Slavomil Hubálek - klinický psycholog - korespondence


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Příspěvky: 26

Registrován: pát 18.12.2009, 18:37

Re: Slavomil Hubálek - klinický psycholog - korespondence

Příspěvek od jernom » úte 12.3.2013, 20:48

Před týdnem kritizoval Klause v novinách a takhle to dopadá:D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 45

Registrován: pon 03.9.2012, 23:00

Zbraň: 1911

Re: Slavomil Hubálek - klinický psycholog - korespondence

Příspěvek od Lachtan » úte 12.3.2013, 22:16

A nyní se za ty svoje výroky smaží v pekle - doufám :twisted:

Můj příbuzný to nebyl, svým jednáním na mě dojem taktéž neudělal, takže z čistě pragmaticko-cynického hlediska se jeho skon nechá brát skorem jako pozitivní událost 8-)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 70

Registrován: úte 12.3.2013, 16:07

Bydliště: Ostrava

Re: Slavomil Hubálek - klinický psycholog - korespondence

Příspěvek od rotmistr » stř 13.3.2013, 21:47

De mortuis nil nisi bene.

Nemyslím že by problém vnímání části společnosti vlastníky a nositele zbraní vyřešila smrt jednoho "známého" psychologa. Spíš jde o to, že negativní názory se budou vždycky prezentovat snadněji než ty opačné, společnost chce slyšet o tom, že se mezi námi potulují stovky, ba dokonce tisíce potenciálních masových vrahů. Zkuste natočit dokument o běžných vlastnících zbrojního průkazu - desítky rozhovorů s lidmi, kteří zbraň nepoužili, použít nechtějí a vlastně kvalitu jejich života nijak neovlivňuje (což je tedy ideální případ). Můžete probírat hodnověrné statistiky o držení zbraní, příklady ze zahraničí i konkrétní české kauzy, a pak stejně přijde hysterická matka ("A myslel někdo na děti?") nebo oběť trestného činu ("Kdyby nebylo tolik zbraní ve společnosti, určitě by na černém trhu žádné nebyly") a je jasné koho bude televize Nova vysílat v hlavním čase. Jediný způsob, kromě osvětového působení sdružení gunlex a podobných iniciativ pak bude jednoduché: ozbrojení civilisté by se měli chovat naprosto příkladně ke vzoru spořádaného občana a doufat, že nám ty zbrojáčky ještě nějakou dobu zůstanou. Každý kdo veřejně přizná že má nějakou legálně drženou zbraň (což je jediný přípustný případ jak mít vůbec nějakou zbraň) by se měl chovat tak, jako by reprezentoval každého nositele zbraní v republice.
Memento homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Slavomil Hubálek - klinický psycholog - korespondence

Příspěvek od S474N » čtv 14.3.2013, 8:53

rotmistr: nevsiml jsem si, ze by tu kdokoliv psal o tom, jak smrt Slavomila cokoliv vyresi. V zasade s tebou souhlasim, ale prave tento clovek byl typicky "skodic", ktery to jeste delal naschval. Jak jinak si mam vylozit nazory nekoho, kdo verejne tvrdil, ze je pro zavedeni psychotestu a zaroven dodaval, ze by je sam delal a nikomu je nedal - prave jako svuj vzdor vuci zbranim? Ten clovek, minimalne v teto veci, se nechoval jako profesional.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 70

Registrován: úte 12.3.2013, 16:07

Bydliště: Ostrava

Re: Slavomil Hubálek - klinický psycholog - korespondence

Příspěvek od rotmistr » čtv 14.3.2013, 11:20

S474N: Máš naprostou pravdu, bohužel je však takových neprofesionálních jedinců daleko víc. Byl bych první, kdo by zavedl ke zbraním povinné psychotesty, pokud bych měl ale ovšem záruku, že budou uchazeči posuzování nezaujatě. Což u nás doopravdy nehrozí :)
Memento homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Slavomil Hubálek - klinický psycholog - korespondence

Příspěvek od S474N » čtv 14.3.2013, 12:03

rotmistr: to same se da rict o spouste vecech, pro priklad treba i trestu smrti *4*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 70

Registrován: úte 12.3.2013, 16:07

Bydliště: Ostrava

Re: Slavomil Hubálek - klinický psycholog - korespondence

Příspěvek od rotmistr » čtv 14.3.2013, 12:13

S474N: Přiznám se, zrovna s trestem smrti ze zásady nesouhlasím, nicméně taky nesouhlasím s fešáckými kriminály které máme. Smrt mi přijde jako moc mírné řešení pro někoho, kdo by mohl ještě pár let dřít v uranovém dole.
Memento homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Slavomil Hubálek - klinický psycholog - korespondence

Příspěvek od S474N » čtv 14.3.2013, 12:14

rotmistr: to zcela nepochybne, ale osobne vidim trest smrti pravdepodobnejsi, nez ty uranove doly.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz