Střelnice na cestě mezi Olomoucí a Prahou


Obecné i konkrétní informace o střelnicích

Příspěvky: 8

Registrován: pon 27.5.2013, 15:59

Zbraň: :)

Střelnice na cestě mezi Olomoucí a Prahou

Příspěvek od savlis » ned 02.6.2013, 12:49

Zdravím, mám dotaz, prodávám pistoli a vzhledem k vynikající komunikaci s kupujícím mi připadá fér jej netlačit ke mě do Olomouce, jelikož je z Prahy a na druhou stranu nejet až do Prahy, vzhledem k nízké ceně prodávané zbraně.

Papíry máme nachystané a dohodli jsme setkání někde na půl cesty mezi Prahou a Olomoucí. Ideálně na trase vlaku nebo autobusové linky, bez nutnosti nějakého složitého cestování po cizím městě či odlehlejších střelnicích.

Nevíte někdo o rozumné, normální střelnici někde cca v polovině této trasy v dosahu MHD nebo pěším od místního nádraží, otevřené v pracovní dny?

Díky moc za případné info.

Příspěvky: 206

Registrován: sob 01.9.2012, 17:34

Bydliště: Pardubický kraj

Re: Střelnice na cestě mezi Olomoucí a Prahou

Příspěvek od Frantisekkozisek » ned 02.6.2013, 17:05

Já si myslím, že nejjednodušší je prostě sednout v Praze na vlak a za něco málo přes dvě hodiny je v Olomouci. Hledat střelnici na půl cesty bude komplikace pro vás oba, protože to by ta střelnice musela bejt nejlíp hned u nádraží, kde staví aspoň rychlíky. Jediný co mě napadá, je střelnice Luková u Lanškrouna, je to asi kilometr od vlakovej zastávky, ale rychlíky tam nestavěj.
Uživatelský avatar

VIP člen

Příspěvky: 13302

Registrován: stř 30.3.2005, 10:20

Zbraň: GLOCK 19

Bydliště: mám

Re: Střelnice na cestě mezi Olomoucí a Prahou

Příspěvek od S474N » ned 02.6.2013, 19:40

Asi tak, pridej mu par kacek na listek, ktery bys zaplatil tak jako tak a mas vyreseno.
| MujGLOCK | - < Forum > < Fotogalerie >
Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."

Obrázek
Uživatelský avatar

Příspěvky: 193

Registrován: pon 12.10.2009, 17:42

Re: Střelnice na cestě mezi Olomoucí a Prahou

Příspěvek od spideyx » pon 10.6.2013, 11:36

Jako Olomoučák ti můžu potvrdit, že Olomouc je z Prahy paradoxně opravdu nejdostupnější. Dej mu kilo na lístek do RegioJetu a dorazí ti v pohodlí a odpočatej.
Rozhodně lepší než hrotit něco podél D1, tam je to teď o nervy.

Zpět na „Střelnice“

Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Designed by ST Software.
Český překlad – phpBB.cz