky zdatnější napadl slabšího, ale třeba to má nějaké pozadí, třeba ten co dosta na budku tomu chlapíkovi osahával syna/dceru, bohužel z toho videa je vidět jen ten atak nic víc, takže je dost těžké to komentovat kdo je tady ten špatný pokud neznáme celou situaci, ale titulek "AGRESOR PŘIŠEL ... A NAPADL SEDÍCÍHO" dobře zaujme a prodává noviny.

Pokud by vám na WC chlápek obtěžoval syna (na WC nejsou kamery) a syn k vám přišel s pláčem co se mu stalo a ukázal by "Tati tam sedí ten chlap" jaká by byla Vaše reakce? K Vaší smule už uchylák sedí pod kamerou a Vy jste pak agresor.
Nevím jak to bylo a nechci z napadeného dělat uchyláka jen předkládám možnou variantu, jelikož člověk nikdy neví co za tím bylo.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od S474N » úte 12.3.2013, 10:21

AREYOU: a co kdyz to byl pouze vztah dodavatel/odberatel? S tim, ze dodavatel nedodal to, co mel? *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Nikdo » úte 12.3.2013, 10:33

Nebo odběratel neodebral :lol:
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Jasik » úte 12.3.2013, 10:43

No za sebe jen - vidět takovýho namachrovanýho, vysteroidovanýho blbečka v teplákách (asi šel do posilky), s tím bych se do křížku nepouštěl..

Je ale pravda, že ten napadený je taky "nějakej divnej"..
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od S474N » úte 12.3.2013, 10:51

Co mam informace z jeho okoli (primo od jeho spoluzaka), tak se ti dva znali a podle vseho tam doslo k poruseni "dodavatelsko/odberatelskych" vztahu. Nicmene to i presto nikomu nedava pravo takto likvidacne zautocit.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od AREYOU » úte 12.3.2013, 11:22

Satan
pokud to bylo čistě pracovní tak doufám, že na hubu dostal dealer :-). Trochu mi ta situace neseděla nebyla tam žádná předehra rovnou útoka a tak zpackanej, že jsem si myslel, že už ti dva tu předehru museli mít za sebou nebo tam bylo něco co nebylo na kameře a tím vztahem "dodavatelsko/odberatelskym" mi to dává smysl.

Jasik
když si pozorně prostuduješ to video to napadení tak je hned na první pohled vidět, že ten Velkej není žádnej rváč, protože měl všechny výhody na své straně a přesto to nezvládl:
-je vetší a lepe rostlej
-jeho oběť sedí a něco si čte, takže moment překvapení na straně Velkého
-zasadí první ránu (pak je dost pomlka) druhou, třetí a obět se mu chulí do klubíčka
-to že se na podruhé vrátil jen dokazuje, že se mu ta převaha líbila a chtěl jsi to ještě jednou užít, takže si takhle bouchl buď poprvé a nebo už douho ne (a nebo se mu to moc líbí a nemůže s tím mlácením lidí přestat, ale to si nemyslím jeho útok tomu moc neodpovídá)!

Kdyby ten útok vedl někdo kdo už něco zažil tak by ten Malej dostal 2 rany a 2 kopance a byl by out tak na 10 minut.

Budeš se divit, ale namakané hovado z posilovny není nic čeho by ses musel bát, ale o tom jsem již tady psal (někde v jiném vláknu) kulturista je hlavně strašák optický silák,ale pokud dostane první ránu tak ho to zaskočí a většinou to dobře dopadne (neplatí na 100%).
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Jasik » úte 12.3.2013, 12:56

AREYOU: Vím, že to neplatí všeobecně, je to můj osobní názor a takováto individua s vyholenou hlavou, metrovými rameny, která chodí pořád v teplácích mi prostě (možná i díky ovlivnění masmédii :)) navozují stav "neprudit, vyhnout se, nepřijít do konfliktu".. A když k tomu ještě slyšíš jejich češtin-nečeštin s různými východními přízvuky.. Ale to jsme mimo toto téma.

Jinak, jak to tak pozoruji, mohlo by být už spousta námětů na situace pro simulace na sraz :-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Nikdo » úte 12.3.2013, 13:12

AREYOU píše:...
Budeš se divit, ale namakané hovado z posilovny není nic čeho by ses musel bát, ale o tom jsem již tady psal (někde v jiném vláknu) kulturista je hlavně strašák optický silák,ale pokud dostane první ránu tak ho to zaskočí a většinou to dobře dopadne (neplatí na 100%).
Pořád tam vidím nějaký prostor proto, abych se bát mohl :wink:
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od john.hawk » úte 12.3.2013, 14:52

at už byl důvod jakkýkoliv, reakce ostatních přihlížejících je dosti tristní..
klučina sedící když už nemá dost odvahy toho zmrdíka břinknout do koulí / má je v zorném poli a na dostřel ) tak aspon švihnout na zem a kopat a kopat a kopat ( kdo se pral s bráchou to zná..)
se mi zdál nějakej utlumenej přichcíplej bud strachem nebo opl..každopádně na pistoli to vyloženě není..aspon ne ten začátek, to jak ho pak kope do hlavy je dost na pikaču.. ještě že ho nezašlapává..to už by na střelbu bylo..pokud bych to bylo v mé blízkosti, teleskopem bych ho poléčil a vzdálil se, je tam dost místa na zkrácení i prodloužení vzdálenosti..

Příspěvky: 694

Registrován: stř 11.1.2012, 21:13

Zbraň: Glock 26, Steyr L9A1

Bydliště: Ostravsko

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Lars » úte 12.3.2013, 15:14

Přesně jak píše Johny - nejhorší na tom je ta lhostejnost, nebo spíše strach, všech okolopřihlížejících cokoliv udělat.
Je mi z toho na blití, co jsme to za národ poseroutků - vždyť do podobné situace se může dostat když ne kdokoliv z nás, tak kdokoliv z našich blízkých, manželek, přítelkyň, nebo dětí. A pak se třeba jen dozvíme, že příčinou smrti bylo krvácení do mozku - po kopu, či úderu do hlavy..
Uživatelský avatar

Příspěvky: 53

Registrován: pon 28.1.2013, 15:11

Zbraň: G19

Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od MichalF » úte 12.3.2013, 15:39

No de o to, zda po te prvni rane nedostal hned dalsi o tu tyc co byla za nim jak sedel. Ono takovej necekanej utok obcas pekne ochromi. Jinak k tem recem, ze kdo chodi do posilky je vetsinou jen opticky silny, ale jinak zadna slava, tak za me muzu rict pravy opak. Kluci co znam a chodi cvicit k tomu jeste chodi na box, pripadne driv delali kontaktni sporty, takze toliko me poznatky k "oteklym" klukum z posilky ;)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od AREYOU » úte 12.3.2013, 17:08

Nikdo/MichalF
Proto jsem to taky tak psal, aby to někdo nebral úplně doslova :D (nechal jsem si zadní vrátka), ale na vlastní oči i ruce mohu potvrdit, že 90% zvedačů železa jsou jen strašáci, pokud ukážete, že na vás velká ramena nezabírají, tak se na nic nezmůžou, pokud narazíte na těch 10% tak je to jedno dostanete tak jak tak, ale aspoň se budete cítit jako muž.

Johny/Lars
Mě to v době kdy je všem do hlavy vtloukána humanita, pacifismus a všechny tyto blbosti ani nepřekvapuje a taky se to moc nevyplácí se někoho zastat, žijeme v době kdy je jednotlivec nadřazen většině a vzájemná neúcta a bezohlednost je dávana za vzor, žijeme v době kdy zločinec má větší práva než oběť, tak se není čemu divit jaký jsou z mládeže lidi, pak je potřeba si uvědomit, že pomocnou ruku musí každý hledat na konci svého ramene.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od cmk » úte 12.3.2013, 17:22

Byl obvinen z ublizeni na zdravi.
Ja tam realne ale vidim vrazdu ve stadiu pokusu. Minimalne ke konci slapak na hlavu proti lavicce.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od reddog » úte 12.3.2013, 18:11

CMK:
Tak ten navrat a zapoceti noveho utoku mu asi "zlomi" vaz.

Příspěvky: 1596

Registrován: stř 21.3.2012, 9:17

Zbraň: 3 kusy

Bydliště: Praha

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Carloss » úte 12.3.2013, 18:14

To asi i kdyby se nevracel. Ať ten dlužil onomu, nebo onen tomu... ačkoli to můem chápat, právo na takovýto útok to nikomu nedává.
ČZ 85, ČZ 50, Walther PPK, NP22, Auto-Ordnance 1911A1 WWII, SIG P239, BARK9

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od cmk » úte 12.3.2013, 18:26

MichalF píše:No de o to, zda po te prvni rane nedostal hned dalsi o tu tyc co byla za nim jak sedel.
Taky si myslim... Prvni rana s jebnutim se o tyc - to je dobrejch 5 sekund casu na dalsi utok (na nepripravenyho netrenovanyho cloveka). Tech 5 sekund vyuzil a pak proste ze strany toho "obrance" vlastne nebylo kdy se branit. Spis se modlil, at to skonci... Byl paralyzovanej prekvapenim a nedostal cas se vzpamatovat...
Prijde mi to prirozeny pro netrenovanyho cloveka. Bohuzel - pro grazly az moc poucny, co vsechno si muzou dovolit.
Tady ten manik mel naopak kliku, ze se utocnik pri nekolika likvidacnich pokusech zrovna ani jednou poradne netrefil, jinak bylo po nem.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od AREYOU » úte 12.3.2013, 19:36

cmk
ja jsem se na to video teď díval snad 20x a řekl bych, že ta první facka a náraz hlavy na to zábradlí nebylo nic strašného, protože hned po tom ten napadenej něco řekl tomu agresorovi, pak nasledovalo ještě 4x facka pak pád na zem tam další facky a kopance pak ho utočník zvedá na nohy a řve na něj "postav se" napadený se postaví na nohy a útočník ho žduchne proti té lavičce a napadený dá před sebe ruce, aby se nebouchnul, takže musel naprosto vnímat, pokud by byl po první facce a nárazem na zábradlí "paralyzovanej" nebo knock outovanej byla by jeho motorická funkce absolutně mimo jeho kontrolu a jelikož pak dostal ještě dalších 8 facek a tak 4 kopance a dokázal se postavit a po žduchnutí zcela jasně nastavit proti překážce ruce myslím si, že byl naprosto ok. Pokud by ho ten zásah hlavy na zábradlí "paralyzoval"/KO nebyl by schopen mluvit natož po další nakládačce vstát a ovládat motoriku těla a ještě se rukama bránit proti nárazu do lavičky.

Dle mě ten napadenej chlap (32 let) byl vystrašenej jako nikdy v životě, ale co nemohu pochopit je, proč neutekl, proč prostě nekřičel o pomoc nebo prostě něco nedělal jak jsem psal už jsem toto několikrát viděl a vždy se ten napadenej choval stejně nikdy jsem to nepochopil asi si myslel, že když nebude nic dělat tak toho to hovado nechá, ale to je přece úplná blbost, chápete to někdo, proč do sebe nechávají takto bušit?!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 265

Registrován: pát 21.7.2006, 8:37

Zbraň: GLOCK 38

Bydliště: okres Sokolov

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od bacil.357 » úte 12.3.2013, 19:51

třeba byl tak trochu sjetej...
Glock mit uns...

Příspěvky: 26

Registrován: pát 18.12.2009, 18:37

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od jernom » úte 12.3.2013, 21:05

To je prostě reakce netrénovaného člověka, ví(myslí si), že neuteče. Schoulí se do klubíčka a čeká jestli to přežije. Když útok skončí počítá ruce, nohy, zuby a čučí jak sůva z nudlí. Každý není bitkař co se vožere a každý týden se popere na diskotéce. Nebo trénovaný profesionál s černýma páska ve všech uměních od Aikida po Zumbu :)

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz