Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sedícíh


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Nikdo » pát 15.3.2013, 13:56

Jj, postoj zvaný "prezentace". Pozér předvádí a nabízí zbraně, které náhodný kolemjdoucí obdrží, když jej klepne zezadu tyčí do budky :lol:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Fox4077 » pát 15.3.2013, 14:18

Tak jasný, že záleží na situaci. Vždy je lepší se konfliktu vyhnout, pokud to jenom trochu jde. Ale pokud vidím, že někdo kope ležícího do hlavy, tak sorry, ale tomu nečinně přihlížet nebudu.
jry2000: Teď nevím, jaký rámec NO máš na mysli? Výslovně jsem uvedl, že je to můj obranný postoj, né útočný. A nůž mám jako pasivní kryt, ne pro aktivní máchání.
Při NO či KN jde přece o to, abych účinně vyřadil útočníka, tedy mu udělal bebí. Když mi půjde o kejhák, tak se budu bránit třeba motorovou pilou.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1266

Registrován: sob 19.6.2010, 22:39

Zbraň: Weaponized sarcasm

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od jry2000 » pát 15.3.2013, 14:37

Nuz neni obranny nastroj a jeho pouziti ti bude s nejvetsi pravdepodobnosti pricteno k tizi ....
Lajte mi lhu-li
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Fox4077 » pát 15.3.2013, 14:59

Hm, tak to je pro mě nová informace. Já hlupák žil v domění, že při odvracení útoku mohu použít cokoli co ten útok účinně zastaví. Z logiky věci mi vyplývá, že obrana musí být mnohem razantnější. Když na mě nastoupí takové hovádko z videa, tak si asi těžko jenom vyhrnu rukávy a půjdu s ním na férovku.
Pokud si dám před xicht nůž nebo nějaký bodec, budu couvat a jasně budu v pozici napadeného a agresor bude do toho nože mlátit, tak je to snad jeho problém.
Něco jiného je, kdyby se otočil a začal odcházet a já na něj skočil a preventivně jej 10x bodnul do zad. To bych se už měl u soudu asi co ohánět :)
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Nikdo » pát 15.3.2013, 15:03

Ten boxer ze Steinerova videa může být rád, že jej ti hoši nežalovali. Tys neviděl, jak surově je ten gadžo napadl, more?
Kdybys jen ukázal kudlu, už bys šel sedět, za rasově motivovanou vraždu, ve stádiu pokusu. Kdybys tedy ten svůj útok přežil :roll:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Fox4077 » pát 15.3.2013, 15:24

No nevím, zrovna tohle video mi příjde nějaké pofiderní.
Tohle mi teda jako NO ani KN nepřipadá.
Ten romský chlapec se chtěl zřejmě před těžkou šichtou trochu protáhnout a co čert nechtěl, zrovna v místě jeho protahované ruky se ocitl xicht nějaké slečny, doprovázené očividně bojovně naladěným boxerem.
Tímto jediným nechtěným kontaktem, ani se snad nenechá, označit to za úder, by vše skončilo. Boxer však na omluvu nešťastného romského chlapce nečekal a jal se, s vehemencí sobě vlastní, trestat.
Na začátku tedy bylo nevinné nedorozumění, které skončilo nevybíravým útokem, možná i s rasovým podtextem.

Tak jasný, trochu jsem to přitáhnul za vlasy, možná, že za celé kadeřnictví :wink:
Ale kdyby jste mě zabili, tak tam tu NO ani KN, kterou by naše justice uznala, prostě nevidím.
Naposledy upravil(a) Fox4077 dne pát 15.3.2013, 15:42, celkem upraveno 1 x.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 3091

Registrován: ned 21.11.2010, 12:57

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od reddog » pát 15.3.2013, 15:32

Fox4077:
Nechces dodat nejake smajliky?? Jinak si budu myslet, ze to myslis vazne.

Edit nicku, omluva
Naposledy upravil(a) reddog dne pát 15.3.2013, 15:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 993

Registrován: ned 27.2.2011, 17:54

Bydliště: Brno

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od AREYOU » pát 15.3.2013, 15:37

Co se týče toho slovenského boxera tak toho druhého "útočníka" de facto napadl ten boxer ten druhej "útočník" v tom byl nevinně, tak to teda aspoň vidím já, ten první si to zasloužil ten druhej NE.

Fox4077
Pokud bys na mě zaujmul postavení viz foto tedy v jedné ruce nůž a v druhé teleskop, tak udělám tři kroky zpět a rozhodně si s tebou nebudu chtít na nic hrát. On je vůbec nůž dost odstrašující a víc než střelná zbraň, na vlastní oči jsem viděl jak jeden lojza vytáhnul zbraň na kamoša ten mu jí chytl se slovem "to máš zalité" a mlátil ho hlava nehlava (byla to plynovka do dnes ji má kamoš doma, jako dárek pochopitelně) proti noži by určitě jen tak nešel, lidi jsou dost mimo co se týká zbraní ve filmech jim totiž ukazují jak je to jen škrábnutí atp. ovšem nůž má doma každý a ví co to může udělat.
Takže Fox4077 nůž ti jednoznačně doporučuji, taky nosím ne sice takové hovado na mamuty, ale něco skladnějšího do kapsy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Fox4077 » pát 15.3.2013, 16:07

Teď se mi ještě vybavilo co mi jednou říkal kolega v práci. Je to už zralý muž, něco kolem 55 let.
Nad ránem si to štráduje z knajpy domů a v tom za sebou slyší ''hele volové, pojďte, zmlátíme toho dědka''
Krve by se v něm nedořezal, otočí se a za ním stáli čtyři. Už se rozestupovali a chystali se, že ušetří státu jeden důchod. On vytáhl nůž se slovy, jste čtyři, tak mě určitě dostanete, ale jeden z vás odsud pojede v pytli!
Po tomto je bojovný duch okamžitě opustil a bleskurychle se zdekovali.
No a kolega se třásl ještě doma. Ale zvládl to bravurně.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 783

Registrován: stř 17.2.2010, 22:28

Zbraň: glock 17

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od kuba » pát 15.3.2013, 17:56

problém je, že spousta lidí si neuvědomuje že jak se vytáhne nůž je všude spousta krve a pokud to nemáš najetý (jakože když vidim tvuj postoj (ono už jenom to držení nože) tak asi nemáš) tak si s tim nožem akorát přitížíš, protože vmomentě jak vytahneš nůž nebo kdokoliv tak každej ví že to není prdel, teleskop je super zbraň to si radši vem dva teleskopy tam maš menší šanci že si tim jednim neco uděláš..

hrát si na hrdinu není vždy nejlepší, pro mě jak jsem napsal, pokud tam nebude někdo známej nebo nějaký dítě tak na to seru ať si to vyřešej policajti.. takhle má taky spousta lidí řeči ale pak stejně nejsou schopný ani vytočit 158.. asi stejně jako když najdou někoho bezvladnyho apod. nebo přijedou k bouračce a nejsou schopný zavolat ani záchranku, strach a zděšení je prostě ochromující a málo lidí umí přepnout na automatiku..
My only worry about death is that my girl will sell my gear for what I SAID I paid for it...
http://www.facebook.com/severoceskygteam

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Pařez » pát 15.3.2013, 20:44

S474N píše:AREYOU: a co kdyz to byl pouze vztah dodavatel/odberatel? S tim, ze dodavatel nedodal to, co mel? *4*
Čerte:po shlédnutí videa s Tebou musím (po nějaké době :lol: ) souhlasit.Akorát bych to doplnil takto - dvě reálné možnosti:
napadený=odběratel,který nezaplatil,nebo povaleč v obchoďáku,kterého se nejde zbavit
agresor=vykonavatel dodavatele,nebo výpomoc pro majitele obchoďáku ke zbavení-se smažky

Proč?Chlapík v teplákách (tipl bych si původ UA) vypadá jako profík k řešení problémů...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od S474N » pát 15.3.2013, 20:59

Pařez: no vzhledem k tomu, ze znam cloveka, ktery agresora zna osobne jako spoluzaka ze skoly, tak jsem nemusel nic tipovat *4*

Mimochodem, s tim UA ti to taky moc nevyslo.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

OZ4

Uživatelský avatar

Příspěvky: 41

Registrován: pon 23.4.2012, 23:09

Zbraň: CZ 75 D Compact

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od OZ4 » pát 15.3.2013, 21:00

2Pařez: I kdyby to byly obě výše uvedené varianty, tak takhle řezat do druhýho člověka může jenom naprostej magor, kterej má IQ 80 a nepřemýšlí absolutně o následcích. Pro mě je kopanec proti lavičce v závěru videa pokus o vraždu. Ani feťák (který z duše nesnáším) ani lemplituda a flákač si tohle nezaslouží.
CZ75 D Compact

Příspěvky: 2199

Registrován: ned 23.12.2012, 11:16

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od Pařez » pát 15.3.2013, 21:12

S474N píše: Mimochodem, s tim UA ti to taky moc nevyslo.
No vždycky se nezadaří,ale určitě k nim má mentalitou a stylem oblékání blízko :lol:

OZ4:nenapsal jsem,že tuto akci schvaluji,šlo jen o zevrubnou a subjektivní analýzu případu..

OZ4

Uživatelský avatar

Příspěvky: 41

Registrován: pon 23.4.2012, 23:09

Zbraň: CZ 75 D Compact

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od OZ4 » pát 15.3.2013, 21:27

No taky mi bylo hned jasný, že je to nějaká smažka, ale takhle někoho rubat není normální. Aspoň Já to tak beru. Agresor asi nedával v 7 třídě pozor v hodinách biologie...člověk vydrží hodně, ale kopance do hlavy....
Takováto videa beru trochu jinak, jsem zdravotník a vím jak může takovýhle kopání a mlácení blbě končit. Kvadruplegici, krvácení do mozku s následnou mentální "indispozicí" atd. atd. Jak jsem psal jinde (ještě jednou se Čerte omlouvám :) ), bylo mi z toho videa fakt zle!
CZ75 D Compact
Uživatelský avatar

Partner MujGLOCK

Příspěvky: 2139

Registrován: sob 11.11.2006, 17:40

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od john.hawk » sob 16.3.2013, 16:13

zdravím, určitě na srazu něco poladíme, těší mě zájem všech co přijdou.. :wink:
U toho tréningu BU/BS je to uplně stejné jak s zbraní, člověk co nemá nacvičeno tak je prostě vydán napospas všem svým chybám, stressu, špatnému úsudku a právnímu nevědomí..

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od npc051 » pon 18.3.2013, 13:22

cmk píše:AREYOU > co vis o ulekovych reakcich a jednani pod stresem, tlakem, tyranim a nasilim?
Clovek, kterej se nikdy nepral, nikdy netrenoval, neni pripraven, ... je proste v pr*eli...
Naprosty souhlas.
K tomu jen mala poznamka ze zivota.
Na VS kolejich jsme uplne bezne lezli do baraku pres otevrena okna v prizemi, abychom nemuseli kolem vratne.
Klasicka situace: jedenact v noci, ozrali jak dogy, barak dlouhy jak krava a misto abychom sli do 30. okna v prizemi kde to bylo domluvene, tak jsme se o jedno sekli, a skoncili u nejake subtilni submisivni prvacky 40 kilo i s posteli, ktera prave cumela do skript a nejednou vidi, ze ma v pokoji 10 ozralych typku a dalsi lezou oknem.

Zacla snad behat, rvat, zamykat se v koupelne, vytacet mobilem policajty ? Ani omylem.
Takova jen sedela s vytrestenyma ocima a ani nerekla, kudy ven na chodbu.
A to jsme ani nebyli zadni borecci v teplakovkach, ale studaci prchajici i pred babou duchodkyni z vratnice. :mrgreen:

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od cmk » úte 19.3.2013, 12:03

Tak tou frajerkou to mozna nebylo ulekem, ale jakymsi zvykem a castecnou pripravenosti :-)

Ale OT se zeptam - kde je nejaky vratny neco po tom, jestli se student vraci na kolej slusne upraven, oholen, strizliv a cisty nebo statej jak doga, smradlavej z hospody a spinavej ze skarpy, do ktery spadl?
Nevim, jestli UZ nebo JESTE, ale na Strahove v pulce 90. let tohle nikdo fakt neresil.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Příspěvky: 601

Registrován: sob 02.6.2012, 19:13

Bydliště: blízko Brna

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od cipis » úte 19.3.2013, 12:06

OT: Třeba to, že ta budova má nějaký řád atd. Takže jsou třeba nařízené večerky a tak. I v hotelech to tak máš, tam je ale výhoda v tom, že tě na pokoj dokonce odvedou/odnesou, samozřejmě za patřičné dýško. Nicméně rušení nočního klidu není přípustné ani v jednom případě.

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Agresor přišel do nákupního centra a brutálně napadl sed

Příspěvek od cmk » úte 19.3.2013, 12:13

To porad neni odpoved na moji otazku :-)
Leda bys zdunenej nedokazal ani na chvili predstirat aspon trochu malo slusneho vychovani :-)
Kazdopadne "narizena vecerka" a "vysokoskolska kolej" - to nedava moc logiku.
Maximalne tak "doba klidu 22:00-6:00".
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz