Mířidla typu Dawson nebo Warren Tactical - kde sehnat?


Úpravy zbraní, příslušenství a jiné vychytávky

Příspěvky: 2

Registrován: sob 09.3.2013, 20:41

Mířidla typu Dawson nebo Warren Tactical - kde sehnat?

Příspěvek od falcon » sob 09.3.2013, 20:55

Rád bych svůj G34 vybavil mířidly typu Dawson nebo Warren Tactical apod. (Truglo nechci).Máte někdo zkušenost, kde se dají sehnat? Přímý nákup v USA bohužel nepřipadá v úvahu a o objednání se mi nějak nedaří - prostě nechtějí posílat. Leiko nabízí jen jeden předražený typ a Glocshop nemá nic ... , poradí někdo?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Mířidla typu Dawson nebo Warren Tactical - kde sehnat?

Příspěvek od kuba » ned 10.3.2013, 12:57

už jsem jich pár objednal z brownells a vzdycky to doslo :) tady asi nikde nic moc.. i kdyz nevim kolik za warreny chce lejko ale stejne s DPH, postou, poplatkem na poste se pod 2600 nedostanes..
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Příspěvky: 664

Registrován: čtv 29.5.2008, 20:57

Bydliště: Praha

Re: Mířidla typu Dawson nebo Warren Tactical - kde sehnat?

Příspěvek od cityshark » stř 13.3.2013, 9:32

Otazka je, kdys to objednaval. Po gunbanu ty exportni pravidla dost zprisnili, zejmena na Brownells. Mne neposlali ani sroubek do pazby a obecne cokoliv miridla/optika related je pro ne taky restricted item...

Příspěvky: 630

Registrován: úte 15.11.2011, 12:54

Bydliště: Praha

Re: Mířidla typu Dawson nebo Warren Tactical - kde sehnat?

Příspěvek od E-Ryc » stř 13.3.2013, 10:53

Ze zkusenosti nejsnazsi cesta je najit znameho, ktery ma znameho, ktery ma kolegu, co jede do USA na sluzebku a doveze to hozene v tasce s notebookem...

Příspěvky: 2

Registrován: sob 09.3.2013, 20:41

Re: Mířidla typu Dawson nebo Warren Tactical - kde sehnat?

Příspěvek od falcon » čtv 14.3.2013, 19:02

musím se přiznat, že mě naivně při koupi Glocku nenapadlo, že nekoupím pitomé mířidla a pod., kterých jsou plné e-shopy. Nechám tam zatím originální "hrůzy" a časem se uvidí. Uvažoval jsem i o Zendlovi, cena je příznivá, ale ta výška mušky...

Příspěvky: 30

Registrován: úte 15.3.2011, 12:47

Zbraň: G17

Bydliště: Brno

Re: Mířidla typu Dawson nebo Warren Tactical - kde sehnat?

Příspěvek od ogres » pon 21.10.2013, 23:49

Chtěl bych trochu navázat na toto téma.

Uvažuji o nových mířidlech na G17 a nějak mi padla do oka mířidla typu Warren Tactical a zejména varianta Sevigny Competition s muškou se světlovodným vláknem (viz. obr).

Četl jsem, že je používá hodně sportovních střelců a chtěl bych poprosit jestli se někdo může podělit se svými poznatky pokud je máte, nebo jste je vyzkoušeli. Jde mi hlavně o použití na soutěže LOS, IPSC, apod. a občasné nošení. Jestli je velký rozdíl mezi hledím "Tactical" a "Competition". A dále jestli je lepší zvolit mušku se světlovodem, nebo černou zoubkovanou.
Jde mi hlavně o názory někoho, kdo vyzkoušel a může porovnávat.
Díky.

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Mířidla typu Dawson nebo Warren Tactical - kde sehnat?

Příspěvek od kuba » sob 26.10.2013, 21:41

měl jsem originály, trugla a teďka tyhle warreny, ja mam competition a kolega ma carry upravu.

na soutěže jsou rozhodně lepší competition ale pokud to je i na nošení někomu může vadit jak jsou ty competition ostry, ja to nosim skoro každej den a jediny je když se blbě ohnu třeba u hrany stolu a míridla se mi zaříznou do boku, což je nepříjemné, ale neměnil bych je, na sport určitě nejlepší mířidla na glocka (třeba vogel s nimi vyhral loni tuším mistra světa :)) výhodou je jednak že jsou vyšší a jednak muška je dostatečně jemná a s 1mm vláknem což je na sport ideální páč to nesvítí jako třeba ty trugla s 2mm vláknem jako žárovka a na sluníčku přes to není nic vidět, to tady odpadá.
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Příspěvky: 30

Registrován: úte 15.3.2011, 12:47

Zbraň: G17

Bydliště: Brno

Re: Mířidla typu Dawson nebo Warren Tactical - kde sehnat?

Příspěvek od ogres » ned 27.10.2013, 8:53

to kuba:
Díky za reference, už jsem teda víceméně rozhodnutý koupit competition. Jen bych se rád ještě zeptal jakou máš velikost, prodávají se varianty Front: .215” nebo .245″ tall, Rear: .130” nebo .150″ wide.
Na G17 bych asi viděl ideál Front: .215” , Rear: .150″, nebo to máš jinak?
A ještě prosímtě jak ti to chodí cca na 25m? Někde na zahr. forech si občas někdo stěžuje, že jim to chodí moc nahoru, nebo zase moc dolu. Asi to bude nevhodně zvolenou výškou mouchy, tak bych nerad šlápl vedl. Díky.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Mířidla typu Dawson nebo Warren Tactical - kde sehnat?

Příspěvek od kuba » ned 27.10.2013, 18:58

no abych řekl pravdu prostě jsem nějaký koupil a až tak moc to neřešil a tohle jsem řešil taky, prostě jsem si zjistil v jaký pozici má být moucha a tak střílím, ale exaktně by jsis to měl zjistit tak že se koukneš na svojeho glocka se standardnima mířidlama, pokud máš i zadek standardní tak si koupit prostě standardní předek a zadek, do glocku se taky dělaj tuším aj 3 typy zadních mířidel nebo tak něco.
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Příspěvky: 282

Registrován: pát 05.5.2006, 0:14

Zbraň: GLOCK

Re: Mířidla typu Dawson nebo Warren Tactical - kde sehnat?

Příspěvek od riskman » čtv 06.3.2014, 22:37

Já je měl a moc mi nesedly, na rychlou a akční střelbu jsou super, na mířenkou jsem se s nimi chytal, ale na G19 jsem mířil na spodek černého nebo na spodek 10 na nekrytě ležící figuře, aby to chodilo dle představ. Každopádně na černém se mi výsledek líbil :). Pokud by někdo chtěl jsou na prodej, vrátil jsem se ke klasice.

Příspěvky: 6

Registrován: stř 14.10.2015, 3:39

Zbraň: Glock 17

Re: Mířidla typu Dawson nebo Warren Tactical - kde sehnat?

Příspěvek od JajoB » čtv 22.10.2015, 11:21

Warreny objednaj Cez DAA ak nevies daj google Double Alpha Academy maju tam hoc ake mieridla dorucia ti to sice DHLkom z holadska za 1000kc ale mas to o dva dni doma :-))

Příspěvky: 18

Registrován: čtv 31.7.2008, 12:56

Zbraň: Glock 19

Re: Mířidla typu Dawson nebo Warren Tactical - kde sehnat?

Příspěvek od krmec » pát 27.5.2016, 17:52

Mně je z DAA doručili za dva dny, ale v obyčejné obálce z 1,5 EUR. Jen to není pojištěné a není k tomu číslo zásilky.

Zpět na „Tuning“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz