Vortex Razor HD 5-20x50 EBR-2 MRAD


Nezařazené příslušenství (optiky, pouzdra, obaly) a další

Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: Vortex Razor HD 5-20x50 EBR-2 MRAD

Příspěvek od Grinch » pon 11.3.2013, 7:45

Fotek mam uz nyni dost a dneska jeste pribudou tak hodim na web.
volba moc tezka:-( ale vse zalezi na dostupnosti tikky u nas.

jinak dost zklamani ohledne novych nightcorce, schmidt&bender anebo kahles ci zeiss...ani swarovski za ty penize nepresvedcil. paradoxne nejlepsi optiy s nejvetsim potencialem na takoveto nase normalni picani ma vortex a hlavne Steiner!!! plus nasledovay Sightronem ktery pro tenhle rok predstavil na IWA 2,5-17,5x puskohled ale na TAKTIKU!!! paradni kominky, bile znaceni atd a lepsi osnova v mrad. takze moc zajimave...

jinak ze zbrani je toho tady mraky. ale jako u optik shledavam, ze spousta veci nad kteryma na netu alintam jsou ve sjutecnosti krumply:-( anebo v primem porovnani s levnejsi konkurenci dostavaji na frak...
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Vortex Razor HD 5-20x50 EBR-2 MRAD

Příspěvek od nettik » čtv 14.3.2013, 9:59

Grinchi diky, kazdopadne ze by mi to nejak pomohlo, to se rict neda - tim myslim, ze z toho zacinam mit v hlave paradni gulas a nejak jsem asi predpokladal ze budu mit vic jasno a nemam :crazy: no, mam jeste tak mesic, tak snad do te doby budu mit moznost at SFP nebo FFP nekde videt na vlastni oci abych si ujasnil... tloustka osnovy u FFP mi nejak neprijde tak brutalni jak jsem se obaval a na druhou stranu ani u SFP to neni tak hrozny jak jsem si myslel a obaval se malinke osnovy ve srovnani s tlustyma postrannima vodicima carama bo jaxe to jmenuje... grrr, dilemaaa. Kazdopadne diky za fotky
Uživatelský avatar

Pořadatel "TM"

Příspěvky: 983

Registrován: pát 06.11.2009, 8:17

Zbraň: Sako TRG 22 .308Win

Re: Vortex Razor HD 5-20x50 EBR-2 MRAD

Příspěvek od Grinch » čtv 14.3.2013, 10:33

Za me.na tercovku SafP a na taktiku FFP...

ber v potaz nasledujici:
- u SFP se vzdy da odecitat z osnovy
- u FFP na to zapomen na mala zvetseni

treba u Razoru jsou ty znacky.stromecku necitelne pod 10x a na mensi zvetseni strilis na stred osnovy protoze znacky MIL uz jsou znacne male.

u LR pri mirage davas nejmensi zvetseni abys to potlacil a tedy se sam pripravujes o vyhody odectu osnovy ktere chces.

samozrejme vse zalezi na tom, jak se s tim naucis a zda dokazes i v rychlosti odecitat ty titerny znacky osnovy...
STŘELECKÉ KURZY - Puška s optikou - GTac - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz

Zpět na „Ostatní příslušenství“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz