Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sedícíh


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od cmk » úte 12.3.2013, 21:29

AREYOU > co vis o ulekovych reakcich a jednani pod stresem, tlakem, tyranim a nasilim?
Clovek, kterej se nikdy nepral, nikdy netrenoval, neni pripraven, ... je proste v pr*eli.
Je v totalne novy situaci, jedna naprosto iracionalne - co nejjednoduseji, aby to podle jeho (v tu chvili iracionalniho) mysleni vedlo ke konci te situace.
Posloucha, protoze mysli, ze to v tu chvili skonci, nebrani se, protoze nechce vyprovokovat dalsi utok a nevi, jak se branit... V podstate je v tu chvili loutka.
Naprosto bezny jev, na ktery spoliha kazdej drban, kterej nekoho bafne na ulici, rekne si o penezenku a nema problem si pak bouchnout nebo kopnout.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od AREYOU » úte 12.3.2013, 22:02

cmk
"co vis o ulekovych reakcich a jednani pod stresem, tlakem, tyranim a nasilim?" nevím o tom nic.
Stav tak jak si to popsal je asi vysvětlení pro absolutně nelogické jednání, jednání pro mě zcela nepochopitelné.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od S474N » úte 12.3.2013, 22:46

AREYOU: tak jako pro jine muze byt nepochopitelne tvoje jednani. *4*
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Shi » stř 13.3.2013, 10:09

AREYOU píše:cmk
"co vis o ulekovych reakcich a jednani pod stresem, tlakem, tyranim a nasilim?" nevím o tom nic.
Stav tak jak si to popsal je asi vysvětlení pro absolutně nelogické jednání, jednání pro mě zcela nepochopitelné.
Když na mě na tréninku poprvé vystartoval úplně cizí borec, tak jsem ztuhnul a nebyl jsem schopen se rozumně bránit - kryt byl hodně nedotažený, jako by se bránil člověk s částečnou obrnou. A to bylo v situaci, kdy jsem věděl, že mi nic nehrozí a dokonce jsem věděl jak bude útok probíhat (kterou rukou povede první úder). Jen mě zaskočila prudkost toho útoku a skutečnost, že na mě útočí někdo, koho vůbec neznám a netuším jakou formu (rychlost, tvrdost urputnost) ten útok bude mít. K obranné technice jsem se dostal až při třetím (!) pokusu a to ten útok nebyl ani nijak extrémně rychlý, pouze byl hodně urputný a důrazný.

Já jsem byl vychován, abych přemýšlel než něco udělám, abych lidem neubližoval a navíc jsem takový pomalejší od přírody, protože si uvědomuji, jaké může mít zbrklé násilí následky. Pro účely sebeobrany je to dost katastrofa, protože pro efektivní obranu je potřeba vypnout mozek a jednat reflexivně, pomoci si adrenalinem, jít do toho odpočátku naplno a pokud možno zaskočit útočníka svou urputností. Ale ne každý to má v sobě. Já určitě ne.

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Kmoch Vladimír » čtv 14.3.2013, 15:56

Areyou:Asi máš dobrou fysičku,také dobré bojové předpoklady,což Ti dává pocit jisté neohroženosti a "bezpečí".Jistě však někde existuje někdo,kdo by Tě byl schopen vyřídit naprosto stejně,jako ten útočník z videa.Nikomu nepřeji,aby "narazil" na tak brutálního a fysicky převažujícího útočníka!To,že se zdál být "pomalý"ještě neznamená,že neumí být rychlý,když to bude třeba!Ten napadený mu nebyl soupeřem,byl jen "loutka"-"fackovací panák"!Proto také tak skončil.Kdyby kladl odpor,dopadl by hůř!Takhle útočníka "přešel"vztek,soupeř přestal existovat!Proto odešel!I když stejně nadělal "fůru" škody po těle napadeného,ale i právně.Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od AREYOU » čtv 14.3.2013, 17:13

Kmoch Vladimír
Moje fyzička a bojové předpoklady jsou již dávno za zenitem a to s tím ani nemá co dělat a že existuje někdo kdo by mě byl schopen vyřadit o tom nepochybuji to je jasné (moment překvapení a první rána dokážou hodně, např. i Mike Tyson v době kdy byl šampion dostal na ulici nakládačku od nějakého rváče, Tyson si o něho zlomil ruku), ale pokud by to byl takovej amater jako ten z toho videa tak určitě ne a pokud by ten útok vedl jak ho vedl. Pokud by ke mě/ ke komukoliv přišel někdo znalej věci a první ranou by mě pěstí udeřil do obličeje pak mě uchopil za hlavu a dal mi koleno do tváře, tak bych byl ihned knock outovanej a pokud by mi na podlaze ještě jednou nebo dvakrát přidupnul hlavu proti dlažbě měl bych do příjezdu sanitky vystaráno, celá akce by netrvala ani 10 sekund, to jen tak, aby bylo vidět jak se to taky dalo řešit oproti tomu co tam předvedl ten "" bíjec". Nechtěl bych to tady raději více rozmazávat (abych zase nebyl za toho špatného).
Pro mě bylo nepochopitelné, že ten napadenej nic nedělal, ale to mi docela dobře objasnil cmk myslím si, že pro toho napadeného nebyla ta fyzická újma zas až taková horší to bude s tou psychikou.

PS s tím, že kdyby kladl odpor dopadl by hůř nemohu souhlasit a myslím si opak!!!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 45

Registrován: pon 03.9.2012, 23:00

Zbraň: 1911

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Lachtan » čtv 14.3.2013, 18:14

AREYOU - ono je to s otazníkem - kdyby kladl odpor, nemuselo by to takhle dopadnou, ale nelze vyloučit, že by to mohlo dopadnou i daleko hůře...
Mohlo to útočníka odradit od pokračování útoku, ale také ho to mohlo vygradovat k něčemu ještě horšímu...

Resp. nemá smysl polemizovat nad tím "coby, kdyby...", neb do hlavy útočníka nevidí nikdo z nás...
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od AREYOU » čtv 14.3.2013, 18:18

Mohlo to dopadnout třeba takhle *9*
https://www.youtube.com/watch?v=2u9pY34dHQ0

Příspěvky: 584

Registrován: úte 13.5.2008, 16:44

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Steiner » čtv 14.3.2013, 18:51

klasika: http://www.youtube.com/watch?v=UrSqxPk1nPk

už to tady bylo, ale opakování je matkou moudrosti :wink:

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Kmoch Vladimír » čtv 14.3.2013, 20:05

Jó,ty videa jsou fajn.Opravdu.Já mám zase rád St.Segala,taky se s ním z gauče rád "ztotožňuji".Ještě nikdy se mi nestalo,že by jsem "sním",nebo on se "mnou" prohráli!!A to bylo hódně konfliktů co jsme "spolu"zmákli! :D Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od cmk » čtv 14.3.2013, 20:54

Videa jsou fajn... Ale na obou je uplne jina vychozi situace ;-(

Na prvnim konflikt graduje, mensi je pripravenej, a ve finale to jednou ranou zacne a skonci...
Na druhym uz se jedna o mnohem mene cekanou situaci (i kdyz si umim predstavit, ze ten boxer uz tusil predem - spis me zarazi, ze ji nechal jit na spatne strane) - do ktere byl ale postaven slusne trenovany clovek.

Kdyz bychom zopakovali to Karvinske (ci odkud to je) video nekde jinde na nekom jinem, ocividne slabsim a netrenovanem, proti kteremu by sel ocividne silnejsi utocnik, dostali bychom podobne obrazky...
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od AREYOU » pát 15.3.2013, 0:48

Videa jsou videa, S. Segal je jiná věc a realita je zase jinde.
Jak říkal Jasik materiálu je už poměrně dost a pokud by na srazu MG aspoň dva, tři lidi měli zájem můžeme si tam něco ukázat.

Tak mě vůbec napadlo, že by se ten sraz dal pojmout jako takovej seminář třeba Johny nebo někdo znalej by mohl ukázat základy manipulace se zbraní (úchop, přebití, střelba za překážkou atp.) co to tady tak čtu a co vidím na střelnicích tak si myslím, že by to hodně lidem dalo a já sám se mezi ně počítám, co Vy na to? Klidně by jsme mohli dát i nějaké situace co střílíme my z klukama atp.?!
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od reddog » pát 15.3.2013, 0:56

AY:
Sic budu OT, ale pokud si vzpominam, tak z posledniho srazu jsi nejak rychle zmizel ty. My tam "dali" nejake akce. Vlastne JH dal nam ;-D
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od AREYOU » pát 15.3.2013, 1:02

Aha, tak to už jsem tam nebyl to muselo být už hodně večer, škoda tak moje chyba, letos vydržím až do konce :) a Johny by to mohl zopakovat :-).
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od S474N » pát 15.3.2013, 3:24

Ano, nejenom, ze hluboko do noci, ale svym zpusobem i celou nedeli.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od reddog » pát 15.3.2013, 6:32

A blahe pameti se TO odehravalo prave v nakupnim centru (hehe, ze by osli mustek zpet k tematu)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Nikdo » pát 15.3.2013, 9:15

cmk píše:Videa jsou fajn... Ale na obou je uplne jina vychozi situace ;-(

Na prvnim konflikt graduje, mensi je pripravenej, a ve finale to jednou ranou zacne a skonci...
Na druhym uz se jedna o mnohem mene cekanou situaci (i kdyz si umim predstavit, ze ten boxer uz tusil predem - spis me zarazi, ze ji nechal jit na spatne strane) - do ktere byl ale postaven slusne trenovany clovek.

Kdyz bychom zopakovali to Karvinske (ci odkud to je) video nekde jinde na nekom jinem, ocividne slabsim a netrenovanem, proti kteremu by sel ocividne silnejsi utocnik, dostali bychom podobne obrazky...
Hlavně, boxer měl veliké štěstí, že to nebyla c. férovka :angry:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Fox4077 » pát 15.3.2013, 13:30

- pokud jde o mě, tak já bych zakročil, bez ohledu na vlastní bezpečí, protože násilí vůči evidentně slabšímu se mi příčí

- nosím u sebe nůž, teleskop, Mloka a po setmění taktickou svítilnu, tato kombinace mi vyhovuje a je pro mě dostatečná

- na fotce je můj obranný postoj, nůž prakticky jen na krytí a teleskop připraven na úder, kryt s nožem v ruce se mi jeví jako ideální, myslím, že se nenajde moc lidí, kteří by si se mnou, na ulici, chtěli zaboxovat

- v tomto postoji bych zařval na mamrda, no a pak bych počkal, jak se vyjeví, jsem přesvědčen, že chuť na boxování by ho přešla a pokud by šáhnul taky pro nůž, tak je čas na Mloka, samo, že pokud by k mé smůle šáhnul pro kvér, tak už by to bylo o tom, kdo vystřelí dřív...

- nejsem žádný bíjec, má jediná průprava je v tom, že mám dva starší bráchy :-), prostě se snažím mít to především srovnané v hlavě a taky mít vždy u sebe potřebné vybavení

- k právní problematice se radši ani vyjadřovat nebudu, snad jen, že v reportáži zaznělo, že se policie bude zajímat také o lidi, kteří nepomohli a hrozí jim snad i postih,
kdyby se však někdo našel a útočníkovi si dovolil udělat bebí, tak ti stejní vyšetřovatelé a státní zástupce, kteří teď hrozí postihem pro nečinnost, by se, se vší horlivostí snažili najít cokoli, co by mohlo přitížit statečnému obránci a jednou pro vždy, mu ty jeho nekalé choutky někomu pomáhat, řádně znechutili
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od kuba » pát 15.3.2013, 13:45

tak trosku zkusenejsi clovek uvidi ze tvuj postoj moc idealni neni takze se moc rozpakovat nebude :)

vsichni jsou hrdinove nez se do situace dostanou (vetsina) ja osobně bych se do toho vubec nepouštěl jediny co tak leda zavolat policajty, pokud tu nejde o znami nebo o nejaky deti.. nekolikrat sem zazil ze nekdo sel nekoho roztrhavat od sebe a nakonec se ty dva pustili do toho kdo je odtrhaval apod. zadalsi nikdy clovek nevi co je to za lidi/zmrdy apod. nakonec treba ten kdo si clovek mysli ze je agressor (vetsinou ten co vyhrava si lidi rikaj) tak agresor neni a clovek jenom uskodi..
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od jry2000 » pát 15.3.2013, 13:55

Fox - pripojuji se ke Kubovi. S timhle jsi jednoznacne na nejlepsi ceste do kriminalu nebo do marnice. Akorat zbytecne nekoho zranis mimo ramec NO nebo konflikt odneses na zdravi.
Lajte mi lhu-li

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz