osobní názor: VOLBY A POLICIE


Ostatní debaty mimo zaměření, vtipy, když se prostě chcete vykecat :-)

Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Příspěvek od S474N » stř 07.6.2006, 8:26

abeille píše:
Co se týče dredařů tak mi řekni, proč bys mě chtěl dělat na §388 a ne na §260 popř. §198/1 ?
Nemám důvod "tě dělat" na § 260 Poškozování značek státní triangulace ani na §198 Porušování povinnosti při správě cizího majetku. Pokud máš dojem, že jsi se něčeho takového dopustil, tím hůř. :wink:
Mozna by chtelo pri tom googlovani trosicku pouzivat mozek a zamerit se na paragrafy z TZ a ne na predpisy o Státním fondu životního prostředí *4*.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » stř 07.6.2006, 11:13

To dojde časem že je tu řeč o trestním právu-zákonech. :wink: stengan
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » stř 07.6.2006, 13:16

S474N píše: Mozna by chtelo pri tom googlovani trosicku pouzivat mozek a zamerit se na paragrafy z TZ a ne na predpisy o Státním fondu životního prostředí *4*.
:wink: OK Satane, dík za radu. Čerpal jsem z tohoto http://juristic.zcu.cz/download/rekodif ... /trest.doc
zřejmě se nejedná o platné znění. Máš lepší link?
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 524

Registrován: ned 05.6.2005, 13:51

Příspěvek od Glockmaniak » stř 07.6.2006, 19:22

abeille píše:
Co se týče dredařů tak mi řekni, proč bys mě chtěl dělat na §388 a ne na §260 popř. §198/1 ?
Nemám důvod "tě dělat" na § 260 Poškozování značek státní triangulace ani na §198 Porušování povinnosti při správě cizího majetku. Pokud máš dojem, že jsi se něčeho takového dopustil, tím hůř. :wink:

Sice jsem napsal, že už nebudu reagovat, ale tohle se nedá. Pokud zde chceš někoho školit, tak před tím, než začneš někoho oslňovat tím, že mu zkopíruješ citace zákona, se napřed nauč základy a úvod do práva. Máme trestní právo, obchodní právo, dokonce třeba i právo námořní atd.. Na tom co si napsal výše se jen potvrzuje to co jsem taky někde v reakci na tebe napsal. Proč někoho stavíš do latě v něčem, o čem víš úplné HOVNO? (admine promiň, omlouvám se, ale on by to jinak nepochopil). Výsledek je, že si se akorát ztrapnil. Tak a teď už opravdu nebudu reagovat.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » stř 07.6.2006, 23:34

Ano, čerpal ze špatného zdroje, byl to pouze návrh trestního zákona, který zřejmě nebyl schválen. Nicméně to nesnižuje závažnost tvých výroků s přihlédnutím k tomu, že jsi zřejmě policista.
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » čtv 08.6.2006, 10:00

Včelko máš jeden rozumnej důvod se furt XXXX do četníků XXX se do plitiků kteří stojí za těma nesmyslama který musí řadoví četník plnit :twisted: stengan

upraveno na přání Jasika a doposláma omluva.
P.S. nevstahuje se na včelku
:twisted: stengan
Naposledy upravil(a) stengan dne pát 09.6.2006, 15:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 276

Registrován: stř 14.9.2005, 17:36

Zbraň: GLOCK

Bydliště: Praha

Příspěvek od abeille » čtv 08.6.2006, 23:42

Srát se budu do toho, co osobně uznám za vhodné.

EDIT BY MODERATOR: nepoužívejte prosím citace v reakci, která následuje konkrétní příspěvek. Děkujeme.
G17, a když ne G17 pak G10 nebo G12.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Příspěvek od Jasik » pát 09.6.2006, 10:08

Takže pánové, uklidněte trochu svoje emoce a prosím, zkuste se chovat navzájem slušně, bez zbytečných hrubých výrazů. Jsme tu forum lidí, kteří jsou "v pohodě, slušní, korektní, tolerantní.." majitelé či příznivci zbraní GLOCK a kteří se mezi sebou dokážou bavit v klidu, dokáží předat své zkušenosti jiným atd..

Včelička prostě bude trochu míň "prudit" na netu a raději zase přijde na nějaký sraz, kde si to s ostatními může vyříkat osobně a ostatní (v této diskuzi převážně policisté) ze sebe přestanou dělat ty "policisty", kterým se národ "směje" a nejen jemu, ale i nám všem ukážou, že jsou prostě lepší :wink:
Uživatelský avatar

Příspěvky: 705

Registrován: úte 18.4.2006, 14:29

Zbraň: GLOCK

Bydliště: DOMA

Příspěvek od stengan » pát 09.6.2006, 15:33

Jj beru zpět a dořeším časem osobně.Omlouvám se za hrubé příspěvky.stengan

Příspěvky: 6

Registrován: pát 31.3.2006, 18:19

Re: pro abeile

Příspěvek od Mirek » pát 09.6.2006, 19:30

realcop píše:Jinak Abeille já si nestěžuju, že je moje práce těžká, já si stěžuju že jí nemůžu dělat pořádně. Nelze dělat práci dle zákonů, aby tě pak za to žes jí dělal vláčeli po soudech a v médiích. Nelze jí dělat bez odpovídajícího vybavení a nelze jí dělat pokud jediným motivačním prostředkem je hrozba vyhazovu. Já svoji práci miluju a chci jí dělát dobře.
Jo, s timhle plne souhlasim. Hodne kolegu odchazi proto, ze svoji praci nemuzou delat poradne, ale ne proto, ze by nechteli, ale proto, ze nemaj podminky. Ono kdyz napriklad v zapadnich cechach slouzime s prez 20 let starejma vychozenejma pistolema, ktery se kazdou chvili sekaj, to se pak clovek necejti moc bezpecne a o tom, ze na hodne oddelenich delaj sefa lidi, ktery jsou tam jeste z dob komunismu, nemaj vejsku a tak nikomu nedovoli dalsi vzdelani, aby nahodou nemel vyssi vzdelani nez oni a tak neohrozil jejich pozici ani nemluve. Pokud by odesli od policie vsichni ty, kterym tohle vadi, tak tam zustanou jen lidi, kterym jde jen o to, aby jim prisel kazdej mesic na ucet plat a co nejmin toho museli udelat. Tem je jedno, ze maj spatnou vybavu, maly pravomoce atd. a aby u policie zustali jen takovyhle lidi snad nikdo nechce ne?

Zpět na „OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz