Američanka na střelnici popravila syna a pak se zabila


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 351

Registrován: ned 01.1.2006, 18:37

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Brno

Američanka na střelnici popravila syna a pak se zabila

Příspěvek od Radek07 » čtv 09.4.2009, 13:03

http://www.novinky.cz/zahranicni/166029 ... -svet.html

Tak tohle se nedá vůbec komentovat :shock: :shock: :shock:

Američanka na střelnici popravila syna a pak se zabila, aby spasila svět
Policii šokoval videozáznam ze střelnice v Casselberry v americkém státě Florida. Dvacetiletý Mitchell Moore mířil na svůj terč, když k němu najednou přistoupila zezadu jeho matka Marie (44) a přiložila mu hlaveň k hlavě. Na následujícím záběru se Mitchell hroutí k zemi. Marie pak obrátila zbraň proti sobě. Záběry z bezpečnostních kamer přitom ukazují, že matka a syn se před tragickou událostí bavili střelbou a žertovali s ostatními.

Zvětšit obrázek
Záběr z průmyslové kamery pořízený bezprostředně před tím, než žena zmáčkla spoušť a střelou do hlavy zabila vlastního syna.


Marie Moorová podle stanice MSNBC ještě žila, když na střelnici dorazila policie. Po převozu do nemocnice však zemřela i ona sama. Policie nejdříve netušila, co bylo příčinou vraždy a sebevraždy. Až později ze vzkazů, které Marie Moorová napsala svému milenci, vyplynulo, že čin pravděpodobně souvisel s její mentální poruchou a utkvělými představami.

"Je mi to tak strašně líto," napsala několikrát ve vzkazu na rozloučenou Marie, která se podepsala jako "Padlá královna" a zanechala po sobě také audionahrávky, jež objevili rodinní příslušníci. "Musela jsem poslat svého syna do nebe a sebe do pekla," napsala mimo jiné Moorová.

Jeden ze vzkazů byl adresován i střelnici, kterou se synem navštěvovala poměrně často: "Lituji, že to musím udělat tady u vás, ale musím spasit svého syna. Bůh mě učinil královnou, a já jsem zklamala. Jsem padlý anděl. Proměnil mne v Antikrista." Moorová na jedné nahrávce prohlašuje, že by mohla zabít pouze sebe, ale musí spasit svého syna a musí to provést na veřejnosti, aby mohl být spasen svět. "Snad až zemřu, nastane tisíc let míru."

Mitchellův otec Charles Moor policii až později informoval, že jeho bývalá žena trpěla mentální poruchou a již dříve se pokusila o sebevraždu. V roce 2002 byla dokonce umístěna do psychiatrické léčebny. Tuto skutečnost v audionahrávkách zmiňuje i Moorová, ale zdůrazňuje, že není šílená.
Zlo není ve zbraních, ale v lidech
Uživatelský avatar

Příspěvky: 508

Registrován: stř 17.10.2007, 10:26

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Veselí nad Moravou/Praha

Příspěvek od snaper_mira » ned 12.4.2009, 10:10

jenom nechápu co na střelnici dělala, když jí tam byl zakázaný vstup, protože se tam před sedmi lety pokusila o sebevraždu ? :?
(zdroj: http://aktualne.centrum.cz/report/krimi ... ?id=634375)
Fortis cadere, cedere non potest
(statečný muž padne, ale neustoupí)
Uživatelský avatar

Příspěvky: 580

Registrován: stř 28.1.2009, 14:34

Zbraň: SHADOW, Walther PPS

Bydliště: MB

Příspěvek od Albert » ned 12.4.2009, 11:37

Nevím přesně jak to chodí v USA na střelnicích ale jestli dostala soudní zákaz vstupu před sedmi lety, tak za tu dobu se mohla hodně změnit (barva vlasů, zub času atd.), mohl se změnit personál střelnice a na čele určitě nemá napsáno ,, sem nesmím,,. Těžko soudit zaměstnance střelnice, ti za to přeci nemůžou.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Američanka na střelnici popravila syna a pak se zabila

Příspěvek od S474N » úte 19.3.2013, 20:46

| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Re: Američanka na střelnici popravila syna a pak se zabila

Příspěvek od Glockmaniak » stř 20.3.2013, 11:41

Máma , která zabije vlastní dítě. Grrrr :evil: :evil: :evil: Já bych tady na její adresu nejraději něco napsal, ale za tu sprchu sprosťáren bych tu od admina musel dostat doživotní ban, což by mě mrzelo, takže budu zticha.
Meč a kříž tělo jedno jest.
Moje zbraně: GLOCK 17 3.gen. osazený TLR-1 HL, CZ 75, SA vz.58

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Američanka na střelnici popravila syna a pak se zabila

Příspěvek od npc051 » stř 20.3.2013, 11:57

Coz jen potvrzuje moji teorii, ze lidi jsou co kus to zvlastni pripad a jedine cim si muzes byt jisty je, ze si nemuzes byt nikdy nicim jisty.
Kurec, ale vsichni vedeli, ze je ta matka na hlavu (predevsim to to musel vedet jeji syn), vsichni vedeli, ze by nemela mit v prackach ani spuntovku a stejne sli no problemo na strelnici...
Takze v tomto pripade zadna "nepochopitelna tragedie" a "hrozne nestesti" ale nulovy usudek a kaleni zvysoka na veskere bezpecnostni standardy.

Takze je to vlastne pozitivni zprava - ze zastrelila jen sveho syna a ne nekoho jineho. :huh:

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz