Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.


Události o zbraních ve světě i u nás, trestné činy se zbraní, apod.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od Stepan » čtv 23.5.2013, 8:38

Nigerijští muslimové ubodali v Londýně vojáka.

Nedaleko kasárem vjeli dva nigerijci v autě na chodník, srazili vojáka, zmasakrovali ho sekáčky na maso, pokusili se mu oddělit hlavu od těla. Potom tělo odtáhli doprostřed silnice, zdržovali se na místě a vykřikovali, proč to udělali. Údajně jako odplatu za násilí páchaného na muslimech. Po příjezdu policie jeden z nich vytáhl revolver a byl postřelen. Postřeleni byli nakonec oba.

Nejvíc mě dostala tahle fotka, kdy žena stojí proti ozbrojenému vrahovi. Sama k němu přišla a přesvědčovala ho, aby odevzdali zbraně. Její naivita je naprosto neuvěřitelná.

Taky mě pobavilo, že jeden postřelený byl dopraven do nemocnice vrtulníkem. Člověk by skoro řekl, že ho měli dopravit do nemocnice přivázaného za nohu za sanitkou, ale měl to se vším luxusem...

Premiér Cameron řekl:: "We have had these sort of attacks before in our country, and we never buckle in the face of them"

Už jsme takovým útokům v naší zemi čelili a nikdy se jim nepoddáme. Jak se nemajíí poddat, když občané můžou takovým věcem jenom bezmocně přihlížet?

http://www.bbc.co.uk/news/uk-22630303

Video:
http://www.itv.com/news/update/2013-05- ... ich-scene/
Přílohy

[Přípona jpg byla deaktivována a nadále nebude zobrazována.]

Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od Fox4077 » čtv 23.5.2013, 12:59

Taky by mě zajímal dojezdový čas policie. Vzhledem k tomu, že běžní poldové mají maximálně pepřák, tak se určitě muselo čekat na spec. jednotku.
Takže kdyby ti černí aláhovci měli ještě chuť na pár anglánů, nic by jim v tom nemohlo zabránit.
Na závěr snad jen obligátní, už tam ti blbci zakázali střelné zbraně (i cajtům), tak ještě urychleně zakázat nože, sekáčky a hlavně auta!
Pak se tam už určitě rozhostí klid a mír.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.

Příspěvky: 104

Registrován: pon 31.3.2008, 8:53

Bydliště: kolem Ostravy

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od pekoz58 » čtv 23.5.2013, 13:44

cca 20 minut

http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/ ... night.html

P.S.
a Cameron je blbec největší

Příspěvky: 54

Registrován: úte 21.8.2012, 11:17

Zbraň: alfa defender

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od mobil-man » čtv 23.5.2013, 14:33

Ta společnost je absolutně jako stádo, oni sekáčkem zmastí člověka a ostatní kolem chodí jakoby nic a ženská se ho snaží přemluvit, aby to zahodil. Tam už chybí jenom objímání a lítost chudáků imigrantů z její strany...
"S vlídným slovem a pistolí v ruce se dostanete mnohem dál, než se samotným vlídným slovem."
Jak je možné, že pachatelé měli revolver? Není to snad zakázaný? Aha, tak to by chtělo zakázat ještě víc a k tomu povinnou registraci sekáčků na maso. :mrgreen:

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od Stepan » čtv 23.5.2013, 15:12

Fox4077 píše:Taky by mě zajímal dojezdový čas policie.
pekoz58 píše:cca 20 minut
Ježišikriste. Oni tam nechali promenovat se dva vrahy 20 minut? V Londýně??? Tam přece na každém rohu musí být nějaký policajt, i kdyby měli přibíhat pěšky, tak jich tam musí být za dvě minuty několik!

Shi

Příspěvky: 685

Registrován: ned 04.3.2007, 13:13

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od Shi » čtv 23.5.2013, 15:17

mobil-man píše:Ta společnost je absolutně jako stádo, oni sekáčkem zmastí člověka a ostatní kolem chodí jakoby nic a ženská se ho snaží přemluvit, aby to zahodil. Tam už chybí jenom objímání a lítost chudáků imigrantů z její strany...
Fakt, že ženská se verbálně pustila do diskuse s jedním vrahů a skutečnost, že ostatní lidé zřejmě vrahům neumožnili dekapitaci vojáka, protože obestoupili jeho tělo, podle mě značí že ti lidé jsou sice zoufale zblbnutí anti-gun propagandou, ale mají zatraceně dobrý potenciál i odvahu postavit se zlu vlastními silami.

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od Stepan » čtv 23.5.2013, 15:28

Ono to tak nebylo, oni to sami vzdali a pak ho odtáhli na silnici a dál se tam potloukali a čekali na policii a nudili se.

Paní nejdřív nevěděla, co se děje, myslela si, že je to autonehoda, a jako vedoucí skautů znalá první pomoci šla oběti pomáhat, ale už to nemělo smysl.

Lidé žádný účinný potenciál postavit je proti zlu neměli, skautská vedoucí mohla být po smrti stejně jako spousta dalších lidí. Třeba ta ženská s nákupním vozíkem co skoro do jednoho vraha vrazila, jak blízko k němu sama přišla, člověk co natáčel to video atd.
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od Jasik » čtv 23.5.2013, 16:08

Z jakého důvodu je na tom videu z itv rozmazán ten nůž a sekáček, co drží ten černoch v ruce? To se bojí zobrazit realitu, aby to náhodou nějakého pseudohumanistu nerozrušilo, bojí se lidem ukázat pravdu nebo proč??
A z jiného úhlu pohledu.. Je to takové nějaké moc okaté a moc anti-muslimské.. Nechci být paranoidní, ale co nějaká akce v pozadí zaštítěná tajnými službami atd.??
Uživatelský avatar

MujGLOCK team

Příspěvky: 2411

Registrován: úte 29.3.2005, 15:34

Zbraň: G17, G43, CZ858

Bydliště: doma

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od Jasik » čtv 23.5.2013, 16:24

Tak asi jsem našel vysvětlení.. připosranost a strach z pravdy..?
http://zpravy.idnes.cz/byli-bychom-za-b ... anicni_btw

Příspěvky: 1

Registrován: čtv 09.7.2009, 17:44

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od číz » čtv 23.5.2013, 20:35

Fox4077 píše:Taky by mě zajímal dojezdový čas policie. Vzhledem k tomu, že běžní poldové mají maximálně pepřák, tak se určitě muselo čekat na spec. jednotku.
Takže kdyby ti černí aláhovci měli ještě chuť na pár anglánů, nic by jim v tom nemohlo zabránit.
Na závěr snad jen obligátní, už tam ti blbci zakázali střelné zbraně (i cajtům), tak ještě urychleně zakázat nože, sekáčky a hlavně auta!
Pak se tam už určitě rozhostí klid a mír.

No,asi je zakázali i armádě,protože se to stalo před kasárnama a i za nás byl na bráně
dévéťák se škorpíkem na zadku.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 367

Registrován: úte 03.1.2012, 21:19

Bydliště: Na stromě

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od cover72 » čtv 23.5.2013, 20:44

Pánové, nekritizujte ty lidi. Nože v Británii zakázané jsou, stejně jako jsou tam zakázané nože, baseballové pálky a hole: všechno to jsou "útočné zbraně", a pokud u sebe máte šroubovák, pálku či kuchyňský nůž bez "dobrého důvodu" a kápne na vás policista, máte velký problém.

Sebeobrana je v UK také zakázána: když se mladí gangsteři vlámali do domu středostavovské rodině a poté, co její hlavě vysvětlili, že mu zavraždí syna a znásilní ženu a byli otcem rodiny vypráskáni ven ozdobným mečem, co měl chlapík nad krbem... Odešli útočníci svobodní, zato otec čelil obvinění za útok "útočnou zbraní".
Když se lupiči vlámávali do domu herečky Mylene Class, policie jí vysvětlila, že ani kdyby se jí vlámali přímo do domu a ohrožovali ji a její dítě, ona se nesmí bránit, protože to prostě nejde. Má zavolat policii, nic jiného nesmí.
A když probíhaly ty vlny rabování, britské Home Office vydalo důrazné varování, že se obyvatelé rabující lůze nesmí bránit ničím jiným, než improvizovanými a neškodnými pseudo-zbraněmi, jako smetáky, mopy apod.

A vojáci mají také smolíka, nedávno odsoudili tuším na 5 let vojáka, který jako poděkování Afghánců dostal GLOCKa, odvezl si jej do UK s tím, že si jej nechá deaktivovat (vlastnit pistoli nesměl), než to stihl, dostal mrtvici na závodu podporujícím vdovy po vojácích, dostal amnézii a zapomněl na toho Glocka jako na smrt.

Blairova socanská svoloč prostě odzbrojila všechny slušné lidi a pseudokonzervativci jdou ve stejném směru. Slušní lidé jsou v Británii zcela odzbrojeni a šikanováni vládou, pokud se pokusí bránit byť sebe a své nejbližší proti těžkým útokům. Naopak pro grázly není problém sehnat za půl dne samopal -- ale o tom jsem již psal.

Ta ženská, co se bavila s těmi vrahy, se později zmínila, že chtěla strhnout jejich pozornost na sebe, aby kdyžtak zavraždili ji a ne děti, co jim o kus dál skončila škola. U mne je paní velká hrdinka!
Tak pozor na to, co vykládáte :mad:
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od S474N » čtv 23.5.2013, 21:00

Tak ja vzdycky Anglii "predpovidal" zanik velkou vodou - ze budou zatopeni. Jak vidno, tak ve finale to dopadne mozna uplne jinak a grazlove to stihnou driv.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

cmk

Uživatelský avatar

Příspěvky: 6790

Registrován: úte 04.10.2005, 12:24

Bydliště: EU :-(

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od cmk » čtv 23.5.2013, 21:37

Uz je pomalu na case, aby prave ti slusni v Anglii vzli ty mopy, smetaky a podobna nahodna zarizeni (mlaticku sena apod...) a prosadili si navrat do prava 80. let.
Motto: Rychlejší, než 158 na drátě je 357 na opasku
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud víš, kolik máš zbraní, nemáš jich dost.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od S474N » čtv 23.5.2013, 22:30

Tak britska armada uz zareagovala, opravdu reseni hodno debilu:
:arrow: http://czech.ruvr.ru/2013_05_23/Britsky ... erejnosti/

A dalsi clanek k tematu:
:arrow: http://www.frantisekmatejka.cz/podrizly ... /#more-575
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od Stepan » čtv 23.5.2013, 23:09

Tak snad to už neplatí:

"But Mr Cameron is thought to have intervened and troops are being told to wear their uniforms as normal."

Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article ... nning.html

Exot fóra
Exot fóra

Příspěvky: 978

Registrován: pon 10.4.2006, 21:56

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od Stepan » sob 25.5.2013, 0:09

Pořád nechápu těch 20 minut. Nejde mi to na rozum. Že by jim nikdo nezavolal? Nějaká chyba na dispečingu? Že by tam nějaké hlídky byly ale pokud opravdu nejsou ozbrojené, tak se bály zasáhnout?
cover72 píše:Tak pozor na to, co vykládáte :mad:
Já chtěl ještě něco o té paní napsat, když vyšly najevo další informace, ale nestalo se to. Každopádně pokud by ti dva byli motivovanější, paní už nebyla. Mezi hrdinstvím a blbostí je někdy úzká a občas i nerozlišitelná hranice. O hrdinech, kteří nepřežili, se toho obvykle dozvídáme míň, než o těch, kteří přežili. Kdyby paní nepřežila, nikomu by nic nemohla vysvětlit a byla by to pouhá oběť, ne hrdinka.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od S474N » sob 25.5.2013, 7:51

Stepan: asi tak, vono kdyz by se tam nasel (vim, ze by nemohl) nekdo s kverem, kdo by se dotycnym postavil, tak by to vypadalo hned trosicku jinak, nez jit proti zbranim s holyma rukama. Myslim si, ze to pekne vystihuje ono prislovi: "Mela vic stesti jak rozumu."
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od npc051 » sob 25.5.2013, 7:55

Proc jsou policiste "vyzbrojeni" peprakem, vojaci nesmi nosit uniformy na verejnosti a civilisti se nesmi aktivne branit ve vlastnim dome ? Rekl bych, ze kvuli par politikum, pro ktere je imigrantska multikulti paradni zasobarnou volicskych hlasu. Jinak mi to hlava nebere, je to uplne postavene na hlavu.
P.S>
Pokud se lide smeji branit improvizovanymi zbranemi, treba mopy a smetaky, muzu se branit i improvizovanou zbrani - motorovou pilou z Mountfieldu ? (nastartovanou) *3*
Uživatelský avatar

Příspěvky: 440

Registrován: pát 04.3.2011, 21:13

Bydliště: Opava

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od Fox4077 » sob 25.5.2013, 11:47

Stepan: Žádná chyba na dispečinku, hlídek tam mají dost. Ale je jasné, že proti nožům neozbrojení nepůjdou. Vždyť i kriminalisté, kteří jedou na zákrok musí písemně žádat, aby jim byly z trezoru vydány zbraně. Prostě normálně se čekalo na speciálku a to chvilku trvá, že.

A ohledně té slepice, která se tam šla vykecávat. No, nevím co si mám myslet, jestli přesně nevěděla do čeho jde, páč oni ho nejdřív sejmuli autem, aby se moc nebránil, tak to chvíli mohlo vypadat jen jako obyč. havárka.
Ale jestli tam už šla s tím vědomím, že mu před chvílí pižlali hlavu a neupižlali jen proto, že na páteř už to chce trochu fištróna, tak je to pro mě jen další zdegenerovaná oběť pravdoláskařství.
Když jsem viděl, jak tam kolem těch vrahů prochází ty ženské s nákupníma taškama, tak mi to příjde, že oni v tom fanatickém pravdoláskařství vůbec snad nebyli schopni pochopit co se tam před jejich očima odehrává.
A to, že z ní dělají hrdinku mi příjde trochu zvrhlé, to je podobná debilita, jako když přepadnou pumpu a obsluha jde holýma rukama proti namířené zbrani, aby ochránila šrajtofli s 5 tisícovkama.
A pokud teda chtěla ochránit děti a zabavit útočníky, tak kdyby chtěli jít po těch dětech, tak by je zdržela asi na 5 vteřin, to je asi tak doba mezi jejím otevřením úst a přistáním sekáčku mezi jejíma očima.
Byť se mi dostane jíti roklí šeré smrti, nebudu se báti ničeho zlého. Neboť já budu ten nejhorší bastard, který v tom zatraceným údolí bude.
Jsem zlej, hnusnej a unavenej. Žeru ostnatej drát, chčiju napalm a trefím dávkou bleší řiť na 200 metrů.

Příspěvky: 310

Registrován: stř 31.10.2012, 15:18

Zbraň: P01

Re: Nigerijci ubodali v Londýně vojáka.

Příspěvek od npc051 » sob 25.5.2013, 13:02

no vidis to, ale zafungovalo to. Ona byla pravdepodobne opravdu uplne blba, coz ty borce se sekackem dokonale zaskocilo. :wink:

Zpět na „Černá kronika“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz