Další napadení člověka psem


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od panvrabec » pon 15.4.2013, 22:44

No pustil figuranta, nebo na figuranta, kdyz se mu to tak libilo :lol: ? Ale ted vazne, na netu je spousta videi s utokem psa. Nektera plemena se trochu vymykaji chovani beznych psu a troufam si rict, ze kdybyste pitbulovi uprostred boje urezali koule, nebo usekli nohu, tak nepusti. Navic tahle varlatová teorie je uzitecna do doby, nez se do vas zakousne fena.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od rotwajlerdick » úte 16.4.2013, 6:52

to jo.s pitbulama sem tu cest mnel,muzu zodpoveden rici ze sem se malem podelal.stesti byloze to bylo v zimne a bylo i nak hur,to nosim kanady.vyjeli po mem psovi,byl jeste mladsi a navic predstava ze mu neco udelaj mne nabudila.jedoho sem zahnal kopancem a postekaval oppodal ale druhel porad utocil.sveho psa sem mnel za sebou na hradbe prihaklyho.tuten druhej dostal x kopancu a proste uz to neslo tak sem vytahl pistol a nekolikrat ho prastil s ni.pri poslednim utoku se mne ji povedlo do nej narvat asi nak sikovnejcze si to rozmyslel....uz sem boural zabrany abych zahajil kanonadu.patrne jeste jeden utok a mnel bych peknej vecer na pcr.....pes neni zadnej hrdina a kdyz vidim ze je pruser,nema cenu utikat a vymejslet bejkarny.ses skratka v hajzlu a jedina tva sance je intenzivni protiutok.to neceka.a par peknej kopancu.s pibulama neni prdel,znam jich par,ale po spatne strance.lidi je nezvladli a je to casovana bomba.ted jsou u nas videt i labradori a hodne husty.clovek skurvi vsechno
zabijte je vsechny buh si je prebere
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od panvrabec » stř 17.4.2013, 0:17

Taky většinou vídám, jak tyhle plemena i různě křížená vodí většinou lidi ve vytahaných smradlavých hadrech, s dredama a brkem v hubě. Nevím, co je k tomu vede. Když se to nezvládne, tak to končí třeba taktohttp://www.mundoincreible.com/2013/01/v ... bre-y.html už to tu někde bylo, musí to být strašný pocit. Kdyby měl aspoň jeden přihlížející zbraň, tak ten chlap mohl přežít. Ten pes je jako stroj, nedovedu si představit, že by se takto choval třeba nějaký zlatý retrívr.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od S474N » stř 17.4.2013, 6:02

Me tam k tomu nejak nejde to vrteni ocasem. Navic je to cele nejake divne, jak se ten borec dostal do toho kotce a co tam jako delal?
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 504

Registrován: ned 02.11.2008, 23:01

Zbraň: cz,browning,glock,ro

Bydliště: plzen

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od rotwajlerdick » stř 17.4.2013, 8:13

ten napadenej chlap vypada i na panicka,pokousi se mu v jednu chvili rozkazovat...nevyhodou pro cloveka je ze pitbul staford a podobni spis neprekusujou....takze chyti,drzi,taha,clouma...jak rikam,si stejne v prdeli tak protiutok.intenzivni,razantni.kopance,kamen cokoliv je tve plus.mas posledni sanci ze se lekne a bude te spovzdali pozorovat,vystekavat a snazit se na tebe vletet az budes nepozornej.pokud na tebe nastoupi rovnou uz se te zle povede.bez noze nebo kveru a tutoho borce zakousleho v predlokti uz tve sance jsou male.navic bolest na jakou nejses zvyklej ochromi tvuj nervovy system,dal mozna i neco krupne,upadne,strata krve a nasledna strata vedomi....nic moc
zabijte je vsechny buh si je prebere
Uživatelský avatar

Příspěvky: 992

Registrován: pon 28.9.2009, 19:00

Zbraň: Glock

Bydliště: Morava-sever

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od panvrabec » stř 17.4.2013, 16:32

SATAN: ještě jsem našel jedno video, http://www.youtube.com/watch?v=M-iYiCBz7Uw všimni si - to vrtění ocasem, běžný pes se před útokem naježí, stáhne ocas a chňapne, když se dva rvou, tak silnější slabšího položí na lopatky a je konec boje.
Tihle to berou trochu jinak, jsou k tomu jakoby naprogramovaní, to vrtění ocasem bych popsal že je spíš něco jako vzrušení, stress, radost z boje, nával testosteronu. Oni jsou jakoby v tranzu, mají to v hlavě, mají to v genech a ikdyž se říká, že záleží na pánovi, tohle v těch genech prostě bude. Když se jednou zakousne, tak nepustí.
Když k útoku dojde, v lepším případě se pustí dopsa, v horším do vás, v nejhorším případě do dítěte nebo dovaší přítelkyně. Chce to reagovat velmi intenzivně a okamžitě jak říkal dick. Ale taky nejsou agresivní všichni :) je to jako u lidí. Jen k tomu mají silnější dispozice a víc předpokladů, než běžný pes.
EDIT: 3:56 až 5:10 jde vidět rozdíl mezi běžným psem (asi retrívr) a bestií.

Příspěvky: 102

Registrován: pát 13.4.2012, 3:01

Zbraň: glock 17 4 gen.

Bydliště: Praha

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od style.js » stř 17.4.2013, 17:17

Me by spis zajimalo kdo ta videa nataci, ja videt neco takovyho kaslu na mobil (leda zavolat cajty) a hledamm nejaky kus zeleza nebo kamen abych chlapkovi nejak pomohl (samozrejme mit G za pasem uz bych nemusel hledat nic) :idea:

Příspěvky: 716

Registrován: čtv 16.11.2006, 17:48

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Teplicko - Osek

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od Kmoch Vladimír » pon 22.4.2013, 21:22

Chtěl by jsem jen upozornit ty,kteří doporučují "chvat"zakouslého psa který nechce pustit,"chytit ho za koule",aby tak činili jen pokud jsou majiteli toho psa,a jsou si jistí,že až ten pes pustí toho figuranta či kohokoliv jiného,tak téměř jistě vás kousne do ruky,pokud "včas"ty koule nepustíte,a psa neodtáhnete od původně napadené osoby!To že se pes neobrátí proti vám,zabrání právě a jenom to,že "jste jeho PÁN"!A když si nepospíšíte pustit koule "včas",patrně vés kousne stejně,ale zase rychle pustí,když zjistí co provedl "pánovi"! :) Zdravím.
V nouzi poznáš -Jericho FB!
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1240

Registrován: úte 11.9.2007, 6:41

Bydliště: Kvérov

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od Nikdo » čtv 04.7.2013, 11:53

Proč mu ty bengálci dali ty klepeta, chápete to někdo?
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od nettik » čtv 04.7.2013, 14:19

tak to jsem vubec nepochopil... !!! chlap da psa do auta jde si pokecat s poldama...ti ho spoutaji a pak mu toho psa, kterej vybehne z auta zastreli? ...doufam, ze u policie skoncil zmrd jeden zkurvenej :-(
Uživatelský avatar

Příspěvky: 169

Registrován: pát 08.6.2012, 19:21

Zbraň: Alfa 641

Bydliště: Brno-venkov

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od Beaver » čtv 04.7.2013, 17:16

No myslím, že už ten dotyčný podal žalobu a bezpochyby to vyhraje, protože jednak je k dispozici video a jednak policajti neměli dle US práva vůbec důvod ho omezovat na svobodě (to by mohli pouze pokud by byl obviněný z nějakého trestného činu). Je otázka do jaké míry tam bude posuzováno zastřelení toho psa jakožto sebeobrana, protože celou situaci naprosto zbytečně vyeskalovali ti policajti a tak si to nejspíš i vyžerou.
Almighty 6mm
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od S474N » pát 05.7.2013, 10:04

nettik: bez ohledu na to, co tomu predchazelo (s cimz samozrejme naprosto nesouhlasim), tak ten pes po nem vyskocil, co je na tom nepochopitelneho? Na tebe kdyz vyskoci pes a bude se ti chtit zakousnout do ruky, tak se nebudes branit?

EDIT: jinak by me zajimalo, co je pravdy na tomhle:
in california it is illegal for civilians to film police activities, so the police were within there legal rights to put the man in cuffs.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od nettik » pát 05.7.2013, 10:44

certe nesouhlasim. ten pes byl naprosto v klidu a zvladnutelnej. Nebylo potreba strilet. zbytecna eskalace...jak jit na vrabce s kulometem :-( zbytecne zabiti.a ohledne toho nataceni ...to by asi nedelali nic jineho...proc nezatkli i autora toho videa jenz jsme mohli shlednout? kazdopadne by nemel byt problem vygooglit.pripadne se muzu optat kolegu...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od S474N » pát 05.7.2013, 10:52

nettik: takze teda tvrdis, ze pes neskocil proti nemu?

Kolegu se urcite zeptej, docela by me to zajimalo.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 747

Registrován: sob 14.5.2011, 20:19

Zbraň: víc než 1 :-)

Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od nettik » pát 05.7.2013, 11:15

netvrdim ze proti nemu neskocil...ale rozhodne jsem zazil horsi utoky psu u kterych nebylo potreba strilet. on to proste ze sve pozice vyresil prilis "elegantne" ...a jak jiz bylo i v komentech psano...bylo to neadekvatni a taky si to odskace/odskakal...
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od S474N » pát 05.7.2013, 11:25

nettik: no jak bys to resil ty vcelku bezpredmetne. Stejne tak, jako ja zde mohu napsat, ze bych to taky resil s maximalni minimalizaci rizika vuci svemu zivotu/zdravi, tedy klidne i strelbou.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od Fox4077 » pát 05.7.2013, 11:49

No, nevím jak Vy chlapi, ale já na videu viděl totok:
- útočícího psa
- pokus policisty ho chytit za obojek a uklidnit ho, což se nezdařilo
- pokračující útok psa a vyřešení situace střelbou

Za mě palec nahoru pro poldu.

A ano, vyřešil to příliš "elegantně" tedy tak, že postavil své zdraví nad život čokla, já bych udělal to samé.

To jen u nás se poldové raději nechají pokousat psem, zmlátit cikánama, nebo dokonce zapíchnout, jen aby nemuseli tasit.
A toho negra bych ještě popotahoval za to, že úmyslně nezajistil psa a ten pak zbytečně ohrozil zdraví lidí, v tomto případě zasahujících policistů.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 169

Registrován: pát 08.6.2012, 19:21

Zbraň: Alfa 641

Bydliště: Brno-venkov

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od Beaver » pát 05.7.2013, 12:33

S474N píše:EDIT: jinak by me zajimalo, co je pravdy na tomhle
Podle mě to není pravda, jejich práva na pořizování záznamu policajtů vychází z ústavy a pokud tím nebrání jejich akci, tak nemají nejmenší důvod ho sebrat. Ani jejich případná lokální úprava není nadřazená ústavě, tak jako u nás.
Fox4077 píše:No, nevím jak Vy chlapi, ale já na videu viděl totok
A viděl jsi taky neoprávněné zatčení ? Protože tím to celé začalo a bez toho by se nestalo nic dalšího. Ke zbytku tvého stupidního příspěvku se radši ani vyjadřovat nebudu, musel bych být vulgární.
Almighty 6mm
Uživatelský avatar

Příspěvky: 70

Registrován: úte 12.3.2013, 16:07

Bydliště: Ostrava

Re: Další napadení člověka psem

Příspěvek od rotmistr » pát 05.7.2013, 13:34

Mno ještě že mají američtí policajti kouzelné projektily co se nemůžou odrážet od chodníku a tak podobně, když bylo tolik lidí kolem.
Memento homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris.

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz